Įkraunama...
Įkraunama...

Iš blondinės i brunetę

Sveikos 4u.gif Iš karto persiprašau jei tokia tema jau buvo,bet ,kai ieškojau lyg ir nebuvo dar tokios.Tai vat klausimėlis būtų toks.
Esu blondinė,kažkur iki 10metukų buvau visiškai šviesi.Palaipsniui plaukai pradėjo tamsėt nuo šaknų,tad karts nuo karto padažydavau.Bet plaukai jau visai silpni.Tik tiek,kad ilgi,bet storiu pasigirt negalėčiau.Mano antakiai juodi,manyčiau ,kad tamsesnė spalva turėtų tikrai tikti,tik va klausimas ar verta?Kur? Namie ar pas kirpėja.Su kokiais dažais?Ir kokia spalvytė?Mano svajonių tai būtų tokios:
user posted image
user posted image
Bet ar tiktų?
Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
sveika ,pereik palaipsniui ,nedažyk iš karto tamsiai schmoll.gif ,nes gali verkti kruvinom ašarom, o sugrįšti atgal ne taip ir paprasta. O kokia tavo odos spalva ir kokios akys?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 05 17, 17:09)
sveika ,pereik palaipsniui ,nedažyk iš karto tamsiai schmoll.gif  ,nes gali verkti kruvinom ašarom, o sugrįšti atgal ne taip ir paprasta. O kokia tavo odos spalva ir kokios akys?

Akys melsvos,bet ne visiskai melynos.O oda nera visai balta.Tokia rusva. 4u.gif
Atsakyti
O gal galetum ikelti savo foto .... Tada geriau galetume tau patarti ar tiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
o tai kaip taves nematant pasakyt ar tiks blink.gif
o eit dazytis aisku pas kirpeja.
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2009 05 17, 17:59)
O gal galetum ikelti savo foto .... Tada geriau galetume tau patarti ar tiktu mirksiukas.gif

Gal privaciai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charizsma @ 2009 05 17, 17:21)
Akys melsvos,bet ne visiskai melynos.O oda nera visai balta.Tokia rusva. 4u.gif

jei tavo natūralūs plaukai šviesūs ,turėsi daug vargo kai atauginės šaknys ,nes sklastymas jau po 2 savaičių šviečia per kilometrą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 05 17, 18:08)
jei tavo natūralūs plaukai šviesūs ,turėsi daug vargo kai atauginės šaknys ,nes sklastymas jau po 2 savaičių šviečia per kilometrą blink.gif

Vat butent,kad dabar pradejo keist spalva.Priekyje,tokie pili,tamsios pelenu spalvos,o pakausis isviso tamsus.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charizsma @ 2009 05 17, 17:09)
Vat butent,kad dabar pradejo keist spalva.Priekyje,tokie pili,tamsios pelenu spalvos,o pakausis isviso tamsus.. doh.gif

nueik i normalu salona pas gera kirpeja ir manau, kad jis tau patars ar tinka ar netinka, gal is pradziu tik truputi patamsins 4u.gif
Atsakyti
Na nezinau, bet is tikro labai sunkiai gausis tokia spalva, kokios nori. As pati pries metus daziausi "Aidos studijoje" is sviesiu i rudus, norejau sviesiai rudu, sumokejau didziule suma, o gavausi ruda su raudonu atspalviu doh.gif Man paaiskino, kad kitaip neimtu spalva, reikia imaisyti raudono. Nes dar pries tai buvau norejusi rudai dazyti, tai daze sviesiu tonu, kuris po 4 plovimu nusiplove, tai si kart padare kitaip. Norejau vyrui staigmena padaryti, o jis vos soko negavo verysad.gif Praverkiau visa nakti, kita diena ejau nuimineti spalva,kiek islaidu turejau su tais dazymais, o rezultate nusikirpau plaukus doh.gif . Kas mane mate, niekam nepatiko ta spalva, nes ji kaip bobiska ir siaip labai keista buvo, kai tiek laiko buvau blondine, tapau brunete.
Atsakyti
QUOTE(charizsma @ 2009 05 17, 17:21)
Akys melsvos,bet ne visiskai melynos.O oda nera visai balta.Tokia rusva. 4u.gif



Visu pirma jeigu oda rausva, turi tokio rozinio atspalvio, tai tokia tamsi nemanau, kad tiktu isvis schmoll.gif Pagal antakius nemanau, kad galima spresti, reikia y visuma ziureti - kaip dazaisi, kokios spalvos tau tinka, ar nebuna pajuodusiu/ykritusiu paakiu, spuogeliu, nes tamsus plaukai kazkaip labai paryskina trukumus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 05 25, 15:40)
Visu pirma jeigu oda rausva, turi tokio rozinio atspalvio, tai tokia tamsi nemanau, kad tiktu isvis schmoll.gif  Pagal antakius nemanau, kad galima spresti, reikia y visuma ziureti - kaip dazaisi, kokios spalvos tau tinka, ar nebuna pajuodusiu/ykritusiu paakiu, spuogeliu, nes tamsus plaukai kazkaip labai paryskina trukumus g.gif

Spuogeliu atsiranda tik pries mm atsiranda,o o ne rausva ,ne taip perskaitei,kiek rusva.Pavasari tik gauna saules iskart rudeja,labai greit idegu,ne raudonai,o iskart rudai.
Papildyta:
QUOTE(cikada7 @ 2009 05 25, 15:07)
Na nezinau, bet is tikro labai sunkiai gausis tokia spalva, kokios nori.  As pati pries metus daziausi "Aidos studijoje" is sviesiu i rudus, norejau sviesiai rudu, sumokejau didziule suma, o gavausi ruda su raudonu atspalviu doh.gif Man paaiskino, kad kitaip neimtu spalva, reikia imaisyti raudono. Nes dar pries tai buvau norejusi rudai dazyti, tai daze sviesiu tonu, kuris po 4 plovimu nusiplove, tai si kart padare kitaip. Norejau vyrui staigmena padaryti, o jis vos soko negavo verysad.gif Praverkiau visa nakti, kita diena ejau nuimineti spalva,kiek islaidu turejau su tais dazymais, o rezultate nusikirpau plaukus  doh.gif . Kas mane mate, niekam nepatiko ta spalva, nes ji kaip bobiska ir siaip labai keista buvo, kai tiek laiko buvau blondine, tapau brunete.

Vajezau sad.gif uzjauciu..Va tada jau baisu darosi,kai ne viena tokia istorija perskaitau..
Atsakyti