Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

QUOTE(*agnyte* @ 2013 04 11, 12:40)
SOS!
reikia lb skubaus atsakymo. ar salinant polipus kolonoskopijos metu, po to iskart paleidzia namo, ar reikia paguleti para ligonineje? gydytojas apie tai nieko neinformavo

Kauno klinikose uosviui salino polipus, paleido ta pacia diena namo.
Atsakyti
liuks, nuraminot. salins ne man, o MB, o jam lektuvas sekancia diena, tai sunerimom truputi smile.gif svarbiausia, kad nebutu komplikaciju
Atsakyti
Man likus menesiui iki gimdymo, atsirado prie isanges kazkoks darinys, na kaip uodegele kazkokia apie 1 cm.(galvojau hemarojus). Nei skauda, nei ka, tik kad yra ir viskas. Seimos gyd. nusiunte pas chirurga, tai pasake kad cia polipas. Sako jei netrukdo, tai nieko daryt nereikia g.gif Nu man neramu, kaip cia isorej polipas kazkoks, gal cia irgi reikia ta kolonoskopija darytis g.gif Gal kas susidure su polipais? Kaip jie atrodo, ir ka daryt g.gif
Atsakyti
noriu jusu patarimo, gal kuri daresi tyrima klaipedoje? gal turite daugiau patirties, kur geriau , ar migdo? labai buciau dekinga uz atsakyma.
Atsakyti
norejau paklausti, ar galima valantis zarnyna pries kolonoskopija gerti vandens su cukrum? man cukralige ir jei negausiu nors biski gliukozes naudodama insulina ir i koma ikrist galiu unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2013 07 25, 12:41)
norejau paklausti, ar galima valantis zarnyna pries kolonoskopija gerti vandens su cukrum? man cukralige ir jei negausiu nors biski gliukozes naudodama insulina ir i koma ikrist galiu unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Aš visada valydamasi žarnyną geriu papildomai dar sulčių, arbatų. Man sakė, kad skysčių galima ir būtina gerti tą dieną.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2013 07 25, 13:41)
norejau paklausti, ar galima valantis zarnyna pries kolonoskopija gerti vandens su cukrum? man cukralige ir jei negausiu nors biski gliukozes naudodama insulina ir i koma ikrist galiu unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Tas plovimo vanduo jau yra saldintas, bet šiaip man sakė,kad gliukozės tablečių galima sučiulpt, jei silpna ar pan.
Atsakyti
Mergaites labai aciu uz atsakymus, labai padejot ir nuraminot 4u.gif
Atsakyti
Šiandien atkentėjau šią procedūrą..prieš atliekant visur pasiskaitinėjau,daug nuomonių perskaičiau..tai aš žinokit per visą procedūrą prainkščiau,būčiau rėkus,bet gėda buvo.. schmoll.gif man suleido kažkokį vaistuką prieš tai,betjis tikrai nepadėjo,man gydytoja atėjus išklausinėjo kodėl mane siunčia darytis šitą tyrimą,papasakojus,sako na gerai,bet tu pasakyk savo gydytojai kad ji ateitų mes jai šį tyrimą padarysim,ir sako,iškart perspėju kad tau šis tyrimas bus labai skausmingas nors ir leisim vaistukus,nes esi plona,jei būtum bent 10kg storesnė būtų lengviau.Guliu aš ant to stalo amo netekus..na tai kaip sakė taip ir buvo.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Natoske @ 2013 07 30, 20:04)
Šiandien atkentėjau šią procedūrą..prieš atliekant visur pasiskaitinėjau,daug nuomonių perskaičiau..tai aš žinokit per visą procedūrą prainkščiau,būčiau rėkus,bet gėda buvo.. schmoll.gif man suleido kažkokį vaistuką prieš tai,betjis tikrai nepadėjo,man gydytoja atėjus išklausinėjo kodėl mane siunčia darytis šitą tyrimą,papasakojus,sako na gerai,bet tu pasakyk savo gydytojai kad ji ateitų mes jai šį tyrimą padarysim,ir sako,iškart perspėju kad tau šis tyrimas bus labai skausmingas nors ir leisim vaistukus,nes esi plona,jei būtum bent 10kg storesnė būtų lengviau.Guliu aš ant to stalo amo netekus..na tai kaip sakė taip ir buvo.. schmoll.gif

unsure.gif uzuojauta del patirto skausmo,as si tyrima sakiau jei darysiu,tai tik su narkoze.Kaune radau kur privacioj klinikoj ji su narkoze daro,o KMUK su narkoze isprasyt,kad darytu be sansu,kiek supratau.Ziauru,kad zmogui neleidziama rinktis.o paskui stebisi,kodel zmones nesitiria ir ateina pas gydytojus,kai buna jau 3-4 stad vezys.todel ir neina,kad bijo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 30 liepos 2013 - 19:59
Man darė šį tyrimą su narkoze, kuri pradėjo veikti gal po 5sek.nuo tada, kai pradėjo daryti tyrimą, nieko neskaudėjo, nieko nesijautė, pabudau pasnaudus ir vsio.
Atsakyti
QUOTE(Natoske @ 2013 07 30, 20:04)
Šiandien atkentėjau šią procedūrą..prieš atliekant visur pasiskaitinėjau,daug nuomonių perskaičiau..tai aš žinokit per visą procedūrą prainkščiau,būčiau rėkus,bet gėda buvo.. schmoll.gif man suleido kažkokį vaistuką prieš tai,betjis tikrai nepadėjo,man gydytoja atėjus išklausinėjo kodėl mane siunčia darytis šitą tyrimą,papasakojus,sako na gerai,bet tu pasakyk savo gydytojai kad ji ateitų mes jai šį tyrimą padarysim,ir sako,iškart perspėju kad tau šis tyrimas bus labai skausmingas nors ir leisim vaistukus,nes esi plona,jei būtum bent 10kg storesnė būtų lengviau.Guliu aš ant to stalo amo netekus..na tai kaip sakė taip ir buvo.. schmoll.gif



pries pora metu dariausi kolonoskopija - tai vos iejus i kabineta gydytojas nudziugino- o ko cia sita manekene pas mane atejo ? biggrin.gif ( sveriau 55kg ugis 176 ) . kai tokias pamatau ,iskart susinervuoju. ar zinai,kad skausmingiausia kolonoskopija buna plonom ? a dar tu ir cezari turejus ? na tada visai bus smagu biggrin.gif na gulkis smile.gif
paklausiau ,tai gal kokiu vaistuku suleis . o jis man pasake,jog jei labai skaudes tada ir suleis. nera cia ko pinigus metyti .
ir ka, skausmas buvo toks lyg pustu pilva thumbup.gif labai malonu nebuvo,bet rekti ir verkti tai tikrai nesinorejo . galiu pasakyti,kad gastroskopija man buvo nemalonesne mirksiukas.gif


Atsakyti