Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žmonos "Fyfos"
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Tėčio puslapis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
astor
QUOTE(Golden Rose @ 2009 05 18, 17:13)
Fyfos skoningai apsirengusios?????  doh.gif
*

Žodį fyfa kiekvienas skirtingai interpretuoja,man pvz. fyfa tai nėra moliųgo galva su peroksidiniais plaukais ir rožiniais pūkučiais.Mes kalbam apie gražias moteris,kurios labai rūpinasi savo išvaizda ir gyvena iš vyro pinigų.Kiek pažįstu tokių moterų,tai jos kilogramais pudros ant veido nekrauna,nesipuošia pigiais blizgučiai ir neskoningai tikrai nesirengia ir moka bendrauti ir yra protingos,nes durna moteris turtingo verslininko tikrai nesudomintų.

ir aš kalbu aplamai apie moteris ir fyfas ir ne fyfas.
Laura01
QUOTE(Golden Rose @ 2009 05 18, 17:13)
Fyfos skoningai apsirengusios?????  doh.gif
*

mano drauge viena yra fyfa. ji kartais pasirodo vakareliuose, kurios fotkina zurnalams, tokiems kaip 'Zmones'. rengiasi ji graziai, ne kaip yva.
KRA
QUOTE(Laura01 @ 2009 05 18, 20:39)
mano drauge viena yra fyfa. ji kartais pasirodo vakareliuose, kurios fotkina zurnalams, tokiems kaip 'Zmones'. rengiasi ji graziai, ne kaip yva.
*

Tai ji ne fyfa
Laura01
QUOTE(d-krall @ 2009 05 18, 19:45)
Tai ji ne fyfa
*

tai ji kas
given444
QUOTE(Laura01 @ 2009 05 18, 16:49)
tai ji kas
*

nu ir dialogas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(astor @ 2009 05 18, 15:29)
man pvz. fyfa tai nėra moliųgo galva su peroksidiniais plaukais ir rožiniais pūkučiais.Mes kalbam apie gražias moteris,kurios labai rūpinasi savo išvaizda ir gyvena iš vyro pinigų......neskoningai tikrai nesirengia ir moka bendrauti ir yra protingos,nes durna moteris turtingo verslininko tikrai nesudomintų.

ir aš kalbu aplamai apie moteris ir fyfas ir ne fyfas.
*

bet tema yra būtent apie žmonas fyfas, nenukrypkim.
aš minėjau, kad yra gražių protingų moterų, jas vadinkim patraukliom/seksualiom galvotom MOTERIM. bet tokios ne fyfų kategorija. jūs puolat gint gražias ir protingas moteris - ant jų nieks nevaro. varoma ant fifzmo/blondinizmo - kaip gyvenimo būdo.
darsyk grįžkim prie temos ir sukonkretinkim "fyfos" apibrėžimą. kad dėl skirtingos retorikos dėl neišsiaiškintų apibrėžimų neeikvot energijos.
KRA
QUOTE(Laura01 @ 2009 05 18, 20:49)
tai ji kas
*

Tai gal šiaip graži moteris?
Medinis
QUOTE(zuzu @ 2009 05 18, 20:14)
darsyk grįžkim prie temos ir sukonkretinkim "fyfos" apibrėžimą. kad dėl skirtingos retorikos dėl neišsiaiškintų apibrėžimų neeikvot energijos.

Kai tik reikai "grįžti prie temos" visuomet geriausia žiūrėti į pirmą žinutę:

QUOTE(zhilius @ 2009 05 10, 20:35)
26 metu mergina, gyvenanti tevo islaikomame bute, vazinejanti tevo nupirktu lizinginiu auto, savo alga leidzianti tik Pradoms ir Versaciams, nemokanti net sau kiausinienes issikept, i visus zmones ziurinti is auksto neva i savo baudziauninkus ir t.t. Zinoma apie save, tokio tipo O LIA LIA mergaites galvoja daug geriau ir vis laukia savo svajoniu princo su baltu Mersu…

KRA
Man fyfa - moteris ar mergina, kuriai noras atrodyti gražiai prasilenkia su sveiku protu - t.y. nebejaučiamas saikas, ko pasekoje, ji atrodo neskoningai. Būtini atributai - visokie priauginti daiktai(ir dirbtiniai bumbulai, bet čia jau nebūtina, tai tiesiog išgali ne kiekviena fyfa), aukšti kulnai, vulgari veido išraiška, neskoninga apranga(ypač mėgsta rožinę ir leopardo raštus), tuščia galva, daug makiažo ir soliariumo, taip pat būdingas cypiantis balsas ir intelekto stoka, dar fyfos būna arogantiškos ir niekada nebūna spontaniškos, bijo padaryti kažką tokio, dėl ko gali pasirodyti negražios(jokio pankavimo gyvenime).
indrealex
QUOTE(astor @ 2009 05 18, 13:51)
drinks_cheers.gif  aha,atseit paprastos namų šeimininkės nebumba,nešniurkščioja,nesiskundžia sunkiu gyvenimu...nekelia apsurdiškų scenų,nepavyduliauja,nepriekaištauja,tik kepa ir verda ir visada šypsos,visada malonios...o kas pasakė,kad jai negraži,tai labai protinga ir dvasinga g.gif žmogaus nesugebėjimas saves susitvarkyti,skoningai apsirengti,prisižiūrėti tai irgi rodo intelekto trūkumą mirksiukas.gif
*

Prisižiūrėjimas ir susitvarkymas niekaip nesusiję su maivymusi , puošeiviškumu .
Serniukas
Rizikuoju buti uzmetyta akmenimis, bet man sta tema labai patiko thumbup.gif temos autorius tikras saunuolis, kad isdryso sia tema uzvesti (visgi sitam forume praktiskai vien moteriskos lyties atstoves , is kuriu tikrai labai daug fyfu).
pati as nesu fyfa ir man visu fyfu gaila:
1. keltis ryte visa valanda anksciau vien tam k, kad nusipiesti veida ....
2. kazka darant bijoti, kad nulus nagas .....
3. visuomet vaikscioti tik su aukstakulniais ir apsikarscius daug "stilingu" cacukiu ir aksesuaru ...
4. vairuojant auto labiau rupintis savo isvaizda, nei vairavimo saugumu ...
5. reguleriai kepintis soliariumuose.....

ir taip toliau ir panasiai.....

reziume - fyfoms rupi TIK jos pacios, dar nemaciau nei vienos fyfos kurioms rupetu seimos ar kito zmogaus gerove.
astor
QUOTE(Medinis @ 2009 05 19, 08:57)
Kai tik reikai "grįžti prie temos" visuomet geriausia žiūrėti į pirmą žinutę:
*

Jai gryžtant prie pirmos žinutės tai aš nematau kur būtų parašyta,kad ta jo giminaitė neskoningai apsirengus.
Papildyta:
QUOTE(d-krall @ 2009 05 19, 09:04)
Man fyfa - moteris ar mergina, kuriai noras atrodyti gražiai prasilenkia su sveiku protu - t.y. nebejaučiamas saikas, ko pasekoje, ji atrodo neskoningai. Būtini atributai - visokie priauginti daiktai(ir dirbtiniai bumbulai, bet čia jau nebūtina, tai tiesiog išgali ne kiekviena fyfa), aukšti kulnai, vulgari veido išraiška, neskoninga apranga(ypač mėgsta rožinę ir leopardo raštus), tuščia galva, daug makiažo ir soliariumo, taip pat būdingas cypiantis balsas ir intelekto stoka, dar fyfos būna arogantiškos ir niekada nebūna spontaniškos, bijo padaryti kažką tokio, dėl ko gali pasirodyti negražios(jokio pankavimo gyvenime).
*

O mano nuomone čia ne fyfa aprašyta,o gamtos ir tėvų klaida.Jūs reliai turbūt neivienos tikros fyfos nepažystat ir fyfom vadinat tas nesubrendusias pauglias kur dar tik mokinas panelėm būt. 4u.gif
KRA
QUOTE(astor @ 2009 05 19, 11:50)
Jai gryžtant prie pirmos žinutės tai aš nematau kur būtų parašyta,kad ta jo giminaitė neskoningai apsirengus.
Papildyta:

O mano nuomone čia ne fyfa aprašyta,o gamtos ir tėvų klaida.Jūs reliai turbūt neivienos tikros fyfos nepažystat ir fyfom vadinat tas nesubrendusias pauglias kur dar tik mokinas panelėm būt. 4u.gif
*

Kad ir kaip žiauru bebūtų, pažįstu(tiksliau - žinau) net ir tokių pusamžių "damų". Zitos iš Mažeikių. Pasenusios fyfos. Visgi, matosi, kiekvienas fyfą įsivaizduojame kitaip. Man tai pasitempusios, gražios moters liežuvis neapsiverčia fyfa vadinti.
astor
QUOTE(d-krall @ 2009 05 19, 11:03)
Kad ir kaip žiauru bebūtų, pažįstu(tiksliau - žinau) net ir tokių pusamžių "damų".  Zitos iš Mažeikių. Pasenusios fyfos. Visgi, matosi, kiekvienas fyfą įsivaizduojame kitaip. Man tai pasitempusios, gražios moters liežuvis neapsiverčia fyfa vadinti.
*

Matai jai moteris lankosi grožio salonuose,rengiasi vardiniais drabužiais,ieškosi turtingo vyro,gyvena kažkieno išlaikoma,važinėja dovanotu automobiliu,save labai gerai vertina,tai ją jau vadina fyfa,paskaitykit pirmają žinutę ir dar daug kitų.

aš nei už fyfas nei prieš jas,kiekvienam savo,man pvz. "menininkas" veidą susibjaurojas auskarais ir dredais ant galvos daug durnesnis ir bjauresnis žmogus atrodo nei ta fyfa.Aplamai kas perdaug tas nesveika ir žmogaus siekimas bet kokia kaina išsiskirt iš minios savo išvaizda yra tuštybė ir nesvarbu ar jis pankas ar reperis ar fyfa .
Laura01
[quote=astor,2009 05 19, 11:27]
Matai jai moteris lankosi grožio salonuose,rengiasi vardiniais drabužiais,ieškosi turtingo vyro,gyvena kažkieno išlaikoma,važinėja dovanotu automobiliu,save labai gerai vertina,tai ją jau vadina fyfa,paskaitykit pirmają žinutę ir dar daug kitų.

as irgi taip isivaizduoju fyfos tipaza.
Papildyta:
[quote=d-krall,2009 05 19, 09:04]Man fyfa - moteris ar mergina, kuriai noras atrodyti gražiai prasilenkia su sveiku protu - t.y. nebejaučiamas saikas, ko pasekoje, ji atrodo neskoningai. Būtini atributai - visokie priauginti daiktai(ir dirbtiniai bumbulai, bet čia jau nebūtina, tai tiesiog išgali ne kiekviena fyfa), aukšti kulnai, vulgari veido išraiška, neskoninga apranga(ypač mėgsta rožinę ir leopardo raštus), tuščia galva, daug makiažo ir soliariumo, taip pat būdingas cypiantis balsas ir intelekto stoka, dar fyfos būna arogantiškos ir niekada nebūna spontaniškos, bijo padaryti kažką tokio, dėl ko gali pasirodyti negražios(jokio pankavimo gyvenime).
*

[/quote]

tos kur su leopardais tai siaip vargses. ir jom cia tiek demesio skiriama?

p.s. kazkaip pagalvojau, kad neatsimenu nei kur, nei kada realiai tokia moteri buciau maciusi.. neskaitant zvonkes per tv.

[quote=d-krall,2009 05 19, 08:54]
Tai gal šiaip graži moteris?
*

[/quote]

taip, grazi moteris. na nzn, mes tarpusavyje ja vadinam fyfa. pvz. sedim pas juos namie. jos bicas kazko ten susinervino ir sako jai 'tuoj kraustysies is namo man atrodo'. ji jam - tai man reikia, kad pora lagaminu nupirktum, 'Samsonite' man patinka. tokiu pavyzdziu - n.
bravada
QUOTE(Serniukas @ 2009 05 19, 09:44)
Rizikuoju buti uzmetyta akmenimis, bet  man sta tema labai patiko thumbup.gif  temos autorius tikras saunuolis, kad isdryso sia tema uzvesti (visgi sitam forume praktiskai vien moteriskos lyties atstoves , is kuriu tikrai labai daug fyfu).
pati as nesu fyfa ir man visu fyfu gaila:
1. keltis ryte visa valanda anksciau vien tam k, kad nusipiesti veida ....
2. kazka darant bijoti, kad nulus nagas .....
3. visuomet vaikscioti tik su aukstakulniais
*

akmenimis niekas čia nesimėto... tačiau nenoriu sutikti su jūsų išvadomis, nesu fyfa, bet tikrai bijau kad nenulūžtų nagas.... visiems gražu prižiurėti nagučiai.O ir ryte atsikeliu anksčiau, kad pasišukuoti, pasidažyti, po dušu palysti galečiau neskubant, neisterikuojant ir nevėluojant.O jus kaip? atsikeliat , i batus ir lekiat į darbą?Vaikščioti su aukštakulniais man labai patogu, na negaliu juk su dalykiniu kostimėliu kedus apsiauti.O gal ir visai patogu būtų g.gif tongue.gif
sakot šitam forume daug fyfų... o aš sakau , šitame forume daug moterų save prižiūrinčių, kurios stengiasi nesubobėti pirma laiko. Matot kaip skiriasi nuomonės. 4u.gif
KRA
QUOTE(astor @ 2009 05 19, 12:27)

aš nei už fyfas nei prieš jas,kiekvienam savo,man pvz. "menininkas" veidą susibjaurojas auskarais ir dredais ant galvos daug durnesnis ir bjauresnis  žmogus atrodo nei ta fyfa.Aplamai kas perdaug tas nesveika ir žmogaus siekimas bet kokia kaina išsiskirt iš minios savo išvaizda yra tuštybė ir nesvarbu ar jis pankas ar reperis ar fyfa .
*

Kiekvienam savo. Man tai patinka neformalai. Aišku, ne visi atrodo gražiai, bet bent jau originaliai ir įdomiai.
Papildyta:
QUOTE(bravada @ 2009 05 19, 13:26)
akmenimis niekas čia nesimėto... tačiau  nenoriu sutikti su jūsų išvadomis, nesu fyfa, bet tikrai bijau kad nenulūžtų nagas.... visiems gražu prižiurėti nagučiai.O ir ryte atsikeliu anksčiau, kad pasišukuoti, pasidažyti, po dušu palysti galečiau neskubant, neisterikuojant ir nevėluojant.O jus kaip? atsikeliat , i batus ir lekiat į darbą?Vaikščioti su aukštakulniais man labai patogu, na negaliu juk su dalykiniu kostimėliu  kedus apsiauti.O gal ir visai patogu būtų g.gif  tongue.gif
sakot šitam forume daug fyfų... o aš sakau ,  šitame forume  daug moterų save prižiūrinčių, kurios stengiasi nesubobėti pirma laiko. Matot kaip skiriasi nuomonės. 4u.gif
*

Ko čia taip sureagavai? Bene kažkada kažkas fyfa pavadino?
Aš irgi kasryt dažausi, galvą plaunu ir darbe kaukšiu aukštakulniais, bet niekada niekas fyfa nepavadino. Taigi čia niekas pasitempučių moterų fyfomis ir nevadina.
Laura01
QUOTE(d-krall @ 2009 05 19, 12:37)
Kiekvienam savo. Man tai patinka neformalai. Aišku, ne visi atrodo gražiai, bet bent jau originaliai ir įdomiai.
Papildyta:

Ko čia taip sureagavai? Bene kažkada kažkas fyfa pavadino?
Aš irgi kasryt dažausi, galvą plaunu ir darbe kaukšiu aukštakulniais, bet niekada niekas fyfa nepavadino. Taigi čia niekas pasitempučių moterų fyfomis ir nevadina.
*

jei issiplauni galva ir apsiauni batelius, tai jau esi pasitempusi moteris. taip iseina, kad paprasta, eiline moteris galvos neplauna ir batu nenesioja:)
KRA
O kas tau sakė, kad aš tik tiek darau?
Papildyta:
Kiap čia visos viską išverčia savaip. Jei pasakai, kad priaugintus nagus fyfos nešioja, tai iškart ginasi ir sako: "Nu va, aš nešioju irgi, tai aš fyfa, taip išeina? Ane?"(ne esmė, kad ne vien fyfos). Jeigu pasakai, kad esi prisižiūrinti ir nešioji aukštakulnius, bet savęs fyfa nelaikai, tai būtinai vėl kažas išvers: "Taip išeina, kad visos, kuriose nešioja batus yra pasitempusios?".
Kaaaaip BOBIŠKA
Laura01
QUOTE(d-krall @ 2009 05 19, 13:04)
O kas tau sakė, kad aš tik tiek darau?
Papildyta:
Kiap čia visos viską išverčia savaip. Jei pasakai, kad priaugintus nagus fyfos nešioja, tai iškart ginasi ir sako: "Nu va, aš nešioju irgi, tai aš fyfa, taip išeina? Ane?"(ne esmė, kad ne vien fyfos). Jeigu pasakai, kad esi prisižiūrinti ir nešioji aukštakulnius, bet savęs fyfa nelaikai,  tai būtinai vėl kažas išvers: "Taip išeina, kad visos, kuriose nešioja batus yra pasitempusios?".
Kaaaaip BOBIŠKA
*

...o butu gerai, jei isverstu ne savaip, o pagal mane, nu kaip nervuoja sakes... smile.gif
KRA
BOBOS
Papildyta:
LAUK IŠ VYRŲ SKILTIES!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jau ta tema išsisėmė. Kažkaip puola visi vieni ant kitų.
Ir netik, kad išsisėmė, bet ir tema nukrypo. Jua buvo kažkur tema "kas yra fyfa". Čia greičiau reikėtų diskutuoti ne apie tai.
Laura01
QUOTE(d-krall @ 2009 05 19, 13:25)
BOBOS
Papildyta:
LAUK IŠ VYRŲ SKILTIES!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jau ta tema išsisėmė. Kažkaip puola visi vieni ant kitų.
Ir netik, kad išsisėmė, bet ir tema nukrypo. Jua buvo kažkur tema "kas yra fyfa". Čia greičiau reikėtų diskutuoti ne apie tai.
*

gerai jau, kad taip pikta nebutu, tai esat grazi pasitempusi moteris. nepamirskit karta i menesi nueiti, kad pedikiura padarytu. taip po truputi, po truputi ir gal net fyfa kas nors pavadins. smile.gif ir neimkit i sirdi taip visko, geriau i ... 4u.gif

KRA
Imsiu. Vat, vakar pedikiūro nepasidariau, tai nervuota visą dieną. Nagas nulūžo, vyras naujo kadilako nenuperka. Karoč...
Dviveide
Mergaites nesipykit 4u.gif

Kodel vyrai ima i zmonas fyfas? Nes tokiu nori. Jie suauge zmones ir atsako uz savo protingus sprendimus/klaidas biggrin.gif Tiesiog yra tam tikra dalis tokiu vyru, o jei yra paklausa, juk bus ir pasiula 4u.gif
KRA
Va, o šitiek puslapių pridiskutavom. PaJamė Dviveidė ir nubraukė visas mūsų diskusijas.
p.s. nagai trukdo koldūnus lankstyti.
Dviveide
Koldunams naminiams yra toks senas geras tarybinis isradimas - gelezine lentele ant kojyciu su skylutemis sesiakampemis ir pertvarelemis tarp ju. Dedi teslos laksta, po to pridedi idaro kaubureliu ant tu vietu kur skylutes, dedi antra laksta teslos ir paspaudi. Iskrenta sesiakampiai kolduniukai, kuriu nereikia rankytemis klijuot tongue.gif Nz, ar gerai paaiskinau, bet mano mama tokia lentele turi smile.gif

Pradejome fyfomis, baigeme vos ne koldunu receptais doh.gif

Pratesiant diskusijas... Suaugusios fyfos (na sakykim virs 20 meteliu) manes nepikdo, nevymdo, nejaudina, negraudina ir nejuokina smile.gif Baisiuosi as kitkuo. Va neseniai einu sau miestu, vezimeli stumdau su mazge, ateina priesais mane trys paneles. Krastine tokia juoda juoda, kad pagalvojau, jog kazachas ar tadzikas koks lietuvaitei uztaise mergaite (Marijampoleje daugoka tokiu tamsiu vyruku is Azijos saliu, kurie masinas stumdo), o gal cigonaite kokia, nors joms su dzinsiukais ir maikute lyg ir nedera vaiksciot. Prieinu arciau, nagi tiesiu taikymu i mane drozia trys grazuoles 15metes??? lietuvaites. Visos panasiai apsirengusios - kaip minejau dzinsiukai, maikutes virs bambos, ir striukytes pustos, nes salta buvo, sone beeinanti nusisoliariuminus tiek, kad tik akys baltuoja, na ir zinoma peroksidiniai plaukai, blizgantys nagai ragai.. Beveik turejau sau ranka zandikauli pakelt, kad taip ir neiciau issiziojus.

Taigi, ka manot, apie nepilnametes pamaivas? Kurios gadinaasi oda, nagus, mokslu galimybes ir kartais net gyvenimus?
KRA
QUOTE(Dviveide @ 2009 05 19, 19:14)
Koldunams naminiams yra toks senas geras tarybinis isradimas - gelezine lentele ant kojyciu su skylutemis sesiakampemis ir pertvarelemis tarp ju. Dedi teslos laksta, po to pridedi idaro kaubureliu ant tu vietu kur skylutes, dedi antra laksta teslos ir paspaudi. Iskrenta sesiakampiai kolduniukai, kuriu nereikia rankytemis klijuot tongue.gif Nz, ar gerai paaiskinau, bet mano mama tokia lentele turi smile.gif

*

Vat turėčiau aš tokią, tai būtų gerai, bet neturiu. Mama turi. Reikės atimti, visvien nenaudoja.

O dėl mergaičių, tai jau geriau paauglystėje savęs ieškotų. Toks amžius, viskas atleistina. Juk galima prisigalvoti, prisieksperimentuoti, kol gali, ieškoti savito, originalaus stiliaus, kol protokolas darbe neįvelka į kostiumėlį ar šiaip atsiranda kompleksai. TAI NE! Nori tos mergiotės atrodyti kaip suaugusios MOTERYS. Tiesa, mano draugų rate tokias ne fyfom vadina, o tiesiog kekšėmis(nors galbūt jos toli gražu ne tokios).
Simba_R
Visai idomi tema, pasisakysiu ir aš smile.gif Pirmiausia apie nepilnametes fyfas - tai jos su laiku atskirs pelus nuo grudų, nes joms maga atrodyti kaip supermodeliams ant zurnalo viršelio - čia mama turėtų paprotinti... Svarbu, kad išvaizda netaptų gyvenimo tikslu ar priemone mūsų vyrus vilioti wink.gif
given444
labai nukrypot į išvaizdą kalbant apie fyfas...
padiskutuojam, koks tai stilius ir vertybės???
taip pat, kažkodėl nieks nemini kito termino "blondinės". ar čia dėsim lygybės ženklą?

na, ir turbūt visų liūdniausia tai, kad autorius pačiuožė iš šitos temos. neįdomu jam patapo šitie chatai... bigsmile.gif g.gif
sima341
nezinau ar cia tik as taip pastebiu ar is tikruju kad fyfu pasidare daugiau ne blondiniu o bruneciu g.gif
ar cia tik man taip atrodo g.gif
KRA
QUOTE(sima341 @ 2009 05 19, 20:06)
nezinau ar cia tik as taip pastebiu ar is tikruju kad fyfu pasidare daugiau ne blondiniu o bruneciu  g.gif
ar cia tik man taip atrodo g.gif
*

Nesupratau. Ką turėjai omeny?
sima341
cia kalba ejo apie blondines, bet parasiau savo pastebejima, kad liktais pradejo daugeti ir bruneciu fifu
KRA
Tai visą laika tokių buvo. Pamenu, buvo tokia juodų plaukų mada, kada net blondinės dažė plaukus juodai. Pusė fyfų tokių buvo. Dabar kažkaip visos natūralėja.
Laaila
QUOTE(Laura01 @ 2009 05 19, 13:15)
...o butu gerai, jei isverstu ne savaip, o pagal mane, nu kaip nervuoja sakes...  smile.gif
*

Pasiskambink savo numeriu 01!
Laura01
QUOTE(Laaila @ 2009 05 20, 13:44)
Pasiskambink savo numeriu 01!
*

zhilius
QUOTE(astor @ 2009 05 19, 10:50)
*

Nu moteriskes matau cia malku priskalde blink.gif
Pamirsau matyt, na sakykim taip: jei koki Yvos ar kieno ten dar (nu net nzn su kuom palygint) scenoje per koncerta issaukianti apsirengima ir parodomaji vaidinimaivertintume kokiais
7 balais is 10, tai sitos paneles issaukianti apsirengima vien tik einant gatve paprasta diena, galetume vertinti 12 balu lotuliukas.gif aisku gatve ja einancia labai sunku pamatyt, nes siaip visada ji sedi uz savo dovanoto "bimbalio" vairo biggrin.gif nu bet jei ir tenka is vienos "pardes" i kita perbegt, tai zmones butinai stabtels paziureti ar kur aplink nesisukioja Holivudo operatoriai. lotuliukas.gif nes "super-ultra-mini-sexy" kailinukai ar siaip kokie "ruzavi", ar "zydri" pukeliu papuosimai, odiniai batai iki pat "O LIA LIA" Shanelis pasiskleides po visa prospekta, burnoj "kramtoske" ir PRADA telefonas prie ausies cia tik maza dalis smulkmenu, kurios man sukelia sypsenair issaukia zmoniu demesi . Siaip su tevuku niekad nepraleidziam progos patraukt ja per danti, nes ji yra exkliuzyvas ir nors blogaja prasme, manau ji kada nors bus pakviesta vaidinti pagrindine heroje filme "Fyfa. Gyvenimo kelias" jei toks filmas bus kuriamas.
Ir siaip sia tema turiu daug ka papasakoti, taigi erzina, kad rasyti neturiu nei noro nei kantrybes, bet temos asis yra ne merginos isvaizda, bet gyvenimo budas, charakterio bruozai, bei vertybes tiksliau ju nebuvimas, kaip jau sakiau ivaizdis dar ne viskas - troskulys yra viskas. Taigi tema visgi yra ne issiaiskinti kas yra fyfa ar kas nera, bet butent taip ivardijamo zmogaus vidinis tustumas seimoje, kaip jis yra kompensuojamas vyrui, vaikams. Ar jo kazkaip kompensuoti nebutina ir ka tada tokie vyrai nesioja savo bumbuluose, kad ima jas i zmonas, vietoj to, kad imt su gera isvaizda,ir kose galvoje taigi grozis/protas/sirdis suderinami dalykai ar reikia rinktis viena? nes nesuprantu kodel fyfos yra kai kuriu vertinamos ar tai reiskia, kad vyrai yra irgi kiauri?
P.S. Cia nekalbu vertinima kaip potencialia sekso partnere, bet kaip gyvenimo bendrazyge... Atsiprasau uz klaidas. thumbup.gif drinks_cheers.gif
given444
QUOTE(zhilius @ 2009 05 20, 13:51)
temos asis yra ne merginos isvaizda, bet gyvenimo budas, charakterio bruozai, bei vertybes  tiksliau ju nebuvimas, kaip jau sakiau ivaizdis dar ne viskas - troskulys yra viskas. Taigi tema visgi yra ne issiaiskinti kas yra fyfa ar kas nera, bet butent taip ivardijamo zmogaus vidinis tustumas seimoje, kaip jis yra kompensuojamas vyrui, vaikams. Ar jo kazkaip kompensuoti nebutina ir ka tada tokie vyrai nesioja savo bumbuluose, kad ima jas i zmonas, vietoj to, kad imt su gera isvaizda,ir kose galvoje taigi grozis/protas/sirdis suderinami dalykai ar reikia rinktis viena? nes nesuprantu kodel fyfos yra kai kuriu vertinamos ar tai reiskia, kad vyrai yra irgi kiauri?

*

ką ir sakiau, nenugrybaukim vien apie išvaizdą kalbėdami... na o zhilius klausia ar yr tokių kiaurų vyrų, kurie tokias imtų? matomai, yra.arba nori nenori jų bus. kodėl vyrų gretose vien žmonės turi pasitaikyti ??ax.gif bigsmile.gif
Vanilla27
QUOTE(zhilius @ 2009 05 10, 20:35)
Lengva temele, turintiems laisva minute:
Sutikes savo giminaite, eilini kart pagalvojau: o varge, jei ja koks vargsas zmogelis ves, tai jis tikrai gyvenima baigs savizudybe. As nezinau kur ritasi pasaulis, bet mano galvoje toks pasaulio supratimas, kuriuo vadovaujasi daugelis Lietuvos merginu, tiesiog neissitenka. 26 metu mergina, gyvenanti tevo islaikomame bute, vazinejanti tevo nupirktu lizinginiu auto, savo alga leidzianti tik Pradoms ir Versaciams, nemokanti net sau kiausinienes issikept, i visus zmones ziurinti is auksto neva i savo baudziauninkus ir t.t. Zinoma apie save, tokio tipo O LIA LIA mergaites galvoja daug geriau ir vis laukia savo svajoniu princo su baltu Mersu…
*

Jeigu jau moteris panasi i o lia lia mergaiciu tipa,tai nereiskia,kad ji nieko nesugeba,man ne karta sake,kad as panasi i ta tipa merginu,kalbant apie isvaizda,bet tai tik isvaizda,nes be to as esu rupestinga mama,gera namu seimininke ir t.t. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zhilius @ 2009 05 20, 16:51)
ar tai reiskia, kad vyrai yra irgi kiauri?
P.S. Cia nekalbu vertinima kaip potencialia sekso partnere, bet kaip gyvenimo bendrazyge... Atsiprasau uz klaidas. thumbup.gif  drinks_cheers.gif
*

Aisku,kad kiauri tie vyrai,kurie tokias ima i zmonas biggrin.gif ,nes tokiems vyrams uztenka,kad ju zmona butu grazi,o kad viduj ten tuscia,tai jiems maziausiai rupi lotuliukas.gif
indrealex
Pas vieną pažįstamą ponią atvyko vidutinio amžiaus vokiečių pora . Tvarkingi , kultūringi , inteligentiški , prisižiūrintys vokiečiai . Po kelių dienų vaikštinėjimo po sostinę jie labai atsargiai tos ponios paklausė : "Kodėl pas jus gatvėse tiek daug prostitučių vaikšto ?"...Čia iš gyvenimo...
KRA
Tą patį ir aš esu girdėjusi iš užsieniečių biggrin.gif
sima341
as noreciau truputi ne i tema 4u.gif
vieni pazystami pasakojo kad pas ju atvaziavo draugai is uzsienio ir jie vaziavo i palanga, o ten taigi vasaros sezonu jau kelyje stovi ir siulo kur apsistoti, apartamentus ir t.t
tai jie ir sako jam " nejaugi pas jusu tokios senos dirba"
o ten taigi bobutes stovi su lentelem ir jiem pasirode kad cia prostitutes uzdarbiauja lotuliukas.gif
astor
QUOTE(sima341 @ 2009 05 21, 23:52)
as noreciau truputi ne i tema  4u.gif
vieni pazystami pasakojo kad pas ju atvaziavo draugai is uzsienio ir jie vaziavo i palanga, o ten taigi vasaros sezonu jau kelyje stovi ir siulo kur apsistoti, apartamentus ir t.t
tai jie ir sako jam " nejaugi pas jusu tokios senos dirba"
o ten taigi bobutes stovi su lentelem ir jiem pasirode kad cia prostitutes uzdarbiauja  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif kas ką nori tas tą mato,kiekvienas pagal savo sugedimo lygį-čia toks posakis mirksiukas.gif
indrealex
QUOTE(d-krall @ 2009 05 19, 14:51)
Va, o šitiek puslapių pridiskutavom. PaJamė Dviveidė ir nubraukė visas mūsų diskusijas.
p.s. nagai trukdo koldūnus lankstyti.
*

...bet su tokiais NAGAIS galima iškočiotą sausainių tešlą gražiomis figūrėlėmis išpjaustinėti , agurkus ir pomidorus gėlytėmis paversti , druskos pasisemti į sriubą įberti , prie sofos prisiklijavusią kramtomą gumą atkrapštyti , daržovių ar gėlių sėkloms duobeles dirvožemyje suformuoti , pienių ir kitų piktžolių šaknis iškasti ... Daug praktinio panaudojimo sferų ...

Papildyta:
QUOTE(d-krall @ 2009 05 20, 11:16)
Tai visą laika tokių buvo. Pamenu, buvo tokia juodų plaukų mada, kada net blondinės dažė plaukus juodai. Pusė fyfų tokių buvo. Dabar kažkaip visos natūralėja.
*

"Fyfa" natūralistė : čia kažkoks naujas reiškinys , nauja atšaka . Tikriausiai greitai susiformuos ir ekologiškos "fyfos"...
KRA
Ne natūralistė. Tiesiog pastebėjau, kad ne visos būna arba juodos, arba visai baltos. Būna ir su atspalviais jau smile.gif
_vava_
idomi tema... kodel isvis reik isskirt "zmonos fyfos"? jei moteris prisiziuri labiau nei kitos, megsta apsirengt siek tiek maziau ploto dengianciais drabuzeliais, kas cia blogo? jei joms uztenka laiko ir sau ir seimai, kodel gi ne. manau vyrai tikrai nepyksta salia turedama savo isvaizda besirupinacia zmona rolleyes.gif
VaiPė
Aš susidariau nuomonę,kad zhilius turi ba galo lakią vaizduotę thumbup.gif Toks vyras baisiau už bet kokią fyfą bigsmile.gif
Silvestr@
QUOTE(zhilius @ 2009 05 11, 15:25)
nu jei mano tevukas devynis prakaitus lietu dirbdamas statybose, o as is jo virves vyciau kai ant nosies 30? nu bukim biedni, bet teisingi, tos fyfkos dauguma butent is neperturtingiausiu seimu, o tevus baigia i kapus nuvaryt su savo uzgaidom, budamas tevu as taip i kupra duociau, kad vingiais eitu, o cia ne, dukrele gi mylimiausia. tai va toks deimanciukas po to seima sukuria, tai baisu pagalvot kokias virves yra is vyro vejamos. nors zinoma pasitaiko visokiu ''mazo'' kuriem taip patinka. doh.gif
*

man idomu ka cia kaltinti tevus ar ta fyfa? jei tevai ja ismoke imti, o ne duoti, tai gal ne vien ji kalta??? jei jai duoda visa gerove tai ir ima ir reikalauja dar daugiau, nes taip patys tevai issiauklejo. as tai pazystu tokiu draugus, kurie savo dukra labai lepina, saule kad geletu nukabintu tam vaikui. mane piktina toks tevu poziuris i vaika. o paskiau patys dukra kaltina. cia tevai ne is blogos valios, bet is neismanymo taip aukleja... ka darysi...
Lady Marmalade
Manau, temos autoriaus nurodyto pavyzdžio problematika siekia ne tik "fyfos-nefyfos" temą. Tai yra biednos tautos moterų problema. Visų postsovietinių šalių bendra moterų problema. Gyventi pagal formulę - parduoti save kuo brangiau. Jei jau esu graži (o dauguma Lt moterų tikrai tokios yra), tampu lėle, - tokia, kad atitikčiau visuotinį vyrų grožio suvokimo standartą, užmetu meškerę ir laukiu laimikio. Teisti-neteisti? O koks kieno reikalas, kaip sakoma. Dievas joms teisėjas, o gyvenimas baudėjas. Gal kaip tik laimę ras, o gal po to pro ašaras kelio nematys. Aš asmeniškai tokių žmonių vengiu - tiesiog nebendrauju. Nei vertinu, nei klijuoju etiketes. Lai. Mano gyvenimas nuo to juk nepasikeis.

O kadangi visa diskusija vyksta mūsų jaukiajame kaimelyje, vadinamame SM, iš anksto paklausiu aršiųjų "lietuviškų pilkųjų". Vat aš dabar prieš jus - su gyvatės rašto kelnėmis, silikoniniais (o dieve, GUMINIAIS) papukais ir blond plaukais. Nagai, tiesa, nepriauginti. Esu tokia ir vargo nematau. Norit - diskutuokim apie ką norit. Apie politiką, ekonomiką, teatrą, literatūrą. Išbandykit mane. Ir suvokit, kad ne viskas, kas jums atrodo "fu" ar "fy...", tas ir yra.

Kam tuomet dauguma SM megztų berečių keliasi į savo avatarus tas pačias užsienio žvaigždes ar modelius su tais pačiais silikoniniais papais. Tegul atsako pirmiausiai sau. Ir gerai pagalvoja prieš teisdamos.

Medinis
QUOTE(Lady Marmalade @ 2009 05 23, 17:51)
Norit - diskutuokim apie ką norit.

Kodėl parašėte šioje temoje?
Lady Marmalade
QUOTE(Medinis @ 2009 05 23, 18:55)
Kodėl parašėte šioje temoje?
*

... nes šunys loja, o karavanas eina.
Medinis
QUOTE(Lady Marmalade @ 2009 05 23, 17:59)
... nes šunys loja, o karavanas eina.

Šią frazę nuolat skaitau dedikuotą mano asmeniui. Bet niekas negali atsakyti į paprastą klausimą - kur eina karavanas?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.