Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: plauciu uzdegimas
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Milka-Vanylka
sveiki.mums siandien nustate plauciu uzdegima.turim siuntima i ligonine,bet as tu ligoniniu bijau.ten su viena liga atsigulus pasigausi dar kelias.taigi kol kas esam namie.noreciau isgirst jusu nuomone ar butina gult i ligonine ar galima pasveikt namie.as ja stebesiu jei bukle bloges vaziuosim doh.gif
mamymamy
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 05 08, 16:34)
sveiki.mums siandien nustate plauciu uzdegima.turim siuntima i ligonine,bet as tu ligoniniu bijau.ten su viena liga atsigulus pasigausi dar kelias.taigi kol kas esam namie.noreciau isgirst jusu nuomone ar butina gult i ligonine ar galima pasveikt namie.as ja stebesiu jei bukle bloges vaziuosim doh.gif
*

Aš tai nerizikuočiau ir varyčiau ligoninėn, nes maniškiui buvo siaubingas kosulys, o aš vis bandžiau naminėm priemonėm tvarkytis. Bet ačiū dievui, kad nuvažiavom, bo vakare ligoninėj jis gražiai dust pradėjo verysad.gif . Aš namie būčiau iš proto išėjusi iš strioko. Jei jusiškiam yra tik vos vos požymiai plaučių uždegimo ir nevargina siaubingas kosulys iki vėmimų, tai manau galima ir namie ištempt. Bet reikia labai inhaliuotis daug, bent 3 kartus per dieną.
lauke
QUOTE(mamymamy @ 2009 05 11, 08:24)
Aš tai nerizikuočiau ir varyčiau ligoninėn, nes maniškiui buvo siaubingas kosulys, o aš vis bandžiau naminėm priemonėm tvarkytis. Bet ačiū dievui, kad nuvažiavom, bo vakare ligoninėj jis gražiai dust pradėjo  verysad.gif . Aš namie būčiau iš proto išėjusi iš strioko. Jei jusiškiam yra tik vos vos požymiai plaučių uždegimo ir nevargina siaubingas kosulys iki vėmimų, tai manau galima ir namie ištempt. Bet reikia labai inhaliuotis daug, bent 3 kartus per dieną.
*

Mano kvaila galva, jei jums išrašė tinkamą antibiotiką, turite ventolino purškiamo ar kitų reikaimų vaistų ir būklė neprasta galima ir namie gydytis, o jei abejojate nuvažiuokite į priėmimą ir pasitarkite, bet dažniausiai tada jau guldo jei jau turi siuntimą.
fishke
QUOTE(lauke @ 2009 05 11, 09:37)
Mano kvaila galva, jei jums išrašė tinkamą antibiotiką, turite ventolino purškiamo ar kitų reikaimų vaistų ir būklė neprasta galima ir namie gydytis, o jei abejojate nuvažiuokite į priėmimą ir pasitarkite,

taip 4u.gif o jei antibas skirtas be išsamesnių tyrimų unsure.gif retas kuris šeimos gydytojas aiškinasi kokio antibiotiko reikia doh.gif
grazina37
QUOTE(lauke @ 2009 05 11, 08:37)
Mano kvaila galva, jei jums išrašė tinkamą antibiotiką, turite ventolino purškiamo ar kitų reikaimų vaistų ir būklė neprasta galima ir namie gydytis, o jei abejojate nuvažiuokite į priėmimą ir pasitarkite, bet dažniausiai tada jau guldo jei jau turi siuntimą.
*

Jei israse siuntima i ligonine ,tai jokio antibiotiko niekas neraso,ir aplamai ne ta liga su kuria galima juokauti,jei nera bukle sunki po 3 dienu isleidzia ir skiria geriama antibiotika ,su vaiku niekada nerizikuociau buti namie, kai siuncia i ligonine verysad.gif
Baružėlė
na mes pirma diena kaip iš ligoninės grįžę po plaučių uždegimo.siūlyčiau mamytėm nerizikuot vaikučio sveikata jei jau gavot siuntimą tai ir važiuokit juk be reikalo niekas jų nedalina.O jei užeitų dusulio priepuoliai pagalba būtų vietoje o ne už kelių kilometrų mirksiukas.gif
Muse
Mes irgi tik vakar grizom is ligonines po plauciu uzdegimo. Patekom ten vargais negalais, kai Santariskiu priemime buvo nustatyta diagnoze padarius tik rentgena, nes jokiu kitu pozymiu apart 40 temperaturos nebuvo, nei kosulio, nei plauciuose dvi pediatres ka girdejo. As likau patenkinta ligonine, nors irgi baisiai jos bijojau. Vaika atstate per pusdieni, tiek laselinem, tiek antibiotikais. Pabuvom 3 dienas, dabar dar geriam vaistukus namie.

Manau, kad reiktu vaziuoti, nes tikrai priziuri ir rupinasi. Be to, mums papildomai atliko daug tyrimu -ir inkstu echoskopija, ir sirdies echo bei kardiograma, LOR. Tikrai likau patenkinta. Vaikui jokio streso, visi labai malonus.

Dabar ruosiames sunaus adenoidu ir tonziliu operacijai. Jau ramiau jos laukiu, kai zinau kad ne toks baisus tas baubas-ligonine.

Sekmes...
Sun_girl~

Manau, kad reiktu vaziuoti, nes tikrai priziuri ir rupinasi. Be to, mums papildomai atliko daug tyrimu -ir inkstu echoskopija, ir sirdies echo bei kardiograma, LOR. Tikrai likau patenkinta. Vaikui jokio streso, visi labai malonus.

na mes su plauciu uzdeg.esam ir guleje ligoninej,ir keleta kartu gydese namie.As manau ligoninej geriau,tik reik neuzsibut,pagereja ir namo.Nes paskuj roto ar kt virusai.Siulau po ligonines prasyt i sanatorija,po plauciu uzdegimo priklauso,bet tik jei ligoninej guli,jei namie,tai neduoda.Trauma vk.dabar mazesne,jug jau nebado i uzpakaliuka,yra kateteriai bigsmile.gif
Milka-Vanylka
mes katik is ligonines doh.gif vakare pakilo temperatura iki 39,5 susikrovem manta ir i antakalni.va taip ir baigesi musu gydimasis namie.
grazina37
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 05 15, 14:34)
mes katik is ligonines doh.gif vakare pakilo temperatura iki 39,5 susikrovem manta ir i antakalni.va taip ir baigesi musu gydimasis namie.
*

nu ir saunuoliai ,ligonine tikrai greiciau ant koju pastato thumbup.gif ,zinoma vaikuciui baisu kai nepazystamos tetos duria ,bet gi jam nuo to tik geriau rolleyes.gif
Milka-Vanylka
baisu buvo abiem kelias dienas laikes auksta temperatura.viena nakti vaikas net kliedejo mama vijo salin blink.gif dabar bijom atkrist doh.gif vaikas laimingas gryzes namo.iskart puole multiku ziuret mirksiukas.gif
grazina37
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 05 15, 16:44)
baisu buvo abiem kelias dienas laikes auksta temperatura.viena nakti vaikas net kliedejo mama vijo salin blink.gif dabar bijom atkrist doh.gif vaikas laimingas gryzes namo.iskart puole multiku ziuret mirksiukas.gif
*

nu ir nestresuok ,viskas bus gerai ,pasisaugokit skersvejo kontakto su sirguliuojanciais ir atsigausit thumbup.gif ,zinau kad sunku bet įmanoma thumbup.gif
musu plauciu uzdegimai buvo su reanmacijom ir dusuliu,todel zinau kaip sunku vaikuciui ir mamai
Milka-Vanylka
QUOTE(grazina37 @ 2009 05 15, 20:54)
nu ir nestresuok ,viskas bus gerai ,pasisaugokit skersvejo kontakto su sirguliuojanciais ir atsigausit  thumbup.gif ,zinau kad sunku bet įmanoma  thumbup.gif
musu plauciu uzdegimai buvo su reanmacijom ir dusuliu,todel zinau kaip sunku vaikuciui ir mamai
*

mes laiku atvaziavom maniske nekosejo stipriai jai dar ir angina buvo doh.gif
Milka-Vanylka
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 05 15, 23:02)
mes laiku atvaziavom maniske nekosejo stipriai jai dar ir angina buvo doh.gif
*

panai siandien pakilo temperatura.matyt nuo manes apsikrete doh.gif nebezinau ka begalvot verysad.gif verysad.gif
Sun_girl~
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 05 19, 14:55)
panai siandien pakilo temperatura.matyt nuo manes apsikrete doh.gif nebezinau ka begalvot verysad.gif  verysad.gif
*

kaip,tik ka pasveikus po plauciu uzd.?gal dar nieko,arbatu,kad tik neprasidetu kosuliai
Milka-Vanylka
QUOTE(pukuotukassss @ 2009 05 21, 23:54)
kaip,tik ka pasveikus po plauciu uzd.?gal dar nieko,arbatu,kad tik neprasidetu kosuliai
*

penktadieni islindo sloga su kosuliu dabar jau atsigavom doh.gif
ElvyraB
man paciai dar tik 14, bet pries pora menesiu susirgau, galvoau siaip kokia angina gal.. savaite mama gyde namie bet ejo blogyn, tai nuejom pas gydytoja. padare rentgena. kita ryta paskambino sesele ir pasake tuoj pat mamai ateit pasiimt siuntimo i ligonine. nuvaziavom, tai mane i renimacija pirmai dienai pagulde, sake dar dvi dienos ir amen. tai 3 savaites ligoninej buvau o dar iki siol inhaliuojuos ir koseju truputi..
manau jei duoda sintima tai nereikia laukt o iskart vaziuot. mirksiukas.gif
Vilsen
nejuokaukite su plaučių uždegimu.mes turejome su abiem vaikais tokia beda prieš metelius.panašu,kad ši beda mano vyresnėliui atsinaujina verysad.gif eisim pas pulmonologa pirmadieni ir jei duos siuntima tai vaziuosiu nieko nesvarstydama unsure.gif
Milka-Vanylka
nu ka mes per ilgasias iseigines pabuvojom ligonineje su 3 plauciu uzdegimu doh.gif nu vaziavom pas mociute paatostogaut ir paatostogavom verysad.gif
coltas
Nu jo plauciu uzdegimus mes jau du turejome, bet mums tik 11 men. Tai su vienu ligonineje gulejome, kita pati issigydziau aisku su antibiotikais bet daug ir liaudiskos medicinos taikiau. Musu plauciu uzdegimai praktiskai be temperaturos, bet plauciuose tai tiesiog baisus gargaliavimas. Musu gydytoja nusiunste pas pulmonologa, tai kazkaip mums isaiskino kad cia ne plauciu uzdegimai o panasu kaip alergija, bronchine astma. Tai israse toki baby haler tai mums visi plauciu uzdegimai dingo. Buvom kaip pradedantys trecia karta sirgti, gargaliuojantys, pakvepavom kaip ranka nuimta vaikas sveikiausias. Bet aisku problemo yra , bet nor s ne antibiotikus farsiruojam. Gal kam bus naudinga mano patirtis.
grazina37
QUOTE(ejot @ 2010 07 14, 20:22)
nu ka mes per ilgasias iseigines pabuvojom ligonineje su 3 plauciu uzdegimu doh.gif nu vaziavom pas mociute paatostogaut ir paatostogavom verysad.gif
*

vajei varksiuke mergyte,o kaip dabar jauciasi ?
Papildyta:
QUOTE(coltas @ 2010 07 14, 21:01)
Nu jo plauciu uzdegimus mes jau du turejome, bet mums tik 11 men. Tai su vienu ligonineje gulejome, kita pati issigydziau aisku su antibiotikais bet daug ir liaudiskos medicinos taikiau. Musu plauciu uzdegimai praktiskai be temperaturos, bet plauciuose tai tiesiog baisus gargaliavimas. Musu gydytoja nusiunste pas pulmonologa, tai kazkaip mums isaiskino kad cia ne plauciu uzdegimai o panasu kaip alergija, bronchine astma. Tai israse toki baby haler tai mums visi plauciu uzdegimai dingo. Buvom kaip pradedantys trecia karta sirgti, gargaliuojantys, pakvepavom kaip ranka nuimta vaikas sveikiausias. Bet aisku problemo yra , bet nor s ne antibiotikus farsiruojam.  Gal kam bus naudinga mano patirtis.
*

o tyrima koki dare del alergijos?ar paskyre dar kokiu vaistuku be be inhaliuojamu,nes jei tai astma turetumetume ir geriamu vaistuku naudoti,svarbu laiku ir tinkamai gydyti ,praeis ta astma thumbup.gif
Milka-Vanylka
QUOTE(grazina37 @ 2010 07 15, 08:52)
Papildyta:

o tyrima koki dare del alergijos?ar paskyre dar kokiu vaistuku be  be inhaliuojamu,nes jei tai astma turetumetume ir geriamu vaistuku naudoti,svarbu laiku ir tinkamai gydyti ,praeis ta astma thumbup.gif
*

jau sveika.pas mociute rebilituojasi:kerta pomidorus,laksto basa,eina maudytis i upe.visa diena praleidzia lauke.as gyvendama daugia butyje tokiu salygu negaleciau suteikti schmoll.gif pirmus 2 kartus gydemes Vilniaus ligonineje,o va paskutini karta teko pagulet provincijoje.likau maloniai nustebinta nedidelio miesto ligonines aplinka.dukra vis begdavo paziuret koridoriuje stovincio akvariumo su zuvytem wub.gif
coltas
QUOTE(grazina37 @ 2010 07 15, 08:52)
Papildyta:

o tyrima koki dare del alergijos?ar paskyre dar kokiu vaistuku be  be inhaliuojamu,nes jei tai astma turetumetume ir geriamu vaistuku naudoti,svarbu laiku ir tinkamai gydyti ,praeis ta astma thumbup.gif
*

Jo padar etyrima imuno globulino, dar israse sigular granulemis, bet mums po inhaliaciju praejo tai ju net nebedaviau.
Amil'a
Mes ir po plauciu uzdegimo, gulejom 3 dienas ligoninej ir tada namo su geriamais antibijotikais ir ventolinu. Atlankem masazus ir sildymus poliklinikoj, bet karkalu pilni plauciai ir vaikas praktiskai nekosti. Masaziste siule pust baliona, duot vaikui su siaudeliu burbuliuot, bet kad jis dar nemoka viso sito. Rytoj bandysiu dudele nupirkt, ja tai turetu pust. Gal esat su tuo dalyku susidure?
@egle@
Pasiguosiu ir aš, gal kas kokį patarimą duos unsure.gif
Mano mažiausiam dar tik dešimtas mėnesis. O gegužę pirmą kartą papuolėm į reanimaciją su plaučių uždegimu. Ten su 40 temperatūra tris paras prabuvom, praktiškai nėjo numušt - kyla krinta buvo. Daktarai jau panikavo, gavo iš karto 3 antibiotikus ir dar priešvirusinius. Temperatūra tik po savaitės nukrito. Prabuvom ligoninėj virš 10 dienų, namie dar antibiotikus gėrėm. Ramu buvo 10 dienų - staiga dusimas, be temperatūros. Provincija jau nepasiliko - su sirenom išvežė į klinikas Kaune. Čia para reanimacijos, po to skyriuje kelios dienos. Abstrukcinis bronchitas. Klausiau, kaip toliau vaiką auginti, ką duoti, kad nesikartotų ligos. Liepė grūdyti. Atrodo ir neperkaito, ir neperšalo, ir jokius susiėjimus nesivedžiau - žopdžiu stengiausi, kad vaikui geriau būtų ir tuo pačiu imuninė sistema stiprėtų. Staiga vakare 39 temp. Nusimušu. Ryte pakyla, bet mažesnė. Nusimušu. Nusivežu į polikliniką. Gerklė vos rausva, dėl tokios aukšta temperatūra neturi kilti. Slogos nėra, kosulio nėra, plaučiai švarūs, jokio dusulio. Tik dantukai keli kalasi.
Namie vėl temperatūra. Nusimušu, bet vaikas pradeda drebėti, matau, kad temperatūra tiesiog akyse kyla, kyštelnu termometrą, o gyvsidabris kaip verdančiam vandeny šoka iki 42 verysad.gif Rėkiu vyrui, kad lėktų į mašiną, pati tik pakliodę ant vaiko užmetusi irgi bėgu. Tik išsukus iš kiemo matau, kad vaikas MIRŠTA verysad.gif verysad.gif Buvo kažkas siaubingo. Klykėm abu su vyru, vaikui pūčiau orą į burną, krūtinę masažavau, dariau viską, kas tik darėsi ir klykiau. Lėkėm siaubingu greičiu, nežiūrėjom nei šviesaforų, nei eismo. Nors iki ligoninės mašina kokios 3 min, atrodė, kad nežinia kiek laiko praėjo..... Įlėkėm į priimamąjį, laimė, ten jau laukė mūsų, girdėjo, kaip su signalu atlėkėm. Staigiai į reanimaciją, gaivint pradėjo. Atsigavo, temperatūrą visais įmanomais būdais numušė. Daugiau jokių ligos simptomų. Nusprendė siųst į klinikas vėl. Čia jau vėl su temperatūra atvažiamom, nuotrauką padarė - plaučių uždegimas.
Jau trys paros mes klinikose, šiandien dar temperatūra kilo, dabar iš viso apie 35 laikosi....... Jokios slogos, jokių karkalų, jokio kosulio unsure.gif
Matau, kad čia man tikrai niekas nepatars, kaip toliau tokį vaikutį auginti. Tikrai esu labai stipri, bet dabar pirmąkart gyvenime praskydau unsure.gif verysad.gif Bijau pagalvot, kas dar gali ateitį atsitikt, kada sveikas ir žvalus vaikas staiga pasikeis, kils temperatūra, dar kažkas darysis....... Dabar vasara, tai kas laukia rudenį, žiema????? Man labai baisu. Vyresnieji irgi sirgę, irgi buvo slaptos uždegimo formos, bet kad šitaip.......... verysad.gif
Ką jūs duodat savo vaikučiams? Gal žinot dar kokių nors liaudiškų įmuniteto stiprinimo būdų? Chemijos prisibijau.... unsure.gif
grazina37
QUOTE(@egle@ @ 2010 08 09, 19:10)
Pasiguosiu ir aš, gal kas kokį patarimą duos  unsure.gif
Mano mažiausiam dar tik dešimtas mėnesis. O gegužę pirmą kartą papuolėm į reanimaciją su plaučių uždegimu. Ten su 40 temperatūra tris paras prabuvom, praktiškai nėjo numušt - kyla krinta buvo. Daktarai jau panikavo, gavo iš karto 3 antibiotikus ir dar priešvirusinius. Temperatūra tik po savaitės nukrito. Prabuvom ligoninėj virš 10 dienų, namie dar antibiotikus gėrėm. Ramu buvo 10 dienų - staiga dusimas, be temperatūros. Provincija jau nepasiliko - su sirenom išvežė į klinikas Kaune. Čia para reanimacijos, po to skyriuje kelios dienos. Abstrukcinis bronchitas. Klausiau, kaip toliau vaiką auginti, ką duoti, kad nesikartotų ligos. Liepė grūdyti. Atrodo ir neperkaito, ir neperšalo, ir jokius susiėjimus nesivedžiau - žopdžiu stengiausi, kad vaikui geriau būtų ir tuo pačiu imuninė sistema stiprėtų. Staiga vakare 39 temp. Nusimušu. Ryte pakyla, bet mažesnė. Nusimušu. Nusivežu į polikliniką. Gerklė vos rausva, dėl tokios aukšta temperatūra neturi kilti. Slogos nėra, kosulio nėra, plaučiai švarūs, jokio dusulio. Tik dantukai keli kalasi.
Namie vėl temperatūra. Nusimušu, bet vaikas pradeda drebėti, matau, kad temperatūra tiesiog akyse kyla, kyštelnu termometrą, o gyvsidabris kaip verdančiam vandeny šoka iki 42  verysad.gif Rėkiu vyrui, kad lėktų į mašiną, pati tik pakliodę ant vaiko užmetusi irgi bėgu. Tik išsukus iš kiemo matau, kad vaikas MIRŠTA  verysad.gif  verysad.gif Buvo kažkas siaubingo. Klykėm abu su vyru, vaikui pūčiau orą į burną, krūtinę masažavau, dariau viską, kas tik darėsi ir klykiau. Lėkėm siaubingu greičiu, nežiūrėjom nei šviesaforų, nei eismo. Nors iki ligoninės mašina kokios 3 min, atrodė, kad nežinia kiek laiko praėjo..... Įlėkėm į priimamąjį, laimė, ten jau laukė mūsų, girdėjo, kaip su signalu atlėkėm. Staigiai į reanimaciją, gaivint pradėjo. Atsigavo, temperatūrą visais įmanomais būdais numušė. Daugiau jokių ligos simptomų. Nusprendė siųst į klinikas vėl. Čia jau vėl su temperatūra atvažiamom, nuotrauką padarė - plaučių uždegimas.
Jau trys paros mes klinikose, šiandien dar temperatūra kilo, dabar iš viso apie 35 laikosi....... Jokios slogos, jokių karkalų, jokio kosulio  unsure.gif
Matau, kad čia man tikrai niekas nepatars, kaip toliau tokį vaikutį auginti. Tikrai esu labai stipri, bet dabar pirmąkart gyvenime praskydau unsure.gif  verysad.gif Bijau pagalvot, kas dar gali ateitį atsitikt, kada sveikas ir žvalus vaikas staiga pasikeis, kils temperatūra, dar kažkas darysis....... Dabar vasara, tai kas laukia rudenį, žiema????? Man labai baisu. Vyresnieji irgi sirgę, irgi buvo slaptos uždegimo formos, bet kad šitaip.......... verysad.gif
Ką jūs duodat savo vaikučiams? Gal žinot dar kokių nors liaudiškų įmuniteto stiprinimo būdų? Chemijos prisibijau.... unsure.gif
*

o siaube sunku asaras suvaldyti cray.gif isivaizduoju kaip tai baisu verysad.gif
mano suneliui buvo panasiai,bet jis buvo 4 metuku,irgi temperatura buvo virs 40 ,duso merdejo ,po to menesio vel kilo temperatura kosejo ir verke kad negali atsikoseti ,vel nuveziau i ligonine,sviete plauciukus,sake plauciu uzdegimas,tris dienas gyde antbotikais,o tada padare bendra kraujo tyrima ir paaiskejo kad jam jokio plauciu uzdegimo nera,tai astma,du metus naudojom vaistus ir jauciasi neblogai ,nes nera niekam alergiskas,priepuoli issaukia virusas
galbut ir tavo maziukui liko kokia komplikacija ,o kuo stiprinau g.gif ,pirkau spanguoles ,tryniau su medum ir rytais duodavau po sauksteli ,jos stiprina organizma ir veikia kaip antibiotikas,duodu barsuko taukus,jie skirti zmonems sergantiems kvepavimo taku ligomis ir visko duodu ,bet tavo dar mazas vaikutis,ir neviskas tinka ka mes naudojam doh.gif
linkiu kuo greiciau pasveikti ,ir kad rastu ligos priezasti mirksiukas.gif
@egle@
QUOTE(grazina37 @ 2010 08 10, 07:52)
o siaube sunku asaras suvaldyti cray.gif isivaizduoju kaip tai baisu verysad.gif
mano suneliui buvo panasiai,bet jis buvo 4 metuku,irgi temperatura buvo virs 40 ,duso merdejo ,po to menesio vel kilo temperatura kosejo ir verke kad negali atsikoseti ,vel nuveziau i ligonine,sviete plauciukus,sake plauciu uzdegimas,tris dienas gyde antbotikais,o tada padare bendra kraujo tyrima ir paaiskejo kad jam jokio plauciu uzdegimo nera,tai astma,du metus naudojom vaistus ir jauciasi neblogai ,nes nera niekam alergiskas,priepuoli issaukia virusas
galbut ir tavo maziukui liko kokia komplikacija ,o kuo stiprinau  g.gif ,pirkau spanguoles ,tryniau su medum ir rytais duodavau po sauksteli ,jos stiprina organizma ir veikia kaip antibiotikas,duodu barsuko taukus,jie skirti zmonems sergantiems kvepavimo taku ligomis ir visko duodu ,bet tavo dar mazas vaikutis,ir neviskas tinka ka mes naudojam doh.gif
linkiu kuo greiciau pasveikti ,ir kad rastu ligos priezasti mirksiukas.gif
*

Labai ačiū, kad atsišaukėt 4u.gif Kažkaip aš irgi apie spanguoles galvoju, gal jau nėra manasis toks mažas, gal nors ant šaukštelio galiuko tegul suvalgo - vis viltis, kad kažkas į gerą..... Reiks dar pasidomėti, ar galima jam tokie dalykai. Jau galvojame apie Santariškes, gal pasiseks ten rasti savo dažnų ligų priežastį...
grazina37
QUOTE(@egle@ @ 2010 08 10, 16:30)
Labai ačiū, kad atsišaukėt 4u.gif Kažkaip aš irgi apie spanguoles galvoju, gal jau nėra manasis toks mažas, gal nors ant šaukštelio galiuko tegul suvalgo -  vis viltis, kad kažkas į gerą..... Reiks dar pasidomėti, ar galima jam tokie dalykai. Jau galvojame apie Santariškes, gal pasiseks ten rasti savo dažnų ligų priežastį...
*

ir as manau kad jam galima,tik del medaus nezinau ar nealergizuos,svarbiausia kad nustatytu kas siuo metu yra vaikuciui ir kad pagydytu,o tada jau imkis imuniteto stiprinimu,buna taip kad po pirmojo susirgimo nusedus imunitetui vaikuciai serga kelis kartus is eiles,tik liudna kad tavo maziulis taip stiprei serga ,bet esat mediku rankose ir jie turi jums padeti isbristi is ligu mirksiukas.gif
@egle@
QUOTE(grazina37 @ 2010 08 11, 07:21)
ir as manau kad jam galima,tik del medaus nezinau ar nealergizuos,svarbiausia kad nustatytu kas siuo metu yra vaikuciui ir kad pagydytu,o tada jau imkis imuniteto stiprinimu,buna taip kad po pirmojo susirgimo nusedus imunitetui vaikuciai serga kelis kartus is eiles,tik liudna kad tavo maziulis taip stiprei serga ,bet esat mediku rankose ir jie turi jums padeti isbristi is ligu mirksiukas.gif
*

4u.gif 4u.gif 4u.gif Ačiū už gerus žodžius, jų labai reikia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
grazina37
QUOTE(@egle@ @ 2010 08 11, 10:15)
4u.gif  4u.gif  4u.gif Ačiū už gerus žodžius, jų labai reikia  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

nu kaip sekasi jums sveikti?
@egle@
QUOTE(grazina37 @ 2010 08 19, 09:03)
nu kaip sekasi jums sveikti?
*

Mes jau spėjome į Vilnių nulėkti, ten pagal ligų išrašus ir plaučių nuotraukas diagnozavo alerginę bronchinę astmą unsure.gif Bet kažkaip nepergyvenu labai, atrodo, kad vaikas gaus gydymą, ligos taip labai nekibs ir bus geriau. Tikiuosi......... O po to išaugs visai...irgi tikiuosi bigsmile.gif Na, bent jau kažkaip dūšiai palengvėjo, kad nėra taip baisiai, kaip čia mane viena gydytoja nugąsdino doh.gif
grazina37
QUOTE(@egle@ @ 2010 08 19, 09:52)
Mes jau spėjome į Vilnių nulėkti, ten pagal ligų išrašus ir plaučių nuotraukas diagnozavo alerginę bronchinę astmą  unsure.gif Bet kažkaip nepergyvenu labai, atrodo, kad vaikas gaus gydymą, ligos taip labai nekibs ir bus geriau. Tikiuosi......... O po to išaugs visai...irgi tikiuosi  bigsmile.gif  Na, bent jau kažkaip dūšiai palengvėjo, kad nėra taip baisiai, kaip čia mane viena gydytoja nugąsdino  doh.gif
*

nu va ,taip kaip ir mano berniukui,po plauciu uzdejimo astma doh.gif ,bet svarbiausia kad zinote diagnoze ,naudosit vaistukus ir gera savijauta bus thumbup.gif
lioniukė
gal kam is Jusu vaikuciu pasitaike saltas plauciu uzdegimas? kaip gydete? g.gif mums desinys plautis apimtas uzdegimo, bet nustojo nuo antibiotiku koseti jau, tik girdisi negrasus kvepavimas dar miegant verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.