Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatologai Vilniaus poliklinikose

As tai centro poliklinikoj Nadiezda Savcenko rekomenduoju...dar nelabai seniai sitam filiale dirba bet labai kruopsti ir atsakinga odontologe.
Atsakyti
QUOTE(KristinaBal @ 2011 02 20, 15:35)
thumbup.gif

Lankausi dabar pas Jakubauskaite Ieva  - super gydytoja, tik reikia kantrybes laukiant, nes poliklinikoj priemimo laikas 30 min., o per tiek laiko, jei didele skyle ar atviras kanalas, tai jos realiai, jei ziuri atsakingai, nespeja (aiksu, jei daro bile kaip - tai gal ir imanoma spet...) - tai uzsitesia, kol priima... bet taiso super...  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif

O pati pirmakart lankiausi pas BAGATYRIENĖ REDA - ziauriai npatiko, bet, kaip supratau, ji ten trumpai labai dirbo....


o dabar nebedirba? kas nepatiko? dar sausį pas ją lankiausi - visi patenkinti buvom - ir vyrui, ir man gerai dantis sutvarkė. labai maloniai su vaiku bendravo - jis pirmą kartą ėjo savo dantukų rodyt smile.gif
Atsakyti
GAL KAS ŽINOT KUR DABAR DIRBA RIMA RASIUKEVIČIŪTĖ? dėl vardo, tai gal ir meluoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaBal @ 2010 12 10, 16:25)
sVEIKI,

gal kas gali rekomenduoti Centro poliklinikos koki stomotologa.... LABAI LABAI reikia... arba bent jau perspeti pas kuri geriau kojos nezengti...
Cia sarasiukas odontologu:
BAGATYRIENĖ REDA
DRIUKIENĖ BARBORA
GINTAUTIENĖ IRENA JULIJA
JAKUBAUSKAITĖ IEVA
KARLONIENĖ AURELIJA
KŠIVEC LIUDMILA
LEVICKIENĖ LAIMUTĖ
NEMUNIENĖ RŪTA
PACIUK VERA
RAGAIŠIENĖ REGINA
SAVČENKO NADEŽDA
ŠNIUTIENĖ IRENA
STANKUTĖ ASTA 
VAITKIENĖ SIGITA
ŽEBELOVIČ LILIJA
ZYKUTĖ INDRĖ



Aš už Karlonienę, Zykutę ir Žebelovič.
Atsakyti
QUOTE(MisKaprizas @ 2011 03 02, 13:47)
o dabar nebedirba? kas nepatiko? dar sausį pas ją lankiausi - visi patenkinti buvom - ir vyrui, ir man gerai dantis sutvarkė. labai maloniai su vaiku bendravo - jis pirmą kartą ėjo savo dantukų rodyt smile.gif


blush2.gif net suabejojau, ar tikrai ta pati ... rasydama zinute nepaminejau, kad as kalbu ne apie dantu taisyma, bet apie bendravima.. Gal tiesiog nelaiku pataikiau- kaip sakoma, kartais ir pacios ne is tos kojos is lovos islipam.. lotuliukas.gif tiesiog labai nemaloniai apziurejo ir mazdaug, ko nesikreipet anksciau... tai kad danti man iskele staiga nei is sio nei is to - viskas buvo tvarkoj, o kad eiles poliklinikoj - tai ir praejo trys savaites... rolleyes.gif tikiu, kad gerai tvarko dantis, bet tiesiog emocijas visgi reikia valdyti mirksiukas.gif tiek gydytojams, tiek mums ... thumbup.gif Tiesiog man si gydytoja paliko nemalonu ispudi - antrakart buciau pas ja nejus. unsure.gif
Atsakyti
Gal kas nors apie Lazdynu poliklinikos odontologus ka girdejot?
Atsakyti
Cia vis sakot apie plombas, o idomu koki rimtesni darba poliklinikoj atlieka? Pvz. - pastatyti karuneles, istatyti implanta? Nes privaciai tai labai jau ziaurios kainos schmoll.gif
Atsakyti
Laba, gal kas galite kanors gero pasakyti apie kokia odontologe is karoliniskiu poliklinikos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2010 12 13, 17:18)
Gal kas lankėsi pas stomatologus Vilniaus r. centrinėje poliklinikoje?

Tai ar lankėtės ten? Ką gero/blogo galit pasakyt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 05 05, 09:45)
Tai ar lankėtės ten? Ką gero/blogo galit pasakyt? ax.gif

Iš Vilniaus r. centrinės poliklinikos galiu pasakyti, kad nesikreipkit pas Rudokienę. O pas ką kreiptis net nežinau g.gif Gal kas žinot ten gerus odontologus?
Atsakyti
Laba diena,
gal kas buvote pas odontologe Augustina Bartininkaitiene? Dirba DentAmicus privaciai ir berods Antakalnio poliklinikoje. Labai laukiu atsiliepimu.
Atsakyti
sveiki, gal kas gali pasiulyti gera ondotologa Santariskiu ppliklinikoje Vilniuje?labai bijau siu daktaru, tai noriu issirinkti gera gydytoja, kuris maloniai bendrautu bei puikiai atliktu savo darba 4u.gif aciu merginos is anksto 4u.gif
Atsakyti