Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

vakar sode nusiskynem gera suaja braskiu thumbup.gif thumbup.gif , kai tavaziavom is ryto ju buvo daugiau, o kai jau vakare ejau skinti keliu jau nebebuvo, buvau nuziurejusi tokia didele didele ir neberadau vakare, radau kelias pauksciu iskapotas verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(zebrina @ 2009 06 03, 09:02)
5lt.- 0.5kg.,nusipirkom viena indeli,tai po to vyra siunciau dar 2 nupirko smile.gif tai jau taip pasijaute kad braskiu valgem lotuliukas.gif

blink.gif Pas mus lietuviškos iš ūkininko tiek kainuoja blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Pasiguosiu doh.gif mano pernai sodintas braskeles skruzdes okupavo doh.gif Vos ne po kikvienu krumeliu skrusdelynus stato ir visas daigelis apstatytas skrusdelynu.Ir dar ant pacio kotelio ir ant uogeles amarus augina! schmoll.gif Nu ko tik nepyliau,nieko nebijo jos doh.gif Kokiu turit minciu,kaip jas isvaryt? Pyliau ir cesnaku nuovira ir dilgelem su muilu purskiau ir kava pyliau- joms dzin blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2009 06 02, 16:03)
Kažkada anyta pabandė pamulčiuot pjuvenom mūsų braškyną  unsure.gif , tai man buvo vienas pagrindinis minusas, kuris nustelbė visus pliusus - prinokę braškės gula ant tų pjuvenų ir jomis aplimpa (ypač po lietaus). Supili visas nuskintas į dubenį ar kriauklę ir bandai plauti - pjuvenos plaukia paviršiuj kartu su uogom  doh.gif . Teko visas po vieną nuskalauti  doh.gif ..
Daugiau niekada pjuvenomm nemulčiuoju ir kitiems nepatariu. Na, nebent medžio drožlėmis-skiedrelėmis iš smulkintuvo - šitos didesnės ir sunkesnės, prie uogų nelimpa.


Aš kelinti metai pjuvenom mulčiuoju ir nebūna aplipusios pjuvenom, švarios gražios uogos, gal nuo pjuvenų priklauso 4u.gif . Mano vyras prekiauja malkom, tai pas mus tų pjuvenų pasirinkimas ax.gif
Aš vakar braškes apžiūrėjau, dar negreit galėsim ragaut savų, bet žemuogės jau pradeda nokt ir tiek daug bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2009 06 03, 10:41)
Pasiguosiu  doh.gif mano pernai sodintas braskeles skruzdes okupavo  doh.gif Vos ne po kikvienu krumeliu skrusdelynus stato ir visas daigelis apstatytas skrusdelynu.Ir dar ant pacio kotelio ir ant uogeles amarus augina!  schmoll.gif Nu ko tik nepyliau,nieko nebijo jos  doh.gif Kokiu turit minciu,kaip jas isvaryt? Pyliau ir cesnaku nuovira ir dilgelem su muilu purskiau ir kava pyliau- joms dzin  blink.gif

Druska nebandei?Kartais padeda apibarščius. g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 06 02, 22:18)
Šiandien lauke nusislkyniau pirmą remontantinę, kokia saldi blink.gif , apšnekėjau, kad rūgštokos unsure.gif , gal čia bus kokia saldi veislė bigsmile.gif

Rugstumas-saldumas priklauso nuo gaunamos saules mirksiukas.gif Mano remontantines pirmos buvo rugscios, o dabar labai saldzios, ir nuo to pacio krumo thumbup.gif

QUOTE(Muka @ 2009 06 03, 08:25)
Laba diena
Noreciau paklausti ka daryti braškes užpuolė amaras kuom purkšti nesinori kaip jau derėti uogos pradėjo kokia chemija gal ka pasiūlysit iš savo praktikos  ax.gif Girdėjau apie žalio muilo tirpalą, bet nežinau kas tas žalias muilas ar tas ūkinis ? Ir kaip jį tiksliai paruošti nes bandžiau praitai smetais su ūkinio muilo tirpalu naikinti amara, deja teko imtis chemijos priemoniu  doh.gif Iš anskto dėkoju  4u.gif



QUOTE(glossi @ 2009 06 03, 10:41)
Pasiguosiu  doh.gif mano pernai sodintas braskeles skruzdes okupavo  doh.gif Vos ne po kikvienu krumeliu skrusdelynus stato ir visas daigelis apstatytas skrusdelynu.Ir dar ant pacio kotelio ir ant uogeles amarus augina!  schmoll.gif Nu ko tik nepyliau,nieko nebijo jos  doh.gif Kokiu turit minciu,kaip jas isvaryt? Pyliau ir cesnaku nuovira ir dilgelem su muilu purskiau ir kava pyliau- joms dzin  blink.gif

Fairy visagalis thumbup.gif Ale ne pati skysti pilkit, o putas pasidarykit ir nuputokit visus stiebelius-isbandytas reikalas ir ant roziu, ir ant citrinos, ir ant braskiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu,merginos,bandysiu nuputoti Feiriu ir pribarstysiu druskos mirksiukas.gif Tik kazi,ar paciom braskem tokie eksperimentai patiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 06 03, 11:12)
Rugstumas-saldumas priklauso nuo gaunamos saules mirksiukas.gif Mano remontantines pirmos buvo rugscios, o dabar labai saldzios, ir nuo to pacio krumo thumbup.gif
Fairy visagalis thumbup.gif Ale ne pati skysti pilkit, o putas pasidarykit ir nuputokit visus stiebelius-isbandytas reikalas ir ant roziu, ir ant citrinos, ir ant braskiu drinks_cheers.gif



o nuo amaru gal irgi padeda?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 06 03, 10:12)
krumo thumbup.gif
Fairy visagalis thumbup.gif Ale ne pati skysti pilkit, o putas pasidarykit ir nuputokit visus stiebelius-isbandytas reikalas ir ant roziu, ir ant citrinos, ir ant braskiu drinks_cheers.gif

Rimtai Fairy g.gif o augalams nieko?Nenudziusta?
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2009 06 03, 10:23)
o nuo amaru gal irgi padeda?

Nuo amaru tai Decis-tikrai padeda..isbandyta smile.gif
Atsakyti
Ar bandei skruzdes pavaisinti boro rugsties milteliais su cukraus pudra.
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2009 06 03, 11:27)
Rimtai Fairy g.gif o augalams nieko?Nenudziusta?
Papildyta:

Nuo amaru tai Decis-tikrai padeda..isbandyta smile.gif



tai sita zinau kad decis ale jis chemija nesinori pries braskiu skinima juom purksti smile.gif
Atsakyti
Na zinau amarus naikina ukisko muilo tirpalu,bet velgi kaip uogas valgysi muilinuotas.
Atsakyti