Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(kazyte @ 2005 11 09, 11:34)
O bazej nebandei ieskoti? As geltonojoj galerijoj, tik nepamenu kokiam sandely, gal 4 pries men. laiko pirkau siulus, tai buvo visokiausiu, ir net marmaliuotu. Na aisku, nezinau kokiu tau reikia tiksliai 4u.gif


Tai jų visur nemažai yra, tik kad spalvos kaip tik tokios niekaip neradau, bet vakar pagaliau prisitaikiau iš tos Savanorių pradžios parduotuvėlės. Gal šiandien pavyks užbaigti ax.gif (aišku, priklausys nuo to, kiek mano pirmokei namų darbų bus užduota tongue.gif )
Atsakyti
kaip numegzti vyriska salika, kiek siulu reiketu? g.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kaip toki salika megzti :

user posted image

Nerandu aprasymo cry.gif
Atsakyti
Šitas šalikas numegztas iš atskirų trikampėlių ir susiūtas. O trikampėlius mezgi arba nuimdama iš šonų akis - tada siaurės, arba pridėdama iš šonų akių - tada platės. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 11 10, 09:23)
Šitas šalikas numegztas iš atskirų trikampėlių ir susiūtas. O trikampėlius mezgi arba nuimdama iš šonų akis - tada siaurės, arba pridėdama iš šonų akių - tada platės. mirksiukas.gif

aciu, na as mazdaug taip ir isivaizdavau, bet norejau pasitikslinti - labai nemegztu susiuvinet detaliu, tai galvojau, gal cia kaip gydriau suregzta...
Atsakyti
man tai atrodo kad trikampio viduryje sumezgam po tris akis:ax:
Atsakyti
o man atrodo, kad šitas šalikas nesiūtas, o naujas gabaliukas mezgamas naujas akis praneriant pro ankstesnio gabaliuko kraštelį + tiek pat akių vienų. Nzn ar aiškiai parašiau blush2.gif Tada nesigauna kietos siūlės 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mari4: 10 lapkričio 2005 - 16:11
QUOTE(mari4 @ 2005 11 10, 14:10)
o man atrodo, kad šitas šalikas nesiūtas, o naujas gabaliukas mezgamas naujas akis praneriant pro ankstesnio gabaliuko kraštelį + tiek pat akių vienų. Nzn ar aiškiai parašiau  blush2.gif Tada nesigauna kietos siūlės  4u.gif .

vat vat , tos siules mane labiausiai ir domina g.gif Tik nelabai supratau kaip cia paaiskinai. Na primiausia nusimezgi viena trikampi (suimi kas antroj eilej po 3 akis - cia as taip galvoju), o paskui uzsimeti kitam akis, ir ji megzdama, sona jungi prie pirmojo sono?
Atsakyti
Aš tai manau, kad mari4 turėjo omeny akių surinkimą kaip pvz megztinio kaklui arba kojinės kulnui - kai nuo mezginio krašto "renki" akis: duri virbalu į mezginį ir ištrauki akį. Man irgi atrodo, kad šalikiukas taip darytas 4u.gif
Atsakyti
Čia tokį meną padariau iš Maximinio šalikėlio draugės dukrytei dovanų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2005 11 10, 11:35)
Gal kas zinot kaip toki salika megzti :
Nerandu aprasymo cry.gif


biški didelis paveiksliukas bet tada nesimato jei sumažinu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Augė: 10 lapkričio 2005 - 22:07
Čia tokį meną padariau iš Maximinio šalikėlio draugės dukrytei dovanų 4u.gif
Atsakyti