Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(gutte86 @ 2009 05 20, 09:15)
Sveika prisijungus  4u.gif
Kare kirpima garbanotiems plaukams? O tu juos gal tiesini?

Visoms ačiū už šiltą priėmimą 4u.gif

Plaukų netiesinu. Anksčiau pas mane buvo trumpai kirpti plaukai, kai nusprendžiau auginti, tai nežinojau kokį kirpimą sugalvoti, atėjau į pirmą pasitaikusią kirpyklą (nes mano kirpėja labai toli išvažiavo ir tą kirpyklą uždarė) man pasiūlė Kare, tai nu neblogai, bet man norisi kažkokio kitokio kirpimo ax.gif O kaip jus mielosios nusikirpusios? nes planuoju apsilankymą kirpykloje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 20, 12:01)
man tai mama ilgas kasas nuo vaikystes augino.. Jai dar ir dabar skauda sirdi, kad db trumpus turiu  lotuliukas.gif  Is tikro tai durna buvau, kam nusikirpau.. Tureciau db plaukus iki siknos  wub.gif
Papildyta:
Merginos, patarkit koki gera purskikli ant plauku  blush2.gif  Nenaudoju formavimo priemoniu tai kai rytais buna susiguleje plaukai su purskikliu papurskiu ir galiu eiti, bet db kazkaip jokio nebeturiu  unsure.gif

aš irgi norėčiau kokį purškiklį sužinoti gerą
Papildyta:
QUOTE(Miledi.N @ 2009 05 20, 12:46)
Visoms ačiū už šiltą priėmimą  4u.gif

Plaukų netiesinu. Anksčiau pas mane buvo trumpai kirpti plaukai, kai nusprendžiau auginti, tai nežinojau kokį kirpimą sugalvoti, atėjau į pirmą pasitaikusią kirpyklą (nes mano kirpėja labai toli išvažiavo ir tą kirpyklą uždarė) man pasiūlė Kare, tai nu neblogai, bet man norisi kažkokio kitokio kirpimo  ax.gif O kaip jus mielosios nusikirpusios? nes planuoju apsilankymą kirpykloje  blush2.gif

oi aš tai ilgais (jei galima taip pavadinti, plaukai iki liemenėlės užsegimo) iškarpytais plaukais. tai net nežinau koks čia kirpimas būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 20, 12:58)
oi aš tai ilgais (jei galima taip pavadinti, plaukai iki liemenėlės užsegimo) iškarpytais plaukais. tai net nežinau koks čia kirpimas būtų ax.gif


mano plaukai irgi iki uzsegimo, tai as juos trumpais vadinu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Miledi.N @ 2009 05 19, 21:41)
Sveikos,
ar priimsite dar vieną garbanę  4u.gif

Kaip smagu, musu ratelis vis dideja drinks_cheers.gif

QUOTE(Monrutė @ 2009 05 20, 10:16)
sveikos,
nu ir pripliurpėt doh.gif

Ir as kol viska perskaiciau biggrin.gif

QUOTE(rusiuke @ 2009 05 20, 10:58)
aš irgi norėčiau kokį purškiklį sužinoti gerą

Vanduo 4u.gif
Siaip pati kartais naudoju toki purskala is Boots Botanics linijos (gaila kad LT nera), jis nesulipina, kvapas wub.gif purskalas pagal viska jis turetu suteikti apimties, bet pas mane ir taip tu plauku daug tai kazkokio stebuklo nedaro. plaukai net maziau pasisiause buna bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 20, 11:23)
mano plaukai irgi iki uzsegimo, tai as juos trumpais vadinu  lotuliukas.gif


Nu jau irnesakyk.gif ilgi ir viskas, jokiu kalbu bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 20, 13:31)
Vanduo 4u.gif
Siaip pati kartais naudoju toki purskala is Boots Botanics linijos (gaila kad LT nera), jis nesulipina, kvapas wub.gif purskalas pagal viska jis turetu suteikti apimties, bet pas mane ir taip tu plauku daug tai kazkokio stebuklo nedaro. plaukai net maziau pasisiause buna


purksdavau vandeni, bet nuo jo lb issipucia plaukai, kartais net nebesigarbanoja doh.gif
reiks pas broli i svecius lekt ir apsipirkti tuo paciu - geru dalyku Uk yra.... bigsmile.gif

Prisipazinkit - kuri milkshake naudojat kazkoki purskala g.gif ka jisai daro? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutte86: 20 gegužės 2009 - 12:44
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 20, 11:43)
purksdavau vandeni, bet nuo jo lb issipucia plaukai, kartais net nebesigarbanoja  doh.gif 
reiks pas broli i svecius lekt ir apsipirkti tuo paciu - geru dalyku Uk yra....  bigsmile.gif


Jo, vanduo ir man ispucia doh.gif paprasyk kad atsiustu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 20, 13:46)
Jo, vanduo ir man ispucia doh.gif paprasyk kad atsiustu mirksiukas.gif


rimtai bigsmile.gif kaip as nepagalvojau doh.gif
reik man sarasiuka pasidaryti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 20, 12:43)
purksdavau vandeni, bet nuo jo lb issipucia plaukai, kartais net nebesigarbanoja  doh.gif 
reiks pas broli i svecius lekt ir apsipirkti tuo paciu - geru dalyku Uk yra....  bigsmile.gif
as irgi kasdien vandeniu purskiuos o po to uzpursakiu kondiko,bet nuo vandens jie pasidaro pasisiausia
Prisipazinkit - kuri milkshake naudojat kazkoki purskala  g.gif  ka jisai daro?  rolleyes.gif

as ir noreciau is molk shakes purskalo ir kaukes
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 20, 14:03)
as ir noreciau is molk shakes purskalo ir kaukes

jėzus doh.gif perskaičiau milk shake
galvoju kas čia dabar blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 20, 12:06)
jėzus doh.gif perskaičiau milk shake
galvoju kas čia dabar blink.gif


Dar jokios priemones nesu bandzius is Milk Shake g.gif kai baiginesis atsargos, reikes nusipirkt ka nors ir man
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 20, 14:09)
Dar jokios priemones nesu bandzius is Milk Shake g.gif kai baiginesis atsargos, reikes nusipirkt ka nors ir man

jo galvoju apie kokius jūs čia kokteilius..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 20, 12:12)
jo galvoju apie kokius jūs čia kokteilius..... doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti