Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

Labukas visoms 4u.gif
Esu po procedūros ,tačiau nesupratau,kad man šiandien darė tik "paviršutiniška" apžiūra ax.gif ,o va kitą kartą pajūsiu tikrą malonumą kolonoskopijos su boru blink.gif Rado uždegimą,bet su pilvu seniausiai turiu problemų. Dabar vėl reikia užsirašyti pas šeimos gyd. ji paskirs žarnyno rentgeną,vėl laikymas ir baimė.
Ačiū skruzdeda už išsamu atsakymą 4u.gif
Geros dienelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigriukė@ @ 2011 11 10, 11:51)
Labukas visoms 4u.gif
Esu po procedūros ,tačiau nesupratau,kad man šiandien darė tik "paviršutiniška" apžiūra ax.gif ,o va kitą kartą pajūsiu tikrą malonumą kolonoskopijos su boru blink.gif  Rado uždegimą,bet su pilvu seniausiai turiu problemų. Dabar vėl reikia užsirašyti pas šeimos gyd. ji paskirs žarnyno rentgeną,vėl laikymas ir baimė.
Ačiū skruzdeda už išsamu atsakymą 4u.gif
  Geros dienelės 4u.gif

žarnyno rentgenas nėra skausmingas, esu dariusi,pila kreida ir mato per rentgeno televizoriu žarnas, jei ką pamato padaro nuotraukas.
Atsakyti
Gal kas Siauliuose daretes pas Vytauta Metriki?
Atsakyti
QUOTE(Tigriukė@ @ 2011 11 10, 10:51)
Labukas visoms 4u.gif
Esu po procedūros ,tačiau nesupratau,kad man šiandien darė tik "paviršutiniška" apžiūra ax.gif ,o va kitą kartą pajūsiu tikrą malonumą kolonoskopijos su boru blink.gif  Rado uždegimą,bet su pilvu seniausiai turiu problemų. Dabar vėl reikia užsirašyti pas šeimos gyd. ji paskirs žarnyno rentgeną,vėl laikymas ir baimė.
Ačiū skruzdeda už išsamu atsakymą 4u.gif
  Geros dienelės 4u.gif



Siandien kaip tik dare rentgena. Mai tai reikejo nuryti. Tyrimo tai visai nereikia bijoti, reikia bijoti diagnozes.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Pirmadienį man darys šį tyrimėlį, bet imu jausti kad gali būti ankstesnės menstruacijos...Jei tai nutiks, įdomu galės man viską atlikt, ar teks kolkas pasitenkint tik eschopija??? Kaip neramu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2011 12 16, 13:03)
Sveikutės  4u.gif

Pirmadienį man darys šį tyrimėlį, bet imu jausti kad gali būti ankstesnės menstruacijos...Jei tai nutiks, įdomu galės man viską atlikt, ar teks kolkas pasitenkint tik eschopija??? Kaip neramu.  g.gif

Sveika,
man irgi taip buvo :0 tyrima atliko tik pati jauties nesmagiai. As pasakiau seseliai, kad atejo tos dienos, kad esu idejusi tampona ir viskas. Kad paciai butu smagiau, pries tyrima nuejau i tualeta apsisluosciau su dregnom servetem ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(buzialis @ 2011 12 16, 18:40)
Sveika,
man irgi taip buvo :0 tyrima atliko tik pati jauties nesmagiai. As pasakiau seseliai, kad atejo tos dienos, kad esu idejusi tampona ir viskas. Kad paciai butu smagiau, pries tyrima nuejau i tualeta apsisluosciau su dregnom servetem ir tiek.


Aiškutis. Na tikiuosi viskas bus gerai. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif na skaitinejau temuke, o jus man pasakykit, kada paskiria si tyrima pasidaryti, del kokiu priezasciu? kas buna kai jhi skiria? man paciai bedu yra su refliuxu, ir paskutiniu metu pucia pilva, nu kokia menesis daugiau,, nervina tas putimas.. viskas po antro gimdymo prasidejo.. ir taip pilva raizydavo, maudeno.. tyre visus organus, viskas ok, aisq zarnyno tai netyre, bet siaip ir su stuburu biskuti bedukiu yra, sako nuo stuburo buna kad skaudena sonus, ir pereina skausmas, maudimas i pilva... nzn ar tai sieti galima?...
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2011 12 19, 16:48)
Sveikutes smile.gif na skaitinejau temuke, o jus man pasakykit, kada paskiria si tyrima pasidaryti, del kokiu priezasciu? kas buna kai jhi skiria? man paciai bedu yra su refliuxu, ir paskutiniu metu pucia pilva, nu kokia menesis daugiau,, nervina tas putimas.. viskas po antro gimdymo prasidejo.. ir taip pilva raizydavo, maudeno.. tyre visus organus, viskas ok, aisq zarnyno tai netyre, bet siaip ir su stuburu biskuti bedukiu yra, sako nuo stuburo buna kad skaudena sonus, ir pereina skausmas, maudimas i pilva... nzn ar tai sieti galima?...

dolee ,matau kad ilgai atsakymo lauki? Man su pilvu problemos nuo vaikystės. Bet ypač išgasdino kraujas po didelio reikalo blush2.gif Paskui dažnai jaučiu pilvo pūtimą,negaliu normaliai į tualetą nueiti,v.ž. diskomfortas,viduriu užkietėjimas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(dolee @ 2011 12 19, 16:48)
viskas po antro gimdymo prasidejo.. ir taip pilva raizydavo, maudeno.. tyre visus organus, viskas ok, aisq zarnyno tai netyre, bet siaip ir su stuburu biskuti bedukiu yra, sako nuo stuburo buna kad skaudena sonus, ir pereina skausmas, maudimas i pilva... nzn ar tai sieti galima?...

Man irgi po antro nėštumo daugiau problemų su pilvu atsirado. Viska ką išvardinai jaučiu ir aš. Mano stuburas irgi nelabai sveikas,dariau viso stuburo rengeną,rado nugaros apačiuoje mažą išvaržą. doh.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

uzsirasau ir as i jusu gretas, pastebejau, kad paskutiniu metu man labai pucia pilva, jau kokias 2 savaites viduriu uzketejimas, o ypac isgasdino kraujas ismatuose blush2.gif

nezinau ka daryti, tai bijau, kad nebutu kazkas blogo sad.gif manau reikia ir man pasidaryti ta kolonoskopija...

Atsakyti
Sveikutes. Ir man aktuali si temele, tiksliau mano vyrui. Mano vyrui rado polipa, tik ne storojoje zarnoje, kolonoskopijos nedare.. o kazkur arciau. Dabar reikia ji isoperuoti, siuncia i Kauna. Sakykit, gal kas zino, nors mazdaug, kiek kainuoja pasalinti polipa??????
Gydytoja, kuri siuncia i Kauna kazkodel to nepasake, net mazdaug negalejo pasakyti.Bet ar galima is anksto suzinot kiek mazdaug tai kainuos, o ne valandai pries pat operacija. Visiskai jokio supratimo neturiu ar 1tukst, ar 2tuks, ar 5tuks ar 10tuks.

Ir dar, nesuprantu kodel gydytoja neliepe padaryti kolonoskopijos, juk rastas polipas, bet ne storojoje zarnoje, o jei ju yra ir storojoje?Ar tai gali pamatyti gydytojas kai jau salins polipa?Gal atskirai kolonoskopijos tokiu atveju neverta daryti?


Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2012 02 28, 18:42)
Sakykit, gal kas zino, nors mazdaug, kiek kainuoja pasalinti polipa??????
Gydytoja, kuri siuncia i Kauna kazkodel to nepasake, net mazdaug negalejo pasakyti.Bet ar galima is anksto suzinot kiek mazdaug tai kainuos, o ne valandai pries pat operacija. Visiskai jokio supratimo neturiu ar 1tukst, ar 2tuks,  ar 5tuks ar 10tuks.

Uosviui Kauno klinikose salino 6 polipus. Susimokejo 200lt. daktarui i kisene, siaip siuntima turejo, nemokama operacija cool.gif Bet jis Lietuvos gyventojas, draustas, Sodrai mokejes, dabar pensininkas.
Idomumo delei pasiziurejau privacias kainas Vilniuje, panasiai, manau, kainuos ir Kaune:
http://www.medcentra...jos_operacijos/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 28 vasario 2012 - 17:51