Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos "Fyfos"

QUOTE(bravada @ 2009 05 15, 13:08)
...galvoju, na kodėl neateina fyfos vyras ir nepaprašo žiliaus  tos virvutės.

Norite, kad daugiau nei pusės šioje temoje diskutavusių moterų vyrai pasikartų?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 15, 12:11)
Norite, kad daugiau nei pusės šioje temoje diskutavusių moterų vyrai pasikartų?

na ką jus... nenoriu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bravada @ 2009 05 15, 13:08)
Skaitau aš apie tas fyfas žmonas ir galvoju, na kodėl neateina fyfos vyras ir nepaprašo žiliaus  tos virvutės.Gal nėra tos problemos?

Yra problema biggrin.gif tik problema kyla ne fyfų vyram,o tiem kurie tų fyfų neturi ir ne fyfom lotuliukas.gif
Pasirodo dar yra tokių gerų žmonių kurie ir svetimu daržu nori rūpintis. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astor: 15 gegužės 2009 - 13:08
na zinokit gal ir nebus populiari cia sita mano nuomone, bet pasisakysiu smile.gif
kiek zinau 'fyfu', tai ju vyrai jas labai myli ir lepina, nes jos grazios, naguciais visada lakuotais, lupytem papustom ir nosytem pariestom. (na cia nebutinai labai tiesiogiai supraskit, galite improvizuoti) wink.gif o tai vyrams patinka ir viskas, uzgincykit mane kiek tik norit. cia kaip su papais panasiai, jei vyras myli moteri su maza krutine, tai jai sako man tavo maziukai papukai labai grazus. bet vistiek didele krutine pamate apsiseileja is karto.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura01 @ 2009 05 15, 15:02)
na zinokit gal ir nebus populiari cia sita mano nuomone, bet pasisakysiu  smile.gif
kiek zinau 'fyfu', tai ju vyrai jas labai myli ir lepina, nes jos grazios, naguciais visada lakuotais, lupytem papustom ir nosytem pariestom. (na cia nebutinai labai tiesiogiai supraskit, galite improvizuoti) wink.gif o tai vyrams patinka ir viskas, uzgincykit mane kiek tik norit. cia kaip su papais panasiai, jei vyras myli moteri su maza krutine, tai jai sako man tavo maziukai papukai labai grazus. bet vistiek didele krutine pamate apsiseileja is karto..  ax.gif

...iš dainos žodžių neišmesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau geriau fyfa, nei kokia isgama biseksuale.
Atsakyti
jūs man jau atleiskit, bet tos fyfos sulaukia daugiau dėmesio nei tylios, religingos moksliukės, gaminančios karbonadus. beje, kiekvienam savo. protingas, išsilavinęs vyras negyvens su kiaura grožio salono auka. pažiūrėt pažiūrės, gal ir pavartos esant progai, tačiau nesirinks kaip gyvenimo partnerės. čia aš ir iš savo varpinės žiūriu. patinka gražūs vyrai, bet jei jie kiauri, tai reikalingi tik vienam kitam vakarui, desertui taip sakant. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura01 @ 2009 05 15, 15:02)
na zinokit gal ir nebus populiari cia sita mano nuomone, bet pasisakysiu  smile.gif
kiek zinau 'fyfu', tai ju vyrai jas labai myli ir lepina, nes jos grazios, naguciais visada lakuotais, lupytem papustom ir nosytem pariestom. (na cia nebutinai labai tiesiogiai supraskit, galite improvizuoti) wink.gif o tai vyrams patinka ir viskas, uzgincykit mane kiek tik norit. cia kaip su papais panasiai, jei vyras myli moteri su maza krutine, tai jai sako man tavo maziukai papukai labai grazus. bet vistiek didele krutine pamate apsiseileja is karto..  ax.gif
Tai ta virvė , kiek supratau , labiausiai reikalinga toms , kurių nagučiai nelakuoti , lūpytės nepapūstos , nosytės nepariestos , krūtinė maža ?...
Atsakyti
Virvė reikalinga jauniems, neišprususiems. Vieniems patinka blondinės, kitiems apkunios ir t.t, svarbu, kad myli vienas kitą. Problemos išsprendžiamos ir be virvės, jei raukšlių galvoje yra. Ne fyfos kaltos, o tie, kurie jas tokiomis padarė. Atimk iš fyfos finansavimą (tėvų ar meilužio), t.y. Mersedesą, masažo saloną..... ir liks iš jos , geriausiu atveju, pelenė. Na, nekalbu apie apsigimusias fyfas, čia medicina bejėgė lotuliukas.gif
Atsakyti
svarbiausia kad zmogus butu pats savimi patenkintas....
o jeigu dar kiti i ji ziuri,ir ne tik,ir pasitenkina...tai visai liu thumbup.gif ks
Atsakyti
QUOTE(klauns @ 2009 05 15, 18:16)
svarbiausia kad zmogus butu pats savimi patenkintas....
o jeigu dar kiti i ji ziuri,ir ne tik,ir pasitenkina...tai visai    liu thumbup.gif ks

labai bendrai parašei...
žmogus žiūri ir pasitenkina...šis sakinys niekinis...
ką reiškia pasitenkinti? pažiūri į viršelį, padūsauji ir...? ar gatvėj per 20metrų atstumą pasigroži ir nueini...ir tiek.
o konkrečiai?
norėtum gyvent su fyfa ar fyfu(vyrus irgi reik kažkaip pavadint-ar tokių dar būna ax.gif ?)? kas rytą žiūrėt kaip dėl menkiausio žingsnio iš namų- į pardą ar iki konteinerio šiukšlių išnešt, vyskta dažymosi, sijonų matavimosi procesai...jei čiut sumažėjus, tavo pajamoms, būtų šniurščiojama : už ką dabar į SPA saloną nueisiu (o ne kaip vaikui reikalingų priemonių nupirkt?)
o kaip bus kai susidursi su fyfų prioritetais? pvz, tau dės įtvarą klinikoj, išleisi ant gydymo, o tavoji šniukščios - kad va, stebuklingojo jo kremo sąskaita tai darai...

na, gerai. imkim fyfa pati užsidirba. jei darbe apskritai padirba per tuos žvilgčiojimus į veidrodį ir bėgiojimus i WC. bet visos jos pajamos eina JAI ir dar šiek tiek vaikui(jei tokį išvis turi). kiek grožėtumeis jos kūnu, jei žinotum: aliejus įtrintas į odą - tiek ir tiek kainavo ir tiek ir tiek parduotuvių išmaišėt, kol jį radot; stringai - 30lt, batai -keturzenklė suma, kaproninės 40lt, makiažas -neskaičiuojamai....be to, pasiruošimą primesk...
ar verta? gal neišvaizdžiai parašiau...bet gal geriau, šiaip seksuali gundanti moteris (puoselėjanti ir protą savo) o ne barbė.
beje, iškart suprasiu: dėl skonio nesiginčijama. galite neatsakinėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 16 gegužės 2009 - 17:13
QUOTE(indrealex @ 2009 05 15, 18:13)
Tai ta virvė , kiek supratau , labiausiai reikalinga toms , kurių nagučiai nelakuoti , lūpytės nepapūstos , nosytės nepariestos , krūtinė maža ?...


manau, priklauso nuo to, kokie yra ju tikslai. jei tikslas yra mokslai, po to - darbas, karjera, seima, vaikai - virves nereikia. o jei tikslas yra gyvenimas su lepinanciu vyru, (-ais), savo grozio puoselejimas, keliones, blizgus vakareliai, trokstamo demesio gavimas, bunant eilinio grozio paprasta mergina, tai gali sunkiai pavykti.
Atsakyti