Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos "Fyfos"

Lengva temele, turintiems laisva minute:
Sutikes savo giminaite, eilini kart pagalvojau: o varge, jei ja koks vargsas zmogelis ves, tai jis tikrai gyvenima baigs savizudybe. As nezinau kur ritasi pasaulis, bet mano galvoje toks pasaulio supratimas, kuriuo vadovaujasi daugelis Lietuvos merginu, tiesiog neissitenka. 26 metu mergina, gyvenanti tevo islaikomame bute, vazinejanti tevo nupirktu lizinginiu auto, savo alga leidzianti tik Pradoms ir Versaciams, nemokanti net sau kiausinienes issikept, i visus zmones ziurinti is auksto neva i savo baudziauninkus ir t.t. Zinoma apie save, tokio tipo O LIA LIA mergaites galvoja daug geriau ir vis laukia savo svajoniu princo su baltu Mersu…
Ar as minejau, kad cia kalbu ne apie kokia seimo pirmininko, o apie paprasto zmogelio, dailide uzsienyje dirbancio dukrele.
Tai va man automatiskai kilo klausimas, ar tokio tipo “Gulbes” visos gauna milijonierius, kurie joms samdo tarnaites, ir kiek ju tada ant Lietuvos krasto yra, ar visdelto yra kazkoks budas jas atvesti i “doros” kelia.
O sitas pavizdys visada stoja man pries akis, kai pagalvoju apie vyrus, vis dazniau savo noru ir ne tik, lendacius po isp*zdejusiu poniuciu padais ir neva besidziaugianciais gyvenimu. Ar dar liko ant marijos zemes jaunu, bet pagal sena seimos modeli aukletu vyruku, kurie verciau givens su gumine lele pasoneje, nei kurs seima su viena siu siuolaikiniu, moderniu O lia lia tipo mergaiciu.
Ir isvis pasireikst prasau tiek vyrus tiek moteris ir atskleist kas seimoje “BOSAS”. Tik nereikia tu marazmu apie lygybe, vienybe, brolybe. Visvien vieno is jusu balsas yra lemiamas… quiet.gif
Atsakyti
O sako vyrai ne pletkininkai ir ne svieto lygyntojai doh.gif
Savam darže kapstykites, ko jūs kitame akmenų ieškote, kai pas patį gali gulėti visas Puntukas panosėje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2009 05 10, 20:58)
O sako vyrai ne pletkininkai ir ne svieto lygyntojai  doh.gif
Savam darže kapstykites, ko jūs kitame akmenų ieškote, kai pas patį gali gulėti visas Puntukas panosėje  lotuliukas.gif

tai deja beveik savas darzas ir yra, nes kai kurie artimi man zmones susiejo gyvenimus, na gal ne su tokiom gyvenimo nuodytojom bet panasiom, tai man nesuprantama, kaip tokie zmones gali but laimingi, ar siais laikais yra madoj uzsikelt tokias nagines ant sprando ar kaip g.gif blink.gif ar jau siais laikais vyras nebesirenka sau moters?
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 10, 20:45)
tai deja beveik savas darzas ir yra, nes kai kurie artimi man zmones susiejo gyvenimus, na gal ne su tokiom gyvenimo nuodytojom bet panasiom, tai man nesuprantama, kaip tokie zmones gali but laimingi, ar siais laikais yra madoj uzsikelt tokias nagines ant sprando ar kaip  g.gif  blink.gif ar jau siais laikais vyras nebesirenka sau moters?

Tai jūsų žmona "nagines ant sprando" užkėlė? Tai kaip čia dabar su ta Marijos žeme gaunasi?
Jei ne jūsų žmona, tai kokią jūs teise turite lįsti į kitą šeimą ir aiškinti kaip jie privalo gyventi?
O gal jūsų tėvai leidžia pinigus jūsų seseriai? Taitada - koks jūsų reikalas kur ir kam tėvai išleidžia SAVO uždirbtus pinigus?
O gal jūsų brolio draugė? Bet tai irgi nejūsų šeima ir niekas jūsų nuomonės ar patarimo neklausė. Ar ne taip?
Koks jūsų reikalas, kaip ir kas gyvena? Kuopkitės savame darže ir gyvenkite kaip jums priimtina. Palikite kitus ramybėje, kol niekas jūsų neklausia patarimo.

Jūs drįstate vadinti kitas "pletkų bobomis", bet pats esate ne ką geresnis.

cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2009 05 10, 22:18)
Tai jūsų žmona "nagines ant sprando" užkėlė? Tai kaip čia dabar su ta Marijos žeme gaunasi?
Jei ne jūsų žmona, tai kokią jūs teise turite lįsti į kitą šeimą ir aiškinti kaip jie privalo gyventi?
O gal jūsų tėvai leidžia pinigus jūsų seseriai? Taitada - koks jūsų reikalas kur ir kam tėvai išleidžia SAVO uždirbtus pinigus?
O gal jūsų brolio draugė? Bet tai irgi nejūsų šeima ir niekas jūsų nuomonės ar patarimo neklausė. Ar ne taip?
Koks jūsų reikalas, kaip ir kas gyvena? Kuopkitės savame darže ir gyvenkite kaip jums priimtina. Palikite kitus ramybėje, kol niekas jūsų neklausia patarimo.

Jūs drįstate vadinti kitas "pletkų bobomis", bet pats esate ne ką geresnis.

Klausykite, as nezinau kaip jus isivaizduojate kam reikalingi forumai, bet man jie laisvos minutes, kai esu online praleidimo budas ir chatinimas apie niekus. Jei temos jums nepriimtinos, ar jums sukelia kazkokiu asociaciju su jusu pacios kompeksais, tai ignoruokite tiesiog, o nesidrapstykite putomis. Manau jus pamirsote isgerti savo vaistus, arba jums reikia spec. pagalbos, nes per daug dalyku pasaulyje jums neleidzia ramiai gyventi.
P.S. nespreskite apie zmogu pagal pasisakymus forumuose, nes nebutinai tai yra zmogaus bendravimo budo ir t.t. veidrodis.
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 10, 20:35)
Lengva temele, turintiems laisva minute:
Sutikes savo giminaite, eilini kart pagalvojau: o varge, jei ja koks vargsas zmogelis ves, tai jis tikrai gyvenima baigs savizudybe. As nezinau kur ritasi pasaulis, bet mano galvoje toks pasaulio supratimas, kuriuo vadovaujasi daugelis Lietuvos merginu, tiesiog neissitenka. 26 metu mergina, gyvenanti tevo islaikomame bute, vazinejanti tevo nupirktu lizinginiu auto, savo alga leidzianti tik Pradoms ir Versaciams, nemokanti net sau kiausinienes issikept, i visus zmones ziurinti is auksto neva i savo baudziauninkus ir t.t. Zinoma apie save, tokio tipo O LIA LIA mergaites galvoja daug geriau ir vis laukia savo svajoniu princo su baltu Mersu…
Ar as minejau, kad cia kalbu ne apie kokia seimo pirmininko, o apie paprasto zmogelio, dailide uzsienyje dirbancio dukrele.
Tai va man automatiskai kilo klausimas, ar tokio tipo “Gulbes” visos gauna milijonierius, kurie joms samdo tarnaites, ir kiek ju tada ant Lietuvos krasto yra, ar visdelto yra kazkoks budas jas atvesti i “doros” kelia.
O sitas pavizdys visada stoja man pries akis, kai pagalvoju apie vyrus, vis dazniau savo noru ir ne tik, lendacius po isp*zdejusiu poniuciu padais ir neva besidziaugianciais gyvenimu. Ar dar liko ant marijos zemes jaunu, bet pagal sena seimos modeli aukletu vyruku, kurie verciau givens su gumine lele pasoneje, nei kurs seima su viena siu siuolaikiniu, moderniu O lia lia tipo mergaiciu.
Ir isvis pasireikst prasau tiek vyrus tiek moteris ir atskleist kas seimoje “BOSAS”. Tik nereikia tu marazmu apie lygybe, vienybe, brolybe. Visvien vieno is jusu balsas yra lemiamas…  quiet.gif


pavydas mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 11, 10:59)
Jei temos jums nepriimtinos, ar jums sukelia kazkokiu asociaciju su jusu pacios kompeksais, tai ignoruokite tiesiog, o nesidrapstykite putomis. Manau jus pamirsote isgerti savo vaistus, arba jums reikia spec. pagalbos, nes per daug dalyku pasaulyje jums neleidzia ramiai gyventi.

Ajo... Stiprus argumentas thumbup.gif
Atsakyti
apie ka tema,nesupratau biggrin.gif
apie zmonas fyfas? biggrin.gif
nu kazkam reikia zmonos-tarnaites,kazkam-zmonos vaiku motinos,kazkam-fyfos... pirmam esme kad namie tvarka butu,kojines sulygintos,antram-kad vaikai butu sveiki,auginami teisingai,nu o treciam-grozio,reklamos aplinkiniams cool.gif biggrin.gif
tai apie ka snekesim?? dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 05 11, 14:15)
apie ka tema,nesupratau  biggrin.gif
apie zmonas fyfas?  biggrin.gif
nu kazkam reikia zmonos-tarnaites,kazkam-zmonos vaiku motinos,kazkam-fyfos... pirmam esme kad namie tvarka butu,kojines sulygintos,antram-kad vaikai butu sveiki,auginami teisingai,nu o treciam-grozio,reklamos aplinkiniams  cool.gif  biggrin.gif
tai apie ka snekesim??  dirol.gif

Na sumaliau cia kaip ir tris temas: Dabartinis merginu ''fyfejimas'' (tikiuosi suprantat ka turiu omeny), zavejimasis jomis (juk kazkam jos patinka doh.gif ), ir seimos modelis, pasikeites per paskutinius 20 metu, o bendrame vardiklyje yra mano giminaite apie kuria rasiau ir kuria nuolat pasiepiame su kitais giminaiciais doh.gif lotuliukas.gif
Tik baiminuosi, kad mano busimam sunui, teks zmona jamt viena is tokiu barakudu, arba varyt kur i gudu sibira sau antosios puses ieskot biggrin.gif
P.S. visokias Nakvisas prasau nuodais nesispjaudyt, cia vyru puslapis ir man idomus ju poziuris i tokio tipo moteris/merginas, na zinoma ir draugisku mamyciu nomones laukiamos kaip visada drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 11, 13:52)
<...> cia vyru puslapis ir man idomus ju poziuris i tokio tipo moteris/merginas, na zinoma ir draugisku mamyciu nomones laukiamos kaip visada  drinks_cheers.gif

Afygiena logika lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 11, 13:52)

Tik baiminuosi, kad mano busimam sunui, teks zmona jamt viena is tokiu barakudu, arba varyt kur i gudu sibira sau antosios puses ieskot  biggrin.gif


o as tai baiminuos,kad mano dukrai teks toks vyras,kuri tevai ismoke,kad boba namie tik barsciams virt ir tapkem paduot biggrin.gif ... ir ka?? manai bus kaip mes noresim..bus kaip jie nores cool.gif bet tai nereiskia,kad turim teigti nuo mazens,kad kazkas yra visiskai balta ir kazkas visiskai juoda...tos pacios barakudos manau laikinas dalykas..ateina diena kai jos tampa arba netampa sakykim visai kitomis...taspats gali ivykti su ramia nuolankia kaimietuke,visada pasiruosusia vyrui subine nusluostyt...op viena diena ir apsisuka viskas...
o del tu fyfu ir etc..as turiu tokia nuomone..ar tik ne vyrai patys ir kalti del to..kazin kas ant tiek islepino moteris,kad jos dabar taip gyvena?? yra patarle"duoda-imk,musa-bek" tai kodel neimti jei duoda... bigsmile.gif kodel negyventi lengvai jei pilnai tam salygos yra?? kodel nevazineti nauju mersu,kuri dovanoja tau..negi reik sakyt ne nenoriu,as pati uzsidirbsiu nusipirksiu.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu blaiviai mastykim biggrin.gif atsisakytumet?? as ne.. cool.gif


Atsakyti
kažkokia fyfa "nedavė"? g.gif
Atsakyti