Įkraunama...
Įkraunama...

Sodo/daržo kenkėjai

dooovile seku tavo kova su kurkliais- ir as lygiai kaip tu vargstu.Skaiciau dar viena toki recepta-stikline acto i 5 litrus vandens ir i urvelius. As ryt vaziuoju i soda ir bandysiu.
Atsakyti
QUOTE(dwynuke @ 2009 06 12, 21:30)
dooovile seku tavo kova su kurkliais- ir as lygiai kaip tu vargstu.Skaiciau dar viena toki recepta-stikline acto i 5 litrus vandens ir i urvelius. As ryt vaziuoju i soda ir bandysiu.

console.gif

as jau po "kovos" siandien unsure.gif nudobiau apie 20 prieshu ir uztikau tris lizdus su kiaushiniais blink.gif doh.gif tokiais tempais besidayugindami jie greit uzkariaus ir musu miestus blink.gif blink.gif doh.gif
zodziu, raportyuoju: radau- nugrauztu svogunu - apie 7, nugrauztas burokas- 1, nugrauzta paprika (shiltnamyje!!!!!) - 1, apvyte shiltnamio pomidorai - 4, nugrauzti agurku daigai su ziedeliais ir mazuciais agurkiukais - 4 verysad.gif

karas naudojantis aliejum ir vandeniu pasitvirtino 100 % thumbup.gif zodziu i skylute aliejus, po to vanduo - ishshoka is zemes kaip pozeminiai siaubunai siaubo filmuose.Acius dideliausias uz instrukcijas 4u.gif 4u.gif tokiu budu vien is varganos agurku lysvel;es ishkrapsciau 9 !!!!!!
jiems nuo aliejaus kazkoks negerumas pasidaro - stimpa mazdaug minutes begyje jei gauna aliejaus blink.gif (buvau kelis gyvus kibiran imetus - tuoj galus pridave)
Kiaushiniu luksta malta su aliejum sukishau i kitas skylutes (skyluciu pas mus mazdaug 5 trilijonai, tai nuodo uzteko gal til kokiom 15 skyliu) poveikis bus neaiskus, nes nesuzinosi ar kazkas po zeme nustipo ar ne schmoll.gif g.gif
Kaimyne buvo zibalo uzsipirkus - mirkem skurliukus ir kishom darzan doh.gif Dabar is tolo dvokiu zibalu. is sodo grizom 10, vaikus suguldziau pries 5 minutes doh.gif lisciau i vonia, o vandens shilto tai sia savaite NERA !!!! blink.gif doh.gif doh.gif teks apsiteliuskinti galunes ir eit i lova blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dooovile: 13 birželio 2009 - 22:24
Pas mane siemet darzo gyventojai visai isnaglejo doh.gif ... su kurkliais lenktyniauju, kas greiciau braske suras, tai tenka puszalias valgyti, agurkus sodinau jau kokius 4 kartus, tai vis keleta isgyvena....sraigems salotu butu negaila, tiek to jomis pasidalinciau, bet va jos, kaip traktoriai ir per zirniu daigelius varo, taip pat cukiniju daigelius aplimpa, tai eilini karta nuplesus sraige nuo kaip reikiant apkramptytos cukinijos ar moliugo dingsta mintys apie graziuosius sraigiu ragelius... ech, na vis tiek mielos jos, tik gaila, kad pykstames paskutiniu metu... reiks ir man rytoj su aliejaus buteliu i darza eiti, kurkliu ieskoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey: 13 birželio 2009 - 23:10
Sveikos,

blink.gif Jei tie kurkliai nufotkinti natūralaus dydžio...ne fotografinis efektas koks, o tokie, sprindžio dydžio..Tai ..bijočiau daryt ką nors, baisūs man jie doh.gif
Nuodų kelioliką kg..ir į urvelius..

Bėda štai užpuolė..Auginu gražais, gan retas pelargonijas, iš sėklučių mano pačios išaugintos, žydėt pradeda..Pamačiau amarus..Negausiai kol kas, bet..Ir ant kaktusų..turbūt ir ką kitą paragavus patiks..savaitgalį purškinėjau ūkinio muilo tirpalu, bet šiandien vėl radau..

Klausimas - ar įmanoma jų atsikratyt ilgam, pvz, sezonui? Ar tik nuolat purškinėjant reguliuot jų populiaciją įmanoma? Gal yra kas nors, ko amarai vengia?
Ne sodas čia, tik terasa..
Atsakyti
QUOTE(monkey @ 2009 06 14, 01:09)
Pas mane siemet darzo gyventojai visai isnaglejo  doh.gif ... su kurkliais lenktyniauju, kas greiciau braske suras, tai tenka puszalias valgyti, agurkus sodinau jau kokius 4 kartus, tai vis keleta isgyvena....sraigems salotu butu negaila, tiek to jomis pasidalinciau, bet va jos, kaip traktoriai ir per zirniu daigelius varo, taip pat cukiniju daigelius aplimpa, tai eilini karta nuplesus sraige nuo kaip reikiant apkramptytos cukinijos ar moliugo dingsta mintys apie graziuosius sraigiu ragelius... ech, na vis tiek mielos jos, tik gaila, kad pykstames paskutiniu metu... reiks ir man rytoj su aliejaus buteliu i darza eiti, kurkliu ieskoti biggrin.gif

Pas manes tas pats su braskemis:visos graziausios,labiausiai issirpusios jau apkramtytos.Tik vat niekaip nesuprantu,kas cia jas taip?Jei nori stovek prie lysves su kokiu mietu rankoj ir lauk,kas artinsis prie braskiu. g.gif
Atsakyti
Sveikos, as ir kariauju su visokiais gyviais
QUOTE(a4ra @ 2009 06 14, 12:45)
Pas manes tas pats su braskemis:visos graziausios,labiausiai issirpusios jau apkramtytos.Tik vat niekaip nesuprantu,kas cia jas taip?Jei nori stovek prie lysves su kokiu mietu rankoj ir lauk,kas artinsis prie braskiu. g.gif

O as jau kelis kartus isvaikiau skruzdeliu vakarelius nuo apestu braskiu doh.gif po 50 susirenka ir tusinasi doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal patarsit kuom galeciau siuo metu nupurksti vysniu ,tresniu medzius ,nes uzpuole manau kazkoks parazitas,nes lapai sukasi ir juodais vabaliukais apkibe schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(norilonyte @ 2009 06 14, 22:32)
Sveikos, as ir kariauju su visokiais gyviais

O as jau kelis kartus isvaikiau skruzdeliu vakarelius nuo apestu braskiu doh.gif po 50 susirenka ir tusinasi doh.gif


na va, gal pas jas vestuves ar koks mokyklos baigimas, o cia ima ir isvaiko doh.gif
dwynukee kaip reikalai su kurkliais ????? mes savaitgali vel kariausim, aliejum apsiginklave doh.gif lotuliukas.gif ( as tik nika pasikeiciau, buvo dooovile)
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2009 06 17, 13:28)
na va, gal pas jas vestuves ar koks mokyklos baigimas, o cia ima ir isvaiko doh.gif
dwynukee kaip reikalai su kurkliais ????? mes savaitgali vel kariausim, aliejum apsiginklave  doh.gif  lotuliukas.gif  ( as tik nika pasikeiciau, buvo dooovile)

Na lyg ir aprimo mano vabalai-nusispjausiu 3 kartus lotuliukas.gif ir man aliejus kol kas labiausiai pasiteisino.norejau isbandyti acta, dar siulo papriku ir garstyciu uzpila naudoti- bet kad per ta lietu nebuvo kaip. Dabar jei tik uzmatau rimtesne skylute tuoj su aliejuku atlekiu biggrin.gif tai dabar paaugliai pasirode- gal tuos didziuosius pavyko isvyti? gerai butu. Dar zinai kaimyne sake kad tie kurkliai kurkia- ir tikrai vakare prie lysves girdejau kazkoki kurkima, pyliau alieju bet neradau.Rytoj vel vaziuoju i soda- taigi egzekucijos tesiasi. sekmes ir tau smile.gif
Atsakyti
Kam dar aktualu kovoti su sraigemis noriu pasiulyti buda, kuri pati isbandziau.
Reikia uzplikyti 3l pora susmulkintu cesnako galvuciu ir sutrintu pipiru. Po kokios paros tuo tirpalu apipurksti geles , bet pasistengti apipurksti krumeliu apatine dali.
Sraiges nemegsta kartumo ir cesnako kvapo. Tik reikia purksti kai sausas oras, kad lietutis nenuplautu tirpalo. Dariau ta apipurskima jau du kartus. Darbo daug bet sraigiu zenkliai sumazejo. Papildomai dar surenku tuos kurie matosi, kartais prirenku koki kibiro ketvirtadali. Baisu, ko tik nebandziau, purskinimas pats veiksmingiausias budas. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ir man prireikė patarimo..

Rausvažiedes gudobeles jaunutes dar visai kažkas užpuolė - kai kurių sodinukų šakos žydinčios labai tankiai voratinkliu apsuktos, lapai po juo susisukę, žiedai apkramsnoti.. unsure.gif verysad.gif

Galvoju, kad jei su voratinkliu, gal kokia voratinklinė erkutė?
Kaip manot, kas tai galėtų būti?
Atsakyti
gal kas galetu patart kaip naikint skruzdeles? ju pilna VISUR ir eda viska... gelytes visas, rozes net ir jazminus doroja... nepatyrus as sodininke, o ir sodelis mieste palei nama, aplink kaimynu dziungles... smile.gif
Atsakyti