Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kolonoskopija
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Preivile
Sveiki 4u.gif
Norėčiau pasidaryti žarnyno tyrimą, kuris atrodo taip ir vadinasi- kolonoskopija. Girdėjau, kad skausmingas, kiti sako įmanoma... Papasakokit savo patirtį, jeigu jums darė šį tyrimą. Gal darėtės su narkoze? Ar ją taiko pvz Kauno Klinikose? Ar tik privačiuose centruose? Gal gydytoją Klinikose rekomenduosite rolleyes.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif
rasų lanka
QUOTE(Preivile @ 2009 05 09, 19:47)
Sveiki  4u.gif
Norėčiau pasidaryti žarnyno tyrimą, kuris atrodo taip ir vadinasi- kolonoskopija. Girdėjau, kad skausmingas, kiti sako įmanoma... Papasakokit savo patirtį, jeigu jums darė šį tyrimą. Gal darėtės su narkoze? Ar ją taiko pvz Kauno Klinikose? Ar tik privačiuose centruose? Gal gydytoją Klinikose rekomenduosite  rolleyes.gif  Būčiau labai dėkinga  4u.gif
*

Sveika, 4u.gif Apie kolonoskopiją daug kalbėta temelėje Opinis kolitas. Ten gal rastumėt atsakymus sau rūpimus, nes beveik kiekvienas ten rašantis šį tyrimą "apturėjęs". ax.gif
Colomba
QUOTE(Preivile @ 2009 05 09, 18:47)
Sveiki  4u.gif
Norėčiau pasidaryti žarnyno tyrimą, kuris atrodo taip ir vadinasi- kolonoskopija. Girdėjau, kad skausmingas, kiti sako įmanoma... Papasakokit savo patirtį, jeigu jums darė šį tyrimą. Gal darėtės su narkoze? Ar ją taiko pvz Kauno Klinikose? Ar tik privačiuose centruose? Gal gydytoją Klinikose rekomenduosite  rolleyes.gif  Būčiau labai dėkinga  4u.gif
*

Dariausi kolonoskopiją Kauno klinikose, visus kartus leisdavo vaistus ir ramiai pramiegodavau tyrimą. Tik aš visada paprašau, kad man suleistų. Man darė gydytojas Kiudelis.
asandra
Na ir as patyriau si "malonuma". Dare Kauno klinikose, vos tik praverusi duris paklausiau apie narkoze, sake "su narkoze nedarom, pacientas turi buti samoneje, nes galim pradurti zarnas" doh.gif , nezinau gal pagasdino...
Siaip man suleido raminamuju tai lengvai apsvaigau, toks jausmas kad buciau per galva gavus lotuliukas.gif Zinoma procedura ne is maloniausiu schmoll.gif bet ir ne tokia baisi kaip buvau prisiskaicius, sunkiausia buvo kai pumpavo ora kad zarnos issiplestu, tai pora kartu suklykiau ohmy.gif na o kai ziurejo zarnas tai jau nieko nebejutau irnesakyk.gif Mano atveju procedura uztruko ne ilgiau 10 min, nes nieko nerado , na o jei randa tai ima biopsija.

Dabar yra jau ir virtuali kolonoskopija bet gydytojas minejo jog tai labai didelis spinduliavimas.

Na as esu is tu kurie visokiu proceduru scare.gif

Tikiuos tu ne is tokiu, sekmes
Colomba
Hm, keista. Man visada suleidžia vaistų ir aš laimingai užmiegu, atsibundu dažniausiai kokia minutė iki pabaigos, arba jau po visko. Skausmo lyg ir nesijaučia, bent nepamenu. Pilnos narkozės tikrai nedaro, bet suleidžia vaistai tai gana stiprūs. Gal čia priklauso ir nuo gydytojo g.gif
asandra
QUOTE(Colomba @ 2009 05 10, 12:13)
Hm, keista. Man visada suleidžia vaistų ir aš laimingai užmiegu, atsibundu dažniausiai kokia minutė iki pabaigos, arba jau po visko. Skausmo lyg ir nesijaučia, bent nepamenu. Pilnos narkozės tikrai nedaro, bet suleidžia vaistai tai gana stiprūs. Gal čia priklauso ir nuo gydytojo  g.gif
*

Na man ir keista,as dariausi pries 5 men Kauno klinikose zyziau,maldavau kad duotu narkoze sake ne ir viska ir tai cia per aukstas pareigas uzimancius gimines, ir dar su vokeliu i kisene, zodziu kita kart zinosiu, o gal ten pas tave kokios rimtos problemos tai ir pasigailejo ko ten vaikscioti pastoviai, man tai sake ateiti po 10 metu...
Colomba
QUOTE(asandra @ 2009 05 10, 17:37)
Na man ir keista,as dariausi pries 5 men Kauno klinikose zyziau,maldavau kad duotu narkoze sake ne ir viska ir tai cia per aukstas pareigas uzimancius gimines,  ir dar su vokeliu i kisene, zodziu kita kart zinosiu, o gal ten pas tave kokios rimtos problemos tai ir pasigailejo ko ten vaikscioti pastoviai, man tai sake ateiti po 10 metu...
*

Man diagnozuotas opinis kolitas. Tačiau daro ne kiekvienais metais kol kas. Tik kad aš niekam niekad ten nemokėjau. kai pirmą kartą ten nuvykau ir laukiau kol darys, paklausiau ar daro su vaistais ar be. Seselė pasakė, kad jei noriu - galima su vaistais. Tad aš visada paprašau ir suleidžia. nepasakyčiau, kad ten narkozė, bet tikrai stiprūs raminamieji, nes atsijungiu po kelių akimirkų ištraukus adatą. Gal čia priklauso nuo vaistų dozės ir kaip organizmas į juos reaguoja. g.gif
Vaidilutė 67
doctor.gif
sveikutes, dariausi ir as ta kolonoskopija, tai man tas tyrimas palyginus su zarnyno parengimu tai vienas malonumas ,nieks jokio nuskausminimo nedave, as jo ir neprasiau, paspoksojau nemokama filmuka, kaip mano zarnynas atrodo ir po 10 minuciu buvo baigta.net gydytojo atlikusio tyrima pavardes nezinau.
Lucero
o ten reik klupeti ar sedeti guleti ? wink.gif
Colomba
QUOTE(lucero @ 2009 05 10, 19:54)
o ten reik klupeti ar sedeti guleti ? wink.gif
*

Reikia gulėti smile.gif
Lucero
Rektoskopija - tai tiesiosios žarnos (iki 30 cm) ištyrimas specialiu vamzdeliu. o tai kuo skirias tada kolonoskopija ? ja ir atlieka proktologas ?
Vaidilutė 67
kolonoskopija tai pilnas viso zarnyno tyrimas , ten sukisa kokius 2 metrus, o rektroskopija tik isanges apziura.
asandra
Kazin kaip tiria plonaji zarnyna, noreciau ir ta issitirt...
Lucero
man rodos daro tomografija
asandra
As dariausi kompiuterine tomografija, bet nieko neminejo del plonosios zarnos, gal todel kad dariausi pilvo organu, matyt reikejo ir auksciau
Preivile
Ačiū, mamytės, kad dalinatės patirtimi 4u.gif
Lucero
oho tomografija buna pilvo organu , ta prasme per ja pilnai mato ir zarnyna tai gali net nereikt sitos kolonoskopijos jo ?
munixas
sweikos visos mamytes, as tik siandien uzsiregistravau pas jus, nes daznai paskaitinedavau si puslapi, ir matau kad cia puikiai bendraujat smile.gif tad manau priimsite ir mane blush2.gif
mane tai domina ta sukakota kolonoskopija....spalio menesi turiui vaziuoti darytis i klinikas..sakes kaip bijau,,,prisiskaiciau cia visokiu nuomoniu kad labai skauda...parasykit atsiliepkit papasakokit ko man ten tiketis...siaubas doh.gif
Leda
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 16, 11:33)
sweikos visos mamytes, as tik siandien uzsiregistravau pas jus, nes daznai paskaitinedavau si puslapi, ir matau kad cia puikiai bendraujat  smile.gif tad manau priimsite ir mane  blush2.gif
mane tai domina ta sukakota kolonoskopija....spalio menesi turiui vaziuoti darytis i klinikas..sakes kaip bijau,,,prisiskaiciau cia visokiu nuomoniu kad labai skauda...parasykit atsiliepkit papasakokit ko man ten tiketis...siaubas doh.gif
*

Mano dukrytei ja dare.. verysad.gif Ir vel greitu laiku darys.. verysad.gif Nezinau, kaip suaugusiems, bet vaikams daro su narkoze - jie nieko nejaucia, tai sunkiausia dalis vaikui diena pries tai nevalgyt ir sugert toki poslyksti tirpala (druskas, kad zarnyna isvalytu)... Manau, kad prasant bentjau vietine nejautra ir suaugusiam padarytu.. Na, kartais gali reikt labai graziai paprasyt.. blush2.gif Jei supranti, apie ka as... smile.gif
Zemuogiu pieva
Muniuk 27,

procedura visiškai neskausminga darant su intravenine nejautra( bet jau man buvo). Oi kaip tave suprantu, pati apie pusę metų ją vis atidėliojau iš tos baimės. Patarčiau daug neskaitinėti, nes iš to skaitymo tik baimės daugėja, o kiekvienam kitaip atrodo, kiti iš baimės pagražina smile.gif . Žinoma negaliu sakyti kaip būtų darant be nejautros, bet manau dabar ne akmens amžius ir dėl nejautros galima susitarti. 4u.gif ( mano patirtis tokia, gal kitiems ir kitaip g.gif )
Man viso reikalo nepatogumas - gėrimukas žarnynui išvalyti diena prieš procedūra. Atsibosta pas nykštukus bėgioti biggrin.gif .

Nesibaimink viskas bus thumbup.gif. Jei kils kokių klausimėlių klausk. smile.gif
munixas
nu malonu isgirsti ka nors ne tokio baisaus smile.gif
nu jau tas tirpaliuko gerimas tikrai ne koks, kazkada esu isgerusi del profilaktikos viena pakeli..tai kazkaip negaliu sakyt kad mane labai nykstukai mylejo lotuliukas.gif bet gal kaip isgersiu 3 suweiks bigsmile.gif
bet as vis dar ir apie gedos jausma pagalvoju...blyn pries vyra dar nuoga dupse 4u.gif bet ka daryt....atsibodo tas pastovus pilvo putimas, jauciuosi kaip nestuke.gif .
o visa ta procedūra kaip? ta prasme reikia guleti ar klupoti...jezus pagalvojus jau bloga schmoll.gif
o dodel tu dareisi kolonoskopija? ar bent rado kazka? nes as bijau kad atkentesiu ir dar pasakys kad jums nieko nera...tada isvis butu "smagumelis"
dar apsiskaiciavau kad gali but "mano dienos" tyrimo diena g.gif ko gero reiks persikelti savaite veliau.....dar ilgiau drebesiu ax.gif
Zemuogiu pieva
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 17, 10:03)
nu malonu isgirsti ka nors ne tokio baisaus  smile.gif
nu jau tas tirpaliuko gerimas tikrai ne koks, kazkada esu isgerusi del profilaktikos viena  pakeli..tai kazkaip negaliu sakyt kad mane labai nykstukai mylejo  lotuliukas.gif  bet gal kaip isgersiu 3 suweiks  bigsmile.gif
bet as vis dar ir apie gedos jausma pagalvoju...blyn pries vyra dar nuoga dupse  4u.gif  bet ka daryt....atsibodo tas pastovus pilvo putimas, jauciuosi kaip  nestuke.gif .
o visa ta procedūra kaip? ta prasme reikia guleti ar klupoti...jezus pagalvojus jau bloga  schmoll.gif 
o dodel tu dareisi kolonoskopija? ar bent rado kazka? nes as bijau kad atkentesiu ir dar pasakys kad jums nieko nera...tada isvis butu "smagumelis"
dar apsiskaiciavau kad gali but "mano dienos" tyrimo diena  g.gif  ko gero reiks persikelti savaite veliau.....dar ilgiau drebesiu  ax.gif
*

Dėl procedūros, tai suleido pačią mažiausią dozę nejautros ir aš iškarto kaip koks viščiukas nulužau.( sakė todėl taip greitai smigau, nes niekada nesu turejusi narkozės)Fone girdėjau balsus, tarsi apsiblausus, bet nieko nejauti ir laiko savoka visai pranyko, atrodė, kad viskas truko kokias 2min. ( o viso apie 40 min) O kai daktaras jau baiginėja procedūrą jie suleido vaistukus, kad atsigaučiau.Dėl gėdos buvo mintys, bet kabinete iš baimės viską pamiršau. blush2.gif , norskabinete buvo 4 gydytojai. Procedūra man atliko gulint ant kairio šono.
Dariausi dėl panašių prižaščių: putimo ir pasirodžiusių kelių lašelių kraujo. linkiu ,kad tau nieko nerastų, liks tik prisiminimai. Man dėja rado kolitą, išplitusi labai nedaug, bet pasirodo ši liga visam gyvenimui, neprognozuojama, tad geriau jau tau nieko nerastų. 4u.gif
Dėl tų dienų pati daktaro klausiausi neturi reikšmės, tik reikia ob įsidėti, nebent pačiai nemalonu. O šiaip greičiau pasidaryk ir viską pamiršk. biggrin.gif
Sėkmės. Brukštelk po visko, tik nebijok. thumbup.gif Beje o tu vilniuj darysi?
munixas
nea, as kauno klinikose darysiu. Tau lengva kalbeti nebijok, kaip jau viska patyrei blush2.gif blyn tai gal tau kokiu rentgenu dare ar tikra ta kolonoskopija kaip pucia i zarnas oro? norejau vaziuoti i grybo klinika tyrima padaryt bet 600lt..blyn jau gaila litu schmoll.gif bet ten duoda pilna narkoze. teko daryti ir bronchoskopija tai ir svarsciau del vilniaus bet teko darytis klinikose ir visai nesigailiu - lituku pataupiau ir nebuvo ten taip baisu kaip prisiklausius buvau.
o pries kiek tau laiko dare kolonoskopija? klinikose ar vilniuj? tau pustavo pilvuka ar ne? pas mane kraujo jokio dar nematyti blink.gif pfu pfu per peti, bet jau tas gurguliavimas pastovus ir pilvo putimas tai i nevilti varo...jau aplamai 2 metus iesko ligos ir neranda nes prie viso to dar "skrepliuoju" kaip rukale, nors nerukau...tai va teko tyrtis plaucius bet pasirodo ten viskas ok. tai dabar zarnyna siuncia...gal pagaliau isaiskins kas cia kur slypi. Jau noriu vaikuciu ir bijau kol neisiaiskinsiu kas yra ax.gif
Zemuogiu pieva
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 17, 13:00)
nea, as kauno klinikose darysiu. Tau lengva kalbeti nebijok, kaip jau viska patyrei  blush2.gif  blyn tai gal tau kokiu rentgenu dare ar tikra ta kolonoskopija kaip pucia i zarnas oro? norejau vaziuoti i grybo klinika  tyrima padaryt bet 600lt..blyn jau gaila litu  schmoll.gif bet ten duoda pilna narkoze. teko daryti ir bronchoskopija tai ir svarsciau del vilniaus bet teko darytis klinikose ir visai nesigailiu - lituku pataupiau ir nebuvo ten taip baisu kaip prisiklausius buvau.
o pries kiek tau laiko dare kolonoskopija? klinikose ar vilniuj? tau pustavo pilvuka ar ne? pas mane kraujo jokio dar nematyti  blink.gif  pfu pfu per peti, bet jau tas gurguliavimas pastovus ir pilvo putimas tai i nevilti varo...jau aplamai 2 metus iesko ligos ir neranda nes prie viso to dar "skrepliuoju" kaip rukale, nors nerukau...tai va teko tyrtis plaucius bet pasirodo ten viskas ok. tai dabar zarnyna siuncia...gal pagaliau isaiskins kas cia kur slypi. Jau noriu vaikuciu ir bijau kol neisiaiskinsiu kas yra ax.gif
*

Man darė būtent tikrąją kolonoskopiją ir orą ir žarnas leido, bet su nejautra tikrai nieko nesijautė, na bent man. mirksiukas.gif Aš santariškėse dariausi, nes pati esu vilnietė. O jei sugalvosi privačiai tai kiek info surinkus buvau ir iš pažystamų gydytojų, kad geriau ne grybe (pati esu asmeniškai patyrus jų aplaidumą doh.gif ), o santaruose vip kabinete, jei už pinigėlius galvotum darytis, bet manau ir kaune tikrai ne ką blogiau. biggrin.gif Kolonoskopiją dariau šiemet rugpjūtį. Putimas pas mane buvo kaip ir pas tave. Bet putimas ne būtinai kotitas, o yra dar begalė kitų žarnyno ligų kurioms būdingas putimas, nepergyvenk ankščiau laiko. 4u.gif Aš kolonoskopiją ir del planavimo dariausi, bet geriau diagnozės būčiau nežinojus, nes kolitas apsunkina visus planus.
Laikykis, mažiau galvok apie tą procedūrą ir tik neatideliok, nes tas delsimas tiek nervų ištampo. thumbup.gif
munixas
o dievuleliau, tai taip vaikelio dar ir "nepasigaminai"? dėl kolito to ar kaip ten jis? blush2.gif o beje koks tavo amzius? ax.gif
as tai ir skubu kuo greičiau ir del amziaus jau ir del darbo....bet va irgi bijau kad kas nors neislystu ir nesutrukdytu verysad.gif
tai trumpai tariant tavo atsiliepimai negasdinantys, ar ne? smile.gif tikrai labai aciu tau, nes kazkaip daugiau drasos igavau...nu reikia ir niekur nepabegsi nuo to.
o kaip tau ta liga pasireiskia, kiek girdejau ta kolonoskopija tankiai reikia daryt?
galvoju gal pasiskambint tam gydytojui susitarti is anksto del to nejautros ar migdomu tu kaip jie juos vadina, nes kaip nuvaziuosiu i tyrima ir dar pasakys kad neleisim jokiu vaistu tai pabegsiu dievazi biggrin.gif o dar ir progos gali nebut paduoti ...na ...zinai...lituku blush2.gif
Blakstiena
smile.gif sveikos.pries kokius 4metus pajutau ir as ta "malonuma" biggrin.gif
diena pries tai geriau kazkoki tirpala ir sedejau tulike biggrin.gif
kita ryta jau stovejau prie gyd kabineto,visa is baimes drebedama doh.gif doh.gif doh.gif
iejau gyd liepe nusirengt g.gif doh.gif sakau ir kelnaites????????(ot kvaisa is baimes nusisnekejau)jis paziurejo i mane ir sako o kaip per kelnaites man ziuret,vos nemiriau is gedos lotuliukas.gif blush2.gif lotuliukas.gif
atsiguliau ant nugaros ir jis pradejo savo darba..skaudejo....jis tik ramino..pakentek dar truputuka..kentejau pora sykiu sucypiau verysad.gif
apie jokia narkoze ar bent raminancius pries tai man niekas nesake schmoll.gif
bet viskas praejo ir atrodo nebuvo taip skaudziai..baimes buvo daug daugiau...nebijokit merginos smile.gif
Zemuogiu pieva
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 18, 05:20)
o dievuleliau, tai taip vaikelio dar ir "nepasigaminai"? dėl kolito to ar kaip ten jis?  blush2.gif o beje koks tavo amzius? ax.gif
as tai ir skubu kuo greičiau ir del amziaus jau ir del darbo....bet va irgi bijau  kad kas nors neislystu ir nesutrukdytu  verysad.gif
tai trumpai tariant tavo atsiliepimai negasdinantys, ar ne? smile.gif  tikrai labai aciu tau, nes kazkaip daugiau drasos igavau...nu reikia ir niekur nepabegsi nuo to.
o kaip tau ta liga pasireiskia, kiek girdejau ta kolonoskopija tankiai reikia daryt?
galvoju gal pasiskambint tam gydytojui susitarti is anksto del to nejautros ar migdomu tu kaip jie juos vadina, nes kaip nuvaziuosiu i tyrima ir dar pasakys kad neleisim jokiu vaistu tai pabegsiu dievazi  biggrin.gif o dar ir progos gali nebut paduoti ...na ...zinai...lituku  blush2.gif
*

Dėl leliukų, tai buvo studijos, darbai, o kai susimąščiau rado kolitą, kuris truputi viską apsunkina. doh.gif Man 27 m. Kolonoskopijos negalima dažnai daryti, bent man sakė, kad gal tik po kokių 5m. reiks kartoti, nebent labai pablogėtų. Tikrai dėl procedūros nesibaimink, o daktarui būtinai pasiskambink ir susitark, pačiai bus ramiau. mirksiukas.gif
Linkiu greitai išsitirti ir sėkmingai nestuke.gif . Sėkmės!
munixas
sweikute, na jooo tikekimes bus viskas gerai ir man ir tau - nuosirdziai smile.gif
kaip tycia susimastai apie ka nors, kam jau laikas atrodytu ir pakisa kas nors koja verysad.gif o tai ka butent trukdo ta liga vaikuciui? ir ko turi dabar laukti? jug sakei kad ta liga visam gyvenimui....siaubas kazkoks....nors man kaip ligos cia niekas neranda tai visi sako daryk leliuka ir praeis visos ligos...o va matai ne visada yra taip kaip tikiesi verysad.gif bet laikau kumscius uz tave ir uz save....busim mamos vistiek P.S. man bureja isbure du lelius blush2.gif
Papildyta:
beje, blakstiena, nenuraminai g.gif tik tiek kad zinosiu jog reikia ir kelnaites nusiauti biggrin.gif biggrin.gif
Blakstiena
muniukas 27
nebijok labai nes visai neverta,as laaaabai bijojau,na ir kas??vistiek padare ir nemiriau biggrin.gif esu didziule baile,siaubingai bijau gydytoju....o jau kaip bijojau gimdyti...zn manaiu kad tikrai nepagimdysiu-mirsiu... verysad.gif bet ejosi viskas kuo puikiausiai,taipogi skaudejo labaiiiii,bet na ir kas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
siandiena vel nerealiai bijau sedziu kaip ant adatu 16 h pas stomotologa...atrodo vel mirsiu is baimes,bet zn gryzusi sakysiu O KO AS SITAIP BIJOJAU......... mirksiukas.gif
SEKMES VISOMS mirksiukas.gif
munixas
tai tu tokia pati kaip as - baileeee doh.gif o stomotologu tai ir bijau ziauriai ziauriai..nors visada leidziuosi vaistukus ir nieko nejauciu, bet kol ateina ta akimirka kol atsisedu i kede tai isprakaituoju kokius 2kg clap.gif
bet atsisedi ir pagalvoji , kad va jau niekur nedingsi schmoll.gif
sekmes tau. isivaizduoju tavo baime, bet neverta, sita ir as galiu pasakyti biggrin.gif
parašyk ar labai jau skaudejo 4u.gif
Blakstiena
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 21, 14:07)
tai tu tokia pati kaip as - baileeee doh.gif  o stomotologu tai ir bijau ziauriai ziauriai..nors visada  leidziuosi vaistukus ir nieko nejauciu, bet kol ateina ta akimirka kol atsisedu i kede tai isprakaituoju kokius 2kg  clap.gif
bet atsisedi ir pagalvoji , kad va jau niekur nedingsi  schmoll.gif
sekmes tau. isivaizduoju tavo baime, bet neverta, sita ir as galiu pasakyti  biggrin.gif
parašyk ar labai jau skaudejo  4u.gif
*

ok mirksiukas.gif
Zemuogiu pieva
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 21, 06:05)
sweikute, na jooo tikekimes bus viskas gerai ir man ir tau - nuosirdziai   smile.gif
kaip tycia susimastai apie ka nors, kam jau laikas atrodytu ir pakisa kas nors koja  verysad.gif  o tai ka butent trukdo ta liga vaikuciui? ir ko turi dabar laukti? jug sakei kad ta liga visam gyvenimui....siaubas kazkoks....nors man kaip ligos cia niekas neranda tai visi sako daryk leliuka ir praeis visos ligos...o va matai ne visada yra taip kaip tikiesi  verysad.gif  bet laikau kumscius uz tave ir uz save....busim mamos vistiek P.S. man bureja isbure du lelius  blush2.gif
Papildyta:
beje, blakstiena, nenuraminai  g.gif  tik tiek kad zinosiu jog reikia ir kelnaites nusiauti  biggrin.gif  biggrin.gif
*

Leliukui nera gerai pastoviai vartojami vaistukai ( kaip ir visa chemija)ir geriau, lelius atsirastu kai ligele truputi aprimusi, tada vaistuku nereiketu, bet kada ji aprims niekas nezino. Nors daktarai leido bandyti, nes pas mane labai nedaug liga isibujojus. Bet kolitas silpnina imunine sistema taip visi persalimai ir limpa - zodiu uzburtas ratelis. doh.gif Del to, kad leliukas visas ligas isvarys is ne vienos daktares taipogi girdejau, taciau nestumas nera visu ligu vaistukas.
O siaip visos ligos nuo nervu, tad nesijaudink del nieko, viskas bus thumbup.gif
Aciu uz gerus palinkejimus. Iveiksim visas ligas drinks_cheers.gif
Sekmes!
Sun_girl~

sveikos,na ir as apturejau sita malonuma,tik man pries 4 metus buvo atliktas kaskoks kitoks,ir pris tai reikejo issivalyt zarnyna,o ten kaip klizma suleido kaskoki balta skysti ir ziurejo per telika.Tai ir si syki kai siunte maniau kad tap pat,tai buvau rami.O kai pasake ka su narkoze,tai net bloga pasidare ir dar iena atvariau,o sako turejo atlydet kasnors,Bet ta narkoze netikra,tiesiog apdujus ir be jegu,ir geda dingo.Pet po to tualete......tai kolidoriuj girdejos,bet nejo sulaikyt.baisu.
Sanita
Ta malonuma praejau pries du metus KMU neprisimenu gydytojo pavardes bet is Z.. raides.. thumbup.gif buvau prisiklausius, prigasdinta, nuejau drebanciom kojom unsure.gif Iskart pasakiau gydytojui, kad nezmoniskai bijau, nusijuoke (zinoma i kisenele pasigerinau) perspejo skaudes iskart sakykit.. nebijokit bezdet, butinai taip reikia.. atliko procedura beveik nieko nejauciau, nes pastovei atsiurbinedavo dujas thumbup.gif O apie narkozes net nebuvau nieko girdejus ir dabar reiktu daryt tai eiciau tik pas tapati gydytoja ir be jokiu narkoziu mirksiukas.gif
tuktuk
Teko ir man apturėt šį "malonumą". Tai kiek šnekėjau su gydytoju, tai sakė,kad skausmas priklauso ir nuo žmogaus sudėjimo-kad kuo kūdesnis, tuo labiau skauda. Ir dar vienas dalykas-tai žarnos apžiūrėjimo ilgis. Jei eina iki pat galo storosios,tai ir narkozė spėja išsigaruot,o kol "pralenda" per visas kilpas, tai ui.
Bet pakentėti tikrai verta. Tai -vienintelis tyrimas, kurio metu matomas žarnos vidus toks koks jis yra. Jei reikia -imama biopsija. Pilnai užmigdo tik privačiose(kiek girdėjau iš pasakojimų).
Man asmeniškai pats bjauriausias momentas, tai žarnyno paruošimas, kai reikia per tris valandas išgerti tris litrus šlykštaus skysčio doh.gif Gal ne visiem taip bjauru, bet mane tai žiauriai pykino,nesusilaikiau ir išvėmiau dalį, todėl nelabai gerai išsivalė žarnynas.
munixas
o dieve, merginos, bijau kaip kiskis..ir skaiciuoju dieneles , kurios labai greitai arteja:(( nors kartais pagalvoju greičiau viskas baigtūsi, nes jau atsibodo tas pilvo putimas ir spazmai verysad.gif iš jūsų kalbų tai nera taip baisu kaip as isivaizduoju bet vistiek,,,,geriau jau per burna zarnuke negu... blush2.gif gal kas netycia daretes pas gyd. Vladimirą Kristalny...įdomu but suzinot nuomone apie ji. o kaip į ta kisenuka įdeti kazin 4u.gif as kazkaip niekada to nedarius ir jei jis bus ne vienas...ka tada....nu rupesciu rupesteliu man cia iki kol viskas pasibaigs ax.gif
munixas
o kazin kiek daktarui duoti lituku 4u.gif zalio supratimo neturiu....50lt tai jau gal siais laikais ne pinigai....100gal....gal kas davet - patarkit g.gif
munixas
sweikos merginos. nu as jau po visų procedūrų thumbup.gif thumbup.gif pagaliau iškenčiau visas baimes ir skausmus. kitiem dabar galesiu papaskot kas ten ir su kuo valgoma biggrin.gif biggrin.gif aciu visom už palaikyma ir geras mintis. bis.gif
Zemuogiu pieva
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 20, 13:32)
sweikos merginos. nu as jau po visų procedūrų  thumbup.gif  thumbup.gif pagaliau iškenčiau visas baimes ir skausmus. kitiem dabar galesiu papaskot kas ten ir su kuo valgoma  biggrin.gif  biggrin.gif aciu visom už palaikyma ir geras mintis.  bis.gif
*

Sveikinu su baimės pabaiktuvėmis ir linkiu daugiau sios proceduros nedaryti mirksiukas.gif .O ka pasakė daktarai , ar ką rado? ( tikiuosi ne ) biggrin.gif
Tad linkiu darbar nestuke.gif
munixas
Na kad baimes baigesi tai tikrai faina, bet kad nieko nerado tai nelabai faina schmoll.gif jug vistiek liko neispresta ta mano problema...diagnozavo kaip ir ta sindroma storosios zarnos, nes nieko nerado tai neturejo kitos diagnozes, liepe valgyt angliavandeniu daugiau gert gerasias bakterijas ir visas gydymas...nu nzn nzn..viska jau baigiu isityrinet ir niekas nieko neranda...sakau gal tam plonajam zarnyne kas nors yra g.gif gi cia tik storajį apžiūri. jau iš manes juokiasi ir seima ir draugai doh.gif sako ka dabar tyrsiesi...tai va kaip as tokia tai ka nors susigalvosiu biggrin.gif biggrin.gif nors svarbiausia kad nera veziu jokiu, tai bent tiek gerai thumbup.gif
KAIWA
jau ir man nusimato sitas gerumas blink.gif jau kaip bijau tai neklauskit scare.gif bijau.gif

muniukas27 ar ejo susitart del to nuskausminimo 4u.gif blush2.gif
munixas
sweikute, nu zinok as tau jau galiu pasakyt kad neverta bijot.kiek as isdrebejau iki tos dienos ir nervu kiek palikau tai patikek schmoll.gif
nieko ten baisaus tikrai, todel net nesuk galvos.nors zinau kaip tai nelengva padaryt ax.gif nejautros prasiau, bet man ja suleido tik ipusejus tyrimui...nzn kam as ja leidausi nes ir be to galima ten iskentet. o kur tau beje darys? klinikose? smile.gif
Sun_girl~
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 22, 09:58)
sweikute,  nu zinok as tau jau galiu pasakyt kad neverta bijot.kiek as isdrebejau iki tos dienos ir nervu kiek palikau tai patikek schmoll.gif
nieko ten baisaus tikrai, todel net nesuk galvos.nors zinau kaip tai nelengva padaryt ax.gif  nejautros prasiau, bet man ja suleido tik ipusejus tyrimui...nzn kam as ja leidausi nes ir be to galima ten iskentet. o kur tau beje darys? klinikose? smile.gif
*

gal tau endometrioze?ar buvai pas ginekologa?ten buna panasus simtomai pilvo skausmai,putimai.Dabar paskaiciau,kad skreplioji,gali dar but rugstinguma skrandz.padidejes,arba nerviskai
tuktuk
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 22, 08:58)
sweikute,  nu zinok as tau jau galiu pasakyt kad neverta bijot.kiek as isdrebejau iki tos dienos ir nervu kiek palikau tai patikek schmoll.gif
nieko ten baisaus tikrai, todel net nesuk galvos.nors zinau kaip tai nelengva padaryt ax.gif  nejautros prasiau, bet man ja suleido tik ipusejus tyrimui...nzn kam as ja leidausi nes ir be to galima ten iskentet.
*

Kaip džiugu, kad viskas praėjo lengvai smile.gif Aš asmeniškai neįsivaizduoju kaip be nuskausminimo būčiau iškentus. Su ta daline narkoze ir tai vietom iš skausmo cypiau, o ir tam skyriuj daug tokių rėksnių girdėjau unsure.gif Čia jau matyt kaip kam pasiseka.
mi01
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 20, 16:32)
sweikos merginos. nu as jau po visų procedūrų  thumbup.gif  thumbup.gif pagaliau iškenčiau visas baimes ir skausmus. kitiem dabar galesiu papaskot kas ten ir su kuo valgoma  biggrin.gif  biggrin.gif aciu visom už palaikyma ir geras mintis.  bis.gif
*

O tu prieš procedūrą valei žarnyną su Fortrans?
munixas
sweikutes, na TUKTUK gal tau dare visą žarnyno tyrimą? ir plonojo... g.gif kad taip skaudejo. Nes man tai tokio kad baisaus skausmo tai nebuvo, kolonoskopija tai tyrimas kaip apziuri tik storaji žarnyną jis trunka apie 15 min. Nesakau kad nieko nejaučiau visai bet ta nejautra tai kazin ten man padejo....buvau visiskoj samonej o kaip isejau tada vaiksciojau kokia 10min kaip girta biggrin.gif as tai dabar suku galvą kaip ta plonąjį išitirt, nes ir ten buna daug yvairiu ligu ir netgi vežys. blush2.gif bet Lietuvoje, medicinoje tai didziule spraga plonojo zarnyno tyrime. Kaip bebutu gaila yra tik vienintelis aiskus budas ji isštirti - tai kapsuline kolonoskopija, kuri yra labai brangi. Vien ta kapsuliuke kainuoja 2000lt.
o siaip buvau penktadieni pas ginekologe, tai apziurejo ji mane ir rado kaip ir uzdegima letini,po menstruacijų darys echoskopija, tada bus aiskiau sake pasakyt kokios bedos. Bet abejoju kad man nuo ginekologiniu cia bedos, nes pilvas kaip pradeda gurguliuot tai net nugaroj ten ir prie skrandžio braska tarska lotuliukas.gif
munixas
beje, zarnyną valiau su Cololyt doh.gif
tuktuk
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 26, 09:12)
sweikutes, na TUKTUK gal tau dare visą žarnyno tyrimą? ir plonojo... g.gif  kad taip skaudejo. Nes man tai tokio kad baisaus skausmo tai nebuvo, kolonoskopija tai tyrimas kaip apziuri tik storaji žarnyną  jis trunka apie 15 min. Nesakau kad nieko nejaučiau visai bet ta nejautra tai kazin ten man padejo....buvau visiskoj samonej o kaip isejau tada vaiksciojau kokia 10min kaip girta  biggrin.gif 
*

Nea,ne viso, darė tik storosios žarnos tyrimą smile.gif Maniškis truko apie 20 minučių. Man irgi atrodė, kad aš visą laiką sąmonėj buvau, bet daktaras sakė, kad kažkiek minučių miegojau, tik nepajutau pati biggrin.gif Tai gal ir tau panašiai buvo smile.gif Bet nuo to laiko,kai sąmonė sugrįžo, tai eina sau koks man buvo skausmas swoon.gif Kad ir seselė pilvą spaudė, galvojau šonkaulius sulaužys biggrin.gif Užtai man atrodo kaip koks stebuklas,kad kai kurie žmonės taip lengvai tą tyrimą perneša smile.gif Tik vat nuo ko tai priklauso g.gif
Beje, o kaip tau sekėsi išgerti tą cololyt? Mane tai žiauriai pykino. Vienu momentu galvojau nebesusilaikysiu ir tie trys litrai išlėks iš skrandžio doh.gif
munixas
o siaube....tai jau tikrai tave ten iškankino....sitaip skaudejo....siaubas... nu gal priklauso nuo to kaip tos zarnos isideste ar kas..nzn net...bet as tai tikrai nejaučiau tokio jau baisaus skausmo..nesakau kad ten malonumas bet....iskentet galima g.gif o tai kokiu tikslu dareisi ? kokios problemos tau buvo?
nu man su tuo cololyt gerimu tai taip netiketai gavosi smile.gif jau atsikelus iš ryto labai blogai jaučiausi - silpna pykino..tai kaip pagalvojau kad dar reikes ta skysti gert tai tikrai susivemsiu, bet kaip pradejau gerti tai net sweikata pasitaise lotuliukas.gif nieko neisvemiau ir labai lengvai as ji sugeriau thumbup.gif net keista....bet uzivertus be sustojimo ta stikline suverciau o paskui "orbit" i burna is sykio tai numusa meta ta slykstu skoni.
tuktuk
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 28, 11:10)
  o tai kokiu tikslu dareisi ? kokios problemos tau buvo?
nu man su tuo cololyt gerimu tai taip netiketai gavosi  smile.gif jau atsikelus iš ryto labai blogai jaučiausi - silpna pykino..tai kaip pagalvojau kad dar reikes ta skysti gert tai tikrai susivemsiu, bet kaip pradejau gerti tai net sweikata pasitaise lotuliukas.gif  nieko neisvemiau ir labai lengvai as ji sugeriau  thumbup.gif net keista....bet uzivertus be sustojimo ta stikline suverciau o paskui  "orbit" i burna is sykio tai numusa meta ta slykstu skoni.
*

Mane kankino nuolatinis burbuliavimas ir gurguliavimas. Gydytojai nusprendė, kad tai streso ir įtampos paskemės. Ir iš tikrųjų - po kiek laiko kai dingo stresai, susitvarkė ir žarnynas. Net keista smile.gif Vienu žodžiu, stresas- mūsų priešas. Dėl jo ir su skrandžiu problemų buvo kilę, tai teko ir žarną ryt. Bet man gastroskopija palyginus su kolonoskopija, tai vos ne malonumas buvo biggrin.gif
Prieš geriant cololyt, gydytoja pasakė,kad jokiu būdu nevalgyčiau čiulpinukų ir tuo labiau nekramtyčiau gumos, nes visa tai labai išpučia žarnas. Netgi saldintos arbatos neleido gerti,tik vištienos sultinį doh.gif Bet turbūt geriau bent šiek tiek pakramtyt gumos,kad tą bjaurų skonį numuštų nei išvemt pusę to ką išgėrei.Man jau nedaug trūko, bet laimė, kad susitvardžiau bijau.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.