Įkraunama...
Įkraunama...

Veido erkutė

Sveikos visos, norejau pasiguosti. turiu veido erkute, jau tikrai baisus dalykas. oda visada labai blizga, riebaluota, iskyla daug pulingu spuogu.zandai visada raudoni, o kai pasala,net pamelinuoja. sunku nuimti ta blizgesi, jei ir nuvalau su kokiu losjonu tai vistiek greit vel blizga nuo riebalu tas veidas. neina nei normaliai pudros issirinkti, jei is issitepi veida tai dar labiau suriebalina. kartais net niezti ta oda. kartais gelbeja soliariumai, pasausina oda, panaikina tuos spuogelius, bet nejaugi cia tik viena iseitis? Gal ir kas turit veido erkute? Kaip tvarkotes su ja?
Atsakyti
Sveika,
Buvo ir pas mane sis "grozis". Veido oda buvo paraudusi, nieztejo, kartais tiesiog dege, perstejo ir tie mazi spuogeliai-pulinukai.... tiesiog tikras kosmaras! Negalejau uzsitepti ne jokio kremo, veidas buvo tiesiog degte dege.
Is pradziu pati bandziau gydytis, pirkau visokius gydomuosius kremus, tepalus...
Zodziu, niekas nepadejo. Kol viena diena nenuejau pas dermatologa.
Tai va, pati niekaip veido erkuciu neissigydysi, butinai nueik pas dermatologa, padarys tyrimus ir paskirs gydyma. Is pradiu reikes gerti antibiotikus (jais reikia uzmusti infekcija is vidaus),o po to reikes teplioti veida gydomaisias tepalais, ju tau israsys gydytoja.
Ir kai turi ar gydaisi veido odos erkute, negalima astriai valgyti, colos, sokolado, dantis reikia valyti su pasta, kurioje nera floro(geriausiai rusiska). Nenaudoti jokiu maitinamuju kremu (negalima odos maitinti).
Ta erkute turime mes visos, tik ja "issaukiame" netinkama kosmetika, rukymu, netinkama mityba ir panasiai... paprasciausiai, mes ja "primaitiname" ir ji pasirodo "visu grazumu".
Siulyciau tau nedelsti ir kreiptis pas dermatologa.
Atsakyti
Galiu tik pritart Skaidrei. Mano mama šitą "džiaugsmą" turi, tai padeda tik dermatologo skirtas tepaliukas.
Atsakyti
ejau pas dermatologa, net kelis, bet nieko gero. istyre, kad ta veido erkuteir tiek. geriau ir antibiotikus, pradzioje jie padejo, rase visokius tepalus, kad sausintu veida ir panasiai, bet nieko gero, didelio poveikio nepastebejau:( man nuo tos erkutes net antakiu plaukeliai pradejo dazniau kristi, nes ta veido oda tokia su visokiais spuogeliais, tai ir antakiuose ju pridygsta. nu vienu zodziu, tikrai nepavydetina... sad.gif
Atsakyti
Keista, tai kas ten per gydytoja, kad iki galo neisgyde?
Siaip, gydytis ta erkute reikia netrumpai, apie 2 menesius. Gal blogai tave gyde, nesuprantu:( O kur buvai pas dermatologa, kokioj poliklinikoj? As tai buvau Kauno gatveje (odos dispanseris).
Na, zinau toki dalyka, kad ji kartas nuo karto atsinaujina(net ir po gydymo), bet man labai keista, kad tau nepadejo. O ka sake gydytoja, kodel tau ta erkute neissigyde? Tai ka, vadinasi, taip ir gyventi toliau su tokia baisia problema? Kazkokia nesamone! Ja tikrai turi isgydyti.
Atsakyti
jei domina, parasyk az, turiu labai nebrangia gydytoja Vilniuje. Kryziaus kelius praejau, niekas negalejo erkes isnaikinti. patekau pas ja - neliko problemu. Jei domina - duosiu koordinates. Beje, ji grieztai draudzia pirtis, soliariumus ir t.t. sako, kad tai labai palanki dirva erkems daugintis. o be to dabar ju sexo sezonas
Atsakyti
QUOTE(Inguole @ 2005 04 19, 10:05)
jei domina, parasyk az, turiu labai nebrangia gydytoja Vilniuje. Kryziaus kelius praejau, niekas negalejo erkes isnaikinti. patekau pas ja - neliko problemu. Jei domina - duosiu koordinates. Beje, ji grieztai draudzia pirtis, soliariumus ir t.t. sako, kad tai labai palanki dirva erkems daugintis. o be to dabar ju sexo sezonas


Sveikute,
Nesenai issigydziau ta baisia veido erkute, o siandien ryte atsikelusi, pamaciau, kad vel tas pats,veidas visas raudonas,persti,dega,vel atsirado tie spuogeliai, demeles,vienu zodziu....puoliau i panika... tai reiskia blogai isgyde! Zinau,kad jos vis pasikartoja,bet tai siaubas, kaip issigyditi visam laikui?!
Sakei,kad turi gera gydytoja,tai gal galetum parasyti jos koordinates,buciau be galo dekinga:)!
As is Vilniaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SKAIDRE: 19 balandžio 2005 - 10:18
QUOTE(SKAIDRE @ 2005 04 19, 10:16)
Sveikute,
Nesenai issigydziau ta baisia veido erkute, o siandien ryte atsikelusi, pamaciau, kad vel tas pats,veidas visas raudonas,persti,dega,vel atsirado tie spuogeliai, demeles,vienu zodziu....puoliau i panika... tai reiskia blogai isgyde! Zinau,kad jos vis pasikartoja,bet tai siaubas, kaip issigyditi visam laikui?!
Sakei,kad turi gera gydytoja,tai gal galetum parasyti jos koordinates,buciau be galo dekinga:)!
As is Vilniaus.


Man gydytoja aiskino taip - cia tau dovana visam gyvenimui. Taciau gal but jos nebus akltyvios. as jau kokie 3 metai (spjaudausi ir bendziu) ju neturiu. tiesa - veido oda jautri, kapiliarai arti odos, todel daznai parausta. Nepergyvenk - issigydysi. tai gera gydytoja. ir nebrangi. parasysiu az. Beje, kol jos neturejau mane irgi antibiotikais gyde. kaip supratau - be reikalo, nes jie padeti tik pablogino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inguole: 19 balandžio 2005 - 10:33
QUOTE(Inguole @ 2005 04 19, 10:32)
Man gydytoja aiskino taip - cia tau dovana visam gyvenimui. Taciau gal but jos nebus akltyvios. as jau kokie 3 metai (spjaudausi ir bendziu) ju neturiu. tiesa - veido oda jautri, kapiliarai arti odos, todel daznai parausta. Nepergyvenk - issigydysi. tai gera gydytoja. ir nebrangi. parasysiu az. Beje, kol jos neturejau mane irgi antibiotikais gyde. kaip supratau - be reikalo, nes jie padeti tik pablogino.


Labai dekui uz telefoniuka:) Pabandysiu pasiskambinti.
Mane gyde su antibiotikais 20 dienu, po to tepliojausi apie 20 dienu vienu tepalu, po to 20 dienu kitu tepalu, siaubas, taip uzkniso toks ilgas gydymas ir dar, pasirodo, visai neveiksmingas!
20 dienu gerti antibiotikus, kazkoks kosmaras! Ir tas 20 dienu jokio alkoholio, sake, jei isgersiu nors alaus, siaubingai pykins ir vemsiu.Siaip ne taip islaikiau "abstinento dalia":) ir vis tiek jokio rezultato, ji vel atsinaujino!
Keista, is kur ta erkute atsirado, niekada gyvenime iki siol ji manes nekankino. Galejau pasigirti visoms nuostabia, grazia, lygia veido oda.Visos drauges man pavydejo tokios grazios odos.Sakau, gal, kaip liaudis sako, man ja "nudyvijo", nuziurejo:)?
O kiek mazdaug kainuoja gydymas pas ta gydytoja, kaip supratau, jos konsultacija mokama? Ar ji ima tik uz konsultacija, ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SKAIDRE: 19 balandžio 2005 - 11:01
sad.gif geriau ir as antibiotikus, tepliojau veida naktim su tokia smirdancia kauke, ir dienom, ko tik nesu pirkusi sad.gifo kur ta gera gydytoja? mat as is klaipedos, o cia tikriausiai bus vilniuje arba kaune. man kaip tik gydytoja sake kartas nuo karto nueiti i soliariuma ir ta erkute padeginti, bent jau man sake kad turesiu amzinai sad.gif oi negerai negerai cia su ja..sad.gif baisiausia kad nervian tie raudoni zandai, kapiliarai kurie yra arti pavirsiaus ir tas riebaluotumas doh.gif
Atsakyti
Erke turime kiekviena kaip ir vezines lasteles, tik vienosm jos suaktyveja, o kitoms ne. kaip supratau, gydymas antibiotikais visai neefektyvus, todėl siulau nevargti. Soliariumas, pirtis ir kitos siltos dregnos vietos - erkiu veisimosi rojus. Be to kaip suptratau prie erkies daznai ir alergija eina.
Gydytojos tel Nr. kur duotas - Vilniuje. Ji mokama, nes privati, tikrai nebrangi (bijau sakyti, nes tai individualu, gal 20 Lt. kartais duoda vaistu - uz juos irgi reikia moketi)
Atsakyti
labai gaila, kad ta gydytoja Vilniuje, nes net neisivaizduoju, kada as i ji nuvyksiu... doh.gif
Atsakyti