Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

QUOTE(sena pažįstama @ 2016 02 29, 10:08)
Suleis į veną vaistus, apspangsite, jausitės kaip gerai pagėrusi. Nenulūšit, viską girdėsit, bendrausit, bet neskaudės. Po procedūros atsikelsit savom kojom, pilvas bus išpūstas, daug bezdėsite su kiekvienu žingsniu, nes procedūros metu į žarnyną pripučia oro. biggrin.gif
Po procedūros mane parvežė namo vyras, bet visumoj galėjau ir pati parvairuoti, nes viskas išsivaikščiojo po kokių 15 minučių.

Man pernai darė su normalia narkoze. Buvau ale operacinėje, leido vaistus į veną, gavau papildomai deguonies. Atsigavau pakeliui į pooperacinę, ten dar pamiegojau, po to parvežė į skyrių.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2016 03 01, 14:16)
Man pernai darė su normalia narkoze. Buvau ale operacinėje, leido vaistus į veną, gavau papildomai deguonies. Atsigavau pakeliui į pooperacinę, ten dar pamiegojau, po to parvežė į skyrių.



Na as neguliu ligoninej tikiuosi nepaguldyss....mergaites parasykit kelinta val.pradejot valyt zarnyna?14h.dabar per anksti?gal kokia 18h? 10ryte tyrimas
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2016 03 01, 14:58)
Na as neguliu ligoninej tikiuosi nepaguldyss....mergaites parasykit kelinta val.pradejot valyt zarnyna?14h.dabar per anksti?gal kokia 18h? 10ryte tyrimas

Juokaujat gal. 12 valandą jau ėmiau valytis, kad naktį nereiktų lakstyti į wc. Ir tai bėgiojimus baigiau tik 22 valandą. O kur darys jums kolonoskopiją?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 01 kovo 2016 - 14:58
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 03 01, 15:57)
Juokaujat gal. 12 valandą jau ėmiau valytis, kad naktį nereiktų lakstyti į wc. Ir tai bėgiojimus baigiau tik 22 valandą. O kur darys jums kolonoskopiją?



Isgeriau pirma buteliuka jau,db vandeni geriu,pradejau 14.30,16.30 gersiu vadinasi antra o po to tik vandeni....darys Klp universitetinej ligoninej...tai vandens gert daug,kiek nori visa vakara?

Bijau,kad vemti nepradeciau,nes tampo juodai:( viskas kyla:(tada viskas suniui ant uodegos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 01 kovo 2016 - 15:12
QUOTE(Aurio zmona @ 2016 03 01, 16:10)
Isgeriau pirma buteliuka jau,db vandeni geriu,pradejau 14.30,16.30 gersiu vadinasi antra o po to tik vandeni....darys Klp universitetinej ligoninej...tai vandens gert daug,kiek nori visa vakara?

Bijau,kad vemti nepradeciau,nes tampo juodai:( viskas kyla:(tada viskas suniui ant uodegos?

To preparato nesu gėrusi. O kitą, kad nevemčiau, pasiskanindavau citrinų sultimis. Man išgerti reikdavo 4 litrus to marmalo, tad jokio vandens papildomo nebesinorėjo gerti. Bet jei jums norisi-gerkite. Nebegersite rytoj tik iš ryto iki procedūros.
Papildyta:
QUOTE(Colomba @ 2016 03 01, 14:16)
Man pernai darė su normalia narkoze. Buvau ale operacinėje, leido vaistus į veną, gavau papildomai deguonies. Atsigavau pakeliui į pooperacinę, ten dar pamiegojau, po to parvežė į skyrių.

O papildomai nedarė kokios polipų operacijos?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 03 01, 15:47)
To preparato nesu gėrusi. O kitą, kad nevemčiau, pasiskanindavau citrinų sultimis. Man išgerti reikdavo 4 litrus to marmalo, tad jokio vandens papildomo nebesinorėjo gerti. Bet jei jums norisi-gerkite. Nebegersite rytoj tik iš ryto iki procedūros.
Papildyta:

O papildomai nedarė kokios polipų operacijos?

Nedarė. Man tiesiog prieš kelis metus buvo nesėkminga kolonoskopija su ta "narkoze" kur tik pasidarai apsnūdusi, lyg girta. Ir nusprendė, kad dabar reikės daryti su normalia narkoze.
Atsakyti
4u.gif sveikos,sakykit,gal zinot, ar kur nors Kaune daro kolonoskopija su pilna narkoze.Radau,kad Kildos klinikoj,o gal kur nors ligoninese nemokamai arba ne su tokia kosmine kaina kaip Kildoj daro? Kmuk profesorius pries 4 metus sake,kad KMUK nedaro su pilna narkoze tik su lengvu primigdymu.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2016 03 02, 11:52)
4u.gif sveikos,sakykit,gal zinot, ar kur nors Kaune daro kolonoskopija su pilna narkoze.Radau,kad Kildos klinikoj,o gal kur nors ligoninese nemokamai arba ne su tokia kosmine kaina kaip Kildoj daro? Kmuk profesorius pries 4 metus sake,kad KMUK nedaro su pilna narkoze tik su lengvu primigdymu.

KMUKe mano vyrui be nieko darė ir dar teigė, kad ir nedaro, nes narkozės čia nereikia
Atsakyti
Aurio zmona, matau, prisijungusi: kaip praėjo procedūra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2016 03 02, 13:55)
KMUKe mano vyrui be nieko darė ir dar teigė, kad ir nedaro, nes narkozės čia nereikia

Dariaus pernai KMUKe be jokios narkozės. Gydytojas buvo puikus, prieš tai kažką lengvai, atpalaiduojančiai pajuokavo (nes supranta, jog procedūra ne iš maloniųjų). Buvo puiki sesutė. Vos kiek suskausdavo, gydytojas tuos sustodavo, sesutė pamasažuodavo, kad oras tolygiau cirkuliuotų. Nes suskausta tada, kai oras nebegali praeiti, žarna užlinksta. Reikia kiek laiko, kad pasiskirstytų tolygiai. Viskas buvo daroma labai užjaučiant mane dėl tų suskaudėjimų ir labai atsargiai.
Viskas priklauso nuo gydytojo, kuris daro. Kai po kelių dienų dariaus ir skrandžio tyrimą, galėjau palyginti (nes buvau net aprėkta, kai mane supykindavo ta ryjama žarnelė).
Manau, kad jokios narkozės čia iš tiesų nereikia, nebent yra beprotiška baimė ir gal gydytojas tą dieną atsikėlęs ,,ne ta koja'' (žodžiu, prastos nuotaikos). Visiems pasitaiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 03 02, 14:19)
Aurio zmona, matau, prisijungusi: kaip praėjo procedūra? 4u.gif



Liuxiskai,nors paniskai bijojau,verkiau kaip mazas vaikas,bet nebuvo ko bijoti!
Nuo vakar 14.30h pradejau gert slyksciausia pasaulyje gerima...17h buvau jau sugerusi vaistus visa doze,likusi vakara geriau tik vandeny,pas nykstukus nebegau labai daug g.gif tai buvau issigandusi,gal ka ne taip dariau,gal neissivalo zarnynas...bet viskas ok.Ryte atvaziavus i ligonine,ilgai sedejau masinoj,dvejojau lipt ar begt atgal lotuliukas.gif bet islipau...zodziu perrenge mane lig.marskiniais,istate katetery ir is palatos issiveze i kabineta kuriame vyko veiksmas...suleido vienu vaistu,sako tuoj galvele apsisuks leisim kitus ir miegosi,tai nebejaiciau kaip leido antrus smigau kaip visciukas:D atsibudau jau palatoj,atnese atsakyma VISKAS GERAI! Jokiu svaigimu,blogumu nebejauciau,apsirengiau ir namo:)))))kaip tikra moteris pries namus dar i parduotuve uzsukau,na dar ir i garaza biski del masiniuko reikejo:D su narkoze mergaites nebijokit!sekmes visoms!
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2016 02 29, 10:53)
sveikos 4u.gif jungiuosi i jusu gretas,treciadieni laukia manes si procedura...
man uzeina skaudeti desini sona,po sonkauliais,atsigulus,nuo rugsejo men,jauciu ,kad iskyla kazkoks guzas,kuri palietus staigiai dingsta tarp zarnu doh.gif  doh.gif  doh.gif
skrandi tyre,eho dare 2 kartus,viskas normoj..paziryzau kolonoskopijai doh.gif prasiau su narkoze gydytojas nesutiko(ale kiek as turesiu sumoketi!!!)nuejus pas kita sutiko iskart....tai va man labai idomu kuriai dare kaip tai vyksta?i ligonine nesigulsiu ,rytoj po pietu pradesiu valyt zarnyna....treciadieni ryte vaziuoju i ligonine...sake lyg i vena vaistus leis,nesuprantu kaip tai vyksta?vietoj"nulusiu"?kaip po visko,apspangusi labai busiu? blink.gif

4u.gif tas guzas,tai tiesiog susikaupusios ismatos,kurias uzciuopiat.as,kai pradejau daryti zarnyno masaza(per pilvo siena) irgi uzciuopdavau ivarius guzus,kuriu pasitustinus nelikdavo. biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 02 kovo 2016 - 17:27