Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos "Fyfos"

QUOTE(blogas vyras @ 2009 05 12, 11:55)
Askritai yra didziulis atstumas tarp tos kuri sedi leksuse kuri nupirko jos turtingas vyrelis, ir nieko neveikdama varineja per diena po grozio salonus pardas etc ir 
tos kuri turi kazkoki versla, ir savo uzdirbtu pinigu sedi tokiam paciam leksuse..... is isores pirma sekunde abi atrodys vienodos, bet uzteks labai trumpai pamatyti vienos ir kitos elgesi, manieras, bendravima, jos skirsis kaip diena ir naktis....

zinoma, kad skirsis - fyfos zvilgsnis sukels vyrui kutenima tam tikroj vietoj, o ne fyfos zvilgsnis ir isiutusi buliu gali sustabdyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2009 05 12, 11:59)
Nu, o kas tame nenormalaus? Ar būtumėt laimingas, jei ones foto albumuose dominuotų pabaisos?

Man tai baisiau atrodo tokie pareiškimai - "pasidariau savo erotinių nuotraukų albumą ir padovanojau vyrui gimtadienio proga" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 11:54)
Jei vertybės ne tokios kaip jūsų, tai dar nereiškia, kad jų nėra.
Jei visuomenė būtų nepakanti tokiam stiliui ar mąstymo būdui - ar tai būtų populiaru? Jei visgi populiaru, tai reiškia, kad tos "fyfos" randa vaikinus, gimdo vaikus... Ar taip?


O jei kaip toli gribštelėjote. Čia galima naują temą atidaryti.
"Dvasinės vertybės, jų raida Lietuvoje ir t.t."
Nesiplečiant. Vertybes pas mus formuoja dabar kas? Spauda ir TV. O ten kas? Vertybės? Jus asmeniškai jos tenkina? Manęs ne.

Visuomenė pakanti, kodėl ji turėtų būti nepakanti? Juk jau buvo nuomonių: REIKIA fifų, jei jau toks stilius "gimė", vadinasi buvo poreikis.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 11:54)
Jei vertybės ne tokios kaip jūsų, tai dar nereiškia, kad jų nėra.
Jei visuomenė būtų nepakanti tokiam stiliui ar mąstymo būdui - ar tai būtų populiaru? Jei visgi populiaru, tai reiškia, kad tos "fyfos" randa vaikinus, gimdo vaikus... Ar taip?




ziurint ka laikysi vertybe.... kad populiaru, dar nereiskia kad vertybe.... Pasaulis issigimsta, negaliu nei televizijos paziuret kur olialia mergaites nestrakaliotu... visur brukamos tos "vertybes", tai is kur toms niolikinems visom ir semtis tu "vertybiu".
Nemanau kad ir pats Medini noretum matyt savo dukra kaip OLIALIA mergaite, ar kur erotinius masazus darancia...
Atsakyti
Nu bet ir temos čia jūsų doh.gif

Atrodo suaugę žmonės tai kuriem galam jums rūpi kas tos fifos ir kam jos g.gif pasiginčykim kur tą ribą tarp fifizmo ir ne....
Vaje kaip baisu peroksidiniai plaukai, aukštakulniai, bmw mašinytės blink.gif blink.gif blink.gif AAAAAAAAAAA blink.gif

Ar veikti nėra ką, ar kaip, ar bandot čia pakeisti kitų nuomonę ir įtikinti kad tai iš tikro pasaulio pabaiga, ar gal patys bandot susivokti kodėl jum taip jos nepatinka, gal vistik ne taip baisu...? doh.gif

Nu bet visi pokalbiai nu absoliučiai iš mano 12-15 metų repertuaro lotuliukas.gif
Tik mandresni žodžiai parinkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 12:00)
Man tai baisiau atrodo tokie pareiškimai - "pasidariau savo erotinių nuotraukų albumą ir padovanojau vyrui gimtadienio proga" biggrin.gif

vat sitam postui tai negaliu nepritart thumbup.gif lotuliukas.gif
skamba panasiai - "nuo silol, brangusis, miegosi ant sofutes, o kad nepamirstum kaip atrodau / kazkada atrodziau, tai va tau foto albumelis biggrin.gif "
Atsakyti
QUOTE(Kotryna @ 2009 05 12, 12:01)
Nesiplečiant. Vertybes pas mus formuoja dabar kas? Spauda ir TV.  O ten kas? Vertybės? Jus asmeniškai jos tenkina? Manęs ne.

Mae tenkina vertybės. O kodėl vertybes formuoja spauda ir TV? Ar tai ne tėvų atsakomybė?

QUOTE(blogas vyras @ 2009 05 12, 12:01)
ziurint ka laikysi vertybe.... kad populiaru, dar nereiskia kad vertybe.... Pasaulis issigimsta, negaliu nei televizijos paziuret kur olialia mergaites nestrakaliotu... visur brukamos tos "vertybes", tai is kur toms niolikinems visom ir semtis tu "vertybiu".
Nemanau kad ir pats Medini noretum matyt savo dukra kaip OLIALIA mergaite, ar kur erotinius masazus darancia...

Na nejau sunku suprati, kad jei yra paklausa, tai bus ir pasiūla. Jei žmonėms reikia per TV Olialia, tai bus. Klausimas kodėl reikia?
Manau visai nebloga profesija merginai. Bet aš sūnų turiu, man sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 11:04)
Bet aš sūnų turiu, man sunkiau.


nesunkiau..Tuoj bus Olialia berniukai gi smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 05 12, 12:06)
nesunkiau..Tuoj bus Olialia berniukai gi  smoke.gif

paklausa bus flirt.gif
kaip tik bus tinkamas tam laikui, kai man 40 stuktels biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2009 05 12, 11:53)
Būtent. Yra tokia vyrų kategorija, kuriems jų moters išvaizda - jų pačių vertės ženklas. Jiems tiesiog tokios moterys reikalingos.

Visiems vyrams patinka grazios moterys. Mano zmona atrodo idealiai, bet ji nera "Kiaura fyfa". Nebutina tapti "kiaurai" norint but patraukliai ar ne taip?
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2009 05 12, 11:59)
Nu, o kas tame nenormalaus? Ar būtumėt laimingas, jei ones foto albumuose dominuotų pabaisos?


Man atrodo ir dominuoja lotuliukas.gif ar as ne į tą one pataikau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 05 12, 12:06)
nesunkiau..Tuoj bus Olialia berniukai gi  smoke.gif

Jis nenori patikti kitiems. Iš kur pas jį tai, nesuprantu...
Atsakyti