Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji ar nauja animacija?

man tai tie naujieji multikai ala pokemonai-digimonai siaubingi! o vat,tie tarybinai thumbup.gif na,dar Disney'aus multikai grazus,bet tie,kur dabar taip aktyviai rodo doh.gif nupiesta baisiai, amzinos kovos, mustynes...siaubas!
Atsakyti
Man dabartiniai multikai irgi labaaaaaaai nepatinka. Kažkaip nėra į ką jose žiūrėti - vien smurto scenos ir plokščias jumoras. schmoll.gif Senieji buvo geresni, bet toli gražu ne visi. Niekad negalėjau suprasti, kas juokingo, kai zuikis patenką į kombainą ("Na, palauk") arba, kai katinas lygina peliukus lygintuvu (multikas apie katiną Leopoldą). Nesu tokio jumoro mėgėja. schmoll.gif Labai geri buvo multikai-pasakos, dėja, neprisimenu pavadinimų... Superinis "Ežiukas rūke" thumbup.gif Žiūrėjau šitą filmuką daugybę kartų ir dar neatsisakysiu pažiūrėti, jei rodys biggrin.gif Seni Disnėjaus filmukai irgi labai mieli, tokie kaip "Sniegolė ir 7 nikštukai" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 09 03, 01:10)
. Niekad negalėjau suprasti, kas juokingo, kai zuikis patenką į kombainą ("Na, palauk") arba, kai katinas lygina peliukus lygintuvu (multikas apie katiną Leopoldą). Nesu tokio jumoro mėgėja.

Tokiu atveju-Tom & Jerry kiekvienoj serijoj toks smurtas smile.gif
Atsakyti
Na, yra visokių šiuolaikinių filmukų- ir įdomių, ir schmoll.gif Kai kurių nesuprantu ir aš. Ypač visokių pokemonų, digimonų ir panašių. Bet senųjų filmukų iš mūsų vaikystės dabartiniai vaikai irgi nebesupranta- papraščiausiai jiems neįdomu žiūrėti. ne visiems, žinoma, bet tokių pažįstu daug
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 09 03, 11:19)
Na, yra visokių šiuolaikinių filmukų- ir įdomių, ir schmoll.gif Kai kurių nesuprantu ir aš. Ypač visokių pokemonų, digimonų ir panašių.  Bet senųjų filmukų iš mūsų vaikystės dabartiniai vaikai irgi nebesupranta- papraščiausiai jiems neįdomu žiūrėti. ne visiems, žinoma, bet tokių pažįstu daug

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Aš savo bernam siūliau pažiūrėti "mūsų laikų" filmukų - pasakė, kad jiems visai neįdomūs. schmoll.gif O a la drakonų kovos - va čia tai jiems filmukai. thumbup.gif
blink.gif blink.gif
Man labai patiko "12 mėnesių", "Na palauk"..... wub.gif
Atsakyti
Mamytės ir dar ne mamytės, senųjų animacinių filmukų gerbėjos, VISUS mylimiausius savo multikus galite atsisiųsti iš čia:Senoji animacija. Siųstis galite 01.00- 07.00val, jokių specialių programų nereikia. Abėcėliniame sąraše susiieškote norimą filmą, du katrus su pele ant jo spaudžiate ir filmas jūsų. Per 8-10 valandų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 09 03, 12:11)
Mamytės ir dar ne mamytės, senųjų animacinių filmukų gerbėjos, VISUS mylimiausius savo multikus galite atsisiųsti iš čia:Senoji animacija. Siųstis galite 01.00- 07.00val, jokių specialių programų nereikia. Abėcėliniame sąraše susiieškote norimą filmą, du katrus su pele ant jo spaudžiate ir filmas jūsų. Per 8-10 valandų mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
12 menesiu wub.gif
Atsakyti
Senoji animacija... man labai patinka,net dabar daznai pasiziuriu,tos rusiskos pasakos tokios mielos ir grazios... wub.gif o tie siuolaikiniai japonu pokemonai ar dar kazkas... schmoll.gif negaliu ju pakesti... man jie tokie baisus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2005 09 03, 14:09)
Senoji animacija... man labai patinka,net dabar daznai pasiziuriu,tos rusiskos pasakos tokios mielos ir grazios...  wub.gif

Ir man tie senieji filmukai kelia nostalgiją.Turiu ne vieną filmuką ir įsirašius.Ir visi moko vaikučius tik gerumo.O tie digimonai,pokemonai doh.gif devil.gif
Prieš kelias dienas mačiau per LRT "Saldi pasaka".Visada man jis patikdavo.Norėdavau ir aš į tą saldainių fabriką pakliūt ax.gif Dar man labai įdomūs būdavo tokie filmukai apie operatorų Kipsą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(alma @ 2005 09 03, 08:42)
Tokiu atveju-Tom & Jerry kiekvienoj serijoj toks smurtas  smile.gif


Sutinku. Šis animacinis serialas man visai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 09 03, 11:11)
Mamytės ir dar ne mamytės, senųjų animacinių filmukų gerbėjos, VISUS mylimiausius savo multikus galite atsisiųsti iš čia:Senoji animacija. Siųstis galite 01.00- 07.00val, jokių specialių programų nereikia. Abėcėliniame sąraše susiieškote norimą filmą, du katrus su pele ant jo spaudžiate ir filmas jūsų. Per 8-10 valandų mirksiukas.gif


Man neduoda siustis sad.gif praso usernam'o ir password'o g.gif
Atsakyti