Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Veido priežiūra 30+
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4
susidomejus
Kuo skirias daktarai nuo gydytoju?
Milmar
QUOTE(susidomejus @ 2009 10 11, 18:19)
Kuo skirias daktarai nuo gydytoju?
*

lotuliukas.gif

Gydytojai zmones turetu gydyti, nes tokia ju profesija.

O "daktaras" yra mokslinis laipsnis. Daktaro laipsnis suteikiamas asmenims, baigusiems doktorantūrą aukštojoje mokykloje ir apgynusiems daktaro darbą (disertaciją).

Daktaras su medicina gali is viso nieko bendra netureti, o buti pavyzdzui, filosofijos daktaru ar pan. 4u.gif
susidomejus
Ar gali apolonas nieko bendro su medicina neturet, jeigu tiria poveiki zmogaus sveikatai?
Needle
labas vakaras 4u.gif
temoje buvo pamineta hialurono rugstis, as taip pat maciau laida, kur buvo pasakyta jog si rugstis naujausias mokslinis atradimas ir geriausiai drekina oda. Gal kas zino, kokios firmos gamina kremus su sia rugstim? ir kokius is ju galima isigyti Lietuvoje?
susidomejus
Daug firmu gamina. Viena ju BENEXERE.
Tora 5
QUOTE(neilia @ 2009 10 13, 18:25)
labas vakaras 4u.gif
temoje buvo pamineta hialurono rugstis, as taip pat maciau laida, kur buvo pasakyta jog si rugstis naujausias mokslinis atradimas ir geriausiai drekina oda. Gal kas zino, kokios firmos gamina kremus su sia rugstim? ir kokius is ju galima isigyti Lietuvoje?
*

KANEBO,yra ir kremai,ir kauke veidui su hialurono rugstim.Labai geri,tik ir kaina didele.
viola****
Tokiu priemoniu turi ir Mirra Liuks - Drėkinamasis balzamas su hialurono rūgštimi visų tipų odai, o kaina apie 40lt 50ml.
user posted image
Veikimas: gerai drėkina, sukuria neleidžaintį drėgmei išgaruoti iš odos barjerą, padeda palaikyti odos optimalią drėgmę ilgą laiką, gaivina pavargusią bei vystančią odą. Stangrina, lygina raukšles.

xde
Gal kas zino, kokios firmos gamina kremus su sia rugstim? ir kokius is ju galima isigyti Lietuvoje?
*

netgi kai kuriuose Rasa kremuose jo yra.Taip pat yra specialus Eucerin kremas su hialuronu.
Tora 5
Apolonai,jei dar uzsuksi i sia tema, prasyciau parasyti savo nuomone-patarima,kokios firmos kremai geriau tiktu (kam virs 30+),ta prasme kokie kemai butu verti demesio. smile.gif
Rūtukė
QUOTE(Tora 5 @ 2009 10 19, 13:43)
Apolonai,jei dar uzsuksi i sia tema, prasyciau parasyti savo nuomone-patarima,kokios firmos kremai geriau tiktu (kam virs 30+),ta prasme kokie kemai butu verti demesio. smile.gif
*

Čia panašus klausimas, kaip kokia spalva labiau tinka 30+ metų moteriai. Juk kiekviena oda yra skirtinga, ir jos negalima klasifikuoti vien tik 30+.
blush2.gif Nesupyk, bet tikrai. 4u.gif
vetruze
as apie tai pagalvojau,bet nerasiau...
susidomejus
Bet juk skiriasi kokybe, koncentracija, kaina... Bandyt reikia. Paciai dometis. Ka gali pirkti vienas- gal negali kitas. O ir odos skirtingos labai. Aisku, galima rekomenduot kremus su hialuronu, kolagenu, deguonimi, vitaminu C ir pan. Bet vel, ju tiek daug...
Tora 5
QUOTE(Rūtukė @ 2009 10 19, 14:09)
Čia panašus klausimas, kaip kokia spalva labiau tinka 30+ metų moteriai. Juk kiekviena oda yra skirtinga, ir jos negalima klasifikuoti vien tik 30+.
blush2.gif  Nesupyk, bet tikrai.  4u.gif
*

Suprantu ka norejai pasakyti...nepykstu...tiek to,gyvenk biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(susidomejus @ 2009 10 19, 16:28)
Bet juk skiriasi kokybe, koncentracija, kaina... Bandyt reikia. Paciai dometis. Ka gali pirkti vienas- gal negali kitas. O ir odos skirtingos labai. Aisku, galima rekomenduot kremus su hialuronu, kolagenu, deguonimi, vitaminu C ir pan. Bet vel, ju tiek daug...
*

Ka tu sakai...aniaaa bigsmile.gif biggrin.gif
Papildyta:

Gal siek tiek kitaip reikejo parasyt.As savo oda zinau puikiai,ir zinau ka naudoti,ir pan.Domejausiu,gal kokiu naijienu yra atsirade sioje srityje. smile.gif
Realybe
labas vakaras 4u.gif
*

Merginos jokie kremai su Hialiurono rugstim ar bet kokiais kitais priedais beveik nieko neveikia musu odos. Tiksliau veikia,bet tik pavirsinius sluoksnius. Musu odos tokia anatomija,kad kitaip but negali. Kai mokiausi kosmetologijos,viena destytoja odos gydytoja,paminejo,kad pati niekada neperka brangiu kremu,nes visa tai tik akiu dumimas. Kita destytoja pati dirbanti kosmetologe sake ta pati. Bet taip pat sake,kad mes negalime to sakyti savo klientems,nes visada bus tuo tikinciu moteru,kurioms reikia ir viskas tu brangiu kremu.. doh.gif Nei jokio deguonies i krema idet neimanoma! Ar bent galit isivaizduot,kaip idet deguoni i krema? Jei norit kazkokio poveikio,vienintelis dalykas,kuris gali paveikti gilesnius odos sluoksnius,tai papildai,kuriuos geriame. T.Y IS VIDAUS KITAIP SAKANT. 4u.gif Hialiurono rugsties kapsules taip pat yra,jos nepigios,bet tai nepalyginamai geriau nei kremas,kuris tik pamaitina oda is pavirsiaus smile.gif
susidomejus
Su papildais problemele: kad jie pasiektu oda reikia gert kelis menesius, nes naudingomis medziagomis pirmiausiai aprupinami gyvybiskai svarbesni organai.
Nosferatu
Parašysiu ką aš naudoju:
Ryta ir vakare plaunu veidą Logona putomis, valau veida Logona losjonu, tepu kremu šiuo metu Sante serijos. Geriu kapsules Biocell ryta ant tuščio skrandžio užsigeriu stikline Neptuno vandeniu jau du men. Kūna prižiūriu lygiai taip pat kaip veidą, tik atitinkamomis priemonėmis, šiuo metu naudoju dušo pienelį iš Weledos ir po dušo naudoju Logona alieju. Man 39 metai. Bet atrodau kaip dukra savo bendraamžiams, net nepatogu kartais pasidaro blush2.gif Stengiuosi užmigti iki 23 val. vakaro, valgau tik savo gaminta maistą, sportuoju visa gyvenimą (joga, treniruokliu salėje). Vasara dviračiu važinėjuosi.
Retsykiais nueinu pas kosmetologe, veido masažo procedūrai, bet senokai jau buvau blush2.gif

Soliarumo paslaugomis nesinaudoju schmoll.gif
vetruze
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 21, 08:02)
Parašysiu ką aš naudoju:
Ryta ir vakare plaunu veidą Logona putomis, valau veida Logona losjonu, tepu kremu šiuo metu Sante serijos. Geriu kapsules Biocell ryta ant tuščio skrandžio užsigeriu stikline Neptuno vandeniu jau du men. Kūna prižiūriu lygiai taip pat kaip veidą, tik atitinkamomis priemonėmis, šiuo metu naudoju dušo pienelį iš Weledos ir po dušo naudoju Logona alieju. Man 39 metai. Bet atrodau kaip dukra savo bendraamžiams, net nepatogu kartais  pasidaro blush2.gif  Stengiuosi užmigti iki 23 val. vakaro, valgau tik savo gaminta maistą, sportuoju visa gyvenimą (joga, treniruokliu salėje). Vasara dviračiu važinėjuosi.
Retsykiais nueinu pas kosmetologe, veido masažo procedūrai, bet senokai jau buvau  blush2.gif

Soliarumo paslaugomis nesinaudoju  schmoll.gif
*

visada malonu skaityti tokias zinutes,bet,turbut,dar ir genai geri smile.gif
Rūtukė
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 21, 09:02)
Parašysiu ką aš naudoju:
Ryta ir vakare plaunu veidą Logona putomis, valau veida Logona losjonu, tepu kremu šiuo metu Sante serijos. Geriu kapsules Biocell ryta ant tuščio skrandžio užsigeriu stikline Neptuno vandeniu jau du men. Kūna prižiūriu lygiai taip pat kaip veidą, tik atitinkamomis priemonėmis, šiuo metu naudoju dušo pienelį iš Weledos ir po dušo naudoju Logona alieju. Man 39 metai. Bet atrodau kaip dukra savo bendraamžiams, net nepatogu kartais  pasidaro blush2.gif  Stengiuosi užmigti iki 23 val. vakaro, valgau tik savo gaminta maistą, sportuoju visa gyvenimą (joga, treniruokliu salėje). Vasara dviračiu važinėjuosi.
Retsykiais nueinu pas kosmetologe, veido masažo procedūrai, bet senokai jau buvau  blush2.gif

*

SUPER!! thumbup.gif
Žaviuosi tokiom moterim, ir 100 proc. pritariu Jūsų priemonių kompleksui.
Merginos - imkit pavyzdį ir nereiks nei "brangių" kremų, nei vaistų nuo depresijos mirksiukas.gif
Aišku, visos suprantam, kad ne kiekviena galime sau leisti nuolat gerti Biocell'į, ar eitį į baseiną 2 kartus per savaitę. Bet tikrai kiekviena galim sveikiau maitintis, pasivaikščioti per pietų pertrauką gryname ore, nueiti pesčiomis iki parduotuvės ar atsisakyti naudotis liftu. Visa tai atsispindi veide ir atsiliepia savijautai.

mirksiukas.gif
Realybe
QUOTE(susidomejus @ 2009 10 20, 22:07)
Su papildais problemele: kad jie pasiektu oda reikia gert kelis menesius, nes naudingomis medziagomis pirmiausiai aprupinami gyvybiskai svarbesni organai.
*

Tai zinoma,jie nepaveiks is karto smile.gif bet visi tie hialiuronai kremuose,tuo labiau..B e to viskas musu organizme susije. Kai pasiekia gyvybiskai svarbius organus,pagereja ir odos bukle. 4u.gif
Papildyta:
Parašysiu ką aš naudoju:

*

Super! thumbup.gif Saunuole tu!
susidomejus
Parašysiu ką aš naudoju:

*

Labai gerai darote smile.gif Net pavydas ima, kad taip galite. 4u.gif Sekmes smile.gif Kad viti taip galetu rupintis savimi. Man pvz. per darbus truksta laiko, deja...
Nosferatu
QUOTE(susidomejus @ 2009 10 21, 16:23)
Labai gerai darote smile.gif Net pavydas ima, kad taip galite.  4u.gif Sekmes  smile.gif Kad viti taip galetu rupintis savimi. Man pvz. per darbus truksta laiko, deja...
*

Po darbo du kart į savaite lekiu į sportą. Sutarti pasirašiau 6 men., taip pigiau ir be to arti darbo. Geriau pasportuoti negu kamsčiuose prastoveti, o namo atvažiuoji tuo pačiu laiku ax.gif

Vakare kai visi jau pamaitinti, paguldyti, užsiėmu savimi ( maudynės, depiliacija, kaukės... ir t.t.)
Vitaminus nešiojuosi rankinuke.
Ir kur čia to laiko reikia papildomo? g.gif
susidomejus
Kai visa diena dirbi nuo ryto iki velaus vakaro- kada sportuot? Mat turiu du darbus... Bet tai nereiskia, kad atrodau blogai.
Rūtukė
Prisiminiau čia į temą. Nusipirkau Pilies vaistinėj Annos Lotan drėkinklį, vadinasi "Rinktinis drėkiklis su hialurono rūgštim ir jūros dumbliais". Kosmetologė pabarė, kad nepasitarus su ja nusipirkau, neva jis nėra vertingas. Bet ten nedidelis kiekis, supilstyta vaistinėj, kainavo 12 litų, tai ir nepagailėjau. Maniau, aj - pabandysiu, blogiau nebus.
Galiu pasakyt, kad labai vykęs dalykas. Vakarais prieš miegą švarų veidą išsitepu, kur reikia - dar ir kremu pasitepu, nes tas drėkiklis labai jau greit susigeria. Ryte oda švyti. smile.gif
Nosferatu
QUOTE(susidomejus @ 2009 10 21, 16:49)
Kai visa diena dirbi nuo ryto iki velaus vakaro- kada sportuot? Mat turiu du darbus... Bet tai nereiskia, kad atrodau blogai.
*

Visų pinigų neuždirbsi. Mano išvada tokia, kad labiau mylėti save reikia, nes nuo darbo tik kuprotas liksi , bet "nebagotas". Na nebent , jeigu savo firmelę turite, tada galite ir praturtėti šiek tiek labiau už kitus, bet nervų kiek ir atsakomybės doh.gif Po tokių sunkių darbų, super atsipalaidavimui: sportas, masažas ir baseinas, kitų atvejų ne matau dėl ko nugaros lenkti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rūtukė @ 2009 10 22, 11:21)
Prisiminiau čia į temą. Nusipirkau Pilies vaistinėj Annos Lotan drėkinklį, vadinasi "Rinktinis drėkiklis su hialurono rūgštim ir jūros dumbliais". Kosmetologė pabarė, kad nepasitarus su ja nusipirkau, neva jis nėra vertingas. Bet ten nedidelis kiekis, supilstyta vaistinėj, kainavo 12 litų, tai ir nepagailėjau. Maniau, aj - pabandysiu, blogiau nebus.
Galiu pasakyt, kad labai vykęs dalykas. Vakarais prieš miegą švarų veidą išsitepu, kur reikia - dar ir kremu pasitepu, nes tas drėkiklis labai jau greit susigeria. Ryte oda švyti.  smile.gif
*

Kiek žinau, tai Anna Lotan priemonės riebesnei odelei, probleminiai, bet jeigu tinka kodėl gi ne.
Rūtukė
[Kiek žinau, tai Anna Lotan priemonės riebesnei odelei, probleminiai, bet jeigu tinka kodėl gi ne.
*

[/quote]

Taip, būtent tokia mano oda. Gal todėl tinka. ax.gif
susidomejus
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 22, 12:17)
Visų pinigų neuždirbsi. Mano išvada tokia, kad labiau mylėti save reikia, nes nuo darbo tik kuprotas liksi , bet "nebagotas". Na nebent , jeigu savo firmelę turite, tada galite  ir praturtėti šiek tiek labiau už kitus, bet nervų kiek ir atsakomybės  doh.gif Po tokių sunkių darbų, super atsipalaidavimui: sportas, masažas ir baseinas, kitų atvejų ne matau dėl ko nugaros lenkti  g.gif

Butent: turiu savo firmele. smile.gif
letka
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 22, 11:17)
Visų pinigų neuždirbsi. Mano išvada tokia, kad labiau mylėti save reikia, nes nuo darbo tik kuprotas liksi , bet "nebagotas". Na nebent , jeigu savo firmelę turite, tada galite  ir praturtėti šiek tiek labiau už kitus, bet nervų kiek ir atsakomybės  doh.gif Po tokių sunkių darbų, super atsipalaidavimui: sportas, masažas ir baseinas, kitų atvejų ne matau dėl ko nugaros lenkti  g.gif
Papildyta:
Kiek žinau, tai Anna Lotan priemonės riebesnei odelei, probleminiai, bet jeigu tinka kodėl gi ne.
*

ne tik riebesnei. Yra visa linija sausai jautriai odai. Pati naudoju jau 6-us metus ir nieko labiau tinkancio nesugebu atrasti.
maziuk
Nosferatu, atsiprasau, bet kas cia per kosmetika, kuria minite - Logan, Sante? Niekad tokiu negirdejau - gal praleidau ka?
ax.gif
Papildyta:
QUOTE(maziuk @ 2009 10 31, 11:11)
Nosferatu, atsiprasau, bet kas cia per kosmetika, kuria minite - Logan, Sante? Niekad tokiu negirdejau - gal praleidau ka?
ax.gif
*

ir dar labiau atsiprasau, kad nesugebejau parasyt normaliai - Logona, ne Logan... blush2.gif blush2.gif
Nosferatu
Ekologiška kosmetika, perku Vln CUP penktas aukštas.
prokurotaite
Laba diena. koki krema pasiulytumete is Chanel ? Man labai patinka sios firmos krmai,nezinau koki geresni pasirinkti. Oda linkusi sauseti.
prokurotaite
QUOTE(prokurotaite @ 2009 10 31, 22:10)
Laba diena. koki krema pasiulytumete is Chanel ? Man labai patinka sios firmos krmai,nezinau koki geresni pasirinkti. Oda linkusi sauseti.
*

Niekas nenaudojote sios linijos gaminiu? unsure.gif
susidomejus
man atrodo, kad viena mano kliente naudoja, Ryt paklausiu.
Skaiste.Bartaseviciene
Sveikos, mano oda yra labai sausa. Dažnai kai nusiperku kremukus, nuo jų mane išberia arba nebūna išviso jokio poveikio.
Esu kažkada seniau iš draugės platinančios AVON gavusi nemokamai tokį mėginėlį, tai labai patiko, bet kažkaip to kremo nebenusipirkau, kadangi užsisakiusi buvau kitas prekes.
Tai gi, gal jūs galėtumėte patarti kokius kremukus pirkti? Gal kurios iš AVON užsisakote?

Šiaip, dažniausiai tai darau natūralias veido kaukes ir pnš. Tai yra tikrai poveikis, niekada nenusivyliau. Daug kaukių receptų prisirinkusi turiu, na, bet pagalvojus, negaliu kiekvieną dieną, vakare ir ryte darytis kaukes, labai nusibosta. Tai manau, reikia nusipirkti gerą veido kremą ir džiaugtis juo. 4u.gif
Asstule
Parašysiu ką aš naudoju:

*

Saunuole thumbup.gif Ir dar 2 vaikucius turite bigsmile.gif Tikrai pavyzdys visoms 4u.gif
PUPA13
Ryte nusiprausiu prausikliu ir pasitepu veido bei paakiu kremuku.Pakui maskuoklis ir mini makijazas.Vakare tas pats kaip iki makijazo.Dusas su duso zele ir aliejum kunui,kartais vonios malonumai.3k i sav sporto sale,kadangi nesu liekna.Lankausi pas kosmetologe,nes reikia veido valymu ir kosmetika kosmetologes.Kaip ir viskas.Dar noreciau proceduru celiulitui mazinti,nes is manes sudetas toks komplektas,kad be kosmetologes paslaugu ir sporto,ne kas butu lotuliukas.gif
susidomejus
QUOTE(Rūtukė @ 2009 10 22, 10:21)
Galiu pasakyt, kad labai vykęs dalykas. Vakarais prieš miegą švarų veidą išsitepu, kur reikia - dar ir kremu pasitepu, nes tas drėkiklis labai jau greit susigeria. Ryte oda švyti.  smile.gif
*

O kodel kosmetologe bare? Jinai nedirba su Anna Lotan kosmetika?
Papildyta:
QUOTE(susidomejus @ 2009 11 18, 21:19)
man atrodo, kad viena mano kliente naudoja, Ryt paklausiu.
*

Nieko jinai nepasake, tiesiog turejo kremuka, sunaudojo ir viskas.
isdykusS
Sveiki, noriu jusu paklaust, ar po 30m pakanka naudoti drekinamaji krema, ar reiktu jau ir kokio stangrinamojo?
susidomejus
QUOTE(isdykusS @ 2010 02 17, 05:50)
Sveiki, noriu jusu paklaust, ar po 30m pakanka naudoti drekinamaji krema, ar reiktu jau ir kokio stangrinamojo?
*

Priklauso nuo odos poreikio. Kartais stangrinamojo nereikia ir po 40 metu smile.gif
valeri1979
Man patinka Gernetik kremai ir prausikliai. thumbup.gif Taip pat naudoju Christina pilingus, kremukus, kaukytes. smile.gif tai profesionalia kosmetika. Naudojant reguliariai -rezultatai tikrai geri. Kartais nusiperku priemoniu ir is vaistines. Svarbu rasti sau tinkancia priemone bigsmile.gif .
prokurotaite
QUOTE(susidomejus @ 2010 01 29, 22:11)
Nieko jinai nepasake, tiesiog turejo kremuka, sunaudojo ir viskas.

aišku. naudoju dabar šitą kremą,bet irgi negaliu pasakyti nei ka blogo nei ka gero.
vetruze
QUOTE(isdykusS @ 2010 02 17, 06:50)
*

na,vien tik dregmes jau mazoka,reiketu kazko stipresnio,laikas juk eina... smile.gif
Linuute
Sveikutes

man geriausia obuoliu-migdolu serija is Loccitane ;)Ir kremas veidui,ir paakiu zele,ir tonikas wink.gif thumbup.gif
susidomejus
QUOTE(vetruze @ 2010 02 23, 12:37)
na,vien tik dregmes jau mazoka,reiketu kazko stipresnio,laikas juk eina... smile.gif
*

Cia priklauso nuo odos tipo ir bukles. Pazistu viena moteri, kuriai 40 ir jokio specialaus stangrinamojo kremo dar nenaudoja. Jos riebesne storesne oda. Sausoms plonoms gal reiketu g.gif
milduks*
Sveikos...
Kadangi, paskutiniu metu labai vertinami kremai su placenta, norėčiau paklausti - ar bandėte, jei taip kokia nuomonė? Kur galima įsigyti? Maždaug kokia kaina? 4u.gif
susidomejus
QUOTE(milduks* @ 2010 03 08, 21:26)
Sveikos...
Kadangi, paskutiniu metu labai vertinami kremai su placenta, norėčiau paklausti - ar bandėte, jei taip kokia nuomonė? Kur galima įsigyti? Maždaug kokia kaina? 4u.gif
*

Cia kremas su hormonais, efektas greitas ir stulbinantis, bet prie ju priprantama. Reikes pastoviai tokius vartot, kad issaugot efekta.
apolonas
QUOTE(milduks* @ 2010 03 08, 22:26)
Kur galima įsigyti? Maždaug kokia kaina? 4u.gif
*

Parsisiųsti/parsivežti iš vakarų ES valstybių. 100ml kaina 80-100Lt. Lietuvoje, kaip ir viskas, kelis kartus brangiau.
žvarba
mano nuomone labiau verta investuoti ne į išorines, o į vidines poveikio priemones... Oda turi savo apsauginį barjerą, čia nei nei hialuronas, DNR (reklamos marazmai) tikrai nepadarys jokio stebuklo... Pati dirbu biochemijos srityje, tai manau, jog šiek tiek suprantu apie žmogaus organizmo procesus biggrin.gif Apie mitybą nė nekalbėsiu,- čia jau kas be ko... Pati karts nuo karto panaudoju nakvišų aliejų, agurklių aliejų, sėmenų aliejų. Agurklės sėklos yra vienas geriausių gama-linoleninės rūgšties šaltinių, šios polinesočiosios riebiosios rūgšties daug ir nakvišose, sėmenyse... Kadangi ši riebioji rūgštis nėra sintetinama žmogaus organizme, t.y. ją gauti reikia su maistu.. bet gi nepilnavertė ta mūsų mityba.... Kas nežino, pasakysiu, kad ši rūgštis atsakinga už vandens balansą ląstelėje, ji yra ląstelių sienelės ir mitochondrijų sudedamoji dalis, kadangi dalyvauja prostaglandinų sintezėje, ji užtikrina moters ciklo harmoniją mirksiukas.gif .. Jokiu būdu nesakau, kad kremų nereikia, reikia ir aš kasdien jį naudoju ir stengiuosi palepinti savo odą, tik manau, kad priemonės veikiančios iš vidaus tikrai duoda daug apčiuopiamesnių rezultatų nei kremas mirksiukas.gif
Selga
QUOTE(žvarba @ 2010 03 10, 15:46)
Jokiu būdu nesakau, kad kremų nereikia, reikia ir aš kasdien jį naudoju ir stengiuosi palepinti savo odą, tik manau, kad priemonės veikiančios iš vidaus tikrai duoda daug apčiuopiamesnių rezultatų nei kremas mirksiukas.gif
*

Visu 100% sutinku drinks_cheers.gif . Be to dar manau, kad raukšlių atsiradimui didelę įtaką daro ir paveldimumas.
susidomejus
QUOTE(žvarba @ 2010 03 10, 14:46)
mano nuomone labiau verta investuoti ne į išorines, o į vidines poveikio priemones... Oda turi savo apsauginį barjerą, čia nei nei hialuronas, DNR (reklamos marazmai) tikrai nepadarys jokio stebuklo... Pati dirbu biochemijos srityje, tai manau, jog šiek tiek suprantu apie žmogaus organizmo procesus biggrin.gif  Apie mitybą  nė nekalbėsiu,- čia jau kas be ko... Pati karts nuo karto panaudoju nakvišų aliejų, agurklių aliejų, sėmenų aliejų. Agurklės sėklos yra vienas geriausių gama-linoleninės rūgšties šaltinių, šios polinesočiosios riebiosios rūgšties daug ir nakvišose, sėmenyse... Kadangi ši riebioji rūgštis nėra sintetinama žmogaus organizme, t.y. ją gauti reikia su maistu.. bet gi nepilnavertė ta mūsų mityba....  Kas nežino, pasakysiu, kad ši rūgštis atsakinga už vandens balansą ląstelėje, ji yra ląstelių sienelės ir mitochondrijų sudedamoji dalis, kadangi dalyvauja prostaglandinų sintezėje, ji užtikrina moters ciklo harmoniją mirksiukas.gif .. Jokiu būdu nesakau, kad kremų nereikia, reikia ir aš kasdien jį naudoju ir stengiuosi palepinti savo odą, tik manau, kad priemonės veikiančios iš vidaus tikrai duoda daug apčiuopiamesnių rezultatų nei kremas mirksiukas.gif
*

QUOTE(Selga @ 2010 03 10, 15:03)
Visu 100% sutinku drinks_cheers.gif . Be to dar manau, kad raukšlių atsiradimui didelę įtaką daro ir paveldimumas.
*

Tiesa, kaip gyveni, ka valgai, taip ir atrodai. Ir paveldimumas irgi svarbu. Bet dar ir aplinka veikia. Cia jau nieko pakeist negalima, tik apsisaugot. O kadangi mityba nepilnaverte, tai daznai tas nedidelis vertingu medziagu kiekis iki odos neateina. Tada reikia tepti is virsaus smile.gif
žvarba
QUOTE(Selga @ 2010 03 10, 15:03)
*

net nesiginčiju ax.gif

QUOTE(susidomejus @ 2010 03 10, 15:31)
O kadangi mityba nepilnaverte, tai daznai tas nedidelis vertingu medziagu kiekis iki odos neateina. Tada reikia tepti is virsaus  smile.gif
*

todėl vietoj labai brangaus kremo, vaistinėse nusiperku papildų su nakvišų ar agurklių aliejum... mirksiukas.gif o kam dar lieka pinigėlių labai brangiam ir geram kremui, tai thumbup.gif tiesiog aš pati daugiau investuoju į priemones "iš vidaus", o kremas man daugiau kaip pagalbinė priemonė... čia panašiai kaip rinktis ar tepalas nuo skausmo, ar vaistai nuo skausmo priežasties mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.