Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

O sakykit, kurios darėsi santariškėse, tai vip kabinetuose ir pvz. su siuntimu - nemokamai tie patys medikai dirba? Nes man tas nemokamai kažkaip nežinau... Gal geriau mokamai eiti, patarkit prašau...
Man proktologas ant lapelio užrašė gyd. pavardę, jei gerai įskaitau, tai pas Saulių Mikalauską liepė registruotis, jei pvz. su siuntimu eičiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 07 kovo 2010 - 11:14
Labuka,ryt daro man kalanoskopiją.Mergaitės tai ar aš ati parvairuosiu? nes daro dainavos poliklinioj- nemanau kad stengsis nuskausminti?
Atsakyti
Tai pati sau ir atsakau: nesudėtingas tyrimas, truko 20 min(sakė skaudžiau nes susisukę žarnos,storiems čia privalumas-lengviau). Ir nieko nemarino, ir man asmeniškai žarnos ryjimas bjauriau . sakė čia tik tyrimas-jokių biopsijų poliklinikoje nedaro.
Atsakyti
matyt tas skausmas labai individualus dalykas...manho mamai kolonoskopiją darė 2 kartus, pirmąjį - be narkozės, kai norėjo ir antrąsyk be narkozės daryt, tai lėkė neatsisukdama, ir pasidarė privačiai. Kaip gydytojas išsireikškė, be narkozės daryti kolonoskopiją yra medicininis sadizmas.
Dabar deja ir manęs laukia šis "malonumas". Darysiu Santariškėse. Ejau su siuntimu, darant nemokamai eilės baisingos - tik liepos pradžiai užrašė, bet gal ir gerai, turėsiu laiko moraliai pasiruošti smile.gif Gydytoja sakė, kad galima per VIP kabinetą, darytų ta pati gydytoja, kainuotų apie 700 Lt, bet užtad tiek eilėj laukt nereikėtų.
Sakė, kad darys su narkoze, ir gal 5 kartus pakartojo, kad neatvažiuočiau viena ir dar didelėm raidėm užrašė, jog palydovas būtinas smile.gif aš labai nepakliu skausmo, jau net tą apžiūra gyd kabinete vos ištvėriau, tai be narkozės manęs varu nenuvarytų darytis... nematau prasmės kankintis...
Atsakyti
sveikos smile.gif laukia ir manes si procedura doh.gif as irgi esu is tu bailiu tai bijau labai nes ir pirma karta darys doh.gif tik kiek laiko uztrunka ? blink.gif g.gif

noreciau ir as geriau su narkoze tik nezinia ar ja kas man duos unsure.gif
Atsakyti
sweikos, na nesuprantu kodel gazdinat viena kitą...as pati dariausi pries metus..tai visko prisikaicius nulekiau drebedama...o pasirodo be reikalo...man asmeniskai nieko neskaudejo nei kraujavo...tyrimas baika...daryčiau dar ir nei galvos nesukčiau...kiekvienam individualiai, tad mergaites, kurios laukiat sitos procedūros maziau skaitykit forumuose..patarimas iš asmeninės patirties
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2010 05 26, 08:22)
sweikos, na nesuprantu kodel gazdinat viena kitą...as pati dariausi pries metus..tai visko prisikaicius nulekiau drebedama...o pasirodo be reikalo...man asmeniskai nieko neskaudejo nei kraujavo...tyrimas baika...daryčiau dar ir nei galvos nesukčiau...kiekvienam individualiai, tad mergaites, kurios laukiat sitos procedūros maziau  skaitykit forumuose..patarimas iš asmeninės patirties


niekas negasdina, bet jei vienai tyrimas baika, tai enreiškia,kad ir kita taip reaguos. Reikia pasiskaityti, ir objektyviai įvertinti save, aš pvz nepakeliu skausmo, ir žinau, kad darant be narkozės stresas prieš tyrimą ir jo metu skausmas turėtų daug daugiau žalos nei pati narkozė.
Atsakyti
nu ka žinau negasdina.....as ir parašiau, kad kiekvienai individualiai...paskaityk...bet nei vienas dar nenumirė nuo tokios procedūros gi . galima parašyti, kad nemaloni procedūra...bet kad jau čia nepakeliamas skausmas tai tikrai nesamone...nu nebent suaugusios zarnos ar yra kokių polipų ir praeinamumas blogas..tada sutinku...gal ir skauda...
man pačiai per viduri procedūros suleido tipo tai nuskausminamų...bet man jie nieko ten nesudare...tik po tyrimo jau viso jaučiausi pridusus tokia...
bet as vistiek laikysiuos savo - kad geriau maziau skaityt, nes nuomonės visų skirsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2010 05 26, 08:47)
nu ka žinau negasdina.....as ir parašiau,  kad kiekvienai individualiai...paskaityk...bet nei vienas dar nenumirė nuo tokios procedūros gi . galima parašyti, kad nemaloni procedūra...bet kad jau čia nepakeliamas skausmas tai tikrai nesamone...nu nebent suaugusios zarnos ar yra kokių polipų ir praeinamumas  blogas..tada sutinku...gal ir skauda...
man pačiai per viduri procedūros suleido tipo tai nuskausminamų...bet man jie nieko ten nesudare...tik po tyrimo jau viso jaučiausi pridusus tokia...
bet as vistiek laikysiuos savo - kad geriau maziau skaityt, nes nuomonės visų skirsis smile.gif


mano mamos komentaras buvo, kad geriau dar du vaikus pagimdytų... nesinori gąsdint, bet kai žmonės prisiskaito koks tai paprastas tyrimas ir paskui gauna stresą, šoką, siaubingą skausmą ir dar ką tik nori, tai irgi negerai. Apskritai, aš laikausi nuomonės, kad jei tyrimas kažkur atliekamas su narkoze, ar yra duodama galimybė pasirinkti narkozę, tai turbūt ne be reikalo.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
rasiau jau cia seniau kitu nicu dar buvau,bet as ne apie tai biggrin.gif tai va dariausi pries kokius 4-5metus,skaudejo labai..be jokios narkozes..ir dabar daug laiko skauda pilva...teks manau kartot ta tyrima..tik nzn kur KLP daro dar?tada dariaus RAUDONO KRYZIAUS LIGONINEJ..nebenoriu ten vel... blink.gif kaip dar isvalyt galima zarnyna?tik ta skysty geriant diena pries?brrr baisu man vel pagalvot..
kokie simptomai merginos pas jus kad darotes si tyrima?pas mane pilvo skausmas,pykinimas..i menesi 1-2kartus uzeina trunka apie savaite...maudzia visa pilva..ir so sonkauliais ir prie skrandzio ir lyg pucia pilva zd.....
Atsakyti
Kiek laiko tesiasi ta procedura? ax.gif

Jau radau atsakyma temos pradzioje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 31 gegužės 2010 - 20:49
niu tai nzn...man neskaudėjo...todėl ir sakau kad baika....ne visiem vienodai matyt....arba tyrimas visiškai kitoks....nesuprantu...
Atsakyti