Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šalikėliai, šalikai, šaliai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ingaterla
QUOTE(Augė @ 2005 10 26, 15:07)
ieškojau sau gal kam prireiks
1
2
3
4
5
vašelis skaros ir šaliai
virbalais
*

Gal tau tie getbotukai (virs foto) suveike? nes man, tai rodo tuscius paveikslelius blush2.gif
kastaneda
Ir aš nieko nematau g.gif
Augė
QUOTE(Ingaterla @ 2005 10 27, 10:07)
Gal tau tie getbotukai (virs foto) suveike? nes man, tai rodo tuscius paveikslelius blush2.gif
*

getbotas nesiunčia ,reik kitos programos
bet pažiūrėt tikrai galima
manu
merginos PADEKIT gal kuri turite sio salio mezgimo schema ? neissaugojau, o dabar niekaip negaliu rasti inernete cry.gif
manu
sicia jau skraiste bet labai panasi i sali, skraistes schemos deja taip pat neturiu cry.gif
Augė
QUOTE(manu @ 2005 10 28, 09:03)
merginos  PADEKIT gal kuri turite sio salio mezgimo schema ? neissaugojau, o dabar niekaip negaliu rasti inernete  cry.gif
*

skraistės aprašymo tikrai neturiu bet raštas vadinasi MEŠKOS letenos , galiu įmesti jei reikalingas ,jį turiu
Ingaterla
QUOTE(manu @ 2005 10 28, 09:07)
sicia jau skraiste bet labai panasi i sali, skraistes schemos deja taip pat neturiu  cry.gif
*

panasus i neseniai cia aptarta rasta, tik tarpuose reiktu kiaurarasti padaryt
Augė

jis va čia su aprašymu ir schema nr 16
tikiuos padėjau
16a
16b
16c
Ingaterla
QUOTE(Augė @ 2005 10 28, 09:54)

Praso slaptazodzio ax.gif
Augė
po 1 v įdėsiu čia
Augė
QUOTE(Augė @ 2005 10 28, 12:31)
tai suknelė vasarai
bet merginas domino šis raštukas ,juo mezga šalius
o čia suknelė todėl keliu čia
*

suknelė tokiu pat rašteliu ,aprašymas rusiškai ČIA
Ladute
Gal merginos turit tokio šalio raštą? Ko tai man aprašymo antra diena neatidaro cry.gif

user posted image
Mirėja
QUOTE(Augė @ 2005 10 28, 12:11)
sunkiai sekėsi bet pagaliau įkėliau ,gal padėjau smile.gif
*

Dar norėčiau paklaust ar tas daiktas (šalis) trikampis ar stačiakampis? Ir ar tas uzbaigimas mezgamas atskirai ir prisiūvamas? Tik iš vieno krašto (apačios)? Kiek šito raštų megztinių mezgiau tai atrodė labai daug siūlų ima, ar tiesa?
Ačiū 4u.gif
sypsenike
QUOTE(nenuorama82 @ 2005 11 03, 11:04)
Tai jei pavyks susirasti ta rasteli, ir as jo noreciau labai labai.....
*

mezgiau toki salikeli neseniai..tik is zalsvos mocheros..skanuoti schemos neturiu galimybiu..jei tinka - vakare imesiu aprasyma..gal suprasi..visai nesunku..bet grozis, tai jau patikek.. rolleyes.gif
Bitulka
QUOTE(sypsenike @ 2005 11 03, 12:02)
mezgiau toki salikeli neseniai..tik is zalsvos mocheros..skanuoti schemos neturiu galimybiu..jei tinka - vakare imesiu aprasyma..gal suprasi..visai nesunku..bet grozis, tai jau patikek.. rolleyes.gif
*

tai bent jau tiek dėk, o jei dar atsiras tikroji schema tai visai liuks bus... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
sypsenike
QUOTE(Bitulka @ 2005 11 03, 13:04)
tai bent jau tiek dėk, o jei dar atsiras tikroji schema tai visai liuks bus... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

visa sita grozi radau baisiai storoj 1958m knygoj 'Mezgimas'..bandau nukopijuot.. 4u.gif
sypsenike

1..+1papr,1uzd,2 sumegztos papr.akimi,3papr,2sumegz.(antra papr.ismegzta pertraukiant per pirmaja nukelta),1uzd +;
2..ir visos lygines mezgamos isvirksciomis akimis;
3, 5, 7 mezgamos kaip pirmoji;
9..+2papr,1uzd,2sumegztos papr.akimi,1papr,2sumegzt(antra papr.ismegzta pertraukiant per pirmaja nukeltaja),1uzd,1papr.+;
11..3papr,1uzd,3sumgz,1uzd,2papr.+;
13..1papr,2sumgz.(antra papr.ismegzta pertraukiant per pirma nukelta),1uzd,3papr,1uzd,2sumgz papr.akimi+;
15..3sumgz.,1uzd,5papr,1uzd.+;
toliau nuo pirmos eiles..
sypsenike
..rastas nera identiskas..tiesiog nusimegzk pavyzdeli ir pati pajusi ka noretum ir galetum pakeisti..sekmes.. smile.gif
Bitulka
QUOTE(sypsenike @ 2005 11 03, 19:34)
1..+1papr,1uzd,2 sumegztos papr.akimi,3papr,2sumegz.(antra papr.ismegzta pertraukiant per pirmaja nukelta),1uzd +;
2..ir visos lygines mezgamos isvirksciomis akimis;
3, 5, 7 mezgamos kaip pirmoji;
9..+2papr,1uzd,2sumegztos papr.akimi,1papr,2sumegzt(antra papr.ismegzta pertraukiant per pirmaja nukeltaja),1uzd,1papr.+;
11..3papr,1uzd,3sumgz,1uzd,2papr.+;
13..1papr,2sumgz.(antra papr.ismegzta pertraukiant per pirma nukelta),1uzd,3papr,1uzd,2sumgz papr.akimi+;
15..3sumgz.,1uzd,5papr,1uzd.+;
toliau nuo pirmos eiles..
*

Ui koks didelis tau DĖKUI drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
dabar tai jau narpliosiu mirksiukas.gif
Tippa
QUOTE(Ladute @ 2005 10 30, 13:52)
Gal merginos turit tokio šalio raštą? Ko tai man aprašymo antra diena neatidaro  cry.gif

user posted image
*

Aprašymas yra knitting-info, bet nuorodos teisingos negaliu įdėt, nes atlikus "copy-past" nuveda neteisingu keliu, jau bandžiau, o įdėti piešinuko irgi niekaip nepavyko, nors jis 9 kartus mažesnis už leidžiamą dydį.

Jei kam nesiseka rasti galiu atsiųsti el.paštu
nenuorama82
QUOTE(tiesiog uzmirstuole @ 2005 11 04, 10:53)
Aprašymas yra knitting-info, bet nuorodos teisingos negaliu įdėt, nes atlikus "copy-past" nuveda neteisingu keliu, jau bandžiau, o įdėti piešinuko irgi niekaip nepavyko, nors jis 9 kartus mažesnis už leidžiamą dydį.

Jei kam nesiseka rasti galiu atsiųsti el.paštu
*

As noreciau gauti sita schemute. neringa_uzdilaite@one.lt
Ladute
Nius va, pagaliau - tik gaila aprašymas angelskas

user posted image

ir pabaiga:

user posted image
Tippa
QUOTE(nenuorama82 @ 2005 11 04, 11:17)
As noreciau gauti sita schemute. neringa_uzdilaite@one.lt
*

Nusiunčiau, pasitikrink
Augė
man patinka šis ,bet deja mūsų nemokė šios kalbos ,gal kas bendrais bruožais pavertėjaus biggrin.gif
Ladute
Čia toks biskį laisvas vertimas:

reikia vilnonių siūlų sidabro ir pilkos spalvos (100 g - 274 m) po du kamuoliukus, virbalai "laidiniai" 5 mm storio 80 cm ilgio.
Apmesti 390 akių sidabriniais siūlais. Iš abiejų pusių po 6 kraštines akis megzti gerosiomis, vidurys - pagal schemą:
1 e. gerosios akys
2 e. gerosios akys
3 e. 2 a. sumegztos kartu (tris kartus), užmetimas ir 1 geroji (6 kartus), 3 a. sumegztos kartu (tris kartus)
4 e. išvirkščiosios akys.
Kas 16 eilių keisti siūlų spalvą.

Šiaip tai turiu užsisaugojus labai panašų šalį tik ruskai, galėtau atsiųsti ax.gif
Tippa

(IMG:http://forknit.carfax.ru/uploads/post-37-1126439164.gif)

ir pabaiga:

(IMG:http://forknit.carfax.ru/uploads/post-37-1126439233.gif)
Gabri
user posted image

user posted image

o cia aprašymas vokiškai:

Man nimmt für einen Erwachsenen 100 Maschen auf - für ein Kind eher 80 Maschen.
Wer einen breiten Schal haben möchte, der verdoppelt nun alle 4 Reihen - wer einen schmalen Schal haben möchte, der verdoppelt jede 2. oder 3. Reihe.
Die Reihen werden entweder alle kraus rechts gestrickt oder eben glatt rechts - je nach Geschmack. Ich bin eigentlich schnell zu glatt rechts übergegangen und zu jeder 4. Reihe.
Also: Maschen anschlagen, in der 4. Reihe aus jeder Masche 2 Maschen herausstricken.
In der 4. Reihe hat man also 200 Maschen
in der 8. Reihe 400 Maschen
in der 12. Reihe 800 Maschen.
Je nach Geschmack, strickt man noch 4 Reihen, wechselt man jetzt die Wolle und strickt ab - oder: mein Favorit, man strickt beim Abketten aus jeder Masche noch einmal 2 Maschen heraus - dann wird der Abschluss besonders kraus.

Gal kas galetumet isversti?
Bitulka
QUOTE(Ladute @ 2005 11 04, 10:47)

user posted image

ir pabaiga:

user posted image
*

thumbup.gif thumbup.gif Baisiai didžiulis dėkui drinks_cheers.gif daba vaysiu mocheros pirkti mirksiukas.gif
kazyte

Gal tikrai kas nors gali isversti, man tas antras salikelis patiko.
Ladute
QUOTE(Gabri @ 2005 11 07, 11:45)
*

Nu aš vėl pabandysiu "laisvai" papasakoti kiek supratau:
Apmesti 100 akių (vaikiškam šalikui 80 akių). Jei norite lygesnio šaliko, dvigubinkite akis kas 4 eiles, jei labiau garbanoto - kas 3 ar 4 eiles. Galima megzti vien gerosiom akim arba lygiuoju mezgimu (pagal skonį). Čia parodytas šalikas lygiuoju mezgimu, dvigubinant akis kas 4 eilės.
Taigi, mezgate lygiuoju mezgimu ir 4 eilėj iš kiekvienos akies išmezgate po 2 akis, taip gaunate 200 akių; 8 eilėj - 400 akių; 12 eilėj - 800 akių. Galima numegzti dar 4 eiles su skirtingais siūlais arba ... (blush2.gif nesupratau, bet manyčiau, kad "paskutinėse eilėse") galima išmegzti iš kiekvienos akies dar po 2 akis, tada pabaiga bus ypač garbanota.
Gabri
Ačiū clap.gif
kazyte
Ladute, tu tikra saunuole, gelbeji mus!!! Aciu 4u.gif
Ladute
Prašom, nėr už ką, į sveikatą.
Aš kaip tik turėjau truputį siūlų nuo megztinio likusių, tai vakar irgi pradėjau šitą šalikėlį megzti. Tik aplėkiau visas "prabangiąsias" siūlų pardes - norėjau kokių nors "marmaliuotų" siūlų šalikėlio pabaigai nusipirkti. Įsivaizduojat, siūlų daugybė, net akys raibsta, o raudonos spalvos (ar margų, kad atspalvis tiktų) - niekur neradau cry.gif cry.gif cry.gif
kazyte
O bazej nebandei ieskoti? As geltonojoj galerijoj, tik nepamenu kokiam sandely, gal 4 pries men. laiko pirkau siulus, tai buvo visokiausiu, ir net marmaliuotu. Na aisku, nezinau kokiu tau reikia tiksliai 4u.gif
Ladute
QUOTE(kazyte @ 2005 11 09, 11:34)
O bazej nebandei ieskoti? As geltonojoj galerijoj, tik nepamenu kokiam sandely, gal 4 pries men. laiko pirkau siulus, tai buvo visokiausiu, ir net marmaliuotu. Na aisku, nezinau kokiu tau reikia tiksliai 4u.gif
*

Tai jų visur nemažai yra, tik kad spalvos kaip tik tokios niekaip neradau, bet vakar pagaliau prisitaikiau iš tos Savanorių pradžios parduotuvėlės. Gal šiandien pavyks užbaigti ax.gif (aišku, priklausys nuo to, kiek mano pirmokei namų darbų bus užduota tongue.gif )
irmulia
kaip numegzti vyriska salika, kiek siulu reiketu? g.gif
Tynka
Gal kas zinot kaip toki salika megzti :

user posted image

Nerandu aprasymo cry.gif
Susiena
Šitas šalikas numegztas iš atskirų trikampėlių ir susiūtas. O trikampėlius mezgi arba nuimdama iš šonų akis - tada siaurės, arba pridėdama iš šonų akių - tada platės. mirksiukas.gif
Tynka
QUOTE(Susiena @ 2005 11 10, 09:23)
Šitas šalikas numegztas iš atskirų trikampėlių ir susiūtas. O trikampėlius mezgi arba nuimdama iš šonų akis - tada siaurės, arba pridėdama iš šonų akių - tada platės. mirksiukas.gif
*

aciu, na as mazdaug taip ir isivaizdavau, bet norejau pasitikslinti - labai nemegztu susiuvinet detaliu, tai galvojau, gal cia kaip gydriau suregzta...
@asta
man tai atrodo kad trikampio viduryje sumezgam po tris akis:ax:
*Mari*
o man atrodo, kad šitas šalikas nesiūtas, o naujas gabaliukas mezgamas naujas akis praneriant pro ankstesnio gabaliuko kraštelį + tiek pat akių vienų. Nzn ar aiškiai parašiau blush2.gif Tada nesigauna kietos siūlės 4u.gif .
Tynka
QUOTE(mari4 @ 2005 11 10, 14:10)
o man atrodo, kad šitas šalikas nesiūtas, o naujas gabaliukas mezgamas naujas akis praneriant pro ankstesnio gabaliuko kraštelį + tiek pat akių vienų. Nzn ar aiškiai parašiau  blush2.gif Tada nesigauna kietos siūlės  4u.gif .
*

vat vat , tos siules mane labiausiai ir domina g.gif Tik nelabai supratau kaip cia paaiskinai. Na primiausia nusimezgi viena trikampi (suimi kas antroj eilej po 3 akis - cia as taip galvoju), o paskui uzsimeti kitam akis, ir ji megzdama, sona jungi prie pirmojo sono?
Ladute
Aš tai manau, kad mari4 turėjo omeny akių surinkimą kaip pvz megztinio kaklui arba kojinės kulnui - kai nuo mezginio krašto "renki" akis: duri virbalu į mezginį ir ištrauki akį. Man irgi atrodo, kad šalikiukas taip darytas 4u.gif
Iruta
Čia tokį meną padariau iš Maximinio šalikėlio draugės dukrytei dovanų 4u.gif
Augė
QUOTE(Tynka @ 2005 11 10, 11:35)
Gal kas zinot kaip toki salika megzti :
Nerandu aprasymo cry.gif
*

biški didelis paveiksliukas bet tada nesimato jei sumažinu blush2.gif
Iruta
Čia tokį meną padariau iš Maximinio šalikėlio draugės dukrytei dovanų 4u.gif
Ladute
QUOTE(Augė @ 2005 11 10, 22:04)
biški didelis paveiksliukas bet tada nesimato jei sumažinu  blush2.gif
*

Tai vis tik susiūti trikampiukai tongue.gif
Tynka
QUOTE(Augė @ 2005 11 10, 20:04)
biški didelis paveiksliukas bet tada nesimato jei sumažinu  blush2.gif
*

Aciu labai

Tai vis tik susiūti trikampiukai

Susiuti, bet gal;voju pabandyti jusu idejas apie prijungima, nes alabi nemegztu siuti...

Irunia labai faina ssalikas gavosi, mes toki turim tik nepapuosta, tiesa as jam kutus "nuskabiau "

Aga
Nu jūs man panos pasakykit, noriu šaliko, iš kokių plonų siūlų, gal mocheros. Nueinu vakar į siūlų parduotuve, sakau kiek reik šalikui, net nesakiau kokiam, savo reik 3 matkelių, parodė kurių ohmy.gif Ten jų buvo po 230 metrų viename. Kaina vieno 11 Lt. Tai negi šalikui reik beveik 700 metrų ir kainuos 33 litus?? Aišku noru tokio platesnio, be jokių raštų.
Jūružė
Manau normaliai 3 matkiukai. Aš trumpam megztukui pirkau 4, na o plačiam ilgam šaliui tikrai reikia beveik tiek kiek megztiniui. Kitu atveju bus toks snargliukas plonas biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.