Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos "Fyfos"

QUOTE(d-krall @ 2009 05 13, 13:59)
Atsiprašau, neįsižeiskite, bet jūs ŽIAURIAI nusišnekėjote. Ar pats supratote, kam prigretinote mano minėtuosius žmones?

O kodėl jūs apsiribojate menininkais? Ar nemanote, jog esate panaši į savo draugę? Elgiatės juk lygiai taip pat... Nepriimate galimybės, kad jie visai mieli.
Papildyta:
QUOTE(indrealex @ 2009 05 13, 14:03)
Taip ir su auskarais , plonomis cigaretėmis ...

...."fyfomis"...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 14:08)
O kodėl jūs apsiribojate menininkais? Ar nemanote, jog esate panaši į savo draugę? Elgiatės juk lygiai taip pat... Nepriimate galimybės, kad jie visai mieli.
Papildyta:

...."fyfomis"...
Na , taip . "Fyfomis" pavadinu ne visuomet teisingai ...
Atsakyti
QUOTE(indrealex @ 2009 05 13, 14:13)
Na , taip . "Fyfomis" pavadinu ne visuomet teisingai ...

smile.gif iš toli reikėjo pradėti....
Atsakyti
[quote=Medinis,2009 05 13, 14:14]
smile.gif iš toli reikėjo pradėti....
[/quote Tikiuosi , kad tas Jūsų vargas nenuėjo perniek ...
Atsakyti
Del tų auskarų ir piderastiškumo, tai čia amžinas kartų konfliktas ir naujovių nepripažinimas. Įsivaizduoju, kaip pasipiktintų mano a.a. tėtis, jei pamatytų mano sūnų, savo anūką su auskaru ausyje( o jis jį turi). Ir piderastu ir boba ir ...išvadintų.
O aš puikiai prisimenu, kaip mes su broliu žvengdavom, kai jis apie savo jaunystę pasakodavo, kaip jie tinklelius ant vešlių ševeliūrų nešiodavo, kad vėjas plaukų neištaršytų lotuliukas.gif Taip buvo madinga, ir visi krūti miesto vyrai ir jaunuoliai, įsirašę į vyrus, juos iš spekuliantų nusipirkdavo. O jis mat Kaune studijavo ir buvo krūtas. biggrin.gif

O dabar pabandom visi įsivaizduoti šiuolaikinius vyrukus su tinkliukais ant galvų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 15:08)
O kodėl jūs apsiribojate menininkais? Ar nemanote, jog esate panaši į savo draugę? Elgiatės juk lygiai taip pat... Nepriimate galimybės, kad jie visai mieli.
Papildyta:

...."fyfomis"...



doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif

Papildyta:
Būtent. Kažkaip galvojau, kuo toliau, tuo atotrūkis tarp kartų mažėja(visgi, seneliai jaunystę leido iki seksualinės revoliucijos, hipių ir pan., tai natūralu, kad jie kitaip mąsto), pasirodo, kad taip yra tik mano aplinkoj. Yra šiais laikais pakankamai daug jaunų žmonių, kurie nesupranta ir nesistengia suprasti paagulių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-krall: 13 gegužės 2009 - 16:41
Nesumažėjęs. schmoll.gif
Kai kurie žmonės normaliai toleruoja jaunimo madą, net pensininkų tokių pažįstu. O kai kurie ir bendraamžiai neišlenda iš savo provincialumo ir į viską, kas nauja raukia nosis doh.gif , nes tai neįtelpa į jo susidarytus nekintančio grožio šablonus..
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 05 13, 18:07)
Nesumažėjęs. schmoll.gif
Kai kurie žmonės normaliai toleruoja jaunimo madą, net pensininkų tokių pažįstu. O kai kurie ir bendraamžiai neišlenda iš savo provincialumo ir į viską, kas nauja raukia nosis doh.gif , nes tai neįtelpa į jo susidarytus nekintančio grožio šablonus..

Kur yra "neprovincialumo" riba?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 18:09)
Kur yra "neprovincialumo" riba?


Provincialu ,manau, yra tada, kai sakoma- aš jau taip neišeičiau,nes išsiskirčiau iš kitų. O čia jau negerai. Provincijoje neišsiskiriama iš kitų. Reikia, kaip visi thumbup.gif

Manyčiau, labai svarbu yra mokėjimas įžvelgti grožį, patogumą ne tik tuose grožio intervaluose, su kuriais užaugai ir kurie tau kažkada svarbūs buvo, bet ir tame, kas patinka tavo vaikui, ar jaunesniam žmogui,
Mokėjimas pažvelgti į vaiką, paauglį, kaip į radikalų žmogų, norintį parodyti savo norą kažką įnešti naujo ir įdomaus į šį pasaulį. Koks nuobodus būtų gyvenimas , jei šimtmečiais visi nešiotų tokius pačius sijonus ir kelnes doh.gif
Mūsų grožis mūsų vaikams atrodo nuobodus, nes tai mūsų, o ne jų. Duokime jiems atrasti savo grožį, žvelkime atlaidžiau ir ilgainiui mums tas padės net patikti.

Mano sūnus auskaro paprašė 14-kos ir gavo sutikimą, nes man tai gražu. Bet aš įsivaizdavau, kad tai bus kukli rinkutė. Deja, parėjo su stambia balta akute. blink.gif "Tokius dabar nešioja, mama.."
Nee, galvoju, čia jau man per moteriška. Bet nieko nesakiau.
Praėjo pora mėnesių ir man jau tapo visai gražu. Tikrai, ta rinkutė būtų nuobodi, nežymi, kam tada iš viso jos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -- Meeresfrau --: 13 gegužės 2009 - 17:22
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 18:09)
Kur yra "neprovincialumo" riba?
Jei "provincialumą" prilyginti netolerantiškumui ( ir atvirkščiai , "neprovincialumą"-tolerancijai ) , tai su riba bus sunku...
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 05 13, 18:22)
Provincialu ,manau, yra tada, kai sakoma- aš jau taip neišeičiau,nes išsiskirčiau iš kitų.  O čia jau negerai. Provincijoje neišsiskiriama iš kitų. Reikia, kaip visi thumbup.gif


Ar jūs išeitumėte pasivaikščioti po miestą vien tik su stringais - karštą vasaros dieną...?
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 05 13, 18:22)
Provincialu ,manau, yra tada, kai sakoma- aš jau taip neišeičiau,nes išsiskirčiau iš kitų.  O čia jau negerai. Provincijoje neišsiskiriama iš kitų. Reikia, kaip visi thumbup.gif

Manyčiau, labai svarbu yra mokėjimas įžvelgti grožį, patogumą ne tik tuose grožio intervaluose, su kuriais užaugai ir kurie tau kažkada svarbūs buvo, bet ir tame, kas patinka tavo vaikui, ar jaunesniam žmogui,
Mokėjimas pažvelgti į vaiką, paauglį, kaip į radikalų žmogų, norintį parodyti savo norą kažką įnešti naujo ir įdomaus į šį pasaulį. Koks nuobodus būtų gyvenimas , jei šimtmečiais visi nešiotų tokius pačius sijonus ir kelnes doh.gif
Mūsų grožis mūsų vaikams atrodo nuobodus, nes tai mūsų, o ne jų. Duokime jiems atrasti savo grožį, žvelkime atlaidžiau ir ilgainiui mums tas padės net patikti.

Mano sūnus auskaro paprašė 14-kos ir gavo sutikimą, nes man tai gražu. Bet aš įsivaizdavau, kad tai bus kukli rinkutė. Deja, parėjo su stambia balta akute. blink.gif  "Tokius dabar nešioja, mama.."
Nee, galvoju, čia jau man per moteriška. Bet nieko nesakiau.
Praėjo pora mėnesių ir man jau tapo visai gražu. Tikrai, ta rinkutė būtų nuobodi, nežymi, kam tada iš viso jos?
O , jei tai būtų buvusi nei rinkutė , nei akutė , o toks auskaras , kuris ausies spenelyje formuoja tokią didelę skylę ?
Atsakyti