Įkraunama...
Įkraunama...

Veido erkutė

QUOTE(jegaliuta @ 2011 01 19, 23:27)
ar tikrai jau taip ir reikia vengti tos saulutes? kaip kitom saulute veikia sia problema? Pasidalinkit patirtimi... 4u.gif


Man gyd sake, kad negalima saulei buti, nes oda isskiria riebalus, o siluma ir riebalai pati geriausia terpe erkei daugintis. Tai pat negalima spaudyti savarankiskai tu spuogu. Dar sake vengti siltu dregnu vietu, tokiu kaip pirtis ir pan.

bet man asmeniskai vasara erke beveik isnyksta, tai ir nezinau kuo tiket


Atsakyti
Paskaiciau ir susimasciau g.gif negirdejau apie tokia problema schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jegaliuta @ 2011 01 16, 01:01)
Sveikos, na as cia sakitau, kad dazniausiai jus isberia puliningais spuogeliais, blizga oda...man buvo visiskai ne taip, o vistiek nustate erkute, nors tyrimu niekas taip ir nedare  g.gif man buvo kaktos oda nelygi pasidariusi, kazkas panasaus i apelsino zievele su tokiais vos matomais spuogeliais ir sakyciau vandeningais.... ant skruostu buvo keletas raudonu demeliu ale spuogu, bet pati oda sausa, pleiskanojanti na ir aisku niezulys kazkos buvo, bet pakenciamas... vartojau rozex kremuka ir antibiotikus...na ir buvo praeje, bet va po puses metu as vel pastebiu, kad kakta vel nebelygi darosi  verysad.gif

kiek skaiciau tai ta erkute nepagydoma tik apraminama, tai taip man jau ir teks vargt visa gyvenima?
ir dar klausimas dermatologes neklausiau, nes bijojau, kad pavadins neprotinga... bet jusu paklausiu, gal kurios atsakys: ar galima eiti i soliariuma arba degintis sauleje turint veido erkute? Negi dabar negalesiu pasilepinti sauleje kur nors siltuose krastuose ? Siaip senai nebuvau soliariume ir vasara prisisaugau tokiu labai atviru saules spinduliu, bet jau nebenoriu but suris...sakykit dabar turincios sia problema ar einate i soliariuma ir kaip reaguoja oda i tai? 




QUOTE(JurgaS @ 2011 01 24, 00:01)
O tą metrinadazolio kremą gamina tik pagal receptą? Kažl
kokia neviltis, viskas buvo čiki piki, bet prieš pora dienų naktį prabudau nuo to, kad veidą nors draskyk  doh.gif praėjo vėl berti, kasytis, tik neįsivaizduoju dėl ko?



Jokios saules GRIESTAI O jei dar yra problemyte su kapilerais tai tuo labiau jokios saules + Vasara turi kas diena naudoti apsaugini krema nuo saules Saleriumams irgi NE schmoll.gif
Mano situacija labai panasi kaip tavo ,tik ne ant kaktos o zandams doh.gif Taip pat kapileru problema tai yra ROZACEJA doh.gif Veidas ypatingai sausas Patepus kremu net nesugeria ir kartais atrodo kad tuoi iplis verysad.gif Kremas ratilais laikosi keleta min ant veido Vargstu nezmoniskai tik siemet kiek geriau nei pernai Laukiu kuo greiciau pavasario /vasaros Padetis bus gera mirksiukas.gif Ir vel gyvensim kaip zmones nors keleta menesiuku Cia beveik visiems pagerejimas vasara

Metranidazolio kremas gaminamas vaistineja pagal recepta verysad.gif

Man vel pablogejo ,bet nera taip blogai kaip buvo mirksiukas.gif Labai sausa oda ir tu kapileru pariskejimas didesnis verysad.gif Man rodos kad ju daugeja ir nebezinau ka pirkti ir kuo tepti doh.gif verysad.gif

Kaskas rase kad lupos labai sausos? Man taip buvo net skeldejo vazelinas atminkit nepadeda Gydziausi net 3savaites nieko tik blogiau nuo vazelino Nusipirkau naturalu EKO balzama po 3dienu kaip nebuvo problemos thumbup.gif Dabar jieskau naturaliu tepalu ir losijonu ir t.t gal jie pades Tik beda kad nerandu niekur isipletusiems kapilerams Gal kas matet?????
Erkute savo as bandziu gydyti su veterinariskais rusu vaistais lotuliukas.gif vadinasi JAM nezinau ar nuo ju, siemet jos neturejau Tik va beda kad dar yra ir kitokiu problemu odos verysad.gif Manau dabar kaip tik jos tokiu laiku suaktyveja bjaurybes doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nifertiti @ 2011 02 14, 22:54)
Paskaiciau ir susimasciau  g.gif  negirdejau apie tokia problema  schmoll.gif



Oi geriau nei girdeti nei tureti ja doh.gif BEDA
Atsakyti
Ir as kazkada turejau veido erkute, bet sia diena mano veido oda lygut lygutele, erkute nebeatsinaujina jau beveik 2 metai. thumbup.gif O pries tai vargau tris metus doh.gif Isbandziau ne viena gydytojos skirta krema, bet jie tik laikinai apgydydavo, bet paskui erkute vel atsinaujindavo.
Viena diena Droge ieskodama kokio nors naturalesnio kremo veidui, aptikau drekinanti kremuka HELP AA ypac sausai, jautriai, linkusiai i alergija odai. Nearomatizuotas, be konservantu, bekvapis. Jau po keliu dienu pasitepus siuo kremu dingo niezejimas . Po kokio menesio erkute visiskai isnyko thumbup.gif Su siuo kremu dabar visad tepuosi ir nebereikia jokiu gydomuju kremu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumbukas: 23 vasario 2011 - 19:36
prisijungiu ir aš prie erkučių gerbėjųų klubo biggrin.gif ketvirtadienį rado tris erkutes tame mėginyje, tai taip nesupratau kas jos per vienos ir ar turiu jų dar daugiau. nežinau, kadangi dėl seborėjinio dermatito daktarė uždraudė teptis riebiais kremais, tai šiaip ne taip išreikalavau,kad pasiūkytų alternatyvą šalčiams, tai pasiūlė avene cold žiemai, ir vakarais teptis išrašė erytromeciną, ar kaip teisingai vadinasi. sakykit, ar kam nors su tepalais praėjo jos ar visgi teko paskui ir tabletes gerti? 4u.gif
Atsakyti
norėjau pasiteirauti kokie yra alergijos požymiai? man daktarė sakė, kad stebėčiau ir jei nuo tepalo atsiras alergija, nenaudot, bet tai viskas ok, veidas neniežti,nedega, bet bent jau mano manymu kakta pasidarė dar labiau spuoguota... ar čia jau blogai ar čia taip turi būti?...
Atsakyti
Sveikos,gal patarsit koki gera dermatologa Kaune, nes baisu kokie daktarai dyrba doh.gif nuejom i klinikas,net neziurejo,eik sako i soleriuma pasidegint praeis, i antra ligonine nuejom,sako jaunatviniai spuogai, trecia kart i privacia klinika nuvaizavom, liepe pakeist i ekologiska kosmetika,atceit nuo visu parabenu, bet jokio pagerejimo, dar draugas paklause,sako cia gal erkute, tikrai ne sako,nors nei jokiu tyrimu nieko nedare:oh o pagal visus jusu aprasymus ir internete kiek ieskotos informacijos,tikrai atrodo kaip erkute butu.
Atsakyti
Man taip pat rado veido erkute padarius tyrima. Dermatologe israse tepaliuka metronidazoli, kuris specialiai vaistineje gaminamas, ir dar supplin geriamas tabletes. Veido erkute pas mane prasidejo nuo liezuvio isberimo, tada iskart ir veida isbere. Maniau, kad taip spuogeliai, bet nepraejo. O veidas vis labiau buvo visas nusetas mazais raudonais taskeliais,ypac zandai. Ir gaila, kad ilgai delsiau, nesikreipiau i dermatologa, nes dabar teks ilgai gydytis. doh.gif dar gydytoja sake veida neplauti vandeniu, tik kosmetini pieneli svelnu naudoti, jokiu maitinamu kremu.
Atsakyti
QUOTE(dinanulisxx @ 2011 04 15, 14:10)
Man taip pat rado  veido erkute padarius tyrima.  Dermatologe israse  tepaliuka  metronidazoli, kuris specialiai vaistineje gaminamas, ir dar  supplin geriamas tabletes.  Veido erkute pas mane prasidejo nuo liezuvio isberimo, tada iskart ir veida isbere.  Maniau, kad taip spuogeliai, bet nepraejo.  O veidas vis labiau buvo visas nusetas mazais raudonais taskeliais,ypac zandai. Ir gaila, kad ilgai delsiau, nesikreipiau i dermatologa,  nes dabar teks ilgai gydytis.  doh.gif dar gydytoja  sake veida neplauti vandeniu, tik kosmetini pieneli svelnu naudoti, jokiu maitinamu kremu.

aš jau atkentėjau klotrimazolį, doksicikliną 20 dienų ir galiausiai vakar man išrašė jo dar 10 tablečių geriant kas antrą dieną. to paties metronidazolio davė irgi. ir dar bandė paguosti, kad "amerikonai geria antibiotikus 8 mėnesius"... verysad.gif nusibodo... mano kakta labai spuoguota ir vienas žandas...
Atsakyti
Net nežinau kaip tą erkę pagaliau išsigydyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dinanulisxx @ 2011 04 15, 13:10)
Man taip pat rado  veido erkute padarius tyrima.  Dermatologe israse  tepaliuka  metronidazoli, kuris specialiai vaistineje gaminamas, ir dar  supplin geriamas tabletes.  Veido erkute pas mane prasidejo nuo liezuvio isberimo, tada iskart ir veida isbere.  Maniau, kad taip spuogeliai, bet nepraejo.  O veidas vis labiau buvo visas nusetas mazais raudonais taskeliais,ypac zandai. Ir gaila, kad ilgai delsiau, nesikreipiau i dermatologa,  nes dabar teks ilgai gydytis.  doh.gif dar gydytoja  sake veida neplauti vandeniu, tik kosmetini pieneli svelnu naudoti, jokiu maitinamu kremu.




Man nuo to metronidzolio tepaliuko dar labiau isbere, ypatingai zandus. Mano veidas net labai jautrus, gal del to ir netinka. po to isberimo labai skaudejjo, lyg saulej buciau nudegusi . Gal taip ir turi buti? g.gif Turiu ir Finacea nusipirkusi, bet ir nuo to kiekvienakart jauciu veido grauzima. Todel tepu labai nedaug. Kazkiek apramina, bet ziurek vel kita diena islenda. Gaila jau darosi ziurint i ta savo vargana veida verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dinanulisxx @ 2011 04 19, 21:06)
Man  nuo to metronidzolio tepaliuko  dar labiau isbere,  ypatingai zandus.  Mano veidas  net labai jautrus, gal del to ir netinka.  po to isberimo labai skaudejjo, lyg  saulej buciau nudegusi . Gal taip ir turi buti? g.gif  Turiu ir Finacea nusipirkusi, bet ir nuo to kiekvienakart jauciu veido grauzima. Todel tepu labai nedaug. Kazkiek apramina, bet ziurek vel kita diena islenda. Gaila jau darosi ziurint i ta savo vargana veida verysad.gif

va va va...metranidazolis ir man keistai veikia. kazkas netaip. visas rausvas pasidares, demetas toks sausom demem...nesamone zodziu... o pas daktare dar tik po geru dvieju savaiciu :/
Atsakyti