Įkraunama...
Įkraunama...

Veido erkutė

QUOTE(Amatevi @ 2010 01 13, 15:41)
Mane taip smakre tais niežtinčiais spuogeliais vėl pabėrė, atrodo baisiai, kaip surambėjusi senės oda verysad.gif  Jaučiu reikia man išsitirti ar čia erkė ar ne. Man dėl to tyrimo reikia pas dermatologę eiti? ar pas šeimos gydytoją galiu nueiti ir pasakyti, kad noriu išsitirti dėl erkutės?

Sveika,
As ejau pas dermotologa ir pati paprasiau kad duotu siuntyma. Galima tiryma daryti Vytenio gatvej mokomaj 20 lt, nieko nelaukiant, o galima nemokomaj Visoriose Aids centre, reikejo laukti apie menesi.
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 01 13, 18:21)
Sveika,
As ejau pas dermotologa ir pati paprasiau kad duotu siuntyma. Galima tiryma daryti Vytenio gatvej mokomaj 20 lt, nieko nelaukiant, o galima nemokomaj Visoriose Aids centre, reikejo laukti apie menesi.


O gal tikslų adresą žinai Vytenio gatvėj? Tikriausiai nueisiu, kad ištirtų ir rami galva bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amatevi: 13 sausio 2010 - 16:34
Atrodo radau, Vytenio 59 smile.gif Reiks pasiskambinti ir užsiregistruoti. O kai paima tam tyrimui šiek tiek odos, tai liek kas nors, pvz šašas?
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2010 01 13, 16:58)
Atrodo radau, Vytenio 59 smile.gif  Reiks pasiskambinti ir užsiregistruoti. O kai paima tam tyrimui šiek tiek odos, tai liek kas nors, pvz šašas?

Ne nieko ne lieka, man labai svelniai su peiliuku "soskriobyvajet (nezinau kaip lietuviskai)is keliu veido vietu. Po keliu min ir atsakymas buvo.
Man atrodo eik pirmiausia i savo poliklinika, nes ten moket gal lieps (Vytenio). Na paskambink ir issiaskink.
Atsakyti
sveikos smile.gif mane irgi domina si be galo nemaloni problema verysad.gif gal kas zinot ar rozine ir erkute susijusios ligos g.gif
Atsakyti
QUOTE(tere123 @ 2010 03 01, 20:40)
sveikos smile.gif mane irgi domina si be galo nemaloni problema  verysad.gif gal kas zinot ar rozine ir erkute susijusios ligos g.gif

Susiejusios
Atsakyti
QUOTE(tere123 @ 2010 03 01, 19:40)
gal kas zinot ar rozine ir erkute susijusios ligos g.gif

Mano ziniom tai skirtingi susirgimai g.gif
Atsakyti
jau nesuprantu blush2.gif tepaliukairozex,ir metrosa nuo rozines,bet man juos skire,kai tirimas parode erkute unsure.gif merginos gal kas naudojat pudra veidui"egipto zeme"? as naudoju,nes kitos kosmetikos negaliu naudot,turiu omeni-jokios pudros.na nebent kas zinot kokia gera smile.gif
Atsakyti
nesuprantu schmoll.gif rozex ir metrosa nuo rozines,bet kai man rado erkute,tai jos israse schmoll.gif gal kas naudojat pudra "egipto zeme"?man visai nieko,nes nieko kito negaliu naudot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2010 03 02, 19:04)
Mano ziniom tai skirtingi susirgimai g.gif

Dazniausiai erkute ir sukele Rosacea 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tere123 @ 2010 03 03, 00:45)
jau nesuprantu blush2.gif tepaliukairozex,ir metrosa nuo rozines,bet man juos skire,kai tirimas parode erkute unsure.gif  merginos gal kas naudojat pudra veidui"egipto zeme"? as naudoju,nes kitos kosmetikos negaliu naudot,turiu omeni-jokios pudros.na nebent kas zinot kokia gera smile.gif

Nuo erkutes ir rozines gydymas toks pats. As dabar biski apraminau erkute su rozex ir antibiotiku pagalba, bet veido raudonis liko. Siulau kol gydaisi nenauduoti jokiu pudru, nes dar daugiau suerzinsi oda. Kai nuraminsi tik tada galima bus bandyti kremus (paskaityk tema, yra daug naudojamu kremu), bet ne pudra 4u.gif
Atsakyti
nzn,eisiu greit pas gydytojus g.gif vel pablogiejo man,lupasi po rosexo,arba tai lupasi serganti oda.o del tos pudros "egipto zeme"tai daktare nesake kad negalima,nors nerodo ji to bendravimo unsure.gif jau bijau nepradiet depresuot,del to veido,kaip pagalvoju ,kad visam gyvenimui tai doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tere123 @ 2010 03 05, 22:06)
nzn,eisiu greit pas gydytojus g.gif vel pablogiejo man,lupasi po rosexo,arba tai lupasi serganti oda.o del tos pudros "egipto zeme"tai daktare nesake kad negalima,nors nerodo ji to bendravimo unsure.gif jau bijau nepradiet depresuot,del to veido,kaip pagalvoju ,kad visam gyvenimui tai doh.gif  verysad.gif

na manau, kad stresa kiekviena mes patyriem, nes staiga itsiranda spuogai ir raudonas veidas ir dar "gera zinia" kad neisgydoma doh.gif doh.gif doh.gif Na del to, kad visam gyvenimui...., gal ne reikia nusiteikti, tikiekimes kad su vaistu pagalba pagydysim iki minimumo 4u.gif
man irgi is pradziu biski lupesi oda. O kiek laiko tepi?
Atsakyti