Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

Vakcinos isgelbėjo pasauli nuo daugelio ligų, bet ar nebus ateityje taip kad tos pacios vakcinos ta pasauli ir sugriaus. ( na ne vien jos, bet ir visos naujos technologijos visose ne vien medicinos srityse). Klausimas ne moklsinis, o tik mano pacios uzduodamas sau paciai wink.gif nes diskusiju sia tema nereiketu vesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2009 05 11, 10:03)
Vakcinos isgelbėjo pasauli nuo daugelio ligų, bet ar nebus ateityje taip kad tos pacios vakcinos ta pasauli ir sugriaus. ( na ne vien jos, bet ir visos naujos technologijos visose ne vien medicinos srityse). Klausimas ne moklsinis, o tik mano pacios uzduodamas sau paciai wink.gif nes diskusiju sia tema nereiketu vesti smile.gif


drinks_cheers.gif mano nuomonė jau seniai tokia pat unsure.gif
Atsakyti
labai dziaugiuosi, kad pradejom sia tema bendraut,nes manau, kad daug kas noretu apie tai suzinot. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 05 11, 09:00)
Vadinasi, savo vaiko ir dabar negalėčiau skiepyti, nes buvo neurologinė reakcija į KDS.

Tik deja gydytojai nenori tu reakciju pripazinti. ir skaito kad vakcinuoti galima ir toliau farsiruojant vaikus tavegiliu ir paracetamoliu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2009 05 11, 10:08)
Tik deja gydytojai nenori tu reakciju pripazinti. ir skaito kad vakcinuoti galima ir toliau farsiruojant vaikus tavegiliu ir paracetamoliu sad.gif


verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(noli @ 2009 05 11, 09:50)
KUR YRA,NIEKUR NERANDU g.gif
nenoriu uzsipulti,bet gal zinot kur? mirksiukas.gif


pas musu seimos gydytoja.
Kai nuvaziuosime skiepytis - paklausiu kokia tai konkreciai vakcina.
Dukrai bus revakcinacija difterija ir stablige (6 metai), kokliusas ismestas. Kai buvom paskutini karta, tai minejo, kad vakcina turi vietoje, tik vaikas slogavo tai neskiepijome.
Atsakyti
bekase, lauksiu ir as labai tavo posto kai grisit is gydytojos.
Atsakyti
Sioje nuorodoje radau kad D.T. Vax (vakcina nuo difterijos ir stabliges tinkama vaikams) nuo 2009 sausio men 23 d vel leidžiama, t.y. rinkodaros teisė atnaujinta

http://209.85.129.13...h...&lr=lang_lt

bekase, matyt apie sia vakcina ir kalbejo gydytoja, deja pora metu iki tol sios vakcinos nebuvo. Tik yra kitas blogumas, tai sios vakcinos sudetis:

"Pagalbinės medžiagos yra aliuminio hidroksidas, tiomersalis ir buferinis tirpalas, kuriame yra natrio chlorido, natrio rūgščiojo fosfato dihidrato, kalio dihidrofosfato ir injekcinio vandens."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bevardė: 11 gegužės 2009 - 10:32
QUOTE(bevardė @ 2009 05 11, 11:08)
Tik deja gydytojai nenori tu reakciju pripazinti. ir skaito kad vakcinuoti galima ir toliau farsiruojant vaikus tavegiliu ir paracetamoliu sad.gif

Taip, nelinkę pripažinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 11 gegužės 2009 - 10:27
QUOTE(dange @ 2009 05 07, 16:49)
Vadinasi sureagavau neadekvačiai aštriai, atsiprašau  4u.gif Mano minėto straipsnio esmė: tyrimo autoriai teigia, kad pailginus intervalą tarp antros ir trečios KDS dozės, arba atidedant pirmą KDS dviems mėnesiams, sumažėja bronchinės astmos vystymosi rizika.Kadangi jūsų vaikas serga atopiniu dermatitu, o šios ligos ryšys su bronhine astma yra gana tamprus, manau ši info jums būtų įdomi. Tiesa studija turi tam tikrų spragų ir trūkumų(pvz kaip tyrime tirti vaikai skiepyti ne aceliuline kokliušo vakcina)  mirksiukas.gif


Nieko tokio 4u.gif , gal tiesiog mano poste žodžiai susidėliojo taip, kad pasirodė kaip priekaištas doh.gif . Bet tikrai priekaištauti nemaniau smile.gif . Ir labai dėkui už atsakymą 4u.gif . Jei kada užtiksite panašių straipsnių, būtų labai malonu, jei galėtumėte pasidalinti informacija ax.gif

Mano draugė tuoj turi gimdyti. Pasiskaitė info apie skiepus, pasiklausė mano pačios patyrimų ir dabar nežino ką daryti - skiepyti vaikelį ar ne. Situacija dar tokia, kad pati draugė turi hepatitą C. Pasak gydytojų, pavojaus jis nekelia vaikui ir žada jį po gimdymo su vaistais išgydyti. Pati draugė net nežinojo turinti hepatitą C, tik nėštumo metu atlikti tyrimai tą parodė.
Atsakyti
bet nuo hepatito C ir vakcinos nera. Bet aš dėl šios priežasties savo vaiko neleisčiau vakcinuot nei nuo tuberkuliozes nei nuo hepatito B.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2009 05 12, 09:36)
bet nuo hepatito C ir vakcinos nera. Bet aš dėl šios priežasties savo vaiko neleisčiau vakcinuot nei nuo tuberkuliozes nei nuo hepatito B.


Dėkui už atsakymą 4u.gif . O gal galite plačiau pakomentuoti kodėl nereikėtų vaiko tokiu atveju skiepyti, kokios galimos pasekmės ir pan? Dėl tuberkuliozės skiepo nepergyvena draugė, nes gyvena ne LT ir čia tokio skiepo net nėra, bet nuo hepatito B skiepijama ir pirmas skiepas kaip ir LT - tik gimus vaikui, pirmą parą.
Atsakyti