Įkraunama...
Įkraunama...

Žako papūgos

QUOTE(einareja @ 2010 04 30, 16:38)
Sveiki,
Dominus matosi , kad jūs puikus  ir atsidavęs žako šeimininkas :4As u:
Kelinti metai skaitau apie žako,bet vis apsiraminu,nes kainos didelės. Tikiuosi įsigyti jį metų bėgyje. Įdomu kokios jų kainos skandinavijoje  g.gif


Na, taip esu didelis gyvunu myletojas ir daznai susiduriu su tuo, kad l.daznai zmones manes nesupranta, todel jei nera didelio reikalo apie tai kalbeti, as patyliu. Ypatingai, svelniai tariant, nemegstu medziotoju - as tu zmoniu negaliu suprasti, ypac kai zinau, kad tas ar anas zmogus-medziotojas yra tikrai geras zmogus.
O pauksciai man, tai pavasario saukliai - isivaizduokit, jei pauksciu nebebutu, kaip supilketu musu gamta.

Pries 3 savaites prie pat mano namo lango, buvusioje lesykleleje, varnenai susisuko lizdeli ir ten isperejo 4 varneniukus. Jau jie vos telpa i lizdeli - stori, kaip parsiukai ir baigia apsipluksnuoti. As laimingas, kaip mazas vaikas!
O cia, pietu Vokietijoje varnenai truputi kitokie nei LT - jie ciulba itin graziai, melodingai - kas buvote siose Europos platumose, tikriausiai zinote.
Atsakyti
QUOTE(Dominus @ 2010 05 01, 19:00)
Na, taip esu didelis gyvunu myletojas ir daznai susiduriu su tuo, kad l.daznai zmones manes nesupranta, todel jei nera didelio reikalo apie tai kalbeti, as patyliu.


Dauguma zoofanų su tuo susiduria cool.gif Kitavertus, tas 'kitoniškumo' nesupratimas manau būdingas visiems hobiams.
Atsakyti
kazkaip tikrai tema mirus,negi nieks lietuvoj neturit?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 07 01, 13:16)
kazkaip tikrai tema mirus,negi nieks lietuvoj neturit?smile.gif


turim, turim tongue.gif
Atsakyti
na bet negyvuoja tema,kai sunu kaciu:)
mane domina,nes noriu isigyt,papuga.lt pabendrauju
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 07 01, 15:46)
na bet negyvuoja tema,kai sunu kaciu:)
mane domina,nes noriu isigyt,papuga.lt pabendrauju


tai ir gyvūnas ne toks įprastas kaip šuo ar katė cool.gif

papūgų forume apie žako info yra nepalyginamai daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2010 07 01, 17:07)
tai ir gyvūnas ne toks įprastas kaip šuo ar katė  cool.gif

papūgų forume apie žako info yra nepalyginamai daugiau.

zinau,marios skaitymo.gal zinai,kas prekiauja,veisia jas?
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 07 01, 17:21)
zinau,marios skaitymo.gal zinai,kas prekiauja,veisia jas?


Paukščių pardavėjai
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2010 07 02, 16:16)

zinau,maciau,bijau nusipirkt is nemyletoju
saulius pats va nepardavineja ju
Papildyta:
pas tikrus veisėjus šiemet ne žakučių metai ,o pas pardavėja vardu Darius
taip man saulius rase
Atsakyti
Tik noreciau patarti, kad daugiau atkreiptum demesi i siu pauksciu ypatumus, nes sie pauksciai dideli triuksmadariai. Manau, reikia buti labai dideliam pauksciu myletojui, kad galeti buti tolerantiskas ju klykimui. Klykia jie ne nuolatos, bet tarpais kai uzeina - siaubo filmas. biggrin.gif
Atsakyti
Mane domina sios papugos, bet nematau, kad vystytusi si tema. Gal kas zinote kt. internetinius adresus kur galima butu gauti informacijos apie zakucius.
Atsakyti
QUOTE(Eglaitė 32 @ 2010 08 05, 13:16)
Mane domina sios papugos, bet nematau, kad vystytusi si tema. Gal kas zinote kt. internetinius adresus kur galima butu gauti informacijos apie zakucius.


daugiausiai apie žako gali rasti čia -- didžiausia jų augintojų kompanija wink.gif
Atsakyti