Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Veido erkutė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Amatevi
o vittela galima be recepto nusipirkti?
Ququte
QUOTE(Amatevi @ 2011 10 19, 14:27)
o vittela galima be recepto nusipirkti?
*

Vitella parduodamas be recepto, buna vaistinese, kaina apie 23-25Lt, man ji skyre nakciai, nes gan baltas tas kremas, tai matosi ant odos kai uztepi. Sudetyje yra cinko ir ichtiolo (kas ir reiskia sublimuota ar kokia ten siera, kiek issiaiskinau), bet vien jo neuztenka, reikia tepalo su metrodinazolu, kuri as bijau naudot, nes atsiliepimai tai nekokie.
Amatevi
QUOTE(Ququte @ 2011 10 19, 16:52)
Vitella parduodamas be recepto, buna vaistinese, kaina apie 23-25Lt, man ji skyre nakciai, nes gan baltas tas kremas, tai matosi ant odos kai uztepi. Sudetyje yra cinko ir ichtiolo (kas ir reiskia sublimuota  ar kokia ten siera, kiek issiaiskinau), bet vien jo neuztenka, reikia tepalo su metrodinazolu, kuri as bijau naudot, nes atsiliepimai tai nekokie.
*

Turiu su metronidazoliu Rozex, tai nepadėjo jis man panaikint erkutę. Vittela nebandžiau, reiks nusipirkti.
Ququte
QUOTE(Amatevi @ 2011 10 19, 16:01)
Turiu su metronidazoliu Rozex, tai nepadėjo jis man panaikint erkutę. Vittela nebandžiau, reiks nusipirkti.
*

o kaip oda i ta rosex reagavo? man tai sake kad turi nusilupti oda, parausti ir t.t...ir net gali alergizuoti sad.gif

Amatevi
QUOTE(Ququte @ 2011 10 19, 17:03)
o kaip oda i ta rosex reagavo? man tai sake kad turi nusilupti oda, parausti ir t.t...ir net gali alergizuoti sad.gif
*

man pasausina odą, šiek tiek pleiskanoja, nealergizavo, išbėrimus apramino. Šiek tiek pagerina odos būklę, bet nepanaikino erkutės.
Ququte
QUOTE(Amatevi @ 2011 10 19, 16:10)
man pasausina odą, šiek tiek pleiskanoja, nealergizavo, išbėrimus apramino. Šiek tiek pagerina odos būklę, bet nepanaikino erkutės.
*

supratau, o tu tepei visa veida ar tik ten kur spuogeliai? nes as neisivaizduoju kaip issiversti be kremo, pameginau pora dienu, oda pasidare kaip popierius, tempia, kaista, rausta... bijau kad per ta gydyma susigadinsiu oda sad.gif

apie Vitella http://www.efarma.lt/vitella-ictamo-30-gr-...ai-su-ichtiolu/
Amatevi
QUOTE(Ququte @ 2011 10 19, 17:14)
supratau, o tu tepei visa veida ar tik ten kur spuogeliai? nes as neisivaizduoju kaip issiversti be kremo, pameginau pora dienu, oda pasidare kaip popierius, tempia, kaista, rausta... bijau kad per ta gydyma susigadinsiu oda sad.gif

man erkutė yra kaktoj ir skruostuose. Ten ir tepu. Nors šiuo metu visai nieko nebetepu, nes rezultato nematau. O šiaip veido jokiais kremais ar pudrom daugiau nei metus nebetepu. Reiktu padrėkintit odą, bet bijau kad erkė dar labiau išlįs.
vitav99
QUOTE(Ququte @ 2011 10 19, 13:10)
Pasiskaiciau as apie tuos kremukus, tas su cinku ir siera man primena gydytojos skirta Vittela (su cinku ir ichtiolu) nakciai, o dienai krema su metrodinazolu Rosex ar kaip jis vadinasi. Klausimelis butu toks, ar meginai gydyti veida tuo Rosex kremu? Nes kaip as suprantu, jei netinka Rosex, tai netiks ir kitas su ta sudetimi.
Pvz. man Kvapu namu aliejus netiko, pasikankinau kelias dienas ir meciau, nes oda buvo labai raudona, deganti, gal kas noretu perpirkti uz simboline kaina? smile.gif
*

Sveikutes, as dabr bandziau ieskotis internete informacijos apie ichtiola ir atrodo, kad tai visiskai skirtinas dalykas negu sublimed sulphur. Dar klausiau tetos, kuri yra gydytoja, tai sake, kad ichtiolas yra ta derva, is kurios asfalta daro (nepamenu pavadinimo). Siaip net jei sudetis panasi, manau svarbu ir proporcijos, kiek kurio ingrediento yra. Be to, kinietiskuose kremuose yra ir daug specialiu kinieciu zoleliu.

Del Rosex, pati nebandziau, bet mano mama pries tris mama turejo ta pacia erkuciu problema ir jai buvo israse milijonus tepaliuku, tame tarpe ir Rosex. Baisiai keikesi, nes velniskai daug sumokejo, o poveikio jokio. Galiausiai issigyde su ciko tepalu, baltushka ir antibiotiku tepalu.

Siaip man atrodo, jei jau norite leisti brangiam tepalui kaip Rosex, kodel gi nepabandzius kinietisku, jei tiek zmoniu pasaulyje padejo. Ir man tikrai padejo. Jau 5 savaites kaip gydausi ir toliau dziaugiuosi oda, ir toliau neatkrinta.

Del aliejuko is kvapu namu, tai man valantis su Bioderma, buvo labai gerai. Bet kai keleta kartu issiploviau veida su rugstiniu plovikliu, tai labai uzgrauze. Manau, jei tik oda truputi pasausejus ar sudirginta, tas aliejukas iskart labai grauzia.
Papildyta:
QUOTE(Ququte @ 2011 10 19, 16:14)

apie Vitella http://www.efarma.lt/vitella-ictamo-30-gr-...ai-su-ichtiolu/
*

Man tai kazkaip atrodo, kad reiketu tepti visa veida. Nes jei patepsite tik tas vietas, kur yra, jos paprasciausios pereis i kita vieta. Sakau ir patirties, nes mano mamai taip atsitiko. As ja apkreciau erkutem (jau antra karta) ir dabar gydosi kartu su manim, bet as tepuosi visa veida ir man viskas super, o jinai tepasi tik ten, kur spuogai, ir zinokit kiekviena ryta atsikelia su vis naujais spuogais po visa veida. Net idomu ziuret kaip jie migruoja. Manau, jei jau naikint, tai tik kompleksiskai. Sekmes!
Papildyta:
Atsiprasau uz visokias praleistas raides ir rasybos klaidas, rasiau pusiau miegodama. smile.gif Ten, kur apie mama, tai turejau galvoj pries tris metus ji turejo problema su erkem, o ne pries "tris mamas". Ir dar jai israse cinko tepala, ne ciko. Gal jau geriau man laikas i lovyte, o ne rasineti ir jus siurpinti klaidom. smile.gif
Ququte
Na, as pagooglinau apie ichtiola, tai radau tokia info:

Veiklioji medžiaga yra – Ichtamolis Tai skalūnų distiliacijos produktas, kurio veiklioji medžiaga - tiofenas (organinis sieros junginys). Tiofeno formule - C4H4S, daugiau nesigilinau smile.gif Bet kokiu atveju siera i ta jungini ieina smile.gif tai tik tiek smile.gif

Dabar del erkuciu, jos tikrai neuzkreciamos, nes tai yra visu musu odoje gyvenantis padaras, siaip tai niekas normaliai ir nezino kodel jos staiga ima daugintis ir sukelti uzdegimus, spuogus, man pvz aiskino kad kalti issiplete kapiliarai, ir kad joms patinka juose gyventi. Tik man tada toks retorinis klausimas iskyla, jei tos erkutes gyvena pas mus visus, tai bet kokiu atveju darant tyrimus, ju turetu rasti... Gal dermatologai tiesiog visa kalte suvercia joms ir nebeiesko kitu priezasciu? nes kiek skaitau, tai dazniausiai dermatologu skirti gydymo budai neveiksmingi... nu bet as siaip, garsiai pasvarsciau smile.gif

kremu is kinijos as irgi gundausi, bet noretusi daugiau atsiliepimu, nes jau ismeciau i bala pinigus pirkdama ta kvapu namu alieju...sad.gif
vitav99
QUOTE(Ququte @ 2011 10 20, 00:19)
Na, as pagooglinau apie ichtiola, tai radau tokia info:

Veiklioji medžiaga yra – Ichtamolis Tai skalūnų distiliacijos produktas, kurio veiklioji medžiaga - tiofenas (organinis sieros junginys). Tiofeno formule - C4H4S, daugiau nesigilinau smile.gif Bet kokiu atveju siera i ta jungini ieina smile.gif tai tik tiek smile.gif

Dabar del erkuciu, jos tikrai neuzkreciamos, nes tai yra visu musu odoje gyvenantis padaras, siaip tai niekas normaliai ir nezino kodel jos staiga ima daugintis ir sukelti uzdegimus, spuogus, man pvz aiskino kad kalti issiplete kapiliarai, ir kad joms patinka juose gyventi. Tik man tada toks retorinis klausimas iskyla, jei tos erkutes gyvena pas mus visus, tai bet kokiu atveju darant tyrimus, ju turetu rasti... Gal dermatologai tiesiog visa kalte suvercia joms ir nebeiesko kitu priezasciu? nes kiek skaitau, tai dazniausiai dermatologu skirti gydymo budai neveiksmingi... nu bet as siaip, garsiai pasvarsciau smile.gif

kremu is kinijos as irgi gundausi, bet noretusi daugiau atsiliepimu, nes jau ismeciau i bala pinigus pirkdama ta kvapu namu alieju...sad.gif
*

Del uzkreciamumo, tai yra dvi nuomones. Vakaru medicina teigia, kad jos neuzkreciamos ir apskritai truputi ta problema ignoruoja, o rytu medicina (t.y. kinu ir rusu) teigia, kad uzkreciama. Labai daug atveju aprasyta internete forumuose, kai zmones isgyja ir pvz pasibuciuoja su spuoguotu zmogumi i skruosta ir toj vietoj vel atsiranda erkutes. Gal ir crazy skamba, bet taip yra. Juk tos erkutes, kurios yra mumyse yra musu naturali flora fauna. Tos, su kuriomis susiduriam is isores yra jau mums svetimos, galbut su tam tikrom genu mutacijom ir t.t.

Ir kaip paaiskinti tai, kad mano mama jau du kartus nuo manes uzsikrete ir dabar net teciui isdygo pulinukas ant nosies, kai gyvenime nera buve tokiu dalyku? Nezinau, as asmeniskai labai skeptiskai ziuriu i vakaru medicina. Jie gydo pasekmes, o ne priezastis. T.y. gydo spuogus ir alergija, o ne juos sukeliancias priezastis, t.y. erkes. O taip yra del to, kad vakaruose kosmetikos pramone varo milijardus. Jiems nenaudinga, kad mes zinotumem, kad yra ir kitu budu. Juk naudingiau mums is metu i metus kisti vis naujus produktus spuogams gydyti ir jiems maskuoti. Pamastykit apie tai.

Ir dar, ar kada nors matet kiniete ar japone su negrazia oda? As asmeniskai ne. Manau, taip yra del to, kad jie zino kazka, ko mes nezinom. smile.gif
raganieška
QUOTE(vitav99 @ 2011 10 20, 00:52)
Del uzkreciamumo, tai yra dvi nuomones. Vakaru medicina teigia, kad jos neuzkreciamos ir apskritai truputi ta problema ignoruoja, o rytu medicina (t.y. kinu ir rusu) teigia, kad uzkreciama. Labai daug atveju aprasyta internete forumuose, kai zmones isgyja ir pvz pasibuciuoja su spuoguotu zmogumi i skruosta ir toj vietoj vel atsiranda erkutes. Gal ir crazy skamba, bet taip yra. Juk tos erkutes, kurios yra mumyse yra musu naturali flora fauna. Tos, su kuriomis susiduriam is isores yra jau mums svetimos, galbut su tam tikrom genu mutacijom ir t.t.

Ir kaip paaiskinti tai, kad mano mama jau du kartus nuo manes uzsikrete ir dabar net teciui isdygo pulinukas ant nosies, kai gyvenime nera buve tokiu dalyku? Nezinau, as asmeniskai labai skeptiskai ziuriu i vakaru medicina. Jie gydo pasekmes, o ne priezastis. T.y. gydo spuogus ir alergija, o ne juos sukeliancias priezastis, t.y. erkes. O taip yra del to, kad vakaruose kosmetikos pramone varo milijardus. Jiems nenaudinga, kad mes zinotumem, kad yra ir kitu budu. Juk naudingiau mums is metu i metus kisti vis naujus produktus spuogams gydyti ir jiems maskuoti. Pamastykit apie tai.

Ir dar, ar kada nors matet kiniete ar japone su negrazia oda? As asmeniskai ne. Manau, taip yra del to, kad jie zino kazka, ko mes nezinom. smile.gif
*

Dėl mūsų medikų požiūrio į ligonį tai net tingiu kalbėti doh.gif verysad.gif , o dėl užkrečiamumo, tai net nežinau, nes nei mano vyras nei vaikai tikrai šitos problemos neturi, o bučiuojamės tai tikrai kasdien ir ne po kartą biggrin.gif

Gal kartais iš naujo užsisakinėsite kremuką? tai gal bendrą užsakymą darom, pigesnis siuntimas gautusi ax.gif
Ququte
QUOTE(raganieška @ 2011 10 20, 09:58)
Dėl mūsų medikų požiūrio į ligonį tai net tingiu kalbėti  doh.gif  verysad.gif  , o dėl užkrečiamumo, tai net nežinau, nes nei mano vyras nei vaikai tikrai šitos problemos neturi, o bučiuojamės tai tikrai kasdien ir ne po kartą  biggrin.gif

Gal kartais iš naujo užsisakinėsite kremuką? tai gal bendrą užsakymą darom, pigesnis siuntimas gautusi  ax.gif
*

Labas,

as mastau apie uzsakyma, tik dar noriu daugiau informacijos susirinkti, tikrai butu galima daryti bendra, nes siuntimas vienodai kainuoja, nesvarbu kiek tu kremu uzsakai, tiesa, per http://demodex.farvi.ru/ biski pigiau gaunasi. Dar rekomenduoju paskaityti informacija apie gydymo eiga, jie raso kad antroj-trecioj savaitej buna pablogejimas smile.gif
http://www.demodex.info/treatment.php
raganieška
QUOTE(Ququte @ 2011 10 20, 10:22)
Labas,

as mastau apie uzsakyma, tik dar noriu daugiau informacijos susirinkti, tikrai butu galima daryti bendra, nes siuntimas vienodai kainuoja, nesvarbu kiek tu kremu uzsakai, tiesa, per http://demodex.farvi.ru/ biski pigiau gaunasi. Dar rekomenduoju paskaityti informacija apie gydymo eiga, jie raso kad antroj-trecioj savaitej buna pablogejimas smile.gif
*

Na iš rusų aš nelabai linkusi pirkti, jei jau siūstis, tai tiesiai iš tikrojo gamintojo. Kad nebūtų kaip su visom pastom, šampūnais ir tt, kai parsisiunti iš vokietijos vienokios, o kur lenkijoje pilstyta kitokios, nors tas pats pvz Arielis ar blendametas mirksiukas.gif
vitav99
QUOTE(raganieška @ 2011 10 20, 09:58)
Dėl mūsų medikų požiūrio į ligonį tai net tingiu kalbėti  doh.gif  verysad.gif  , o dėl užkrečiamumo, tai net nežinau, nes nei mano vyras nei vaikai tikrai šitos problemos neturi, o bučiuojamės tai tikrai kasdien ir ne po kartą  biggrin.gif

Gal kartais iš naujo užsisakinėsite kremuką? tai gal bendrą užsakymą darom, pigesnis siuntimas gautusi  ax.gif
*

Aha, mano vyras irgi neturi sitos problemos, bet tevai jo. smile.gif Skaiciau, kad kai kurie zmones paveldi jautruma erkem. Kas ten zino. Be to, juk ir nuo imuniteto zmogaus tuo metu priklauso ir t.t.

Uzsisakineti dar kremuku planavau uz kokio menesio, nes dar turiu daug ir manau, kad gali uztekti visiems 3 menesiams ir gal net 4 menesiams vieno indelio. Bet paskui butinai uzsisakinesiu profilaktiskai. Siaip paklausiu mamos, gal jinai sau nori, nes ja irgi baisiai apnyko. sad.gif Bet manau, kad uzsisakyciau kuno prausikli nuo erkiu is ju, tai galiu prisidet prie bendro uzsakymo. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(raganieška @ 2011 10 20, 10:31)
Na iš rusų aš nelabai linkusi pirkti, jei jau siūstis, tai tiesiai iš tikrojo gamintojo. Kad nebūtų kaip su visom pastom, šampūnais ir tt, kai parsisiunti iš vokietijos vienokios, o kur lenkijoje pilstyta kitokios, nors tas pats pvz Arielis ar blendametas  mirksiukas.gif
*

Del sito as irgi pritariu. Gyvenau daug metu Londone, dabar laikinai Lietuvoj ir tikrai pastebiu kaip tu paciu produktu kokybe skiriasi cia Lt. Net siurpas ima kartais. Ar irgi uz uzsakinejima tiktai is originalaus puslapio Honk Konge.
Ququte
QUOTE(vitav99 @ 2011 10 20, 10:43)

Del sito as irgi pritariu. Gyvenau daug metu Londone, dabar laikinai Lietuvoj ir tikrai pastebiu kaip tu paciu produktu kokybe skiriasi cia Lt. Net siurpas ima kartais. Ar irgi uz uzsakinejima tiktai is originalaus puslapio Honk Konge.
*

man tai atrodo kad tiek vienas, tiek kitas puslapis yra rusu ax.gif na, bet kokiu atveju, jei darysit uzsakyma, parasykit AZ. Beje, kuriam laikui tau uztenka vieno indelio? ir kaip to Xin Fumanling Cream kvapas? nes man tai labai svarbu, daug produktu negaliu naudot del intensyvaus kvapo.

vitav99
QUOTE(Ququte @ 2011 10 20, 11:08)
man tai atrodo kad tiek vienas, tiek kitas puslapis yra rusu  ax.gif na, bet kokiu atveju, jei darysit uzsakyma, parasykit AZ. Beje, kuriam laikui tau uztenka vieno indelio? ir kaip to Xin Fumanling Cream kvapas? nes man tai labai svarbu, daug produktu negaliu naudot del intensyvaus kvapo.
*

Na as uzsisakinejau is demodexsolutions.com, tai ten buvo tiesiai is honk kongo, bet to puslapio savininkas reziduoja Belgijoj. Dabar jau praejo truputi virs 5 savaiciu ir isnaudojau kazkur apie ketvirtadali indelio, tai vieno turetu uztekti 3-4 menesiams tikrai. Reikia naudoti labai labai mazai.Jo reikia tik kazkur zirnio dydzio, ZZ kremo dar maziau, isvis ant menteles galo. Kvapas man asmeniskai labai malonus, jis tikrai nera bekvapis, bet tas kvapas toks kaip malonaus kremo. Kazkas sake, kad primena makiazo kvapa, bet man tikrai ne. smile.gif Siaip tas kvapas labai greitai dingsta, praktiskai iskart jo nebesijaucia, tik kol tepi. Tiesa pasakius to rytinio kremo tepimas man dabar pats maloniausias dienos ritualas, nes toookia svelni oda jauciasi juo tepantis. Beje, reikia butinai ant dar dregno veido visus tept, tada daug maziau reikia ir geriau susigeria.

Beje, pamirsau pamineti, kad dar labai svarbu nenaudoti ranksluoscio daugiau nei viena karta (as isvis naudoju popierinius virtuves ranksluoscius) ir pagalves uzvalkalus keisti kas diena. smile.gif Daug vargo su tom erkutem, bet vera pasistengti vardan grozio.
Amatevi
QUOTE(Ququte @ 2011 10 20, 11:22)
Labas,
kad antroj-trecioj savaitej buna pablogejimas smile.gif
*

Aš ir galvoju gal verta pabandyt, bet dabar tas pablogėjimas g.gif visai nenoriu pablogejimo schmoll.gif

raganieška
QUOTE(Amatevi @ 2011 10 20, 11:39)
Aš ir galvoju gal verta  pabandyt, bet dabar  tas pablogėjimas  g.gif  visai nenoriu pablogejimo  schmoll.gif
*

Be pablogėjimo nebus ir pagerėjimo mirksiukas.gif va kaip sueiliavau lotuliukas.gif
vitav99
Aš ir galvoju gal verta  pabandyt, bet dabar  tas pablogėjimas  g.gif  visai nenoriu pablogejimo  schmoll.gif
*

Tikrai be pablogejimo nebus pagerejimo. Bet is tikro tai per tas pirmas 2-3 savaites bus nerealus pagerejimas. Jei po to ir bus pablogejimas, jis tikrai nebus toks blogas kaip buvo pries pradzia gydymo. O be to pablogejimas buna del to, kad po oda buna pilna lavoneliu erkiu, tai iskyla milijonai pulinuku. Kai erkes mirsta, jis isleidzia labai daug toksinu, del ko ir buna pablogejimas. As tiesa pasakius dziaugiausi kiekvienu tuo pulinuku, nes zinojau, kad ten erkes lavonelis. Kuo daugiau, tuo geriau smile.gif Svarbiausia pozityvus mastymas, ar ne? smile.gif Be to, juk tas pablogejimas tesiasi max. savaite, po to pradeda gereti vel.
Ququte
*

na, kaip man aiskino gydytoja, kad privalo visi tie spuogeliai nusilupti, ir ispejo kad bus blogiau, tiesa as taip ir nepradejau jos skirto gydymo Rosex'u biggrin.gif
vitav99
QUOTE(Ququte @ 2011 10 20, 13:17)
na, kaip man aiskino gydytoja, kad privalo visi tie spuogeliai nusilupti, ir ispejo kad bus blogiau, tiesa as taip ir nepradejau jos skirto gydymo Rosex'u  biggrin.gif
*

Man tai nesilupo ne trupucio. Taip kazkaip raudonis pranykdavo ir jie tiesiog isnykdavo. Tikrai be jokiu dramu. smile.gif
Magnieska
Merginos, o jums dermatologai nesiule gydyma intensyvia pulsine sviesa (IPS)? Man siulo gydytis erkute, ar kaip gydytoja diagnozavo rozine, IPS'u. Jau isgeriau antibiotiku kursa, tepuosi nakciai Vitela, diena rozex'u. Nezinau net ka daryt, nelabai ka zinau apie sia procedura. Niekas nebandet?
Magnieska
Pas mane kaip ir I stadijos rozine, issipletusiu kapiliaru nera, tiesiog veido raudonis, kaitimas, nedidelis niezejimas ir eme megineli del veido erkutes - rasta. Dermatologe sake kad IPS labai pegerintu situacija. Galvoju gal kas bandete?
vitav99
QUOTE(Magnieska @ 2011 10 20, 16:52)
Pas mane kaip ir I stadijos rozine, issipletusiu kapiliaru nera, tiesiog veido raudonis, kaitimas, nedidelis niezejimas ir eme megineli del veido erkutes - rasta. Dermatologe sake kad IPS labai pegerintu situacija. Galvoju gal kas bandete?
*

As tai nieko apie tai negirdejau ir nesu bandzius. Bet kaip isivaizduoju tikriausiai labai brangus malonumas?
Ququte
*

Esu gydziusi kapiliarus, pora proceduru uzteko, kokiems metams padejo, paskui atsirado nauju. Ta sviesa gerai jei matosi kapiliaru tinklas, bet abejoju ar veikia erkute. Man irgi nustate rosacea, kuria atseit sukele tos erkes wink.gif
Magnieska
Kaina kazkaip skiriasi, esu maciusi kainorastyje nuo 600 Lt, man sake kainuotu viena procedura 350 iki 390 Lt. Reiketu 3 proceduru, karta i menesi.
Si procedura kaip ir gerai veido rozinei, sprendziant pagal tai kaip gydomos erkutes su rozex'u ir pan. taip pat kaip ir rozine, pagalvojau gal taikoma ir erkutem.
Kaip man viena gydytoja sake jeigu yra nustatyta erkute dar nereiskia kad yra rozine, jeigu yra rozine tai yra ir erkute.
Papildyta:
QUOTE(Ququte @ 2011 10 20, 18:13)
Esu gydziusi kapiliarus, pora proceduru uzteko, kokiems metams padejo, paskui atsirado nauju. Ta sviesa gerai jei matosi kapiliaru tinklas, bet abejoju ar veikia erkute. Man irgi nustate rosacea, kuria atseit sukele tos erkes wink.gif
*

O gal galit daugiau papasakoti. Po proceduru labai nemalonu buvo pora dienu? Negalvojat pakartoti?
Ququte
QUOTE(Magnieska @ 2011 10 20, 20:24)
Kaina kazkaip skiriasi, esu maciusi kainorastyje nuo 600 Lt, man sake kainuotu viena procedura 350 iki 390 Lt. Reiketu 3 proceduru, karta i menesi.
Si procedura kaip ir gerai veido rozinei, sprendziant pagal tai kaip gydomos erkutes su rozex'u ir pan. taip pat kaip ir rozine, pagalvojau gal taikoma ir erkutem.
Kaip man viena gydytoja sake jeigu yra nustatyta erkute dar nereiskia kad yra rozine, jeigu yra rozine tai yra ir erkute.
Papildyta:

O gal galit daugiau papasakoti. Po proceduru labai nemalonu buvo pora dienu? Negalvojat pakartoti?
*

As dariausi Sugiharoj, kadangi plotas buvo nedidelis, kainavo apie 150 viena procedura. Po jos lieka paraudimas, kita diena jo jau nesimato, tie kapilarai kurie matesi, atrode kaip sukepe wink.gif paskui nusilupo, kaip sasiukai, po men pakartojau ir viskas. Tiesa, apie erke tuo metu nieko nezinojau, tik visada turejau beda su tuo raudoniu ir kapiliarais. Dabar jau ir raudonu spuogeliu yra. as ir mastau apie toki gydyma, bet turiu luktelt, nes turi buti veidas neideges, o as kaip tik po atostogu pietuose. Tai manau kad teks iki sausio pakentet. Parasyk jei darysi procedura. Ir kaip tas tas Rosex, padeda kiek? As del atostogu negalejau jo naudot, nes negalima i saule, o pasiskaicius komentarus, isvis suabejojau jo veiksmingumu.
Ququte
Turiu klausima "patyrusioms" smile.gif Kaip jus sprendziate odos sausumo problema gydymo metu? ka darote esant saltam orui ar minusinei temperaturai? ar nenusala oda be kremo? Gal vistik galima kazkuom pasitepti... g.gif
oxypoxy
QUOTE(Ququte @ 2011 10 25, 10:36)
Turiu klausima "patyrusioms" smile.gif Kaip jus sprendziate odos sausumo problema gydymo metu? ka darote esant saltam orui ar minusinei temperaturai? ar nenusala oda be kremo? Gal vistik galima kazkuom pasitepti...  g.gif
*

man dermatologė pasiūlė avene cold kremą. žiemą jis man tikrai labai padėjo, iškart rpadėjo geriau veidas atrodyti, nebešerpetavo ir daugiau mažiau praėjo raudonis wink.gif
vitav99
Merginos, dar turiu viena gera ideja, kaip kovoti su erkute. smile.gif Pradejau kaip toneri naudoti naturalu obuoliu acta ir super subalansavo oda. Plius labai gerai isnyksta nuo jo randeliai. Siaip jei pasiskaitinesit internete, tai pamatysit, kad actas sugrazina odai rugstu ph (odai priklauso buti 5.5), bet mes su prausikliais, vandeniu ir t.t. daznai ta pusiausvyra sutrikdom. Plius, actas erkes naikina. Zodziu visi privalumai viename. Pastebejau, kad pradejus vartoti acta, visi spuogeliai uzgyja kelis kart greiciau ir visiskai nebesauseja oda, nebebuna traukimo jausmo. Dar pastebejau, kad visiskai nebesiriebaluoja oda, net vakare nera jokio blizgesio.

Zodziu receptukas toks:
Jei norite pasidaryti 100ml tonerio, reikes 1/3 dalies obuoliu acto ir 2/3 daliu zalios arbatos (tiesiog uzsiplykite pakeli ar birios arbatos ir palaikykite kokias 30min), tada dar galite imesti apie 12 lasu eteriniu alieju, tokiu kurie tinka jusu odos tipui. Jie gerai uzmaskuoja acto kvapa. As asmeniskai imetu po 5 lasus arbatmedzio, levandu ir rozmarino alieju. Kvapas tikrai gaunasi neblogas.
Su situo skysciu reikia nusivalyti veida ryte ir vakare kaip su toneriu po prausimo ir pries krema. Iskart issivalius gali truputi parausti oda ir paskui pamatysite, kad truputi lupasi, bet taip ir turi buti. Tai tik negyvos odos lasteles. Po 10 min jos isnyksta.

Dar geras receptukas yra sveitiklis/kauke, kuria reikia naudoti pora kartu per savaite. Reikes 1 arb. saukstelio obuoliu acto, 2 sauksteliu zalios arbatos, 1 saukstelio medaus ir 5-7 sauksteliu cukraus (arba juros ar himalaju druskos, tik kad butu smulki). Viska sumaisius reikia svelniai imasazuoti i veida ir palikti 10 min, tada nuplauti. Po to naudoti acto toneri kaip visada. Super dalykelis!

Dar jei ka kankina ir galvos problemos, labai geras receptukas nuo pleiskanu, nieztejimo ir plauku slinkimo:
1.5 stiklines vandens (geriausiai mineralinio), 2 valg. saukstai obuoliu acto, 1 valgomas saukstas citrinu sulciu ir 10 lasu ivairiu eteriniu alieju (as velgi naudoju tuos pacius kaip ir veidui). Sita skysti uzsipilkite sau ant sausu plauku tik ilipusios i dusa, gerai imasazuokite i galvos oda ir plaukus, tada palaukite 5 min. Per ta laika galima nusimaudyt po dusu. Po to galite isskalauti plaukus su sampunu ir kondicionierium kaip visada.

Dar vienas acto naudojimo budas yra gerimas ryte ir vakare. Super gera detoksifikacija visam organizmui ir tikrai paskaisteja oda ir pagereja virskinimas. As jau viena diena isgerus, vakare pajutau toki sveika zveriska alkio jausma, kurio nebuvau jutus nuo vaikystes. Juk kai suaugam, kazkaip pradedam valgyt del to, kad reikia. Kazkaip nustojam jausti ta sveika alki. Siaip reikia imesti sauksteli acto ryte ir sauksteli vakare i stikline gerimo. Dauguma geria su vandeniu ir sauksteliu medaus, bet mane asmeniskai vimdo. As geriu su obuoliu sultim ir tikrai praktiskai nesijaucia acto. Tikrai rekomenduoju pabandyt.

Dar vienas dalykas. Labai svarbu, kad actas butu nefiltruotas ir nepasterizuotas. Dar geriau, jei butu ir organiskas. Jame turi plaukioti taip vadinama "mother", t.y. obuoliu gabaliukai, kurie turi visokiu enzimu. As niekur lt parduotuvese neradau, tai galiausiai nusipirkau is www.sveikiproduktai.lt.

Vaje, kiek ir vel prirasiau. Kova su erkem mano naujoji aistra. Linkiu, kad ir jum mano atradimai padetu! smile.gif

i 
Skyrely skelbimai draudžiami. Taip pat forume draudžiamas tarpininkavimas organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės" (su tam tikrom sąlygom) - žr. forumo taisyklių II.8 punktą.

Kooperuotis, tartis galit per AŽ, Skype ar pan., bet tik ne šioje temoje.

Jei vis tiek dar bus kas neaišku, prašom klaust asmeniškai.

Moderatorė
saules23
sveiki smile.gif noriu ir as pasidalinti patirtimi su veido erkute bigsmile.gif rugpjucio menesi suzinojau, kad nestuke.gif ir isbere ties lupu kampuciais abejose pusese. galvojau, kad nuo nestumo. jis man nenyko. pagaliau, spalio menesi daktare man dave siuntima pas dermatologa. atejau pas ji. jis paziurejo i mane ir sako: - bus veido erkute, bet negaliu tirti, kadangi tu esi siandien naudojusi krema, tad ateik po 4d ir nieko netepk ir plauk tik vandeniu, o dar geriau neplauti veido. praejo 4d kai netepiau kremu, tai oda siaubingai issausejo, kur erkute pazeidus. daktare imdama tyrimui megineli net klause ar spiritu netepiau. buvo tik raudonis ir nuolatinis lupimasis. patvirtino, kad tai erkute ir israse tepaliuko receptinio, kadangi as nestuke.gif tai negalejo antibijotiku israsyti. grizau namo ir man drauge pasake, kad sita raudoni isgydys AVIZU DRIBSNIAI UZPILTI KARSTU VANDENIU. nepirkau tepeliuko, o dejausi tuos isbrinkusius dribsnius ivyniotus i binta ir laikiau apie 5-10min. nepatikesit, bet dar tik lapkricio pirma puse, o raudonio beveik nematyti, o buvo labai intensyvus...
Anglessimo
*

GK dermatologe sakė, kad ši procedūra padėtų kapiliarams, o pačioms erkėms tik tam kartui.
Amatevi
Kokius kremus naudojate, kad dar labiau erkė nesuaktyvėtų, bet labai gerai veidą drėkintų? Pas mane ten, kur erkė yra, tai siaubingai išsausėjusi oda. Gal gydytojos kokius kremukus rekomendavo?
Vitulka
QUOTE(Amatevi @ 2011 11 21, 20:51)
Kokius kremus naudojate, kad dar labiau erkė nesuaktyvėtų, bet labai gerai veidą drėkintų? Pas mane ten, kur erkė yra, tai siaubingai išsausėjusi oda. Gal gydytojos kokius kremukus rekomendavo?
*

Vitella ictamo išrašė kaip raminamąjį
Ququte
QUOTE(Amatevi @ 2011 11 21, 21:51)
*

as del odos sausumo pasiskambinau gydytojai, ji sake kad pasitepus ryte Rosex ant virsaus galima uztepti dermatologini krema, man rekomendavo Bioderma Sensibio Forte (jis ten toks labai nekaltas, tinka po operaciju, ramina oda ir pan.), tai as taip ir darau, sausumas dingo.
gosas
Kaip ir daugelis kankinuosi su ta erkia smile.gif Ir tie pat simptomai sausa oda raudonis ir panasiai Jau antri metai tai pagereja tai pablogeje Negana to dar ir akiu erke yra Dabar geriu vaistus pirmomis dienomis buvo ne kas Dabar matau rezultato pagerejims Liuks O nuo sausumo per du metus isbandziau visoki slamsta ir nieks nepadejo Dabar atradau rekomendavo gyd Liuks po pirmo sykio rezultatas nuostabus smile.gif Xerolys+ Ne visuose vaistynese yra Geriausei ziureti kur yra gudomoji kosmetika ir ziureti kad butu ypac jautrei ir sudirgusei oda zodziu paciai prasciausei Kaina apie 60lt bet jo daug ir galiojimas ilgas Super dziaugiuosi kad ne toks sausas

O pacios su visokiais actais ir t.t neigydikite tai ligai butinai reikalingas specelistas Tai mano patarimas ,nes jau pasimokiau wink.gif
saules23
o man jau veido erkute praeitis!!! 4u.gif jau savaite kai dinges raudonis ir veidas kaip naujas lotuliukas.gif thumbup.gif ir galiu padekoti TIK AVIZU DRIBSNIAM thumbup.gif
oxypoxy
QUOTE(saules23 @ 2011 11 30, 13:05)
o man jau veido erkute praeitis!!!  4u.gif  jau savaite kai dinges raudonis ir veidas kaip naujas  lotuliukas.gif  thumbup.gif  ir galiu padekoti TIK AVIZU DRIBSNIAM  thumbup.gif
*

o tu dėjai vieną kartą per dieną ar du?smile.gif
Amatevi
QUOTE(raganieška @ 2011 10 14, 12:49)
[color=purple]Tada nusprendziau imtis kito brangesnio, bet garantuoto varianto is www.demodexsolutions.com. Nusipirkau ju ZZ ointment ir Fumanling krema ir naudoju pakaitom ryte ir vakare.
Tai jūs pirkote šitą http://www.demodexsolutions.ru/vpasp05/shopexd.asp?id=25
ir http://www.demodexsolutions.ru/vpasp05/shopexd.asp?id=33 ar su  metronidazolu?
*

Dar kuri nors gal isbande tuos kremus?
pupute
o man jau veido erkute praeitis!!!  4u.gif  jau savaite kai dinges raudonis ir veidas kaip naujas  lotuliukas.gif  thumbup.gif  ir galiu padekoti TIK AVIZU DRIBSNIAM  thumbup.gif
*

na reiks seansa isbandyti irgi
saules23
dėjau kiekvieną vakarą prieš miegą smile.gif 4u.gif nes pabąla nuo dribsių ir nenuplaudavau. blush2.gif tik ryte likučius pašalindavau ax.gif
gosas
*

Na na ar dar dziaugiesi tuo pagerejimu smile.gif tikriausei mazai zinai apie ta liga rolleyes.gif
Jei padetu avizu drybsniai tai gydytojai nevargtu su ligoniais kurie stovi uz duru kas menesi ar puse metu smile.gif Ziurek kad dar daugiau ta erke neislystu smile.gif As ir isbandziu pradzioje liaudiskus metodus smile.gif Bet deja neuzilgo teko nusivylti O gal tau cia ne erkute visai ???? Ar buvai pas gyd ? darei tyrimus ? Geriau mnau neklaidinkime viena kitos su actais dripsniais grietinemis ir sviestais Nieko nebus tai yra infekcija ir jokie valgomi produktai nepades smile.gif As po vaistu kurso jauciuosi neblogai bet tai vaistu doze kaskiek apramino ta erkute ir kazin ar visiskai ja uzmigde ?Eisiu pas yd kita savaite paziuresim sad.gif

Papildyta:
QUOTE(Ququte @ 2011 10 20, 13:17)
na, kaip man aiskino gydytoja, kad privalo visi tie spuogeliai nusilupti, ir ispejo kad bus blogiau, tiesa as taip ir nepradejau jos skirto gydymo Rosex'u  biggrin.gif
*

Ne visiems tinka tas Rozex O jis ir brangus dar Is baltarusijos yra toks metrogil Jis tokios pat sudieties kaip Rozex tik kaina skiresi labai Aisku pas mus LT vaistineje nera reik pas baltarusius jieskoti Bet pav man gelis netinka jis labai sausina oda O geriau metranidazolio kremas kuri gamina vaistines As nuo gelio pasidarau raudona labai lyg uzdektu veidas o nuo kremo nieko wink.gif

QUOTE(Ququte @ 2011 10 21, 10:54)
turi buti veidas neideges, o as kaip tik po atostogu pietuose. Tai manau kad teks iki sausio pakentet.
*

Na jei problemas turite kapileru tai jums negalima buti sauleje pirtije valgyti astraus maisto ,karsto taip pat alkoholio vartoti Jei situ dalyku nesilaikysite pagerejimo niekomet nesulauksite smile.gif As vasara su skeciu einu jei imanoma smile.gif smile.gif smile.gif
raganieška
QUOTE(gosas @ 2011 12 07, 22:47)
Na jei problemas turite kapileru tai jums negalima buti sauleje pirtije valgyti astraus maisto ,karsto taip pat alkoholio vartoti Jei situ dalyku nesilaikysite pagerejimo niekomet nesulauksite smile.gif As vasara su skeciu einu jei imanoma smile.gif smile.gif smile.gif
*

O man vasarą, kai veidas gauna saulės erkė nekankina. Aišku aš nesideginu atsigulusi ir jei ilgai būnu saulėje deduosi kepurę.
gosas
QUOTE(raganieška @ 2011 12 07, 22:58)
O man vasarą, kai veidas gauna saulės erkė nekankina. Aišku aš nesideginu atsigulusi ir jei ilgai būnu saulėje deduosi kepurę.
*

Taip vasaros metu erkia turincioms pagereja Saules labai reikia vengti turin kapilerus wink.gif Ta prasme kuperoze ar kitaip Rozaceja mirksiukas.gif
Rudeniop visada pablogeja ta erke wink.gif
Ququte

Pritariu del liaudisku priemoniu, kad reikia maziau blaskytis ir eksperimentuoti. As nusprendziau gydytis taip kaip gydytoja nurode, nusipirkau ta baisuji Rozex, ir ka Jus manot? Padeda! Oda tikrai pagrazejo, spuogeliu beveik nera, paraudimas sumazejo, tiesa, reikia kantrybes, bet po 1,5 men standartinio gydymo tikrai galiu pasakyti kad veikia. Aisku, kapiliaru kremai nepanaikins, juos reiketu tiesiog saugoti arba panaikinti su lazeriu. Mano gydymas toks: nakciai tepu Vittela, ryte Rosex, ant virsaus Biodermos kremas sensibio Forte, valau oda tik su Biodermos vandeniu. Itariu kad sis gydymo metodas labiau tinka toms, kurioms erke sukele rosacea, pulingiems spuogams reikia kazko kito.
Amatevi
QUOTE(saules23 @ 2011 12 01, 19:58)
dėjau kiekvieną vakarą prieš miegą smile.gif  4u.gif  nes pabąla nuo dribsių ir nenuplaudavau.  blush2.gif  tik ryte likučius pašalindavau  ax.gif
*

Keleta kartu jau dejau avizinius dribsnius ir galiu pasakyti, kad tikrai oda apramino ir nebetaip isberta. ax.gif Darysiu reguliariai, ziuresiu gal ir man pades.
mazoji 007
Sveikos turiu ir as erkute. Gydausi jau kelinti metai , ne pas viena gydytoja buvau, kol sunadus dantis nuvykau iKauno g. Odos ir veneriniu ligu dispanceri, skamba baisiai bet ten specia dirba.
erkute, tepaliuko israse ju vaistinej nusipirkti galima, su ichtiolu ir cinku, veido jokiu budu neplaut vandenuku tik specialiu vandeniu is vaistines kuris pakainuoja, bet jo kai veidui ilgam uztenka, as buteliuka 4-5 men naudoju.
o dar tepaliukas metronidazol- kaip suprantu gydo tas zarazas.
liaudiskom priemonem kaskada ir as bandziau- tik apgydoma, o jei be gydytojo zinios galima taip "nusigydyt" o juk veidas ne uzpakalis- kaip uzmaskuosi kai atrodai kaip burokas ir per storiausia pudros sluoksni permusa raudonis, po keliu val niezti ir viskas baigisi tuo kad begi valyt makiazo ir kasaisi iki pazalevimo.
po tu tepaliuku, kurios gavau su receptukais- juos parduoda Universiteto vaistinej, jau praejo menesis, veidas svelnus ir raudonis vis maziau musa.
bet svarbiausia- ka man gydytojas pasake- cia yra visa problema zarnyne- kasko netoleruoja organizmas ir tokiu budu iseina alergija i virsu. nieko karsto negerti ir nevalgyti, astraus, maisto vengti, jokiu saunu, pirciu ir baseinu. nuo saules sleptis irgi nesideginti specialiai bet man pavasari pamenu ispanijoj buvau- saule ir juros vanduo padejo, gryzau tokia kaip pries negalavimus buvau- oda lygi, svelni. tik po kiek laiko rudeniop vel viskas prasidejo.
va taip ir vargstu, gal dabar jau nusiramins
sekmes visoms besigydant.
raganieška
mazoji 007 - dauguma mūsų šituos kančios kelius praėję ir tuos minėtus marmaliukus naudoję. Mėnuo - labai mažas gydymo laikas, po 3 ir daugiau mėn jais tepamės. Oda pradeda labai sausėti, luptis sluoksniai nuo tų tepalų, tipo pažeista erkės nusilupa. O blogiausia tai, kad čia visam gyvenimui, lyg jau praeina ir vėl išlenda doh.gif
Kad problema žarnyne gali tūnoti visai realu, bet tik ne alergiją schmoll.gif doh.gif alergija yra alergija, o ne erkutė.
Truputis saulė erkutei visai geri, vasarą ji pas mane visada dingsta. O išlenda kai pasilpsat imunitetas šaltuoju metų laiku.
oxypoxy
QUOTE(raganieška @ 2011 12 18, 21:42)
mazoji 007 - dauguma mūsų šituos kančios kelius praėję ir tuos minėtus marmaliukus naudoję. Mėnuo - labai mažas gydymo laikas, po 3 ir daugiau mėn jais tepamės. Oda pradeda labai sausėti, luptis sluoksniai nuo tų tepalų, tipo pažeista erkės nusilupa. O blogiausia tai, kad čia visam gyvenimui, lyg jau praeina ir vėl išlenda  doh.gif
Kad problema žarnyne gali tūnoti visai realu, bet tik ne alergiją  schmoll.gif  doh.gif  alergija yra alergija, o ne erkutė.
Truputis saulė erkutei visai geri, vasarą ji pas mane visada dingsta. O išlenda kai pasilpsat imunitetas šaltuoju metų laiku.
*

labai teisingai pasakyta. man gydytoja kiekvienąkart pas ją apsilankius sako, kad žiūrėčiau ką valgau..kai vartojau antibiotikus,tai net pieno produktus buvo uždraudusi,dėl netoleravimo. dėl saulės, jo,ji naudinga, bet tik labai blogas derinys saulė+vanduo. ypač šiltuoju metų laiku..nusibodo ta erkutė negyvai..bandžiau ir tą aliejuką iš kvapų namų, gan neblogai padėjo, bet kitose vietose tas riebalas iškėlė kelis didelius baltus/inkštyrinius spuogus..
amusante20
QUOTE(Amatevi @ 2011 12 01, 16:20)
Dar kuri nors gal isbande tuos kremus?
*

Naudoju ir as, tai vos tik pradejau naudot, is karto buvo pablogejimas....bet po dvieju savaiciu po biski pradejo geret....dabar naudoju jau men. su trupuciu, antakiu zonoj, nosis atrodo gerai, nebera spuogeliu....
tiesa,pries naudojant tuos kremukus, mano smakras atrode siaubingai, visas baisiausiai skaudejo, buvo net ne raudonos demeles, bet jau nese i melynuma...o spuogu kylimas,tai buvo nezmoniskas....dabar jau nebekyla spuogeliai, oda nebesilupa...po truputi po truputi nyksta raudonumas, ir visiskai nebeskauda...
Tiesa, is pradziu kreipiaus i gydytoja,bet jos paskirti vaistai man visiskai nepadejo, man ta erkute net i blakstienas nukeliavo,ko deka kiekvienoj akyje po keturis saltuosius miezius isdygo, buvo numatyta operacija,bet kadangi turejau vos menesiuko leliuka,tai tam nesiryzau, ir nusipirkau zoleliu tepaliukus (Adeles) ir kagi jais tepiau, ir saltieji mieziai isnyko, bei erkute is blakstienu...tepdavau ir veida,tai is pradziu tepaliukai koki pusmeti labai gerai veike, bet laiks nuo laiko pakeisdavau kitu....bet va si rudeni,tai labai pablogejo..............spuogeliu kilimas jau vede i nevilti...
tad ziuresiu,gal visgi pavyks su tais kremukais issigydyt visiskai...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.