Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos "Fyfos"

QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 10:37)
O kam skirta žmona, jei jūs turite daug pinigų? Jei tuos pinigus jūs uždirbate sunkiu darbu. Grįšit namo ir kalbėsitės apie Kanto filosofiją?

Vat buten su fyfa nebent kalbesiu apie Kanto filosofija....

O nepriklausomai kiek as turesiu pinigu zmona vistiek turetu dirbti... O po darbu kalbesim nebent apie kas gero buvo per diena (aisku jei ji ne fyfa ir diena praleido ne shoping soliariumai makijazai drauges) kursim ateities planus, namu remontus, apie vaikus.... siaip tai temu begalybe, nuo konkreciu zmoniu priklauso...
Atsakyti
QUOTE(blogas vyras @ 2009 05 12, 10:43)
kursim ateities planus, namu remontus, apie vaikus....

Jūs mąstote kaip neturtingas žmogus.
Atsakyti
Nes pats esi...?
Atsakyti
QUOTE(Nuelė @ 2009 05 11, 20:36)
As ir savajam pagimdziau  bis.gif  , siaip visai nenorejau, bet kazkaip reikia kailinius uzsidirbt?..  nail.gif


thumbup.gif thumbup.gif Aš ir va tuoj pagimdysiu, nes dar paliks už tai, kad nesusimoku niekuo už išlaikymą lotuliukas.gif Bijau strijų ir antsvorio, bet tai bus proga po to dar daugiau bapkių išleisti figūrą taisant... o tai yra kaifas tokiai blondinei kaip aš lotuliukas.gif

QUOTE(Bekasė @ 2009 05 11, 21:40)
Is esmes manau, kad tokias fyfas renkasi vyrai abejojantys savo verte. Jiems tai kaip grazus daiktas, kuriuo galima pasigirti. Kai nelabai kuo turi pasigirti is savo vidaus, tai demonstruoji kiek imanoma puosnesne isore


drinks_cheers.gif Labai panašiai visada galvojau. Kiek teko sutikt porų, kur vyras eina su fyfute iškėlęs galvą, investavęs į ją kiek tik turi biggrin.gif , tai ir pasimatė pabendravus koks jis neužtikrintas savimi daugeliu atvejų, ar iš vaikystės netgi likę kompleksai dėl išvaizdos ir t.t. Aišku, visokių išimčių yra. Kitiems tiesiog tokios labai labai patinka.

Šiaip ir apsirikti galima, beje.. tarkim, aš blondinė, aukštakulniai, kosmetika, drabužiai mano silpnybė. Bet tai nereiškia, kad esu buka, nieko nebaigus, nedirbus normalaus darbo, nes visa tai dariau ir t.t. Ir namus tvarkau viena, maistą gaminu vyrui, nes dirba daug. Ne visos fyfiškai atrodančios yra fyfos mirksiukas.gif Va pasikėliau kaip fyfa lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanda: 12 gegužės 2009 - 09:52
O kiek cia tu turtingu..... is tikruju labai turtingu....


Nors ai...tegu tie labai turtingi ir gyvena su tom skystom tusciagalvem....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blogas vyras: 12 gegužės 2009 - 09:53
as norėčiau sau leisti nedirbti - dailinčiausi nagučius, skaityčiau knygas, namus tvarkytu namų tvarkytoja ax.gif
kad nebūtų nuobodu, manau, kad kokia visuomenine veikla užsiiminėčiau - būčiau nedirbanti fyfa, bet nenuobodi - ne tik apie soliariumus kalbet būtų galima rolleyes.gif
ai, kažkaip įsisvajojau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blogas vyras @ 2009 05 12, 10:51)
Nors ai...tegu tie labai turtingi ir gyvena su tom skystom tusciagalvem....

Taip. O mes gyvensim su bjauriomis tuščiagalvėmis.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 10:54)
Taip. O mes gyvensim su bjauriomis tuščiagalvėmis.



Cia tipo norejei pasigirt kad labai turtingas, ar kad zmona fyfa..... smile.gif

Jei turtingas - sveikinu
jei zmona fyfa - uzjauciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blogas vyras: 12 gegužės 2009 - 09:58
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 10:48)
Nes pats esi...?

Galima buti turtingu dvasiskai!
Be to kas nustato ta riba tarp turtingo ir nerturtingo? Gali atrodyti turtuolis pries bomza turedamas kisenej 100 lt !
Atsakyti
QUOTE(blogas vyras @ 2009 05 12, 10:56)
Jei turtingas - sveikinu
jei zmona fyfa - uzjauciu

Nereikia nei to, nei to... Ar jau turite vaiką? Prieš pora metų jau norėjote. Gal jau sveikinti? Vaikas gerokai pakeičia gyvenimo filosofiją per keleta metų...
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2009 05 12, 10:59)
Galima buti turtingu dvasiskai!
Be to kas nustato ta riba tarp turtingo ir nerturtingo? Gali atrodyti turtuolis pries bomza turedamas kisenej 100 lt !



nu kalba eina ne kaip atrodysi pries bomza o kaip pries fyfa.... ka tu galesi pasiulyt fyfai turedamas 100 lt.
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 11:01)
Nereikia nei to, nei to... Ar jau turite vaiką? Prieš pora metų jau norėjote. Gal jau sveikinti? Vaikas gerokai pakeičia gyvenimo filosofiją per keleta metų...



cai ne ta tema.... bet butent pakeicia visa filosofija.... ir mano stipriai pakeite....
Atsakyti
QUOTE(blogas vyras @ 2009 05 12, 11:03)
cai ne ta tema.... bet butent pakeicia visa filosofija.... ir mano stipriai pakeite....

Tai sveikinu. Ar bandėte galvoti kodėl filosofija keičiasi? Kaip pasikeitė svajonės, siekiai ir tikslai? Kai bendra tema tampa tik remontas...
Atsakyti