Įkraunama...
Įkraunama...

Veido erkutė

Sveikos, mane irgi kamuoja erkute, daugiausia smakro srity, dermatologu aplankyta be skaiciaus, tepaliuku be skaiciaus tepta, o padejo labai paprasta priemone, pirma karta isbandziau kosmetologijos kabinete. Toks daikciukas, kur elektos impulsus nestiprius paleidzia, nezinau kaip prof kosmetologes ji vadina, bet efektas min 2 sav, viskas dingsta jau kita diena. Tai toki paprastesni namu salygom nusipirkau daikciuka. Nu niekad nebuciau pagalvojusi, bet bent jau man tai padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pumaxxx @ 2009 10 12, 14:20)
Sveikos, mane irgi kamuoja erkute, daugiausia smakro srity, dermatologu aplankyta be skaiciaus, tepaliuku be skaiciaus tepta, o padejo labai paprasta priemone, pirma karta isbandziau kosmetologijos kabinete. Toks daikciukas, kur elektos impulsus nestiprius paleidzia, nezinau kaip prof kosmetologes ji vadina, bet efektas min 2 sav, viskas dingsta jau kita diena. Tai toki paprastesni namu salygom nusipirkau daikciuka. Nu niekad nebuciau pagalvojusi, bet bent jau man tai padeda thumbup.gif

Gal gali nuorodą įmesti to daigčiuko ar foto 4u.gif
Atsakyti
Ji labai visur reklamuoja, gal siuo met maziau, bijau buti apkaltinta reklamos propagavimu
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 12, 09:41)
Norėjau pasasyti, kad nei aliejinis(Baltuška), nei spiritinis nei vienas ne nuo erkutės - jie nuo odos uždegimo 4u.gif

Gal, bet man tikrai padejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 10 12, 18:26)
Gal, bet man tikrai padejo 4u.gif

Labai džiaugiuosi, tiesiog noriu pasakyti jog tuomet ne erkutė jums buvo, o tiesiog didelis uždegimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 12, 17:31)
Labai džiaugiuosi, tiesiog noriu pasakyti jog tuomet ne erkutė jums buvo, o tiesiog didelis uždegimas 4u.gif

Tikrai erkute. Kelis kartus laboratoriniais tyrimais nustatyta buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rsc: 12 spalio 2009 - 19:40
QUOTE(rsc @ 2009 10 12, 20:39)
Tikrai erkute. Kelis kartus laboratoriniais tyrimais nustatyta buvo...

Tebūnie, nesigunčysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 12, 22:05)
Tebūnie, nesigunčysiu mirksiukas.gif


Taigi erkė mums i sukėlė odos uždegimą. tam ir išrašo visokius tepaliukus, kad apraminti uždegimą, o tam kad užmigdyti erkė reikia papildomai gerti antibiotikus. Nors kiek gydytojų tiek ir nuomoniu, lenkiškose ir rusiškose saitose nevisur rašo, kad reikia gydyti antibiotikais, dažniausia tepaliukais, bet jų sudėtije yra antibiotikas. Erkė- bakterija kuria reikia gydyti (raminti) stipriasniais vaistais.
O ta baltushka tikrai neblogai ramina oda, kas mane dabar pamato, tai sako kad atrodau daug geriau thumbup.gif Aišku pamatisime kas bus kai baigsiu kursa antibiotikų. Geriu 6 dienas, dar turiu 14 tabliečių (po1 per dieną).
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2009 10 11, 16:21)
O tau pripažino, kad turi būtent erkutę?
Nes man panašų gydymą paskyrė, tik vietoje "Baltuškos" išrašė Fucidin kremą su antibiotiku ir taip pat Dksicikliną mėnesiui, bet  pasiūlė jo pradžioje nesipirkti, nes gal ir tas kremukas viską padės sutvarkyti.
Bet, kai paklausiau gydytojos ar man erkutė, atsakė, kad tikrai ne schmoll.gif
Pagerėjimas matau, gal ne tokį staigų kaip norėtųsi, bet džiugina, tik vis neapsisprendžiu dėl Doksiciklino ką daryti rolleyes.gif


Pirmiausia gydė nuo rosacea tik tepaliukais, bet kadangi rado erkė, tai dar paskyrė antibiotikų 20 dienų Doksicikliną. Ryte tepu veidą Metronidazolių, apie 4 val. tepu Finacea (Skinoren) kremą, vakare prieš miegą "baltushka". po pusryčių praėjus 2 val. geriu Doksicikliną. Nu manau, kad neblogas smugis tai erkėi biggrin.gif bet viskas išaiškės po viso kurso. Visi gydytojai sako, kad reikia kantrybės. Gydymas bus ilgas, net jeigu ir nebers veido tai kremais vistiek reikės tepti apie 3 mėn. Vietoj Metronidazolio man išrašė Rozex kremą, bet kadangi jo sudėtije yra 75 proc. Metronidazolio, tai aš nusprendžiau sutaupyti, nes vien Metronidazolis yra žymiai pigesnis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2009 10 13, 10:52)
O ta baltushka tikrai neblogai ramina oda, kas mane dabar pamato, tai sako kad atrodau daug geriau thumbup.gif  Aišku pamatisime kas bus kai baigsiu kursa antibiotikų. Geriu 6 dienas, dar turiu 14 tabliečių (po1 per dieną).

Įdomu ar džiaugtumeisi ta Baltuška, jei priedo negertum antibiotikų? g.gif Man asmeniškai užteko vienos dienos pabandyti ir įsitikinti(negėriau priedo antibiotikų) jog ji mano veidą ne pagražina, o papuošia dideliais pūliningais spuogais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 13, 12:03)
Įdomu ar džiaugtumeisi ta Baltuška, jei priedo negertum antibiotikų? g.gif  Man asmeniškai užteko vienos dienos pabandyti ir įsitikinti(negėriau priedo antibiotikų) jog ji mano veidą ne pagražina, o papuošia dideliais pūliningais spuogais doh.gif


3 dienas kol tepiausi baltuska negieriau dar antibiotikų, tai biski apramino oda, bet dar gydytojas išrašė antibiotikų.
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2009 10 13, 11:07)
3 dienas kol tepiausi baltuska negieriau dar antibiotikų, tai biski apramino oda, bet dar gydytojas išrašė antibiotikų.

Vadinasi visiems skirtingai ta Baltuška veikia ax.gif O šias 6 dienas geriant Doksicikliną pastebėjai žymesnį pagerėjimą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 13, 12:16)
Vadinasi visiems skirtingai ta Baltuška veikia  ax.gif  O šias 6 dienas geriant Doksicikliną pastebėjai žymesnį pagerėjimą? 4u.gif


Taip, pagerėjimas tikrai akyvaizdus, rašiau jau, kad smugis erkėi nemažas nuo tokio kiekio vaistu, bet bijau labai girtis nes nežinau kas bus toliau g.gif
Dar pakeičiau savo pagalvė, nes buvo sena pukinė. Jau kelias dienas miegu ant vilnonės. Gydytojas patarė išmesti senas savo ir vyro. Vyras aišku nepasirašė kol kas schmoll.gif
Nusprendžiau dar patikrinti savo sveikatą, kitą savaitę užsirašiau pas terapeutą kad duotu siuntymą pas visus gydytojus, nas daug kur rašo kad gali buti problemos iš vidaus. Tai kol turi laiko tai ir pradėsiu ieškoti ligų smile.gif
Atsakyti