Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūra 30+

QUOTE(PUPA13 @ 2009 09 10, 17:29)
o kokia ta profesionali?Ta kur pas kosmetologes galima isigyti?

Profesionali kosmetika - Clinique:)
Papildyta:
QUOTE(ZBITKA @ 2011 08 21, 14:24)
as butinai naudoju apsauga spf30 (man 31m.). reiketu spf 50 nes neseniai pasideginus ant saules atsirado keletas rudu demeliu. vaistinej sake, kad man reiktu spf 50 tik gaila, kad tokio kremo riebiai odai nerandu. mano megstamas LE ROCHE POSSAY AC  kremas spf30 auksciausia riba.
vakare prausiu su svelniu prausikliu (butinai 2 kartus!!), tonikas be alkoholio, serumas (nakciai naudoju serumus). dabar turiu gaudalie seruma nuo pirmuju rauksliu, paakius kremuku ir jojobos aliejum paskui..ryte kremas riebiai odai+ kremas su apsauga, paakiu kremas su spf 15.
nelabai megstu kaukes, tai jas retai naudoju, dazniau palepinu vitamino C arba retinolio kapsulem, kai buvo nekarsta nakciai naudojau krema su glikolio rugstim, ant jo tepdavau seruma..
labai patiko ir odos valymas su glikolio rugstim wink.gif kai isdygsta spuogu tepu duac.
anksciau nenaudojau apsaugu nuo saules, bet kelis paskutinius metus mazai buvau ant saules, be to kai gyvenau lietuvoje saule ne tokia stipri, kaip italijoje..cia apsauga tiesiog butina..be to prisiskaiciau, kad nuo 30m. labai svarbi apsauga nuo saules, nes jos padauginus atsiranda pigmentiniu demiu

dėmeles atsiradusias nuo saulės galima naikinti lazeriu:)
Atsakyti
QUOTE(My art home @ 2012 06 23, 22:35)
Profesionali kosmetika - Clinique:)


laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 06 02, 15:19)
yra daug priezasciu spuogams, pati nekalciausia priezastis yra nuolatiniai stresai. Yra net speciali rusis spuogu - akne tarda- suaugusiu spuogai del musu dabartinio gyvenimo tempo. Spipgu priezastys gali slypeti organizmo hormonu disbalanse, ligose, neteisingoje odos prieziuroje, stresuose, netvarkingame gyvenimo bude, netinkamoje mityboje ir kt.

Taip, pastebėjau tik koks stresas, jau žiūrėk ir spuogas:(
Atsakyti
QUOTE(My art home @ 2012 06 23, 22:35)
Profesionali kosmetika - Clinique:)



Clinique nera prof kosmetika 4u.gif schmoll.gif tiesiog aukstesnes kokybes brandas.. profesionali kosmetika, tai as skaitau yra ta, kuria naudoja kosmetologes salonuose, kaip kas Benexere ir t.t nzn.. gal klystu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 23 birželio 2012 - 21:48
QUOTE(Hsemera @ 2012 06 02, 12:42)
Sveikos ,

man 33 metai  ir  visa laika kankinuosi su spuogais.  Gal kas susidures irgi su ta pacia  problema ir kazka patarsite ? 4u.gif

Reikia gerti daug vandens:)
Papildyta:
QUOTE(~Aylin @ 2012 06 02, 16:19)
mane kaip tik beria nuo nakvisu, viska atidaviau mamai.

Senos liaudiškos priemonės, kefyras padeda:)
Papildyta:
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 02, 21:30)
As jau 5tus metus darausi kas 1-2 menesius, pradejau nuo glikoliniu, dabar daro pieno rugsties ar migdolu (beje, man 32), o Jus sakot 4 proceduros hihihi.gif Na bet cia, aisku, kaip kam, jei kosmetika netinkanti ar organizme bedos, sunku sia problema isnaikint

Baltojo molio kaukės padeda:)
Atsakyti
Merginos, gal galit padeti.. Man vaistinej paaiskino, kad kremai buna su neaukstesne nei 20 apsauga, jei nori didesnes, tai jau tiesiog apsauga nuo saules, kuria reikia vartoti su maitinanciu, drekinanciua ar kokiu kremu. Ar taip? Sake nebuna veido kremo, kuris butu spf50 tarkim g.gif Nu supainiojo visai mane, jauciu arba reikia eiti su tiksliu pavadinimu, arba uzsakyti is kur doh.gif
ROC Soleil reklamuoja labai, kazin kaip jis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 25 birželio 2012 - 12:18
sveikos visos ,gal kas parekomenduotumet geros firmos gera paakiu voku kremuka,vokai uzburksta labai.dekoju prasau i az bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena, man 37 jau smile.gif . Šiemet atradau naują procedūrą veidui su aparatu Lymphobiony L300. Tiesiog ėjau darytis veido valymo, o kosmetologė pasiūlė šią procedūrą. Tai ir veido valymas ultragarsu, ir masažas, o po procedūros dar galima paprašyti kaukę uždėti pagal poreikį... Procedūra ir labai maloni, ir efektas superinis (atrodo, kad skruostai pasikėlė, kapiliarai ant nosies beveik dingo, smulkios raukšlelės apie akis vos matosi, ir tai tik kai juokiuosi lotuliukas.gif , dar turiu tokią labai gilią raukšlę ant kaktos, tai ir ji sumažėjo smarkiai, tiesa, jos, sakė, jau nebepanaikinsi masažais blush2.gif ...). Prižadėjau sau, kad nuo šiol eisiu kartą per mėnesį pasilepint. Tiesa, kosmetologė dar įpiršo kremą odai apie akis - exuviance firmos, bet irgi nesigailiu - neblogas... Nerašysiu, kur dariausi, nes dar kaip reklamą užskaitysit blush2.gif , bet dabar daug kur daro mačiau, net ir akcijų yra.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2012 06 25, 13:11)
Merginos, gal galit padeti.. Man vaistinej paaiskino, kad kremai buna su neaukstesne nei 20 apsauga, jei nori didesnes, tai jau tiesiog apsauga nuo saules, kuria reikia vartoti su maitinanciu, drekinanciua ar kokiu kremu. Ar taip? Sake nebuna veido kremo, kuris butu spf50 tarkim g.gif Nu supainiojo visai mane, jauciu arba reikia eiti su tiksliu pavadinimu, arba uzsakyti is kur doh.gif
ROC Soleil reklamuoja labai, kazin kaip jis g.gif

As turiu anti age tonaline emulsija veidui SPF50+ tai kazkaip nenaudoju nieko papildomai ir apsauga tenkina, todel nelabai tikiu:)
Atsakyti
QUOTE(afera @ 2013 02 20, 12:07)
Laba diena, man 37 jau smile.gif . Šiemet atradau naują procedūrą veidui su aparatu Lymphobiony L300. Tiesiog ėjau darytis veido valymo, o kosmetologė pasiūlė šią procedūrą. Tai ir veido valymas ultragarsu, ir masažas, o po procedūros dar galima paprašyti kaukę uždėti pagal poreikį... Procedūra ir labai maloni, ir efektas superinis (atrodo, kad skruostai pasikėlė, kapiliarai ant nosies beveik dingo, smulkios raukšlelės apie akis vos matosi, ir tai tik kai juokiuosi lotuliukas.gif , dar turiu tokią labai gilią raukšlę ant kaktos, tai ir ji sumažėjo smarkiai, tiesa, jos, sakė, jau nebepanaikinsi masažais blush2.gif ...). Prižadėjau sau, kad nuo šiol eisiu kartą per mėnesį pasilepint. Tiesa, kosmetologė dar įpiršo kremą odai apie akis - exuviance firmos, bet irgi nesigailiu - neblogas... Nerašysiu, kur dariausi, nes dar kaip reklamą užskaitysit blush2.gif , bet dabar daug kur daro mačiau, net ir akcijų yra.
4u.gif


O as po Lymphobiony L300 nemaciau absoliuciai jokio efekto. Nors procedura tikrai maloni, bet uz valandos malonuma be efekto pusantro simto moketi daugoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2013 02 22, 13:09)
O as po Lymphobiony L300 nemaciau absoliuciai  jokio efekto. Nors procedura tikrai maloni, bet uz valandos malonuma be efekto pusantro simto moketi daugoka biggrin.gif


gal Tu dar per jauna 4u.gif , t.y., nėr ką "pakelt"? Man pirmiausia vieną veido pusę "padarė", tada liepė pasižiūrėti į veidrodį - vaizdas buvo, lyg insultas veidą perkreipęs būtų blink.gif , veidas asimetriškas, nes vienoje veido pusėje ir akių vokas, ir skruostas pakilęs, o kitoje - kaip buvęs. Beje, ir dariausi kompleksą (4 procedūras kas savaitę, o dabar einu kas mėnesį vienąkart "palaikymui")... Na, o gal organizmo ypatumai - kiekvienas kitaip reaguoja
Atsakyti
parekomenduokite gera veido krema nuo saules spf50 ? 4u.gif
Atsakyti