Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Veido erkutė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
loretita2
nezinau ar cia pataikiau, bet mano vienai pazystamai pripazino akiu blakstienu erkute. jau daug naudojo vaistu, ivairius lasiukus, proceduras, bet akys paraudusios, vokai paburke. Gal zinot kokiu kitu ,naturaliu, gydymo metodu. Dekoju
oxypoxy
QUOTE(loretita2 @ 2012 01 10, 20:23)
nezinau ar cia pataikiau, bet mano vienai pazystamai pripazino akiu blakstienu erkute. jau daug naudojo vaistu, ivairius lasiukus, proceduras, bet akys paraudusios, vokai paburke. Gal zinot kokiu kitu ,naturaliu, gydymo metodu. Dekoju
*

gal suveiktu tu mirkytu avizu laikymas?...
loretita2
[quote=gosas,2011 11 24, 22:37]
Kaip ir daugelis kankinuosi su ta erkia smile.gif Ir tie pat simptomai sausa oda raudonis ir panasiai Jau antri metai tai pagereja tai pablogeje Negana to dar ir akiu erke yra Dabar geriu vaistus pirmomis dienomis buvo ne kas Dabar matau rezultato pagerejims
Gal gali pasakyti ka naudojai nuo akiu erkuciu, mano pazystama siaubingai kankinasi. Gydytoju vaistai nepadeda, leido net vaistus i akis, ivairus lasiukai, tik visur mokek o naudos jokios
samyra1988
sveikos ,norejau paklausti kaip jum tie skruostai pradeda kaisti?as nesuprantu kas man yra laukiu pirmadienio leksiu pas daktara ,gydausi peroralini dermatita (aplink nosi ir akis jau 2.5 men ,o pries keleta sav pradejo kaisti zandai vakarais ir tai dilgcioja,na pas mane jie visad megdavo parausti lauke ar kaip salta,o dabar namie sedi ir dega!!!tai nuejau i gk padare pirma procedura na rezultato kol kas nieko nes dar 10 dienu praejo ir vis vien degu o ipac kaip susinervinu,po 5 dienu einu vel daryt ips,o kaisti pradeda nuo ausies ir eina link zando iki melynavimo ,tai skaitau gal erkute gali taip daryt?nors berimu nera ten tik kur peroralinis,nesulaukiu pirmadienio nes sakau viena beda nevaiksto doh.gif
oxypoxy
laba diena smile.gif
o niekam nepleiskanoja vokai ir būtent sritis prie blakstienų šaknų?... mane jau vargina tie dalykai... doh.gif ar čia tik dėl šalčio dabar tinio man taip? unsure.gif
welniūkštė
Sveikos, gal galetumete pasakyti, kuo skiriasi veido erkute nuo aknes? buciau labai dekinga, gal ir kalbejote, bet siuo metu negaliu tiek skirti laiko visos temos perskaitymui blush2.gif
raganieška
QUOTE(welniūkštė @ 2012 02 08, 16:39)
Sveikos, gal galetumete pasakyti, kuo skiriasi veido erkute nuo aknes? buciau labai dekinga, gal ir kalbejote, bet siuo metu negaliu tiek skirti laiko visos temos perskaitymui  blush2.gif
*

Odos erkutė (demodex folliculorum) randama plauko folikule. Ji neretai randama sergant veido rožine. Tai lėtinė odos liga, pasireiškianti veido odos paraudimu, raudonais mazgeliais bei pūlinėliais veido odoje. Retesniais atvejais (dažniau vyrams) nosies oda tampa gruoblėta, sustorėja, mėlynuoja. Pasitaiko ir akių pažeidimų (konjunktyvitas, blefaritas, keratinas, iritas). Odos erkutė tik prisideda prie šios ligos vystymosi, palaiko uždegimą, bet ne visada aptinkama veido rožinės atveju ir nėra pagrindinė ligos priežastis. Tiksli šios nemalonios sunkiai gydomos ligos priežastis nėra aiški. Ligos etiologijai turi reikšmės virškinamosios sistemos, endokrininės ligos, kiaušidžių funkcijos sutrikimai, neurozė. Būna ir paveldimas polinkis sirgti šia liga. Gydymas individualus, priklauso nuo pažeidimo sunkumo, gretutinės patologijos. Specialus preparatas nuo erkučių yra metronidazolis (Rosex, Metrosa).
erkės foto http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...6491&st=144

Aknė – ne tik odos liga

Aknė – tai bendrinis odos ligos pavadinimas, dažniausiai apibrėžiantis spuoguotą, inkštiruotą odą. Mediciniškai aknė apibrėžiama kaip odos riebalinių liaukų sutrikimas. Ši odos liga gali apimti įvairias kūno vietas, kur gausu riebalinių liaukų. Aknė gali būti įvairių sunkumo formų, tai priklauso nuo sergančiojo odos priežiūros, imuninės sistemos, prevencijos, gydymo ir kitų veiksnių. Dažnai kartu su akne pasireiškia psichologinės problemos: nevisavertiškumo jausmas, kompleksai dėl spuogų, baimė. Nors paaugliai nuo šios ligos kenčia dažniausiai, neretai ji pasireiškia ir suaugusiems, sulaukusiems 25–40 metų amžiaus, tai vadinamoji vėlyvoji aknė.
welniūkštė
QUOTE(raganieška @ 2012 02 08, 18:10)
Odos erkutė (demodex folliculorum) randama plauko folikule.
*

Labai Jums aciu 4u.gif
Besikiskiakopusteliaudama
QUOTE(oxypoxy @ 2012 02 02, 14:37)
laba diena smile.gif
o niekam nepleiskanoja vokai ir būtent sritis prie blakstienų šaknų?... mane jau vargina tie dalykai...  doh.gif ar čia tik dėl šalčio dabar tinio man taip? unsure.gif
*

erkutes tyrimas daromas is zidiniu vietu pagramdzius ir isrovus kelias blakstienas ziurima mikroskopu, taigi jos ten telkiasi... is ten ir traiskanos. gal ten jos ir yra, nezinau...tik zinau kad ten telkias
Papildyta:
QUOTE(mazoji 007 @ 2011 12 18, 18:35)
Sveikos turiu ir as erkute. Gydausi jau kelinti metai , ne pas viena gydytoja buvau, kol sunadus dantis nuvykau iKauno g. Odos ir veneriniu ligu dispanceri, skamba baisiai bet ten specia dirba.
erkute, tepaliuko israse ju vaistinej nusipirkti galima, su ichtiolu ir cinku, veido jokiu budu neplaut vandenuku tik specialiu vandeniu is vaistines kuris pakainuoja, bet jo kai veidui ilgam uztenka, as buteliuka 4-5 men naudoju.
o dar tepaliukas metronidazol- kaip suprantu gydo tas zarazas.
liaudiskom priemonem kaskada ir as bandziau-  tik apgydoma, o jei be gydytojo zinios galima taip "nusigydyt" o juk veidas ne uzpakalis- kaip uzmaskuosi kai atrodai kaip burokas ir per storiausia pudros sluoksni permusa raudonis, po keliu val niezti ir viskas baigisi tuo kad begi valyt makiazo ir kasaisi iki pazalevimo.
po tu tepaliuku, kurios gavau su receptukais- juos parduoda Universiteto vaistinej, jau praejo menesis, veidas svelnus ir raudonis vis maziau musa.
bet svarbiausia- ka man gydytojas pasake- cia yra visa problema zarnyne- kasko netoleruoja organizmas ir tokiu budu iseina alergija i virsu. nieko karsto negerti ir nevalgyti, astraus, maisto vengti, jokiu saunu, pirciu ir baseinu. nuo saules sleptis irgi nesideginti specialiai bet man pavasari pamenu ispanijoj buvau- saule ir juros vanduo padejo, gryzau tokia kaip pries negalavimus buvau- oda lygi, svelni. tik po kiek laiko rudeniop vel viskas prasidejo.
va taip ir vargstu, gal dabar jau nusiramins
sekmes visoms besigydant.
*

sveika prisijungiu prie ir sio forumo ligos... .yra ir rozine, ir kapiliarai pas mane, ir peroralinis dermatitas... zodziu viskas viena pekla. vaikstau i soliariuma su ideja kad padeda,nes vasara tada kodel nebuna?tai nuo saules...tai jei jau saule blogiau logiskai ar neturetu but vasara blogiau?
Papildyta:
QUOTE(oxypoxy @ 2011 12 19, 08:38)
labai teisingai pasakyta. man gydytoja kiekvienąkart pas ją apsilankius sako, kad žiūrėčiau ką valgau..kai vartojau antibiotikus,tai net pieno produktus buvo uždraudusi,dėl netoleravimo. dėl saulės, jo,ji naudinga, bet tik labai blogas derinys saulė+vanduo. ypač šiltuoju metų laiku..nusibodo ta erkutė negyvai..bandžiau ir tą aliejuką iš kvapų namų, gan neblogai padėjo, bet kitose vietose tas riebalas iškėlė kelis didelius baltus/inkštyrinius spuogus..
*

koki ta alieju bandei? as tepalus meciau is ona, nes jie man labai issausina oda ir rauksles gilina ar ja net nudegina kartais ... taigi metronidazolio nenoriu tept. ketinu ieskot kas organizme blogai, reguliuot mityba ir kazkiek laiko gal pagert metronidazoli. ir va kazka tokio neutralaus susirast tept,kas negadina odos.
Anglessimo
Man veido erkė buvo atsiradus (beje ne tik ant veido, o ir ant kaklo ir krūtinės, nors dermatologė sakė kad taip nebūna doh.gif ) dėl kritusio imuniteto (dėl kitų problemų teko gerti imunitetą slopinančius vaistus), šiek tiek atsistačius imunitetui ta erkė veik dingo, bet irgi gėriau metronidazolį (tik turėkit galvoj kad tai antibiotikas), ir kas antrą/trečią vakarą tepiausi aliejuku iš kvapų namų, kuris taip ir vadinasi - aliejukas nuo veido erkutės;dar tepiausi tepaliuku su antibiotikais. Metronidazolio tepalas man irgi nepatiko ir netiko. Prieš tepalus nuprausdavau antibakteriniu muilu. Ir perėjau prie sintetinės antklodės ir pagalvės, o pagalvės užvakaliuką keičiau kasdien. Ir jokių riebių kremų, tik drėkinantys.
QUOTE(Angle @ 2012 02 12, 14:23)
Man veido erkė buvo atsiradus (beje ne tik ant veido, o ir ant kaklo ir krūtinės, nors dermatologė sakė kad taip nebūna doh.gif ) dėl kritusio imuniteto (dėl kitų problemų teko gerti imunitetą slopinančius vaistus), šiek tiek atsistačius imunitetui ta erkė veik dingo, bet irgi gėriau metronidazolį (tik turėkit galvoj kad tai antibiotikas), ir kas antrą/trečią vakarą tepiausi aliejuku iš kvapų namų, kuris taip ir vadinasi - aliejukas nuo veido erkutės;dar tepiausi tepaliuku su antibiotikais. Metronidazolio tepalas man irgi nepatiko ir netiko. Prieš tepalus nuprausdavau antibakteriniu muilu. Ir perėjau prie sintetinės antklodės ir pagalvės, o pagalvės užvakaliuką keičiau kasdien. Ir jokių riebių kremų, tik drėkinantys.
*

bet tai cia ne niezai kad reiktu keisti ten visus tuos reikalus? kodel juos keist ? kodel tik kas trecia vakara?o ten su tais kremais kaip, tai jei mano oda labai sausa, tai kaip naudot tik lengvus labai...ar atseit isvis netept kremo ant tu pazeistu vietu tik ta aliejuka?
Papildyta:
QUOTE(samyra1988 @ 2012 01 21, 21:30)
sveikos ,norejau paklausti kaip jum tie skruostai pradeda kaisti?as nesuprantu kas man yra laukiu pirmadienio leksiu pas daktara ,gydausi peroralini dermatita (aplink nosi ir akis jau 2.5 men ,o pries keleta sav pradejo kaisti zandai vakarais ir tai dilgcioja,na pas mane jie visad megdavo parausti lauke ar kaip salta,o dabar namie sedi ir dega!!!tai nuejau i gk padare pirma procedura na rezultato kol kas nieko nes dar 10 dienu praejo ir vis vien degu o ipac kaip susinervinu,po 5 dienu einu vel daryt ips,o kaisti pradeda  nuo ausies ir eina link zando iki melynavimo ,tai skaitau gal erkute gali taip daryt?nors berimu nera ten tik kur peroralinis,nesulaukiu pirmadienio nes sakau viena beda nevaiksto  doh.gif
*

kas tas ips?
Papildyta:
QUOTE(raganieška @ 2011 12 18, 21:42)
mazoji 007 - dauguma mūsų šituos kančios kelius praėję ir tuos minėtus marmaliukus naudoję. Mėnuo - labai mažas gydymo laikas, po 3 ir daugiau mėn jais tepamės. Oda pradeda labai sausėti, luptis sluoksniai nuo tų tepalų, tipo pažeista erkės nusilupa. O blogiausia tai, kad čia visam gyvenimui, lyg jau praeina ir vėl išlenda  doh.gif
Kad problema žarnyne gali tūnoti visai realu, bet tik ne alergiją  schmoll.gif  doh.gif  alergija yra alergija, o ne erkutė.
Truputis saulė erkutei visai geri, vasarą ji pas mane visada dingsta. O išlenda kai pasilpsat imunitetas šaltuoju metų laiku.
*

tas erkutes turim visi, tik nuo kazkokio nusilpimo organizme alergijos, organo sutrikimo, zarnyno,imunines ir tt ju padaugeja. jos ypac megsta rusgtine terpe(ty skrandzio rustingumas). o allergija kazkam padaugina ju kieki, tada atsinda daugiau ju veide, ir veidui gaunas alergija nuo ju ir demes gaunas.. nu cia toks ratas. taigi cia nuo beleko gali but
Papildyta:
skaitau cia kad dribsniai kazkoki padeda cia moterim kai kuriom.. prasau papasakokit smulkiau ka ten su tais dribsniais daryt reikia. dekoju
oxypoxy
QUOTE(Besikiskiakopusteliaudama @ 2012 02 12, 00:52)

koki ta alieju bandei? as tepalus meciau is ona, nes jie man labai issausina oda ir rauksles gilina ar ja net nudegina kartais ...  taigi metronidazolio nenoriu tept. ketinu ieskot kas organizme blogai, reguliuot mityba ir kazkiek laiko gal pagert metronidazoli. ir va kazka tokio neutralaus susirast tept,kas negadina odos.
*

juk bene pusej temos parasyta apie kvapu namu alieju nuo erkutes. nusipirk ir pabandyk, manau, tikrai padetu smile.gif
samyra1988
QUOTE(Besikiskiakopusteliaudama @ 2012 02 12, 16:23)
bet tai cia ne niezai kad reiktu keisti ten visus tuos reikalus? kodel juos keist ? kodel tik kas trecia vakara?o ten su tais kremais kaip, tai jei mano oda labai sausa, tai kaip naudot tik lengvus labai...ar atseit isvis netept kremo ant tu pazeistu vietu tik ta aliejuka?
Papildyta:

kas tas ips?
Papildyta:

tas erkutes turim visi, tik nuo kazkokio nusilpimo organizme alergijos, organo sutrikimo, zarnyno,imunines ir tt ju padaugeja. jos ypac megsta rusgtine terpe(ty skrandzio rustingumas). o allergija kazkam padaugina ju kieki, tada atsinda daugiau ju veide, ir veidui gaunas alergija nuo ju ir demes gaunas.. nu cia toks ratas. taigi cia nuo beleko gali but
Papildyta:
skaitau cia kad dribsniai kazkoki padeda cia moterim kai kuriom.. prasau papasakokit smulkiau ka ten su tais dribsniais daryt reikia. dekoju
*

IPS tai intensyvi impulsine sviesa kuri suskaido pvz veido raudoni kapiliarus ir t.t

klausykit, paaiskinkit man,tai man jei ta erke rasta pas mane tai ka man jau ne peroralinis dermatitas visdelto? ar cia vienas ir tas pats
Papildyta:
as kiek matau tai cia pagrinde jus snekat kuom tepat ir panasiai gydot kad TAS ERKUTES PANAIKINT, bet kodel neieskot priezasties kas skatina ju nenormalu daugejima,m? gal as ko nezinau... as tai va po daktarus varineju [irmoj vietoj ieskau gal atkasiu kas negerai, nes nu juk simptomus panaikinsi,bet priezatis neisnyks, tai ir kils tos erkes as suprantu...ar gi ne taip? g.gif
cia visa tema skaityt daug uztruktu ir taip jau kelias savaites visi vakarai ta veido tema paskirti, o dienos daktaram... prasau papasakokit kaip ta avizine kose naudot
Papildyta:
QUOTE(vitav99 @ 2011 10 14, 01:34)
Sveikos visos, norejau ir as pasidalinti savo patirtimi. Keturiolika metu kentejau del erkuciu (spuogai, jautri dehidratuota oda ir t.t.) ir tik visai neseniai pagaliau kosmetologe pasake, kad gali buti erkutes. Iskart parejus namo uzmeciau i google ir kaip ant delno pasidare aisku, kad ji teisi. Tada pradejau ieskoti gydymo budu.

Perskaicius, kad dauguma dermatologu kisa geriamus antibiotikus, nusprendziau gydytis pati naturaliais budais. Pirmiausiai nusipirkau Kvapu Namu aliejuka nuo erkuciu - jis padejo ir net labai, bet net ir po 3 sav vis dar atsiradinejo nauji pulingi ir cistiniai spuogeliai. As laikiausi dietos (jokio sokolado, alkoholio), veida valiau tik su Bioderma skysciu, jokio prausimo vandeniu, jokio makiazo ir t.t., bet galutinai erkutes nedingo. Be to, pradejo labai niezteti ir pleiskanoti galva, plaukai pradejo slinkti, ant krutines ir peciu atsirado spuogu daug tokiom grupelem, ko niekada nebuvo. Manau, kad aliejukas erkutes vare nuo veido i kitas naujas zonas, kur palankesne terpe, bet ju neuzmuse.

Tada nusprendziau imtis kito brangesnio, bet garantuoto varianto is www.demodexsolutions.com. Nusipirkau ju ZZ ointment ir Fumanling krema ir naudoju pakaitom ryte ir vakare. Jie yra naturalus, be jokiu hormonu ar steroidu. Jau po poros dienu pradejo matytis rezultatai. Cistiniai spuogai po smakru ir ant smilkiniu visiskai isnyko. Nauju pulinuku nebesidaro. Siandien lygiai menuo, kaip pradejau gydyma (visa gydymo trukme 3 menesiai) ir galiu atvirai pasakyti, kad tokio grazaus ir lygaus veido neturejau nuo vaikystes. Per menesi neliko ne vieno aktyvaus spuogo, tik seni randeliai. Veidas niekada nebeniezti, nereaguoja i temperaturos pokycius, stresa, sokolada ir t.t. Jauciuosi kaip naujai gimus. Net neisivaizduoju, kaip gerai jausiuos po dar 2 menesiu. Pagaliau pirma karta per sitiek metu iseinu i miesta be makiazo ir jauciuos puikiai. Sitas gydymas galbut nera pats pigiausias, bet tikrai pats efektyviausias. Erkutes uzmusa visam laikui, paskui tik profilaktiskai karta per 2 ar 3 savaites reikia pasitepti, kad nesugriztu. Sitie du kremukai man kainavo apie 80 doleriu su siuntimu is Honk Kongo. Ju turetu uztekti visiems 3 menesiams, manau tikrai nebloga kaina pagalvojus, kiek tukstanciu isleidau per tuos 14 metu ieskodama kazko, kas pagaliau padetu. 

Dar idomiausia tas, kad manau, kad erkutes buvo ir mano nosyje, nes pastoviai atsibusdavau su uzsikimsusia nosim ir labai daug ciaudedavau. Vyras skundesim kad labai garsiai snopuoju nakti. smile.gif Dabar tepdama veida nuo erkuciu, patepu ir nosies vidu - problemu jokiu neliko ir vyras pagaliau gali ramiai miegoti.

Tikrai rekomenduoju, nebutina klausytis musu dermatologu, pirkti simtus nauju priemoniu ir amzinai kenteti. Erkutes tikrai isgydomos ir be to naturaliais budais. Sekmes visoms!
*

sveika , kadangi tu daugiau nutuoki ir domejhais, tai jeigu mano oda yra labai sausa(aplamai visa oda labai sausa, turiu nuolat teptis visokiais reibiausiais kremais ir aliejais kuna), spuogeliai greitai virsta i uzserpetojusias, sutrukinejusias iki zaizdeliu demes, tai kuriuos man produktus reiktu nusipirkt? cia uzsisakai ir pastu atsiuncia ane?
vitav99
QUOTE(Besikiskiakopusteliaudama @ 2012 02 13, 22:57)
cia visa tema skaityt daug uztruktu ir taip jau kelias savaites visi vakarai ta veido tema paskirti, o dienos daktaram... prasau papasakokit kaip ta avizine kose naudot
Papildyta:

sveika , kadangi tu daugiau nutuoki ir domejhais, tai jeigu mano oda yra labai sausa(aplamai visa oda labai sausa, turiu nuolat teptis visokiais reibiausiais kremais ir aliejais kuna), spuogeliai greitai virsta i uzserpetojusias, sutrukinejusias iki zaizdeliu demes, tai kuriuos man produktus reiktu nusipirkt? cia uzsisakai ir pastu atsiuncia ane?
*

Sveikute, as irgi turejau panasia problema, kad oda buvo nezmoniskai sausa, pleiskanojo, luposi ir t.t. Galiu pasigirti, kad jau koks menuo, kai turiu normalia oda, visiskai nebesauseja. Penkis menesius naudojau tuos kinietiskus kremukus, super jie man padejo, tik kad oda nezmoniskai issausino kremas su siera ir cinku. Tuo paciu metu jutau, kad ju kremukas su metronidazoliu buvo truputi per daug maitinantis ir uzkimsinejo poras. Zodziu dabar jau kokios trys savaites, kaip as savo gydymo kursa baigiau ir atrodo, kad atradau elementa, kurio man truko iki visisko pasveikimo - gryna alijosiaus zele. Pradejau nebenaudoti jokiu drekikliu, tik issiplovus veida su glikoliniu prausikliu issitepu veida su trupuciu to alijosiaus. Superinis dalykas, veidas pasidengia lyg tokia apsaugine plevele, is pradziu atrodo, kad lyg traukia, bet paskui nustoja. Tuo paciu labai gerai veikia kaip makiazo gruntas, visiskai nesiriebaluoja oda per diena. smile.gif Ir vakare, kai nuplaunu veida, tai jis buna nuo alijosiaus tooooks svelnus. Jauciu, kad man bet kokie net ir lengviausi riebiai odai skirti drekikliai buvo per sunkus ir po pietu oda ziauriai susiriebaluodavo nuo ju. Tuo paciu issausedavo ziauriai. Kazkur perskaiciau, kad kai pastoviai oda drekini, tai jinai pamirsta, kaip reikia paciai reguliuotis savo dregme ir aptingsta. Tai tikru tikriausia tiesa. Jei gersite 3 litrus vandens per diena, turetu uztekti dregmes ir odai. Tada tik laselis alijosiaus ir pirmyn. smile.gif
Tai va tokie mano dziaugsmingi atradimai. Kur alijosiaus galima nusipirkti Lt net ir nezinau, as is Londono parsiveziau ir mokejau kokius 10Lt. Angliskai vadinasi 99.9% pure aloe vera gel.
Gal dar padejo ir tas, kad parsisiunciau is Londono duso galvute su vitamino C filtru, kuri isima chlora is vandens (kuris ziauriai sausina ir alergizuoja oda) ir jonizuoja oda ir plaukus. Siaip dabar jau nebeisivaizduoju maudymosi su paprastu vandeniu.
QUOTE(vitav99 @ 2012 02 14, 00:24)
Sveikute, as irgi turejau panasia problema, kad oda buvo nezmoniskai sausa, pleiskanojo, luposi ir t.t. Galiu pasigirti, kad jau koks menuo, kai turiu normalia oda, visiskai nebesauseja. Penkis menesius naudojau tuos kinietiskus kremukus, super jie man padejo, tik kad oda nezmoniskai issausino kremas su siera ir cinku. Tuo paciu metu jutau, kad ju kremukas su metronidazoliu buvo truputi per daug maitinantis ir uzkimsinejo poras. Zodziu dabar jau kokios trys savaites, kaip as savo gydymo kursa baigiau ir atrodo, kad atradau elementa, kurio man truko iki visisko pasveikimo - gryna alijosiaus zele. Pradejau nebenaudoti jokiu drekikliu, tik issiplovus veida su glikoliniu prausikliu issitepu veida su trupuciu to alijosiaus. Superinis dalykas, veidas pasidengia lyg tokia apsaugine plevele, is pradziu atrodo, kad lyg traukia, bet paskui nustoja. Tuo paciu labai gerai veikia kaip makiazo gruntas, visiskai nesiriebaluoja oda per diena. smile.gif Ir vakare, kai nuplaunu veida, tai jis buna nuo alijosiaus tooooks svelnus. Jauciu, kad man bet kokie net ir lengviausi riebiai odai skirti drekikliai buvo per sunkus ir po pietu oda ziauriai susiriebaluodavo nuo ju. Tuo paciu issausedavo ziauriai. Kazkur perskaiciau, kad kai pastoviai oda drekini, tai jinai pamirsta, kaip reikia paciai reguliuotis savo dregme ir aptingsta. Tai tikru tikriausia tiesa. Jei gersite 3 litrus vandens per diena, turetu uztekti dregmes ir odai. Tada tik laselis alijosiaus ir pirmyn. smile.gif
Tai va tokie mano dziaugsmingi atradimai. Kur alijosiaus galima nusipirkti Lt net ir nezinau, as is Londono parsiveziau ir mokejau kokius 10Lt. Angliskai vadinasi 99.9% pure aloe vera gel. 
Gal dar padejo ir tas, kad parsisiunciau is Londono duso galvute su vitamino C filtru, kuri isima chlora is vandens (kuris ziauriai sausina ir alergizuoja oda) ir jonizuoja oda ir plaukus. Siaip dabar jau nebeisivaizduoju maudymosi su paprastu vandeniu.
*

man ji niekad nesiriebaluoja ir niekur, aplamai ji man per sausa, as i alieju pasimerkt galiu ir tai susigers... tai kazin ar kuris bus man per riebus kremus.. tai zinant mano situacija, galeciau net foto atsiusti, kuriuos butent kremus man reiktu uzsisakyt...? na koki pavadinimai ju. buciau dekinga, nes as jau bet ka pasiruosus padaryt, jus neisivaizduojat kaip mano veidas atrodo...o kaip ta duso galvute vadinas ? ebay gal galima susirast... siaip burbuliukas.lt irgi teikia jonizuotas duso galvutes mineralais, bet kazin ar tokiso pat... kaina 290, 4 asmenu seimai uztenka 4-6 menesiam. man vienai butu ilgeliau...tai tu ta aloe vera vietoj kremo tepi? nu man rteikia labai stipriai drekinancio kremo , bet ir gydancio oda...bet cia matau neimanomas variantas
vitav99
QUOTE(Besikiskiakopusteliaudama @ 2012 02 14, 00:53)
man ji niekad nesiriebaluoja ir niekur, aplamai ji man per sausa, as i alieju pasimerkt galiu ir tai susigers... tai kazin ar kuris bus man per riebus kremus.. tai zinant mano situacija, galeciau net foto atsiusti, kuriuos butent kremus man reiktu uzsisakyt...? na koki pavadinimai ju. buciau dekinga, nes as jau bet ka pasiruosus padaryt, jus neisivaizduojat kaip mano veidas atrodo...o kaip ta duso galvute vadinas ? ebay gal galima susirast... siaip burbuliukas.lt irgi teikia jonizuotas duso galvutes mineralais, bet kazin ar tokiso pat... kaina 290, 4 asmenu seimai uztenka 4-6 menesiam. man vienai butu ilgeliau...tai tu ta aloe vera vietoj kremo tepi? nu man rteikia labai stipriai drekinancio kremo , bet ir gydancio oda...bet cia matau neimanomas variantas
*

As sita pirkau duso galvute: http://www.amazon.co.uk/Vitamin-Function-A...0234&sr=8-1. Kaina panasi kaip ir ta, kur Lietuvoj matei. Is tu kinietisku, tai ten tik du kremukai yra, ZZ ointment vakarui ir Fumanling rytui. Is zmoniu atsiliepimu ir sukeltu nuotrauku, panasu, kad jie tiko ir sausoms odoms, ir riebioms, nes vakarinis pasausina, o rytinis kompensuoja. Ir siaip panasu, kad kai mazeja erkiu, tai ir to sausumo problemu mazeja. Siulyciau bandyt, nieko neprarasi. As irgi pagalvojau, kad prarast nera ka, jau viska buvau isbandzius. Galvojau, kad jei jau nepavyks, tai pulsiu i visiska nevilti. Na bet visai neblogai isejo. Sekmes gydantis!

Pamirsau apie alijosiu parasyti, kad man asmeniskai uztenka tik jo, bet sausesnei odai galima jo truputi uztepti pries drekinanti ar maitinanti krema, tada jisai sulaiko dregme viduje ir ne taip greitai issauseja. Internete prisiskaiciau daug sekmes istoriju.
QUOTE(vitav99 @ 2012 02 14, 01:02)
As sita pirkau duso galvute: http://www.amazon.co.uk/Vitamin-Function-A...0234&sr=8-1. Kaina panasi kaip ir ta, kur Lietuvoj matei. Is tu kinietisku, tai ten tik du kremukai yra, ZZ ointment vakarui ir Fumanling rytui. Is zmoniu atsiliepimu ir sukeltu nuotrauku, panasu, kad jie tiko ir sausoms odoms, ir riebioms, nes vakarinis pasausina, o rytinis kompensuoja. Ir siaip panasu, kad kai mazeja erkiu, tai ir to sausumo problemu mazeja. Siulyciau bandyt, nieko neprarasi. As irgi pagalvojau, kad prarast nera ka, jau viska buvau isbandzius. Galvojau, kad jei jau nepavyks, tai pulsiu i visiska nevilti. Na bet visai neblogai isejo. Sekmes gydantis!

Pamirsau apie alijosiu parasyti, kad man asmeniskai uztenka tik jo, bet sausesnei odai galima jo truputi uztepti pries drekinanti ar maitinanti krema, tada jisai sulaiko dregme viduje ir ne taip greitai issauseja. Internete prisiskaiciau daug sekmes istoriju.
*

tai tu siulai valyt veida su terminiu vandeniu ar panasiu prasikliu neutraliu, tada uzsitept vakare alijosiu,palaukt kol susigers biski ir ant virsaus ZZ ointment, ryte atsibust nusivalyt terminiu vandeniu uzsitept alijosiu, ir ant virsaus Fumanling kremuka? beje siaip paprasti kremai buna kaip tik naktiniai riebus,rytiniai lengvesni, tai cia kaip suprantu atvirksciai ,nes gydomieji...tai ten tu kitu akim su metronidazoliu ir panasiai nereik ,ane?
beje , o ta duso galvute is amazon kiek laiko veikia? nes pvz toj is burbuliuko tai issiplauna tie mineralai po kazkiek menesiu
Anglessimo
QUOTE(Besikiskiakopusteliaudama @ 2012 02 12, 16:23)

anot dermatologės, erkės ir Afrikoje erkės, nesvarbu, ar veido ar niežų - viskas su jomis analogiškai (va, kažkuri mergaitė minėjo kiniškus teplaus su siera, o su sieros tepalu gydomi niežai) - suaktyvėjusios erkės palankiose terpėse spračiai dauginasi, ir jų (gyvų ir nelabai) lieka ir ant patalynės. ir net jei tik negyvos liktų ant pagalvės, tai nepadėtų veido odos švarai, o sergant odai reikalinga ypatinga švara.
tepdavau tepalu veiduką kas vakarą, tik trimis skirtingais tepalais, tai taip gaunasi kad kas trečią; tie teplaiukai per stiprūs tepti kelis vakarus iš eilės, tą tepimo schemą man dermatologė davė, tik metronidazolio tepalą pakeičiau kvapų namų aliejuku, o ir gėriau metronidazolio tabletes. kitas tepalas buvo su tetraciklinu (nuo šito vienintelio iš ryto gražiai oda atrodydavo, bet šiaip jis su antibiotikais tai negerai dažnai naudoti), trečio nepamenu dabar; nuo tų tepalų tikrai oda išsausėja, ir praverstų geras bet švelnus pilingo (naudojau enziminį) ir drėkinimo - tai alijošius tikrai turėtų tikti.
cia sita tema ziuriu gan rami, matyt niekam nereikia staigiai kokiu gydymu. o man tai labai reikia pagalbos, nes nebezinau ko imtis... va radau pvz google kaip mano berimai atrodo :
http://www.google.lt/imgres?q=perioral+der...t:429,r:26,s:28

o akys mazdaug taip:

http://www.google.lt/imgres?q=perioral+der...t:429,r:25,s:63
Papildyta:
QUOTE(Angle @ 2012 02 16, 01:59)
anot dermatologės, erkės ir Afrikoje erkės, nesvarbu, ar veido ar niežų - viskas su jomis analogiškai (va, kažkuri mergaitė minėjo kiniškus teplaus su siera, o su sieros tepalu gydomi niežai) - suaktyvėjusios erkės palankiose terpėse spračiai dauginasi, ir jų (gyvų ir nelabai) lieka ir ant patalynės. ir net jei tik negyvos liktų ant pagalvės, tai nepadėtų veido odos švarai, o sergant odai reikalinga ypatinga švara.
tepdavau tepalu veiduką kas vakarą, tik trimis skirtingais tepalais, tai taip gaunasi kad kas trečią; tie teplaiukai per stiprūs tepti kelis vakarus iš eilės, tą tepimo schemą man dermatologė davė, tik metronidazolio tepalą pakeičiau kvapų namų aliejuku, o ir gėriau metronidazolio tabletes. kitas tepalas buvo su tetraciklinu (nuo šito vienintelio iš ryto gražiai oda atrodydavo, bet šiaip jis su antibiotikais tai negerai dažnai naudoti), trečio nepamenu dabar; nuo tų tepalų tikrai oda išsausėja, ir praverstų geras bet švelnus pilingo (naudojau enziminį) ir drėkinimo - tai alijošius tikrai turėtų tikti.
*

bet niezai tai uzkreciami... o erkes turim visi, tik del kokiu nors priezasciu ju padaugeja organizme ir alergizuoja jos
vitav99
QUOTE(Besikiskiakopusteliaudama @ 2012 02 15, 00:48)
tai tu siulai valyt veida su terminiu vandeniu ar panasiu prasikliu neutraliu, tada uzsitept vakare alijosiu,palaukt kol susigers biski ir ant virsaus ZZ ointment, ryte atsibust nusivalyt terminiu vandeniu uzsitept alijosiu, ir ant virsaus Fumanling kremuka? beje siaip paprasti kremai buna kaip tik naktiniai riebus,rytiniai lengvesni, tai cia kaip suprantu atvirksciai ,nes gydomieji...tai ten tu kitu akim su metronidazoliu ir panasiai nereik ,ane?
*

As is pradziu taip ir dariau, valiausi veida ryta ir vakara su misceliariniu vandeniu (tik gal koki karta per savaite nuplaudavau su glikoliniu prausikliu, kad tas numirusias lasteles pasalinti, o mechaniniu sveitikliu negalima naudoti). Tada tepdavausi tiesiai rytini ir vakarini kinieciu kremuka. Alijosiaus manau siuo atveju nereiketu, nes jisai gali saveikauti su tais kremukais. Siaip, kiek skaiciau, pries tepant bet kokius vaistus, juos reikia tepti ant svarios odos be nieko, tada palaukus pusvalandi, galima papildomai uzsitepti kokio simondsiju aliejaus, jei labai sausa oda, ar pagaliau to paties alijosiaus. Siuo atveju kremas vakarui yra labiau sausinantis, skaiciau velgi daugelyje vietu, kad oda nakti turi kvepuoti ir salinti visus toksinus, del to negerai nakti ja apkrauti riebiais kremais. Man asmeniskai tai buvo kaip praregejimas, ryta tikrai pasimatydavo skirtumas. I gydymo pabaiga kai mano oda nustojo taip nesveikai sauseti ir serpetoti, pradejau praustis kas ryta ir vakara su vandeniu ir glikoliniu prausikliu, man asmeniskai taip daug veiksmingiau, bet cia jau kaip kam.
Pasiziurejus i nuotrauka, kurios linka atsiuntei, tai mano veidelis labai panasiai atrode praeita rudeni pries pradedant gydyma. Ir labai panasiu nuotrauku maciau kinieciu puslapyje. Manau tikrai turetu padeti sitas gydymas kaip ir man.
O del duso galvutes, tai raportuoju, kad ji paskutinis nesusipratimas, nes po vieno menesio naudojimo jau uzsikimso nuo mano itin kieto vandens. Zodziu grazinu ja atgal, atsiimsiu pinigus ir jauciu pirksiu ta is burbuliukas.lt. Mano is Korejos, o ten is Vokietijos, gal truputi padoresne bus. O del to kiek laiko uztenka filtru, tai bent jau mano kazkur 2 menesiams, bet siaip paprastai ivairiose firmose svyruoja apie 2-4 men. Normaliai turetu parsiduoti atsarginiai filtrai, kurie pakankamai nebrangiai kainuoja.
QUOTE(vitav99 @ 2012 02 16, 03:14)
As is pradziu taip ir dariau, valiausi veida ryta ir vakara su misceliariniu vandeniu (tik gal koki karta per savaite nuplaudavau su glikoliniu prausikliu, kad tas numirusias lasteles pasalinti, o mechaniniu sveitikliu negalima naudoti). Tada tepdavausi tiesiai rytini ir vakarini kinieciu kremuka. Alijosiaus manau siuo atveju nereiketu, nes jisai gali saveikauti su tais kremukais. Siaip, kiek skaiciau, pries tepant bet kokius vaistus, juos reikia tepti ant svarios odos be nieko, tada palaukus pusvalandi, galima papildomai uzsitepti kokio simondsiju aliejaus, jei labai sausa oda, ar pagaliau to paties alijosiaus. Siuo atveju kremas vakarui yra labiau sausinantis, skaiciau velgi daugelyje vietu, kad oda nakti turi kvepuoti ir salinti visus toksinus, del to negerai nakti ja apkrauti riebiais kremais. Man asmeniskai tai buvo kaip praregejimas, ryta tikrai pasimatydavo skirtumas. I gydymo pabaiga kai mano oda nustojo taip nesveikai sauseti ir serpetoti, pradejau praustis kas ryta ir vakara su vandeniu ir glikoliniu prausikliu, man asmeniskai taip daug veiksmingiau, bet cia jau kaip kam.
Pasiziurejus i nuotrauka, kurios linka atsiuntei, tai mano veidelis labai panasiai atrode praeita rudeni pries pradedant gydyma. Ir labai panasiu nuotrauku maciau kinieciu puslapyje. Manau tikrai turetu padeti sitas gydymas kaip ir man.
O del duso galvutes, tai raportuoju, kad ji paskutinis nesusipratimas, nes po vieno menesio naudojimo jau uzsikimso nuo mano itin kieto vandens. Zodziu grazinu ja atgal, atsiimsiu pinigus ir jauciu pirksiu ta is burbuliukas.lt. Mano is Korejos, o ten is Vokietijos, gal truputi padoresne bus. O del to kiek laiko uztenka filtru, tai bent jau mano kazkur 2 menesiams, bet siaip paprastai ivairiose firmose svyruoja apie 2-4 men. Normaliai turetu parsiduoti atsarginiai filtrai, kurie pakankamai nebrangiai kainuoja.
*

na ta is burbuliukas tai irgi sake reikia keist ,nes mineralai pasibaigia veikt ir neverta tik mineralu keist,nes kemsasi galvute, tai ja visa reik keist, bet cia 2 menesiai labai mazai ohmy.gif , is burbuliukas tai ilgiau. ir superinis vyrukas aptarnauja, ty kompetetingas labai, siaip vilniuje ta firma, bet siuncia ir i kitus miestus prekes arba atveza.mes galvojam dar pasiimt oro valikli is ten, nes as gyvenu salia judrios masinu gatves tai oj doh.gif . bet zinot, viskas pinigeliai...dabar mano prioritetas yra veidas...o klausyk, kaip ten su tais metronidazolio kremais, kur sakei per riebus, tai jei tepti tik akis, tai kazin ar butu per riebus...
man pradejo krist blakstienos nuo tu erkuciu cray.gif
raganieška
QUOTE(Besikiskiakopusteliaudama @ 2012 02 16, 11:05)
o klausyk, kaip ten su tais metronidazolio kremais, kur sakei per riebus, tai jei tepti tik akis, tai kazin ar butu per riebus...
*

Na nežinau apie kokį metronidazolo kremą kalbate, bet Rozex tikrai neriebus, ten gelis, iš ko jam būti riebiam g.gif

Papildyta:
QUOTE(Angle @ 2012 02 16, 01:59)
*

Labai jau įdomi sistema veido tepimo g.gif tepalą su antibais naudoti kas trečią dieną doh.gif jei jau naudoti antibus, tai naudoti, nes nuo tokio naudojimo oda(erkė) pripras prie jo ir jis nebeveiks. Taip išugdysite imunitetą tam antibiotikui.

O jūs visos kovojnčios su erke ir maistą reguliuojate pagal rekomendacijas? Nu aš niekaip negaliu atsisakyti aštraus (nors retkarčiais), karštos kavos kasdieną blush2.gif

O kokį prausiklį su glikoliu naudojate? 4u.gif
Anglessimo
Man erkė dingo, o buvo tokia ant veido, kaip toje nuorodoje kur Besikiskiakopusteliaudama įdėjusi. Prie akių irgi buvo, nedaug. Šiaip pagrindinis vaistas yra metronidazolis, ir jei ta erkė labai kankina, tai tikrai siūlyčiau ne kamuoti odelę, nes aplink akis taip nepatepsi visur, o verčiau gerti tabletėmis, nors jis ir antibiotikas (nuo pirmuonių), bet jį parduoda be recepto. Po 2 tabletes per dieną, būtent metronidazolis nugalabina tas erkes. Jei yra mažai odos pažeista, tai gal ir verta žaisti su tepamu metronidazoliu. bet man buvo apimta kakta nuo pat plaukų augimo linijos, visas veidas, pasmakrė, kaklas ir net krūtinė, nors dermatologė sakė kad negali ten būti, tačiau buvo. O paraudimą man nuėmė kvapų namų aliejukas, gal per 2-3 kartus kažkur, greitai žodžiu. Pavieniai pūlingi spuogučiai - vienus išspausdavau, kitus ne, žiūrėjau kaip geriau. Tai geriau išspausti, nustoja didėti ir labai greitai užgyja. Tas antibiotinis tepalas - imex, slopina odos uždegimą, veiksmingas. Prieš tepant tepalus veidą gerai nuprausdavau sebomed muilu. Aplankiau kelis dermatologą, ir visų jų nuomonė prausimo klausimu buvo vieninga. Per pačius šalčius buvau ištraukusi pūkinę antklodę, o ryte atsirado du spuogučiai erkių (po didelės pertraukos), gal tik sutapimas, bet verčiau nerizikuoti, ir tą antklodę padėjau atgal. Išbandžiau visus rastus patarimus, ir greta gydymo uoliai laikiausi tų, kurie tikrai nekenkia. Man nesunku kas vakarą pakeisti pagalvės užvakaliuką ar nusiprausti su sebamed. Tiesa, pasidarykit kraujo tyrimus - kaip jau rašiau, man erkė išlindo, kai leukocitai buvo žymiai nukritę žemiau normos. Dar tiesa, vengiau šiltų procedūrų su vandeniu (vonių, masažų), nes po jų man pablogėdavo. Linkiu nepasiduoti, sėkmės smile.gif
oxypoxy
tikrai gerai Angle sako. geriau iskart anibiotikais, jei labai nebepadeda niekas. as tris kursus geriau, erkutes kaip ir dingo po to. nors tikrai uzknisdavo del tu antibiotiku riboti pino produktu vartojima ir panasiai. labai svarbu nebevalgyt astriai, riebiai, valgyti daugiau paprastu neriebiu sriubu, gerti kuo daugiau vandens. siaip, sake daktare, kad saule jas naikina kazkiek, tad gal normalu, jog dabar kai maziau saules, ta oda vel pabjaureja..maniske dabar irgi nelabai nori su manim draugaut.. doh.gif bet nezinau ar ten vel erkes...siaip buvo man dar israsiusi kazkoki tirpala, bet nepamenu jau pavadinimo, jis gaminamas VU vaistinej..

beje, norejau paklausti, ar galima man vel bandyt tuo aliejum tepliotis? pertrauka kai ir ilgoka buvo. bet veidas po truputi rausta, visa kakta siurksteja... kazkokie neaiskus pulinukai..gal vertetu vel pas daktare apsilankyt, jau nebezinau...
vitav99
QUOTE(raganieška @ 2012 02 16, 12:37)
Na nežinau apie kokį metronidazolo kremą kalbate, bet Rozex tikrai neriebus, ten gelis, iš ko jam būti riebiam  g.gif
Papildyta:
Labai jau įdomi sistema veido tepimo  g.gif  tepalą su antibais naudoti kas trečią dieną  doh.gif  jei jau naudoti antibus, tai naudoti, nes nuo tokio naudojimo oda(erkė) pripras prie jo ir jis nebeveiks. Taip išugdysite imunitetą tam antibiotikui.

O jūs visos kovojnčios su erke ir maistą reguliuojate pagal rekomendacijas? Nu aš niekaip negaliu atsisakyti aštraus (nors retkarčiais), karštos kavos kasdieną  blush2.gif

O kokį prausiklį su glikoliu naudojate?  4u.gif
*

Cia matyt mano oda, kuriai bet koks kremas atrodo per riebus. Cia kalba buvo apie kinieciu krema su metronidazoliu. Man ir vaistinej pagamintas gelis su metronidazoliu buvo per sunkus.
Maista tai aisku reguliavau ir toliau reguliuoju. Alkoholio ir kavos grieztai negeriau ir negeriu, nes i juos tikrai reaguodavo is karto veidas. Mesos ar siaip riebaus maisto ir taip niekada nevalgiau. Dar vengiu saldumynu.
Naudoju puiku glikolini prausikli, kuri rudeni rekomendavo kosmetologe - Dr Grandel Puriface 2 in 1 Cleansing Foam (http://www.grozioinovacijos.lt/lt/grozio-parduotuve/problematiskos-odos-prieziura/valomosios-putos-2-in-1-cleansing-foam-pd-29). Juos parduoda dar ir Kaune Sauleja Spa. Nepatinka man tik tas, kad jame yra SLS, paprastai as jo vengiu, todel uzsisakiau Mario Badescu Enzyme Cleanser, kuris be jo. Is atsiliepimu atrodo turetu buti super produktas. smile.gif Tik va pasimete kazkur pakeliui keliaudamas is Anglijos ir dabar laukiu kol is naujo issius. sad.gif
raganieška
QUOTE(vitav99 @ 2012 02 16, 19:07)
Cia matyt mano oda, kuriai bet koks kremas atrodo per riebus. Cia kalba buvo apie kinieciu krema su metronidazoliu. Man ir vaistinej pagamintas gelis su metronidazoliu buvo per sunkus.
Maista tai aisku reguliavau ir toliau reguliuoju. Alkoholio ir kavos grieztai negeriau ir negeriu, nes i juos tikrai reaguodavo is karto veidas. Mesos ar siaip riebaus maisto ir taip niekada nevalgiau. Dar vengiu saldumynu.
Naudoju puiku glikolini prausikli, kuri rudeni rekomendavo kosmetologe - Dr Grandel Puriface 2 in 1 Cleansing Foam (http://www.grozioinovacijos.lt/lt/grozio-parduotuve/problematiskos-odos-prieziura/valomosios-putos-2-in-1-cleansing-foam-pd-29). Juos parduoda dar ir Kaune Sauleja Spa. Nepatinka man tik tas, kad jame yra SLS, paprastai as jo vengiu, todel uzsisakiau Mario Badescu Enzyme Cleanser, kuris be jo. Is atsiliepimu atrodo turetu buti super produktas. smile.gif Tik va pasimete kazkur pakeliui keliaudamas is Anglijos ir dabar laukiu kol is naujo issius. sad.gif
*

O iš kur konkrečiau siuntėtės Mario Badescu Enzyme Cleanser? 4u.gif

O dėl antibų gėrimo, tai aš nesiginčyju, kad be jų kartais nieko nepadarysi. Aš rašiau apie tepalą, kurį tepate kas 3d. ar aš kažką ne taip supratau g.gif

O saulė vasarą tai man super, jokios erkės mirksiukas.gif aišku nesikepinu
vitav99
QUOTE(raganieška @ 2012 02 16, 21:22)
O iš kur konkrečiau siuntėtės Mario Badescu Enzyme Cleanser?  4u.gif

O dėl antibų gėrimo, tai aš nesiginčyju, kad be jų kartais nieko nepadarysi. Aš rašiau apie tepalą, kurį tepate kas 3d. ar aš kažką ne taip supratau g.gif

O saulė vasarą tai man super, jokios erkės  mirksiukas.gif  aišku nesikepinu
*

Is www.beautybay.com, siuo metu siuntimas nemokamas i bet kuria pasaulio sali.
Man saule paprastai irgi budavo super, tik paskutines tris vasaras budavo pablogejimas, o pagerejimas didziulis ziema. O siaip isvaziavus i siltus krastus, visada buna kaifas odai nuo pat islipimo is lektuvo. Gal cia siaurej ta saule kitokia ar oras per dregnas?
Beje, i garine rasulo pirti surizikavau nueiti pries kelias dienas valentino dienos proga, super patiko mano odai.
Shreja
Sveikos, esu nauja narė, bet su veido erkute kovoju jau apie gerus 5metus. Pati esu iš Klaipėdos, tad esu aplankiusi visus dermatologiniame dirbančius gydytojus, tiek privačioje Lornoje, kaip Šakalį ir pan. Ko pasekoje gydė mane ir visokiais tepalais ir vaistais ir dariausi pas kosmetologus procedūras su rugštimi. Procedūra su rūgštimi buvo tikrai veiksminga, odos sluoksnis nusilupo, dingo net strazdanos, veidas švytėjo, bet tekdavo lankytis kas dvi savaites ir mokėti atitinkamus pinigus. Ir galiausiai patyrus stresą ar atėjus vasarai mano veidą vėl visą išmušdavo. Dėl to tikrai kompleksavau, nes savo veido kaip kitų dalių nepaslėpsi. Baisu net pasižiūrėti į senas nuotraukas. Tad buvau ryžtinga ir pati prieš gerus 3metus susiradau šį puslapį demodexsolutions.com kuri kaip skaičiau atradote jau ir jūs. Parsisiunčiau tuos du kremus, beja tada jie kainavo mažiau, bet nera ko stebetis. Kremai atėjo lygiai per dvi savaites ir tada mano veidas mėnėsio laikotarpį pilnai išgijo ir nebuvo jokio pablogėjimo kaip kažkas minėjo. Oda tapo tikrai itin lygi, švelni. Tik minusas tas,kad gal per daug išsausina veido odą. Nes visa tą laiką po kremų pasibaigimo aš vargau su odos sausumu, bet jau geriau oda sausesne, nei taip baisiai išdergta bėrimo. Tad besąlygiškai esu už šiuos kremus. Kadangi neseniai pastebėjau,kad vel atsiranda kažkokie bėrimai ant kaktos, pradėjau skaitinėti forumus ir labai apsidžiaugiau,kad kažkas ir be manės jau atrado šiuos kremus ir jie visgi pasiteisina.
Ququte
deja, man tas kremas is kinijos netinka (Demodexsolutions)
amusante20
QUOTE(Ququte @ 2012 03 06, 15:52)
deja, man tas kremas is kinijos netinka (Demodexsolutions)
*

o kiek laiko naudojate?ir kuo pasireiskia kremuko "netikimas"?
Ququte
QUOTE(amusante20 @ 2012 03 06, 20:02)
o kiek laiko naudojate?ir kuo pasireiskia kremuko "netikimas"?
*

Panaudojau kazkur menesi, labai pradejo rysketi kapiliarai, paraudimas, oda jautri pasidare. Dar siandien buvau pas gydytoja, tai ji isvis erkute nurase kaip ne prie ko, pasak jos reikia gydyt kapiliarus.

raganieška
QUOTE(Ququte @ 2012 03 06, 21:01)
Panaudojau kazkur menesi, labai pradejo rysketi kapiliarai, paraudimas, oda jautri pasidare. Dar siandien buvau pas gydytoja, tai ji isvis erkute nurase kaip ne prie ko, pasak jos reikia gydyt kapiliarus.
*

Tai pas jus buvo erkutė ar ne? Jūs tyrėtės ar pati nustatėte, kad pas jus erkė?
Ququte
QUOTE(raganieška @ 2012 03 07, 10:06)
Tai pas jus buvo erkutė ar ne? Jūs tyrėtės ar pati nustatėte, kad pas jus erkė?
*

Kai pirma karta nuejau pas dermatologe, erkute nustate, dabar ejau pas kita, jos nuomone, darant tyrima, erkute randama beveik pas visus, viskas priklauso nuo ju skaiciaus meginyje, jei rado 1, tada viskas ok, jei - 5, tada jau erkutes sukeltas uzdegimas. Dabar erkutes nerasta. Uzdegimas yra del kapiliaru, kuriuos gydysiu lazeriu. Zodziu, galvok ka nori, viena vienaip kalba, kita kitaip... sad.gif
raganieška
QUOTE(Ququte @ 2012 03 07, 11:37)
Kai pirma karta nuejau pas dermatologe, erkute nustate, dabar ejau pas kita, jos nuomone, darant tyrima, erkute randama beveik pas visus, viskas priklauso nuo ju skaiciaus meginyje, jei rado 1, tada viskas ok, jei - 5, tada jau erkutes sukeltas uzdegimas. Dabar erkutes nerasta. Uzdegimas yra del kapiliaru, kuriuos gydysiu lazeriu. Zodziu, galvok ka nori, viena vienaip kalba, kita kitaip... sad.gif
*

Eikit pas 3, nes jei dvi skirtingos nuomonės, reikia trečios.
Ququte
QUOTE(raganieška @ 2012 03 07, 14:43)
Eikit pas 3, nes jei dvi skirtingos nuomonės, reikia trečios.
*

taip ir darysiu smile.gif
tiesa, abi sutare del ligos pavadinimo - rosacea, tik skirtingos jos priezastys
Anglessimo
QUOTE(Ququte @ 2012 03 07, 11:37)
*

Man dermatologė sakė, kad ta erkė yra susijusi su nesveikais kapiliarais - kai kapiliarai nesveiki, tai erkei pasireikšti yra palanki terpė. Panaršius internete tai irgi demodex ir rosacea yra apibūdinamos kaip susijusios būklės. Antra verstus, kita dermatologė, kuri siūlė impulsinę šviesos terapiją, sakė, kad ji sutvarkytų tik kapiliarus (nors nedaug jų pas mane), o erkę tik tam kartui pridusintų. Man erkė išlindo tada, kai imunosupresantai perdaug nuslopino imunitetą, o suaktyvėjusi erkė tada sukėlė ir kapiliariarų uždegimą, kas pasireiškė kaip rosacea. Kai tik imunitetą atstatė, erkė dingo, o pažeistą odą reikėjo gydyt. Išvada - abi tos būklės (demodex ir rosacea) yra susijusios ir viena kuri atsiradusi sąlygoja kitos atsiradimą ir blogėjimą, tai jei yra galimybė, tai ir reikėtų jas gydyti, kad ir atskirai, po vieną, nesusijusiai, lazeriu ar dar kaip nors; sėkmės Ququte smile.gif
Ququte
QUOTE(Angle @ 2012 03 08, 02:35)
Man dermatologė sakė, kad ta erkė yra susijusi su nesveikais kapiliarais - kai kapiliarai nesveiki, tai erkei pasireikšti yra palanki terpė. Panaršius internete tai irgi demodex ir rosacea yra apibūdinamos kaip susijusios būklės. Antra verstus, kita dermatologė, kuri siūlė impulsinę šviesos terapiją, sakė, kad ji sutvarkytų tik kapiliarus (nors nedaug jų pas mane), o erkę tik tam kartui pridusintų. Man erkė išlindo tada, kai imunosupresantai perdaug nuslopino imunitetą, o suaktyvėjusi erkė tada sukėlė ir kapiliariarų uždegimą, kas pasireiškė kaip rosacea. Kai tik imunitetą atstatė, erkė dingo, o pažeistą odą reikėjo gydyt. Išvada - abi tos būklės (demodex ir rosacea) yra susijusios ir viena kuri atsiradusi sąlygoja kitos atsiradimą ir blogėjimą, tai jei yra galimybė, tai ir reikėtų jas gydyti, kad ir atskirai, po vieną, nesusijusiai, lazeriu ar dar kaip nors; sėkmės Ququte  smile.gif
*

Kol kapiliarai nesveiki, tol uzdegimas nepraeis, nepriklausomai nuo to, kas ji sukelia, o joks kremas nepanaikins issipletusiu kapiliaru, taigi teks imtis lazerio ir naikinti priezasti, o ne pasekme. Beje, gydytoja man dar sake, kad rosacea ligai itakos gali tureti bakterija, kuri sukelia opalige (Helicobacter pylori), o man opalige yra buvus, taigi dar teks ir skrandi issitirt. Zodziu, viskas cia labai sudetinga smile.gif
sveikos, taigi ir gerai kad nedejau tos avizu koses, pasirodo avizos vienas is 7 dazniausiu alergenu, padarius tyrima, paaiskejo kad jam ir esu alergiska... arbata kelias dienas pavaliau,nieko nepajauciau ir padejau salin, nezinau ar apsimoka ja valyt veida jei jau naudoju kvapu namu alieju... ar nebus sviestas sviestuotas?ir po keik laiko turetu pasijusti efektas po tos arbatos?
turiu dar kelis klausimelius... po kiek laiko pagerejantis efektas turetu pasijausti po kvapu namu aliejuko? nes as naudoju 5 dienas jau , oda luptis pradejo! grauzia, sausa ir tt... tad padejau salin kolkas ir atstatineju su riebalu,nes neimanoma,kaip suskilinejus... tokiu atveju,man mesti salin ta alieju ar cia apgydyti ir toliau tepti? cia taip padeda gal? beje mano oda taip reguoja kolkas i visus tepalus gydomuosius kur bandziau kolkas...
kitas klausimelis kaip su odos riebalinimu... dermatologai sako netept jokiu riebalu, kremu , baziu ir pan, nes jie maitina erkes,bet juk kitaip iki zaizdu suskilineja, o nepetepsi tepalo ant zaizdos...sako gali tept po apacia ka pamaitinimui , o ant virsaus gydomaji tepala. tai nesuprantu, tept kas maitina oda , bet negerai,nes erkes maitina?? unsure.gif

aciu uz atsakymus kazka zinanciom ir pasidalinusiom smile.gif
Papildyta:
apie kremus is demodex... is nares sioje temoje nusipirkau juos(dienini ir naktini), bandysiu gydyt su jais veliau,kai kiek apgydysiu su kitom priemonem, nes man per daug isesta oda tiem kremam ir neina istvert grauzimo tu kremo... aplink akis ju tept negalima, taigi jei kas siustusi dar tuos kremus, galetume susimesti ant siuntimo, nes aplink akis negalima ju tepti, o man aplink akis isberta normaliai ir krenta blakstienos, tad uzsisakyciau arba is ko nors nupirkciau eyelash ,ty akim skirta ,krema.
kokias pudras naudojate, kremines gal kokias? nes mineralines man netinka...
ka zinote apie kvarcines sviesos gydyma?
laukinukai
To: Besikiskiakopusteliaudama,2012 03 16, 21:58]

Tikrai netepk jokiu riebalu ir kremu!!!! as turejau erke, ir kaip tik nuo maitinanciu kremu man dar prasidejo/pablogejo. nes dirbau labai sausoje patalpoje, oda net pleiskanojo, uztepdavau riebaus kremo, ir taip kuo toliau tuo daugiau kremu reikejo tept ir veidas vis raudonesnis ir vis daugiau spuogu atsirasdavo. jei namu kvapu aliejus tau sausina, pabandyk tepti ji tik nakciai arba tik tose vietose kur pazeista, o diena paprasciausiai su alyvuogiu aliejumi pasitepk veida (uztenka is tikro tik nuvalyti veida su alyvuogiu aliejumi), dar man patiko suplaktine is vaistines (kauno g. dermotologiniam), ji naikina uzdegimus - nakciai as jo uzsitepdavau ir taip pamazu nurimo raudonis. as erke issigydziau (noriu pazymeti kad buvo oficiali gydytojo diagnoze) per 3 menesius. 2 menesius geriau antibiotikus (po puse tabletes), naudojau ta suplaktine ir kvapu namu alieju, pries tai dar tepala - mediazoli ar kaip jis ten. atsisakiau pudros kol gydziausi ir kokius metus paskui netepiau jokio kremo ant veido tik alieju, neploviau vandeniu tik micerialiniu skysciu valiau. siandiena galiu pasidziaugti kad dabar galiu iseiti i gatve be jokios pudros ir ja naudoju tik ipatingomis progomis. po truputi pradedu naudoti veido krema ir tai tik lengva, drekinanti. jei tik pajauciu kazkokia raudona demele ant veido ar kelis spuogelius vienoj vietoj - kvapu namu aliejuko patepu ant tos vietos ir praeina smile.gif (nors cia gal daugiau man jau paranoja del kiekvieno spuogo)
QUOTE(laukinukai @ 2012 06 08, 10:04)
To: Besikiskiakopusteliaudama,2012 03 16, 21:58]

Tikrai netepk jokiu riebalu ir kremu!!!! as turejau erke, ir kaip tik nuo maitinanciu kremu man dar prasidejo/pablogejo. nes dirbau labai sausoje patalpoje, oda net pleiskanojo, uztepdavau riebaus kremo, ir taip kuo toliau tuo daugiau kremu reikejo tept ir veidas vis raudonesnis ir vis daugiau spuogu atsirasdavo. jei namu kvapu aliejus tau sausina, pabandyk tepti ji tik nakciai arba tik tose vietose kur pazeista, o diena paprasciausiai su alyvuogiu aliejumi pasitepk veida (uztenka is tikro tik nuvalyti veida su alyvuogiu aliejumi), dar man patiko suplaktine is vaistines (kauno g. dermotologiniam), ji naikina uzdegimus - nakciai as jo uzsitepdavau ir taip pamazu nurimo raudonis. as erke issigydziau (noriu pazymeti kad buvo oficiali gydytojo diagnoze) per 3 menesius. 2 menesius geriau antibiotikus (po puse tabletes), naudojau ta suplaktine ir kvapu namu alieju, pries tai dar tepala - mediazoli ar kaip jis ten. atsisakiau pudros kol gydziausi ir kokius metus paskui netepiau jokio kremo ant veido tik alieju, neploviau vandeniu tik micerialiniu skysciu valiau. siandiena galiu pasidziaugti kad dabar galiu iseiti i gatve be jokios pudros ir ja naudoju tik ipatingomis progomis. po truputi pradedu naudoti veido krema ir tai tik lengva, drekinanti. jei tik pajauciu kazkokia raudona demele ant veido ar kelis spuogelius vienoj vietoj - kvapu namu aliejuko patepu ant tos vietos ir praeina smile.gif (nors cia gal daugiau man jau paranoja del kiekvieno spuogo)
*

nezinau kaip kitu kremu, bet man tas kremas kur naudojau skirtas neurodermatitinei odai buvo gerai, o pas mane taip sausa buvo, kad iki zaizdu sutrukinedavo ir kraujai begdavo is demiu, taigi nedrekint NEIMANOMAS DALYKAS! o del alieju... kaip Jums kosmetologes ar daktares sugebejo sakyt kitaip nei man, man visi specialistai pas kuriuos buvau(o buvau tikrai ne pas viena ar du) sake aliejai , kremai maitina. siandien dar nuejus pas kosmetologe butent apie aliejus isgirdau ta pati, kad negalima.. tai kaip cia jau ne pirma moteris sako besitepanti aliejum blink.gif blink.gif nu ryt dar karta kitam centre specialiai paklausiu apie tuos aliejus
@Deimantine@
O as po gymdimo issigydziau, paskui kai isvykom, vel tas pats prasidejo, nezinojau kur kreiptis, vyras skrydo i Lietuva, tai atveze man vaistu. Vienas (rytinis) gelis yra kaip antibiotikas, be recepto neparduodamas, kainoja apie 60lt., tik vat jo pavadinimo neprisimenu. jis nudziovina oda ir matyt kartu su tom erkem., o kitas (vakarinis) riebus yra kainuoja 20-25lt Vitella ictamo jis yra su cynku, jis spuogus naikina, tai man pries menesines islenda keli spuogeliai, pasitepu vakare ir praeina graziai tie spuogeliai. O siaip as jokiais kitais kremais visai nesinauduoju, veida su dove muilu plaunu, o kas 2-3 diena su Clean&Clear prausikliu-skrabu nusiplaunu. Tfu tfu tfu, problemu kol kas nera 4u.gif o dar! Gydima man paskire dermatologe Seskines poliklinikoje dirbo Galinauskaite-Pitreniene. Aciu jai didelis 4u.gif
kaip sakiau taip yra, va po tokiu patarimu Jusu tai poto kitom blogiau ir pasidaro... pasiklausiau del to aliejaus dar karta daktares, tai jis padaro okliuzija, ty duoda dusima viduje uzkimsdamas poras, ir taip - puota erkutem! as taip ir masciau: riebalas blogai, tai o aliejus kas jei ne pats tikriausias riebalas? zodziu prisimastot... galima naudot visai neriebu krema tik, jei labai reik.
raganieška
QUOTE(Besikiskiakopusteliaudama @ 2012 10 04, 18:52)
kaip sakiau taip yra, va po tokiu patarimu Jusu tai poto kitom blogiau ir pasidaro... pasiklausiau del to aliejaus dar karta daktares, tai jis padaro okliuzija, ty duoda dusima viduje uzkimsdamas poras, ir taip - puota erkutem! as taip ir masciau: riebalas blogai, tai o aliejus kas jei ne pats tikriausias riebalas? zodziu prisimastot... galima naudot visai neriebu krema tik, jei labai reik.
*

O tai kam klausote kitų patarimų jei jie tokie blogi g.gif doh.gif man nuo kvapų namų aliejaus praėjo erkė, nes jo sudėtyje esantis foraha aliejus labai stiprei regeneruoja odą ir ji dėl to pradeda luptis, o su tuo negyvu sluoksniu nusilupa ir visi parazitai. Aš juo tepdavau tik nakčiai.
Net iš gamybinės vaistinės, tas suplaktinis kurį skiria dermatologai erkės gydimui turi alyvuogių aliejaus.
O kosmetologai tai visai nepatarėjai šiuo klausimu ir dermatologai ne visi ypač iš privat klinikų, taip ir žiūri kad kuo brangesnį tepalą įkišti doh.gif
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.