Įkraunama...
Įkraunama...

Veido erkutė

merginos klaipedietes kur Klaipedoje yra kvapu namai ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wia @ 2011 07 20, 08:55)
merginos klaipedietes  kur  Klaipedoje  yra  kvapu namai ? 4u.gif

google.

Filialų ir atstovų kituose miestuose "Kvapų namai" NETURI, tačiau kai kuriuos produktus iš mūsų asortimento galite įsigyti šiose prekybos vietose:

KLAIPĖDOJE:
* "eko 123" Paryžiaus Komunos 25a; tel. 865547220
* BIOECO, Tel. 8 46 214222, Šaltkalvių g. 3
Atsakyti
Sveikos smile.gif jūs visos rašote, kad veidas būna raudonas? Mane irgi kankina tie patys simptomai, bet raudonumo nėra. Jis būna tik jei iš vakaro ragauju kokio vyno ar brendžio. Bet ant skruostų yra daug raudonų taškelių, spuogelių, dėmelių. Kartais jie beveik išnyksta, o kartais- ryte atsikeliu- baisu. Ypač jei užvalgau aštraus, rūgštaus. Arba pieno produktų padauginu. Ir nei juos išspausi, jie neišsispaudžia, tai nėra paprasti pūlinukai, kuriuos patrynei spiritu- nudžiūvo ir dingo. Jau užkniso juodai. Tik nesuprantu- ar čia alergija, ar ta vadinamoji erkutė. Gydytoja kažkokia pensininkė pasitaikė, lyg ir su patirtimi, bet nesuprato blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malvinuke: 23 liepos 2011 - 18:00
QUOTE(Malvinuke @ 2011 07 23, 17:57)
Sveikos  smile.gif jūs visos rašote, kad veidas būna raudonas? Mane irgi kankina tie patys simptomai, bet raudonumo nėra. Jis būna tik jei iš vakaro ragauju kokio vyno ar brendžio. Bet ant skruostų yra daug raudonų taškelių, spuogelių, dėmelių. Kartais jie beveik išnyksta, o kartais- ryte atsikeliu- baisu. Ypač jei užvalgau aštraus, rūgštaus. Arba pieno produktų padauginu. Ir nei juos išspausi, jie neišsispaudžia, tai nėra paprasti pūlinukai, kuriuos patrynei spiritu- nudžiūvo ir dingo. Jau užkniso juodai. Tik nesuprantu- ar čia alergija, ar ta vadinamoji erkutė. Gydytoja kažkokia pensininkė pasitaikė, lyg ir su patirtimi, bet nesuprato  blush2.gif



Zinau, kad Odos dispanceri (Kauno g, Vilniuje) daro erkutes tyrima. Man kai buvo erkute - tai is pradziu tik pazeistos vietos budavo paraususios (is pradziu ruozas per kairi zanda), o paskui pleciasi - tai gaunasi kad parausta visas zandas... o kita kart is pradziu raudona demele budavo, o po keliu valandu pasidarydavo spuogelis. Siulau tikrai pabandyti mano naudota alieju misini is Kvapu namu. Kaip sakiau man rezultatas pasireiske po 3 dienu. Tikrai verta pabandyt ir blogiau nebus...
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
O Kaune yra kvapų namai?
Atsakyti
QUOTE(Malvinuke @ 2011 07 25, 11:54)
Ačiū 4u.gif
O Kaune yra kvapų namai?



www.kvapunamai.lt





Atsakyti
As jau savo odele issigydziau ir jau 3menesius sios problemos neturiu smile.gif aliejukas is kvapu namu padejo ir man, ir lakisiu arbatos kompresas. Jei kam jau pabodo gydytis, pabandykit taip.

Atsikelias ryta, pavalot veida su mineraliniu vandeniu. Po darbo, studiju (kai grizta namo, arba kad ir darbe) uzsitepat to aliejuko nuo erkutes is kvapu namu. Tada dedat kompresus lakisiu arbatos, palaikot 20min, patepat kremu apie kuri rasiau, kuris nuo grybelio. O vakare patepat tas vietas kur spuogeliu yra peroksidu poto pirmo spaudimo aliejumi, ir is kart tepat to misinuko apie kuri rasiau (oxydi, zynci... bla bla) pamirsau kaip ten jis. Jei nakti labai kutena, reikia isgerti tableciu, bet kokiu man daktaras buvo prirases nebepamenu, Na bet jei kas nors susidomes mano gydymu, galit rasyt, parasysiu tiksliai visu vaistu pavadinimus.

Jau menesi esu turkijoje, ir dar busiu 5men ( nes mokslai man cia), labai karsta, ir erkute neislenda, dziugu smile.gif

Labai visas uzjauciu kas dar turi jas, siaubingas dalykas. Net savo pikciausiam priesui nelinkeciau, man skausmas panasus kaip puslelines ( kas turi si virusa, tas zino)

Sekems visoms ! smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif aš prisiskaičius patarimų irgi nusipirkau kvapų namų aliejuko nuo erkutes, nes vieno daktaro nuomonė buvo kad man ji, nors preiš tai buvo visų diagnozė perioralinis dermatitas, na bet nesvarbu.. man jis netiko, ir diagnozė dabar vėl pradinė smile.gif kelis sykius tik patepiau - gal kas norėtų jį perpirkti? smile.gif esu vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Mazoji R @ 2011 09 27, 15:48)
Sveiki smile.gif aš prisiskaičius patarimų irgi nusipirkau kvapų namų aliejuko nuo erkutes, nes vieno daktaro nuomonė buvo kad man ji, nors preiš tai buvo visų diagnozė perioralinis dermatitas, na bet nesvarbu.. man jis netiko, ir diagnozė dabar vėl pradinė smile.gif kelis sykius tik patepiau - gal kas norėtų jį perpirkti? smile.gif esu vilniuje

aaahhh...as ka tik nusipirkau... :/ jei pritruks,gal dar jus turesit
Atsakyti
kaip jsu ta aliejuka tepat ant veido?...man pasake tepti vietiskai. pabandziau uzsitepti, tai hm, geltonas palieka.. g.gif ar reikia tik tik ant spuogelio ir ne toliau?...
tai taip ir nesuprantu kaip reikia daryti geriau blush2.gif
Atsakyti
aš irgi taip pat tepdavau - ir tik vakare, nes visa geltona būdavau smile.gif tepdavau ta visa ploteli, ne kiekviena spuogeli atskirai
Atsakyti
Sveiko,

As naudojau aliejuka nuo erkutes taip:

Ryte, vakare nuvalydavau micerialiniu skysciu (Bioderma, Iwosin) veida, tada vatos gabaleli suvilgydavau tuo paciu toniku ir uzlasindavau kokius 4-5 lasus aliejuko ir vel nuvalydavau veida (vanduo padeda aliejui isigerti i oda). po keliu minuciu tas geltonumas susigerdavo.

jokiu kremu (ypac maitinanciu, nuo ko ir atsirado tos erkutes), krempudru nenaudojau. tiesiog 3 savaites tuo aliejum ir micerialiniu skysciu (net su vandeniu veido neprausiau). Tikrai padejo man. rezultatas matesi po savaites

O pries alieju, naudojau dermatologo paskirtus antibijotikus ir tepala, paskui perejau prie Finacea (kuri man is vis issausino oda), taip kankinausi su antibiotikais 3 menesius, kol neatradau aliejuko

Dabar oda susitvarkius, naudoju toliau tik arganu alieju (is tu paciu kvapu namu)
Atsakyti