Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

QUOTE(Angle @ 2014 06 18, 20:19)
Smagu, kad viskas gerai  thumbup.gif Paprastai tiems, kurių žarnynas sveikas, sako, nelabai skauda. Bet man keista kad be narkozės, nes pvz čia Vilniuj Antakalnio poliklinikoj skrandį tyrė žarnelę įkišant pro burną, tai klausė, ar noriu su narkoze ar be. Vis tik labai skiriasi tvarkos  g.gif
Dar kartą sveikinimai su gerais tyrimais  4u.gif

Aciuks 4u.gif
Atsakyti
Fortrans dar "paskaninau" svarainiu syrupu, kai citrinos sultys "nebeejo". Bandziau ir per siaudeli ir nosi uzspausti - niekas nepadeda.
Kitakart rinksiuos kita gerala, yra ju ivairiu, gaila nezinojau pries perkant, kur tik 2 l. uztenka isgerti.
Del kolonoskopijos: dare Santariskese, gyd. Juozas Stanaitis. Ismiegojau visa tyrima, nieko nejauciau. Sesele sake, kad pradzioje spurdejau, bet visiskai nieko nepamenu. Personalas labai malonus, gydytojas irgi labai geras. Bijoti neverta.
Atsakyti
QUOTE(tutsiupsi @ 2014 06 18, 23:00)
Fortrans dar "paskaninau" svarainiu syrupu, kai citrinos sultys "nebeejo". Bandziau ir per siaudeli ir nosi uzspausti - niekas nepadeda.
Kitakart rinksiuos kita gerala, yra ju ivairiu, gaila nezinojau pries perkant, kur tik 2 l. uztenka isgerti.
Del kolonoskopijos: dare Santariskese, gyd. Juozas Stanaitis. Ismiegojau visa tyrima, nieko nejauciau. Sesele sake, kad pradzioje spurdejau, bet visiskai nieko nepamenu. Personalas labai malonus, gydytojas irgi labai geras. Bijoti neverta.

Na del daktaro Juozo Stanaicio tai pritariu, as irgi pas ji pataikiau, tai patenkinta, visa tyrima miegojau ir nieko visai nejauciau:)
Atsakyti
QUOTE(irena4kaaa @ 2014 06 19, 01:11)
Na del daktaro Juozo Stanaicio tai pritariu, as irgi pas ji pataikiau, tai patenkinta, visa tyrima miegojau ir nieko visai nejauciau:)

4u.gif tai jums su pilna narkoze dare?
Atsakyti
Sveikos, na ir manes laukia si procedura.... norejau tik paklausti, ar jums nuo to geralo ir nuolatinio tustinimosi neistino uzpakalio skylute? nes man labai skaudejo del to istinimo... blush2.gif unsure.gif nes man tai isburko istino ir kai kita diena dare rektoskopija sesku poliklinikoje, tai tkai grudo ta pagali be vazelino be nieko, tai sakiau blem.... jau pradejau pakeltu tonu sakyt skauda ir, kad sustotu, o tas vis tiek vanoja ta pagali... doh.gif
Atsakyti
mergaites, del to geralo, kuri reikia isgerti diena pries - pirkite picoprep, apelsinu skonio, geriau kaip kokteili biggrin.gif
o manes ryt laukia kolonoskopija... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

panasu kad ir manes si procedura laukia verysad.gif itariu kad uz kokiu keli usavaiciu, bet as jau db is proto einu, verkiu, raudu, negaliu susiimti, neapsakomai bijau 4u.gif per tiek dienu galima ir nuproteti, paaiskinkt man kaip susiimti? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(dee @ 2014 09 17, 17:50)
mergaites, del to geralo, kuri reikia isgerti diena pries - pirkite picoprep, apelsinu skonio, geriau kaip kokteili biggrin.gif
o manes ryt laukia kolonoskopija... unsure.gif



na ir kaip sekesi jums? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 10 12, 14:35)
Sveikos 4u.gif

panasu kad ir manes si procedura laukia verysad.gif  itariu kad uz kokiu keli usavaiciu, bet as jau db is proto einu, verkiu, raudu, negaliu susiimti, neapsakomai bijau 4u.gif  per tiek dienu galima ir nuproteti, paaiskinkt man kaip susiimti? blink.gif
Papildyta:
na ir kaip sekesi jums? 4u.gif

O del ko verkiat? Del proceduros ar del galimos diagnozes?
Del proceduros-tai nera ko nerimauti, nieko nejausit, nematysit mirksiukas.gif Mastykit kaip apie eilini apsilankyma pas daktara, sakykim, ginekologa. drinks_cheers.gif Juk ten einat be baimes? Ar irgi pora savaiciu raudat?
Man susiimti padeda mintys, kad tukstanciai zmoniu kasdien daro ta kolonoskopija ir neverkia avansu biggrin.gif Tai negi as busiu tokia lepse, kad bijosiu kazko tik is nuogirdu?
P.S. mane tiek buvo prigasdine apie gimdymus, o as buvau nusiteikusi, kad privalau pati ta isbandyti ir pasiziureti, ar tikrai ten viskas taip baisu. Skaudejo. Labai. Bet kentejau, nes galvojau, kad skausmo riba, kada tureciau klykti dar neatejo. Nu ir ka-belaukdama to zverisko skausmo be rekimo ir pagimdziau biggrin.gif
Taip pat buvo ir su kolonoskopija: jos bijojau. Net ne tiek jos, nes visi sake, kad nejaucia nieko, bet man baisus pats laukimas, tos nezinios. O atejo laikas ir net idomu tapo, kazin, galvoju, ar tikrai tas vilkas baisus, kaip ji apraso. Pasigulde ant stalo, suleido i vena vaistus, apgirtau visa, bet neuzmigau. Viska girdejau, sakau, as nemiegu, dar nedarykit, bo skausmo bijau biggrin.gif Sako, jus ir nemiegosit, o mes jau viska padarem, atsargiai lipkit nuo stalo lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei darys Kaune, jaus nes čia kažkodėl tai narkozių nepripažįsta. Aš apie Kauno klinikas
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 10 13, 10:31)
Jei darys Kaune, jaus nes čia kažkodėl tai narkozių  nepripažįsta. Aš apie Kauno klinikas

Kauno klinikose daro su narkoze, zinau puikiai, nes uosviui kas pusmeti daro. drinks_cheers.gif
Atsakyti
As darysiuso 3 ligoninej, kalbejau su gydytoju sake pamigdys biski 4u.gif as raudu nes labai bijau, pasisikaiciau cia kaip kurios lygina vos ne kaip gimdymas, kad atrodo susprogsi, tai jau db su savo lakia vaizduote isisvaizduoju doh.gif


sakykit, o man 23d ta kolonoskopija, o esu susitarus 21 diena kad paims onkocitologini tepineli, kazi nesikerta siti dalykai galiu imti, ar geliau nukelti ta tepineli? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 10 13, 12:58)
As darysiuso 3 ligoninej, kalbejau su gydytoju sake pamigdys biski 4u.gif  as raudu nes labai bijau, pasisikaiciau cia kaip kurios lygina vos ne kaip gimdymas, kad atrodo susprogsi, tai jau db su savo lakia vaizduote isisvaizduoju doh.gif
sakykit, o man 23d ta kolonoskopija, o esu susitarus 21 diena kad paims onkocitologini tepineli, kazi nesikerta siti dalykai galiu imti, ar geliau nukelti ta tepineli? 4u.gif

Netiesa, Jauniute, su gimdymu absoliuciai nieko bendra(ypac, jei pamigdys) schmoll.gif Net ne i ta puse. Man labiau panasu i eiline ginekologine apziura biggrin.gif Ir ko ten sprogti? g.gif Ikisa zarnele kaip klizma(uz tai ir liepia issivalyti zarnyna, kad ten neapsvirkstumem biggrin.gif ), tik ne vandeni purskia, o ora silta, tai paskui, ta ora kol isperdi tai nesmagu buna blush2.gif bet tikrai neskauda. Zodziu, ramiai tik, nera cia ko verkti, nes jau kai prisifantazavot, vos ne kaip is siaubo filmo biggrin.gif

Tepinelis su kolonoskopija visiskai nesikerta 4u.gif
Atsakyti