Įkraunama...
Įkraunama...

Veido erkutė

QUOTE(Ququte @ 2011 10 25, 10:36)
Turiu klausima "patyrusioms" smile.gif Kaip jus sprendziate odos sausumo problema gydymo metu? ka darote esant saltam orui ar minusinei temperaturai? ar nenusala oda be kremo? Gal vistik galima kazkuom pasitepti...  g.gif

man dermatologė pasiūlė avene cold kremą. žiemą jis man tikrai labai padėjo, iškart rpadėjo geriau veidas atrodyti, nebešerpetavo ir daugiau mažiau praėjo raudonis wink.gif
Atsakyti
Merginos, dar turiu viena gera ideja, kaip kovoti su erkute. smile.gif Pradejau kaip toneri naudoti naturalu obuoliu acta ir super subalansavo oda. Plius labai gerai isnyksta nuo jo randeliai. Siaip jei pasiskaitinesit internete, tai pamatysit, kad actas sugrazina odai rugstu ph (odai priklauso buti 5.5), bet mes su prausikliais, vandeniu ir t.t. daznai ta pusiausvyra sutrikdom. Plius, actas erkes naikina. Zodziu visi privalumai viename. Pastebejau, kad pradejus vartoti acta, visi spuogeliai uzgyja kelis kart greiciau ir visiskai nebesauseja oda, nebebuna traukimo jausmo. Dar pastebejau, kad visiskai nebesiriebaluoja oda, net vakare nera jokio blizgesio.

Zodziu receptukas toks:
Jei norite pasidaryti 100ml tonerio, reikes 1/3 dalies obuoliu acto ir 2/3 daliu zalios arbatos (tiesiog uzsiplykite pakeli ar birios arbatos ir palaikykite kokias 30min), tada dar galite imesti apie 12 lasu eteriniu alieju, tokiu kurie tinka jusu odos tipui. Jie gerai uzmaskuoja acto kvapa. As asmeniskai imetu po 5 lasus arbatmedzio, levandu ir rozmarino alieju. Kvapas tikrai gaunasi neblogas.
Su situo skysciu reikia nusivalyti veida ryte ir vakare kaip su toneriu po prausimo ir pries krema. Iskart issivalius gali truputi parausti oda ir paskui pamatysite, kad truputi lupasi, bet taip ir turi buti. Tai tik negyvos odos lasteles. Po 10 min jos isnyksta.

Dar geras receptukas yra sveitiklis/kauke, kuria reikia naudoti pora kartu per savaite. Reikes 1 arb. saukstelio obuoliu acto, 2 sauksteliu zalios arbatos, 1 saukstelio medaus ir 5-7 sauksteliu cukraus (arba juros ar himalaju druskos, tik kad butu smulki). Viska sumaisius reikia svelniai imasazuoti i veida ir palikti 10 min, tada nuplauti. Po to naudoti acto toneri kaip visada. Super dalykelis!

Dar jei ka kankina ir galvos problemos, labai geras receptukas nuo pleiskanu, nieztejimo ir plauku slinkimo:
1.5 stiklines vandens (geriausiai mineralinio), 2 valg. saukstai obuoliu acto, 1 valgomas saukstas citrinu sulciu ir 10 lasu ivairiu eteriniu alieju (as velgi naudoju tuos pacius kaip ir veidui). Sita skysti uzsipilkite sau ant sausu plauku tik ilipusios i dusa, gerai imasazuokite i galvos oda ir plaukus, tada palaukite 5 min. Per ta laika galima nusimaudyt po dusu. Po to galite isskalauti plaukus su sampunu ir kondicionierium kaip visada.

Dar vienas acto naudojimo budas yra gerimas ryte ir vakare. Super gera detoksifikacija visam organizmui ir tikrai paskaisteja oda ir pagereja virskinimas. As jau viena diena isgerus, vakare pajutau toki sveika zveriska alkio jausma, kurio nebuvau jutus nuo vaikystes. Juk kai suaugam, kazkaip pradedam valgyt del to, kad reikia. Kazkaip nustojam jausti ta sveika alki. Siaip reikia imesti sauksteli acto ryte ir sauksteli vakare i stikline gerimo. Dauguma geria su vandeniu ir sauksteliu medaus, bet mane asmeniskai vimdo. As geriu su obuoliu sultim ir tikrai praktiskai nesijaucia acto. Tikrai rekomenduoju pabandyt.

Dar vienas dalykas. Labai svarbu, kad actas butu nefiltruotas ir nepasterizuotas. Dar geriau, jei butu ir organiskas. Jame turi plaukioti taip vadinama "mother", t.y. obuoliu gabaliukai, kurie turi visokiu enzimu. As niekur lt parduotuvese neradau, tai galiausiai nusipirkau is www.sveikiproduktai.lt.

Vaje, kiek ir vel prirasiau. Kova su erkem mano naujoji aistra. Linkiu, kad ir jum mano atradimai padetu! smile.gif


 i 
Skyrely skelbimai draudžiami. Taip pat forume draudžiamas tarpininkavimas organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės" (su tam tikrom sąlygom) - žr. forumo taisyklių II.8 punktą.

Kooperuotis, tartis galit per AŽ, Skype ar pan., bet tik ne šioje temoje.

Jei vis tiek dar bus kas neaišku, prašom klaust asmeniškai.

Moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 29 spalio 2011 - 09:40
sveiki smile.gif noriu ir as pasidalinti patirtimi su veido erkute bigsmile.gif rugpjucio menesi suzinojau, kad nestuke.gif ir isbere ties lupu kampuciais abejose pusese. galvojau, kad nuo nestumo. jis man nenyko. pagaliau, spalio menesi daktare man dave siuntima pas dermatologa. atejau pas ji. jis paziurejo i mane ir sako: - bus veido erkute, bet negaliu tirti, kadangi tu esi siandien naudojusi krema, tad ateik po 4d ir nieko netepk ir plauk tik vandeniu, o dar geriau neplauti veido. praejo 4d kai netepiau kremu, tai oda siaubingai issausejo, kur erkute pazeidus. daktare imdama tyrimui megineli net klause ar spiritu netepiau. buvo tik raudonis ir nuolatinis lupimasis. patvirtino, kad tai erkute ir israse tepaliuko receptinio, kadangi as nestuke.gif tai negalejo antibijotiku israsyti. grizau namo ir man drauge pasake, kad sita raudoni isgydys AVIZU DRIBSNIAI UZPILTI KARSTU VANDENIU. nepirkau tepeliuko, o dejausi tuos isbrinkusius dribsnius ivyniotus i binta ir laikiau apie 5-10min. nepatikesit, bet dar tik lapkricio pirma puse, o raudonio beveik nematyti, o buvo labai intensyvus...
Atsakyti
QUOTE(Magnieska @ 2011 10 20, 16:52)
Pas mane kaip ir I stadijos rozine, issipletusiu kapiliaru nera, tiesiog veido raudonis, kaitimas, nedidelis niezejimas ir eme megineli del veido erkutes - rasta. Dermatologe sake kad IPS labai pegerintu situacija. Galvoju gal kas bandete?


GK dermatologe sakė, kad ši procedūra padėtų kapiliarams, o pačioms erkėms tik tam kartui.
Atsakyti
Kokius kremus naudojate, kad dar labiau erkė nesuaktyvėtų, bet labai gerai veidą drėkintų? Pas mane ten, kur erkė yra, tai siaubingai išsausėjusi oda. Gal gydytojos kokius kremukus rekomendavo?
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2011 11 21, 20:51)
Kokius kremus naudojate, kad dar labiau erkė nesuaktyvėtų, bet labai gerai veidą drėkintų? Pas mane ten, kur erkė yra, tai siaubingai išsausėjusi oda. Gal gydytojos kokius kremukus rekomendavo?

Vitella ictamo išrašė kaip raminamąjį
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2011 11 21, 21:51)
Kokius kremus naudojate, kad dar labiau erkė nesuaktyvėtų, bet labai gerai veidą drėkintų? Pas mane ten, kur erkė yra, tai siaubingai išsausėjusi oda. Gal gydytojos kokius kremukus rekomendavo?


as del odos sausumo pasiskambinau gydytojai, ji sake kad pasitepus ryte Rosex ant virsaus galima uztepti dermatologini krema, man rekomendavo Bioderma Sensibio Forte (jis ten toks labai nekaltas, tinka po operaciju, ramina oda ir pan.), tai as taip ir darau, sausumas dingo.
Atsakyti
Kaip ir daugelis kankinuosi su ta erkia smile.gif Ir tie pat simptomai sausa oda raudonis ir panasiai Jau antri metai tai pagereja tai pablogeje Negana to dar ir akiu erke yra Dabar geriu vaistus pirmomis dienomis buvo ne kas Dabar matau rezultato pagerejims Liuks O nuo sausumo per du metus isbandziau visoki slamsta ir nieks nepadejo Dabar atradau rekomendavo gyd Liuks po pirmo sykio rezultatas nuostabus smile.gif Xerolys+ Ne visuose vaistynese yra Geriausei ziureti kur yra gudomoji kosmetika ir ziureti kad butu ypac jautrei ir sudirgusei oda zodziu paciai prasciausei Kaina apie 60lt bet jo daug ir galiojimas ilgas Super dziaugiuosi kad ne toks sausas

O pacios su visokiais actais ir t.t neigydikite tai ligai butinai reikalingas specelistas Tai mano patarimas ,nes jau pasimokiau wink.gif
Atsakyti
o man jau veido erkute praeitis!!! 4u.gif jau savaite kai dinges raudonis ir veidas kaip naujas lotuliukas.gif thumbup.gif ir galiu padekoti TIK AVIZU DRIBSNIAM thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saules23 @ 2011 11 30, 13:05)
o man jau veido erkute praeitis!!!  4u.gif  jau savaite kai dinges raudonis ir veidas kaip naujas  lotuliukas.gif  thumbup.gif  ir galiu padekoti TIK AVIZU DRIBSNIAM  thumbup.gif

o tu dėjai vieną kartą per dieną ar du?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2011 10 14, 12:49)
[color=purple]Tada nusprendziau imtis kito brangesnio, bet garantuoto varianto is www.demodexsolutions.com. Nusipirkau ju ZZ ointment ir Fumanling krema ir naudoju pakaitom ryte ir vakare.
Tai jūs pirkote šitą http://www.demodexso...opexd.asp?id=25
ir http://www.demodexso...opexd.asp?id=33 ar su  metronidazolu?


Dar kuri nors gal isbande tuos kremus?
Atsakyti
QUOTE(saules23 @ 2011 11 30, 13:05)
o man jau veido erkute praeitis!!!  4u.gif  jau savaite kai dinges raudonis ir veidas kaip naujas  lotuliukas.gif  thumbup.gif  ir galiu padekoti TIK AVIZU DRIBSNIAM  thumbup.gif

na reiks seansa isbandyti irgi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupute: 01 gruodžio 2011 - 15:25