Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(*MONAMI* @ 2006 02 25, 09:33)
žinok nepadeda ir toks variantas schmoll.gif  g.gif

Aš peržiūrėjau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2006 02 25, 09:53)
Aš peržiūrėjau  tongue.gif

smile.gif Aš taip pat tokiu būdu peržiūrėjau.. tongue.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti


Atsimenat šalikėlį kur sakiau, kad duota schema netinka? Va kas gaunas pagal šitą schemutę:
user posted image
tik neplautas, neišlygintas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Susiena @ 2006 02 14, 17:00)


Šitą turėjau omeny ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neglaite: 06 kovo 2006 - 09:54
QUOTE(Neglaite @ 2006 03 06, 09:54)
Atsimenat šalikėlį kur sakiau, kad duota schema netinka? Va kas gaunas pagal šitą schemutę:

g.gif ale tikrai doh.gif
Atsakyti
Merginos, pasidalinkit patirtimi, kaip dedat kutus ant saliu krastu. gal pradzioj stulpeliu apneriat, kad lygus tarpeliai gautusi tarp kutu ar dar kaip nors kitaip darot?
Atsakyti
Aš tai iš akies tarpelius tarp kutų darau.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2006 03 08, 14:26)
Aš tai iš akies tarpelius tarp kutų darau.

drinks_cheers.gif maždaug,kad būtų vienodi tarpai ir thumbup.gif
Atsakyti
Kartais ,kai kai šaliką užbaiginėji,tas galas būna truputį platesnis,dėl per laisvai nuleistų akiu,tokiu atveju geriausia apnert vąšeliu,žemu stulpeliu,vieną ar kelias eiles,ir atrodys gražiau ir tarpukai tarp kutukų bus vienodi 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už patarimus. Jau baiginėju savo šalį, tai neužilgo reiks jais pasinaudot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 03 06, 12:33)
g.gif ale tikrai doh.gif


Įsužiūrėjus panašu, kad pagal schemą megzta į plotį, o nuotraukoje (prie schemos) į ilgį ir dar nėra tų stulpelių su užmetimais tarpuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylinemyli???: 11 kovo 2006 - 08:55
Aga, ir gėlyčių žiedlapiai nuotraukoj tai mažiausiai 6 matosi (gal net ir daugiau), o schemoj tik 4 g.gif

QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 03 11, 08:49)
Įsužiūrėjus panašu, kad pagal schemą megzta į plotį, o nuotraukoje (prie schemos) į ilgį ir dar nėra tų stulpelių su užmetimais tarpuose

Atsakyti