Įkraunama...
Įkraunama...

Veido erkutė

Nu va ir as stoju i kluba verysad.gif

Siandien issityriau - akivaizdi erkute. Mano veidas irgi kaip daug kas minejo tokiom raudonom demelem ismustas, oda rupleta kaip apelsino odele, bet tik ant skruostu, daznai kaista, tempia oda, nors kad riebi butu ir blizgetu, tai schmoll.gif

Prirase man tu paciu antibiotiku Supplin + tepaliuko is Universiteto vaistines Metronidazoli. Idomu, kad apie veido neprausima vandeniu, dantu pasta be floro suzinojau perskaiciau tik cia - gydytoja apaie tai neuzsimine. unsure.gif

Na, naudosiu vaistus ateinanti menesi, ziuresim kas cia gausis. Kol kas klausysiu gydytojos, nesinori cia sarlatanizmais uzsiimti, nors kaip matau nuomoniu yra visokiu.

Noriu paklausti tokio dalyko. Klausiau gydytojos apie kremus ir pudras, sake, kad negalima naudoti tik riebiu. Tai kremu kaip suprantu negalima naudoti maitinanciu. O ar galima naudoti drekinancius kremus, a geriau kokius zelius? Kokias pudras naudojat (be to negaliu verysad.gif ) ? Nes nezinau kokia ta neriebi pudra? Gal ka patartumet?

Atsakyti
Sveikutės, vakar ir man tą nelemtą erkutę rado, tai liepė Rozexs tepelu tepti ir neplauti veido vandeniu. Po 10 d. pasirodyti, gal praeis be antibijotikų. Apie dantų pastą nieko nesakė. Karšto ir aštraus maisto neleido valgyti.
O kuo jūs veidą valote? Nes nenusiprausus ryte aš neprabundu.

Asmeninis patarimas besiblaškančioms: eikit ne į privačią (ten pati išleidua 250 Lt., veidą tik dar labiau sugadino, gydė be tyrimų), o į Kauno g. odos poliklinika. Ten iškarto tyrimus padaro ir aišku nuo ko gydo.
Sėkmės visoms
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2008 02 20, 23:05)
Sveikutės, vakar ir man tą nelemtą erkutę rado, tai liepė Rozexs tepelu tepti ir neplauti veido vandeniu. Po 10 d. pasirodyti, gal praeis be antibijotikų. Apie dantų pastą nieko nesakė. Karšto ir aštraus maisto neleido valgyti.
O kuo jūs veidą valote? Nes nenusiprausus ryte aš neprabundu.

Asmeninis patarimas besiblaškančioms: eikit ne į privačią (ten pati išleidua 250 Lt., veidą tik dar labiau sugadino, gydė be tyrimų), o į Kauno g. odos  poliklinika. Ten iškarto tyrimus padaro ir aišku nuo ko gydo.
Sėkmės visoms



As ejau pas savo poliklinikos dermatologa, iskart nusiunte tyrimu (nereikejo jokiu ten dovaneliu kaip kazkas anksciau rase). Prisiminiau, kaip ejau pas kosmetologe, kuri man pirmoji pasake, kad gali buti erkute, bet tuo paciu man rekomendavo maitinimaji riebu krema doh.gif Kaip dabar pagalvoju...

Del vandens ir man idomu... Vakare tai as ipratus prausikliu + toniku nusipraust veida, bet ryte, kaip ir JurgaS, as be vandens neatsibundu, ir po dusu maudytis kaip... O ar galima naudoti Avene ar koki kita termini vandeni? Man tas vanduo nepakeiciamas ir dar blogiausiu atveju galetu buti alternatyva vandeniui is krano.

Idomu, kazkas rase jog vandens negalima naudoti, nes pas mus jis labai kietas. O tai gal galima naudoti virinta vandeni? unsure.gif Nors pakisti galva po dusu ryte man vis tiek nepakeiciamas dalykas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mariposa: 20 vasario 2008 - 23:15
Sveikutės 4u.gif
Vasario 25d. eisiu pas daktarę, tikiuosi išrašys kokio efektyvesnio tepalo ar vaistų. Dabar kur naudoju nė kiek nepadeda verysad.gif Reikės ir apie vandenį labiau pasiklausinėti g.gif , nes kai nusiprausiu(o kaip gi nesiprausi) atrodo galiu užsikasyt tą kaktą negyvai verysad.gif
Kad jas kur bala tas erkutes.....
Atsakyti
QUOTE(Paukstuks @ 2008 02 20, 23:27)
Sveikutės 4u.gif
Vasario 25d. eisiu pas daktarę, tikiuosi išrašys kokio efektyvesnio tepalo ar vaistų. Dabar kur naudoju nė kiek nepadeda verysad.gif Reikės ir apie vandenį labiau pasiklausinėti g.gif , nes kai nusiprausiu(o kaip gi nesiprausi) atrodo galiu užsikasyt tą kaktą negyvai verysad.gif
Kad jas kur bala tas erkutes.....



o ka naudoji?

keista, man tai visai tas vanduo jokio diskomforto nesukelia, veido oda sausa, bet kad labai temptu vandeniu nusiprausus tai nepasakyciau...

Sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2008 02 20, 23:35)
o ka naudoji?

keista, man tai visai tas vanduo jokio diskomforto nesukelia, veido oda sausa, bet kad labai temptu vandeniu nusiprausus tai nepasakyciau...

Sekmes  drinks_cheers.gif

Tepalas "Metrosa"
Atsakyti
Mergaitės, kurios vaikštot į Kauno g. pas kokias gydytojas papuolėt? Pas tą, kurią buvau - nepatiko, tikiuosi pirmadienį pakliūt pas kitą rolleyes.gif
Atsakyti
Paukstuks pas kokią gyditoją tu buvai? Mane tai nusiuntė pas Rostova į 26 kab. Nėra lipšni, bet visai gal nieko. Nes prieš mėn. buvau Union klinikoj, tai gyditoja net iki durų lydėdama aiškino kaip tepalu už 160 Lt. tepti nuo atopinio dermatito, kurio pas mane nėra doh.gif O Kauno g. iškarto paklausė ar darytas tyrimas. Jei patiks gyditoja, pasigirk ir mums rolleyes.gif
Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2008 02 20, 22:51)
oda rupleta kaip apelsino odele, bet tik ant skruostu, daznai kaista, tempia oda, nors kad riebi butu ir blizgetu, tai  schmoll.gif

Pagal tavo aprašytus požymius man panašiau į dedervinę, o ne erkutę unsure.gif Pabandyk vieną dėmelę patept su tepalu Advantan- jei pranyks, tai tikrai ne erkė
QUOTE
Zinau, kad daugelis ju turi, bet is kur jos atsiranda???

Pagrindinė priežastis- imuniteto nusilpimas.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 02 21, 22:02)
Pagal tavo aprašytus požymius man panašiau į dedervinę, o ne erkutę  unsure.gif Pabandyk vieną dėmelę patept su tepalu Advantan- jei pranyks, tai tikrai ne erkė


bet as dariausi tyrima laboratorijoj ir daug ju rado, tai negaliu sakyt kad ne erkute ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mariposa: 21 vasario 2008 - 22:07
QUOTE(Mariposa @ 2008 02 21, 22:06)
bet as dariausi tyrima laboratorijoj ir daug ju rado, tai negaliu sakyt kad ne erkute  ax.gif

Man pradžioj irgi buvo erkė. O po kokių metų atsirado dedervinė. Erkės nebėr unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 02 21, 22:08)
Man pradžioj irgi buvo erkė. O po kokių metų atsirado dedervinė. Erkės nebėr  unsure.gif


O tas tepalas be recepto parduodamas?

O ta dedervine kas per padaras? unsure.gif
Atsakyti