Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos "Fyfos"

QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 12:44)
Tai ko jis pasiekė?

Aš išgėriu, paragauju. Bet, dėja, neprisigeriu. Neleidžiu sau tokios "prabangos", žinau kas laukia "po to". Degtinės - negeriu visiškai.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2009 05 12, 13:50)
Aš išgėriu, paragauju. Bet, dėja, neprisigeriu. Neleidžiu sau tokios "prabangos", žinau kas laukia "po to". Degtinės - negeriu visiškai.

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 13:47)
Tačiau visvien buvo laaabai toli iki šiuolaikinių paauglių, kurios atrodo kaip mažametės prostitutės.

Vaikai pralenkia savo tėvus. Manote jūs kitaip tėvams atrodėte?
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2009 05 12, 13:50)
Aš išgėriu, paragauju. Bet, dėja, neprisigeriu. Neleidžiu sau tokios "prabangos", žinau kas laukia "po to". Degtinės - negeriu visiškai.

Aš taip pat žinau kas būna po to. Bet geriu. Nėra lengva, tenka prisiversti. Bet mes nesirenkam lengvų kelių..
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 14:51)
Vaikai pralenkia savo tėvus. Manote jūs kitaip tėvams atrodėte?

Nemanau.
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 12:47)
Bet galėjai taip ir numirti, ką? Visą ier išgėrei?
<...>

Visos "nepatempiau" schmoll.gif
18-niolikos "sukirtom rankom" su vienu iš draugų, kad vieną po kitos surukys cigarečių pokelį ("BOND" berods). Sedėjo balkone, geras dvi valandas tempė vieną po kitos. Veliau vėmė toliau nei mato. Nerūko po šiai dienai.
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 13:52)

Na vat nori mano Medinukas auskarą įsiverti (tiesa tik į ausį). Kol buvo mažas paaiškinau, kad tik jūrininkai galėdavo auskarą įsiverti kai Horno kyšulį apiplaukdavo. O kai du kartus visą pasaulį apiplaukdavo galėdavo nesistoti kai karalienė įeidavo...
Bet žiūriu, kad nebeužtenka tokios argumentacijos.
O man auskaruoti piderastais atrodo...
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 13:47)
[...] Pati auginu dukrą ir puikiai suprantu, kad vaikams tėvų nuomonė dažnai būna mažiau svarbi, nei draugų. Su manimi juk tėvai irgi kalbėjosi apie tai, bet visvien per tą tuštybę pereiti turėjau... Tačiau visvien buvo laaabai toli iki šiuolaikinių paauglių, kurios atrodo kaip mažametės prostitutės.


Jos to nesuvokia, jos tiesiog megdžioja tai ką mato. O suaugusių, kurie galėtų jas paprotinti, gal būt šalia nėra.
Vienoje knygoje skaičiau, tiesiog tokia gyvenimiška situacija: paauglė dukra išaukiančiai rengiasi, daug dažosi, mama nesusitvarko ir t.t. Paauglės senelė, itališka matrona, prašo dukters (paauglės mamos) perduoti anūkei: Pasakyk jai, kad ji reklamuoja prekę kurią dar per anksti parduoti Taikliai sakyčiau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotryna: 12 gegužės 2009 - 12:58
Mano tėtį močiutė taip bandė priversti mesti rūkyti kai jam buvo 14m., bet nepavyko. Teberūko. Jam 51 m.. Pradėjo 12m. ...
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 05 12, 12:51)

Žiauru, bet pasąmonėje įsijungia rankinis stabdis. Ir, žinokite, man labai sunku suprasti, kad kiti nejaučia tos ribos, kada jau jie girti. Ypač sunku su vyru, man tai yra nesuvokiama, nesuprantama. Kai pagalvoji - esu sadistė, sekančia dieną lavoną už kojos galiu iš lovos ištysti ir pasakyt, kad mums reikia kažkur BŪTINAI važiuot. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2009 05 12, 13:35)
Ponas Žiliau, jūs esate apie save per daug geros nuomonės. Apart jūsų lėkštos personalijos,šiame forume yra labai įdomių asmenybių, su kuriais ne tik galima, bet ir norisi bendrauti. Neišsigalvokite to ko nėra.

Taip zinoma, todel nereikia ju pulti, jei susikerta mintys, juk forumas yra tam, kad zmones minutelei atsipalaiduotu, o ne sekdami kiekviena savo klaida, sau migrena isivarytu. Beje, aciu uz komplimentus, jus taip pat...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 12:54)
<...>
Bet žiūriu, kad nebeužtenka tokios argumentacijos.
O man auskaruoti piderastais atrodo...

Tegul veriasi. Aš siūliau (kelis kartus) pasidaryti pirma laikiną tatuiruote, o tik po to pastoviąją.

Papildyta:
QUOTE(zhilius @ 2009 05 12, 12:56)
Taip zinoma, todel nereikia ju pulti, jei susikerta mintys, juk forumas yra tam, kad zmones minutelei atsipalaiduotu, o ne sekdami kiekviena savo klaida, sau migrena isivarytu. Beje, aciu uz komplimentus, jus taip pat...

Neaiškinkite ką man daryti, aš nesakysiu kur jums eiti.
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 13:56)
Mano tėtį močiutė taip bandė priversti mesti rūkyti kai jam buvo 14m., bet nepavyko. Teberūko. Jam 51 m.. Pradėjo 12m. ...

Vadinasi pati esat labai jauna..?
Atsakyti