Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(VilmaM @ 2006 01 17, 08:42)
aš tai tas gėlytes labai paprastai mezgiau  ax.gif Uždedi pvz 60 akių ir mezgi geroj pusėj - geros akys, blogoj - blogos... kokioj trečioj eilėj pradedu sumezgti akis: 2 sumezgu, 3 normaliai išmezgu, 2 sumezgu ir t.t. kiekvienoj eilėj vis sumezgu, kol lieka visai nebedaug akių. Ir viskas, tiek to darbo  mirksiukas.gif Tikrai nieko sunkaus. Gal suprantamai paaiškinau  g.gif


Tą baltą ir oranžinį taip pat???
Nes man atrodo nesigautų taip, jei tik dvi sumeksčiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 01 17, 09:44)
Tą baltą ir oranžinį taip pat???
kalba ėjo apie gėlyčių mezgimą (kur prie žalio ir oranžinio šalikėlio prisegtos), o ne apie pačio šalikėlio raštą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmaM @ 2006 01 17, 10:04)
kalba ėjo apie gėlyčių mezgimą (kur prie žalio ir oranžinio šalikėlio prisegtos), o ne apie pačio šalikėlio raštą  mirksiukas.gif


Gal galėtum parašyti kaip patį šaliką mezgei. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 01 17, 10:20)
Sveikutės,
tikiuosi visoms norinčioms išsiunčiau ružavą šalikėlio schemutę. Jei netyčia, kurią praleidau, prašau man dovanoti ir parašyti asmeninę žinutę  4u.gif
sėkmės mezgant smile.gif

gal galima ir aš norėčiau to ružavo šalikėlio schemos dijana@super.lt
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2006 01 16, 23:14)
Einas sau verysad.gif Kai primezgiau N šalių - skraisčių, nusprendžiau pasipuošti pati. Ir ką jūs manot, negana to, kad mano šalio kraštai užsirietę tai dar visas mezginys skersuoja.


Man taip buvo, kai mezgiau:
1e.: 2 sum., 1 užm.,
2e.: visos išvirkščios.
Bet laiku pastebėjau ir išardžiau. Dabar mezgu visai kiaurą, t. y. visas eiles kaip 1e. - nežinau, kaip bus su kraštais, bet bent jau neskersuoja ax.gif

QUOTE(SoJa @ 2006 01 17, 09:20)
Sveikutės,
tikiuosi visoms norinčioms išsiunčiau ružavą šalikėlio schemutę.


Labai keista, bet ta schemutė jau nuo senų senovės tupėjo šios temos 3 psl., bet dabar kažkur paslaptingai dingo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 01 17, 13:55)
Gal galėtum parašyti kaip patį šaliką mezgei.  4u.gif
jau rašiau kaip juos mezgiau paieškok čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmaM @ 2005 12 28, 19:32)
trečias šalikėlis:
1 ir 2 eilė: vien gerosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzti kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelus užmesti dar kartą megzti tas pačias akis, užmesti, kartoti tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;
4, 5 ir 6 eilės: vien gerosiomis akimis;
7 eilė: megzti 3 gerąsias akis, iš 5 akių megzti 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje;
8 eilė: vien gerosiomis akimis.
toliau vėl kartojama nuo 1 eilės


Ačiū už pagalbą 4u.gif
Su kelinto Nr. virbalais mezgei? Nes dabar baiginėju šituo raštu šaliką, tai gavosi nekaip, nes mezgiau, ne su plonais siūlais (vidutinio storio) ir 4,5 nr. virbalais. Gavosi toli gražu ne gėlytės. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 17 sausio 2006 - 14:54
QUOTE(Kozete @ 2006 01 17, 14:53)
Su kelinto Nr. virbalais mezgei?
patys šalikėliai megzti Nr.7 virbalais, o tos prisegtos gelytės lyg ir Nr.3 (neatsimenu tiksliai doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VilmaM: 17 sausio 2006 - 15:21
O kaip ta gėlė šalyje pritvirtinta - ar ji tiesiog nuneriama ir paskui prie kokios grafkės pritaisoma ir paskui gražiai į šalį įsegama ?

Nerealūs šaliai - labai labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmaM @ 2006 01 17, 16:21)
patys šalikėliai megzti Nr.7 virbalais, o tos prisegtos gelytės lyg ir Nr.3 (neatsimenu tiksliai doh.gif )




aš čia gal ką nors pražiopsojau blush2.gif , bet iš kiek gramų ir kokių siūliukų galima nusimegzti tas grožybes g.gif
Atsakyti
QUOTE(vvile @ 2006 01 18, 11:34)
aš čia gal ką nors pražiopsojau  blush2.gif , bet iš kiek gramų ir kokių siūliukų galima nusimegzti tas grožybes  g.gif

man užteko 50g labai plonos mochieros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 01 18, 12:53)
man užteko 50g labai plonos mochieros ax.gif



Ačiū notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti