Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: LOGO klubas
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ruzava
QUOTE(andromedav @ 2009 08 04, 17:06)
Gal būtų užsilikusių šių knygų m-klos bibliotekoje?  g.gif  Pas mus jos visos buvo pasmerktos nurašymui, nes gi pionieriai, patriotai, Leninas ir pan.; tai bibliotekininkė kai pasakė, kad nurašytas ruošiasi išvežti, pasiėmiau gal kokias 6; drauges, kurios vaikučių turi, apdalinau; kitas pavieniais paveikslėliais "paverčiau"  lotuliukas.gif  O knygelė, tai tikrai auksinė  biggrin.gif
*

reikės paklausti bibliotekininkės, bet kažin ar beturės, nes viską, kas nurašyta, jau priglaudžiau biggrin.gif ypač patiko tokios pilkos knygutės rusų kalbos 1 klasės mokymui, žodynui, tai išmetus spaliukus ir daudonas vėliavas dar daug paveikslėlių liko biggrin.gif
ačiū, andromedav 4u.gif
ruzava
labutis 4u.gif

kadangi esu prisidirbusi darbiniame kompe (viską, ką per tris darbo metus sukaupiau pirše atostogas per durną galvą ištryniau), tai atlėkiau iš ryto į darbą, nes pamokė, kaip bent dalį atgaut to, ką turėjau... bet nieko... TUŠČIA TUŠČIA... bash.gif bash.gif bash.gif tai vat, šiandien būsiu liūdnas ir susinervinęs padaras verysad.gif

Light Blue, gal gali vėl permest man tą paveiksliukų rinkinį, kur kadaise siuntei? blush2.gif edita.ezys@gmail.com
Papildyta:
Varde , gal tu turi ką nors iš to, ką esu tau siuntusi? kokius planus, programas, sąrašus? blush2.gif
Wija
QUOTE(ruzava @ 2009 08 05, 10:32)
labutis  4u.gif

kadangi esu prisidirbusi darbiniame kompe (viską, ką per tris darbo metus sukaupiau pirše atostogas per durną galvą ištryniau), tai atlėkiau iš ryto į darbą, nes pamokė, kaip bent dalį atgaut to, ką turėjau... bet nieko...  TUŠČIA TUŠČIA... bash.gif  bash.gif  bash.gif  tai vat, šiandien būsiu liūdnas ir susinervinęs padaras  verysad.gif

Light Blue, gal gali vėl permest man tą paveiksliukų rinkinį, kur kadaise siuntei?  blush2.gif  edita.ezys@gmail.com
Papildyta:
Varde , gal tu turi ką nors iš to, ką esu tau siuntusi? kokius planus, programas, sąrašus?  blush2.gif
*

Oi, koks nemalonus reikalas... Užjaučiu 4u.gif . Man taip atsitiko, iš vieno kompo perkeliant duomenis į kitą...

O aš jau šiandien darbą sapnavau, vaikų kalbinius sugebėjimus tyriau doh.gif
ruzava
QUOTE(Wija @ 2009 08 05, 10:34)
O aš jau šiandien darbą sapnavau, vaikų kalbinius sugebėjimus tyriau doh.gif
*

bet pala, tau jau greita poilsis užtarnautas? ar dar neisi?
klopedija
TUŠČIA TUŠČIA... bash.gif  bash.gif  bash.gif  tai vat, šiandien būsiu liūdnas ir susinervinęs padaras  verysad.gif
*
console.gif

Gal ką iš mūsų gmail-o panaudosi mirksiukas.gif .
ruzava
QUOTE(klopedija @ 2009 08 05, 10:44)
console.gif

Gal ką iš mūsų gmail-o panaudosi mirksiukas.gif .
*

tai jau siunčius, vis šis tas doh.gif
pinciuke
Darželinukams smile.gif
spalvinti kompiuteriu ir atsisausdinus galima čia :
http://www.hypervartai.v-nes.lt/sm/nuspalv/kisa.htm
sanmara
QUOTE(ruzava @ 2009 08 05, 11:32)
labutis  4u.gif

kadangi esu prisidirbusi darbiniame kompe (viską, ką per tris darbo metus sukaupiau pirše atostogas per durną galvą ištryniau), tai atlėkiau iš ryto į darbą, nes pamokė, kaip bent dalį atgaut to, ką turėjau... bet nieko...  TUŠČIA TUŠČIA... bash.gif  bash.gif  bash.gif  tai vat, šiandien būsiu liūdnas ir susinervinęs padaras  verysad.gif

*

oho kaip nemalonu verysad.gif užuojauta 4u.gif man taip buvo, kai bakalauro darbą rašiau, tačiau gerai, kad visą informaciją visada išsisaugau ir dar kažkur ax.gif tai nekilo labai didelių problemų ax.gif
Wija
QUOTE(ruzava @ 2009 08 05, 10:43)
bet pala, tau jau greita poilsis užtarnautas? ar dar neisi?
*

Man užtarnautas poilsis tik į spalio pabaigą, tai dar galvoju padirbėti. Keisčiausia, kad kai žinau, jog ilgokai nieko nereiks, toks noras kažką pasigamint, rinkt, planuoti užeina (kūrybiškumo priepoliai) doh.gif . O blogiausia, kad namie nelabai turiu kur laikyt, tad kol praeis tie metai namuose, vėl viskas "apsinešios" nuo stovėjimo g.gif
TEATRĖ
Labas vakaras,
Gal kam aktualu, naujas dalykas:
Pradinio ir pagrindinio ugdymo bendrųjų programų pritaikymo metodinės rekomendacijos vidutinio, žymaus ir labai žymaus sutrikusio intelekto mokiniams;
http://www.smm.lt/ugdymas/docs/specialusis...20PROJEKTAS.pdf
sanmara
O matėte antrą dalį "Tark žodelį..."
http://www.nijanga.com/content/view/215/33/
klopedija
QUOTE(sanmara @ 2009 08 05, 19:25)
O matėte antrą dalį "Tark žodelį..."
http://www.nijanga.com/content/view/215/33/
*
Nemačiau nei šitos, nei I-os knygelės schmoll.gif . Ar vertos dėmesio?
sanmara
QUOTE(klopedija @ 2009 08 05, 20:31)
Nemačiau nei šitos, nei I-os knygelės  schmoll.gif . Ar vertos dėmesio?
*

Aš turiu pirmą dalį, tai vaikams labai patinka, nors kai kurie paveikslėliai nelabai aiškūs. Bet manau, antrą dalį taip pat nusipirksiu ax.gif
vardė

Varde , gal tu turi ką nors iš to, ką esu tau siuntusi? kokius planus, programas, sąrašus?  blush2.gif
*

Ieškosim pioneer.gif . Gal ne iškart atsiųsiu - ryt poryt šiom dienom. O tu gal kokį kompiuterastą į vietą atsivežk, arba nuvežk jam. Manau, kad galima būtų išknist ką nors. lens.gif
kristute123
QUOTE(sanmara @ 2009 08 05, 19:42)
Aš turiu pirmą dalį, tai vaikams labai patinka, nors kai kurie paveikslėliai nelabai aiškūs. Bet manau, antrą dalį taip pat nusipirksiu ax.gif
*

o kur matei ją pirkti? mirksiukas.gif I dalį aš tai turiu, noriu ir II smile.gif
sanmara
QUOTE(kristute123 @ 2009 08 05, 21:20)
o kur matei ją pirkti? mirksiukas.gif  I dalį aš tai turiu, noriu ir II smile.gif
*

Pirkti dar nemačiau verysad.gif tik internete "užmačiau" ax.gif
ruzava
QUOTE(klopedija @ 2009 08 05, 19:31)
Nemačiau nei šitos, nei I-os knygelės  schmoll.gif . Ar vertos dėmesio?
*

aš mačoiau Norfoj pirkti.
Jei gerai pamenu (jei meluoju, merginos, pataisykit), tai ten paprastas paveikslėlis iš kokios nors raidės ir užrašytas pavadinimas g.gif ir viskas. jei nieko nemaišau tik g.gif
tai jei tą varčiau (kalbu apie I dalį), tai manęs kažkaip neužkabino ji, turiu tų paveikslėlių, bet kad merginos sako, kad vaikams linpa, tai gal reiktų dar pamąstyt g.gif
sanmara
user posted image
user posted image

va taip atrodo tie paveiksliukai ax.gif
vardė
QUOTE(sanmara @ 2009 08 05, 21:54)

va taip atrodo tie paveiksliukai ax.gif

Ir kiek gi pirmoji dalis kainavo?
sanmara
QUOTE(vardė @ 2009 08 05, 23:04)
Ir kiek gi pirmoji dalis kainavo?
*

Aš per akciją pirkau, tai mokėjau apie 12 Lt, be akcijos kainuoja 19,99 Lt jei neklystu ax.gif
&joy
QUOTE(andromedav @ 2009 08 05, 18:32)
Labas vakaras,
Pradinio ir pagrindinio ugdymo bendrųjų programų pritaikymo metodinės rekomendacijos vidutinio, žymaus ir labai žymaus sutrikusio intelekto mokiniams;
*

Man labai aktualu, ačiū didelis aciuks.gif 4u.gif
Aš dar atostogauju tai nieko daugiau ir nerašysiu vacation1.gif nors labiau tiktų štai tokia šypsenėlė construction.gif tongue.gif
ruzava
QUOTE(sanmara @ 2009 08 05, 22:18)
Aš per akciją pirkau, tai mokėjau apie 12 Lt, be akcijos kainuoja 19,99 Lt jei neklystu ax.gif
*

aga, norfoj kai žiūrėjau, tai apie 20 lt kainavo ax.gif
Wija
QUOTE(andromedav @ 2009 08 05, 18:32)
Labas vakaras,
*

Vaje, koks geras dalykas! dar tik permečiau akimis, bet jau matau, ką ir kaip galiu pritaikyti savo planuose g.gif
Papildyta:
QUOTE(ruzava @ 2009 08 05, 21:38)
aš mačoiau Norfoj pirkti.
Jei gerai pamenu (jei meluoju, merginos, pataisykit), tai ten paprastas paveikslėlis iš kokios nors raidės ir užrašytas pavadinimas  g.gif ir viskas.  jei nieko nemaišau tik  g.gif
tai jei tą varčiau (kalbu apie I dalį), tai manęs kažkaip neužkabino ji, turiu tų paveikslėlių, bet kad merginos sako, kad vaikams linpa, tai gal reiktų dar pamąstyt  g.gif
*

Reiks užsukti į t Norfą. Man praverstų...
Mil@na
Aš jau darbe sad.gif Ne pagal planą buvau atostogose (rugpjūti buvau numačiusi atostogauti, bet krizė labai pakoregavo mano planus..). Reikia sugalvoti atvirai veiklai temą, susijusią su sveikata wink.gif Gal kas turit kokių minčių, idėjų ar pasiūlymų...Labai reikia
klopedija
QUOTE(Mil@na @ 2009 08 06, 10:35)
Reikia sugalvoti atvirai veiklai temą, susijusią su sveikata wink.gif Gal kas turit kokių minčių, idėjų ar pasiūlymų...Labai reikia
*
Visada tiks sportas (sveikatos tausojimo kompetencija) mirksiukas.gif . "Mes darželyje sportuojam" (mojuojam, šuoliuojam, linguojam, laipiojam; rankos, kojos, liemuo); O-UO diderenciacija mirksiukas.gif .

O kaip ten su ta tema? Ar sugalvojai ką nors? g.gif
Mil@na
Mano vaikai tokie ,,sunkūs" (dirbu spec. ugdymo grupėje)..Gal dar kokią ne tokią sudėtingą mintelę...a, Klopedija?? Tu čia tikras išradingumų lobynas, o aš dar mintyse atostogauju, nors pavaduotoja jau klibina temą pasakyti...
o dėl tos darbo temos-pasiūliau vieną variantą, bet dar reikės suderinti su darbo vadovu
p.s. temą tik rašysiu, bet ne savo, o padėsiu studentei...
klopedija
QUOTE(Mil@na @ 2009 08 06, 11:23)
Mano vaikai tokie ,,sunkūs" (dirbu spec. ugdymo grupėje)..Gal dar kokią ne tokią sudėtingą mintelę...a, Klopedija?? Tu čia tikras išradingumų lobynas, o aš dar mintyse atostogauju, nors pavaduotoja jau klibina temą pasakyti...
*
Ačiū, pamaloninai blush2.gif ...
Tą pačią temą galima tampyt į visas puses kaip gumą: kūno dalys, veiksmų/judesių įvardijimas, orientacijos erdvėje lavinimas (galva, rankos viršuje, kojos apačioje, pakelt koją aukštyn, nuleist ranką žemyn; kairė dešinė ir t.t.) mirksiukas.gif .
NEINE
Sveikos, galvojau,kad visos atostogaujat ,o jūs čia jau apie darbą kalbatės. Nu jūs šaunuolės.
kristute123
QUOTE(NEINE @ 2009 08 06, 14:11)
Sveikos, galvojau,kad visos atostogaujat ,o jūs čia jau apie darbą kalbatės. Nu jūs šaunuolės.
*

ax.gif tai kad jau ne už kalnų darbelin žygiuosim rolleyes.gif
ruzava
QUOTE(kristute123 @ 2009 08 06, 16:29)
ax.gif tai kad jau ne už kalnų darbelin žygiuosim rolleyes.gif
*

aš tai jau ir žygiuoju, bet kol kas nesidirba tai juodai doh.gif
sanmara
Žiūriu visos jau po truputį apie darbą pagalvoja ax.gif
Aš ir vakar vakare prie televizoriaus sėdėdama savo aplankus temų susitvarkiau, pasipildžiau... ax.gif
kristute123
QUOTE(sanmara @ 2009 08 06, 19:30)
Aš ir vakar vakare prie televizoriaus sėdėdama savo aplankus temų susitvarkiau, pasipildžiau... ax.gif
*

4u.gif na tu ir šaunuolė 4u.gif aš tik kasdien pagalvoju, kad reiktų juos persižiūrėti, bet slenka dienos pamažu, o aplankai net nepaliesti rolleyes.gif
Vėta
Mergaitės, atostogaukit kol galit, aplankus darbo metu susitvarkysit. Aš taip pat žadu atsispausdinti pasidarytas priemones, bet... et... irnesakyk.gif
&joy
QUOTE(Žemaika @ 2009 08 06, 22:16)
Mergaitės, atostogaukit kol galit, aplankus darbo metu susitvarkysit. Aš taip pat žadu atsispausdinti pasidarytas priemones, bet... et... irnesakyk.gif
*

Aš irgi tokios nuomonės, dar beveik mėnuo atostogų, o jos jau darbo pasiilgusios doh.gif Darboholikės, ne kitaip biggrin.gif
GabriDoro
sveikutes 4u.gif as naujoke, bet kaip apsidziaugiau, kad toki kluba radau thumbup.gif ! as siaip dar studente baigineju neakivaizdziai 2 kursa, bet kad radu jus, tai butinai parsysiu pagalbos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(GabriDoro @ 2009 08 06, 23:40)
sveikutes 4u.gif as naujoke, bet kaip apsidziaugiau, kad toki kluba radau thumbup.gif ! as siaip dar studente baigineju neakivaizdziai 2 kursa, bet kad radu jus, tai butinai parsysiu pagalbos ax.gif
*

o dar kiek klaidu pridariau...net geda...bet gal jau miegas veikia... blush2.gif
klopedija
QUOTE(Žemaika @ 2009 08 06, 22:16)
Mergaitės, atostogaukit kol galit, aplankus darbo metu susitvarkysit.
*
drinks_cheers.gif
Per atostogas reikia atostogaut! Prisidirbsit dar tiek ir tiek! biggrin.gif
Nors jei kūrybinis polėkis, tai kitas reikalas. Aš taip pat esu nevieną priemonę vasarą pasidarius. Tiesiog šauna mintis į galvą, sėdu ir darau. Nes atidėliojant dingsta interesas, o paskui būna jau nebeįdomu grįžti prie tųpačių idėjų biggrin.gif .

QUOTE(GabriDoro @ 2009 08 06, 23:42)
sveikutes 4u.gif as naujoke, bet kaip apsidziaugiau, kad toki kluba radau thumbup.gif !
*
Sveika prisijungus! 4u.gif
kristute123
ax.gif pasidalinkim mintimis, idėjomis, kokias preimones darome blush2.gif aš tai pateiktis įvairiomis temomis kol kas darau smile.gif
Mil@na
O aš jau nebenoriu priemonių gaminti... unsure.gif Neturiu fantazijos, dabar stengiuosi nusipirkti (kol dar leidžia finansai..).
Mil@na
[ax.gif pasidalinkim mintimis, idėjomis, kokias preimones darome blush2.gif aš tai pateiktis įvairiomis temomis kol kas darau smile.gif

Kas tai blush2.gif ?? nesupratau ax.gif blush2.gif
klopedija
QUOTE(Mil@na @ 2009 08 07, 11:10)
[ax.gif pasidalinkim mintimis, idėjomis, kokias preimones darome blush2.gif  aš tai pateiktis įvairiomis temomis kol kas darau smile.gif

Kas tai blush2.gif ?? nesupratau ax.gif  blush2.gif
*
Kadangi nerandu pirkti to, ko noriu, ir aš darau pateiktis - PowerPoint mirksiukas.gif
Mil@na
AR įmanoma pamatyti kokį pavyzduką gyvai??? Būtų labai įdomu ax.gif
klopedija
QUOTE(Mil@na @ 2009 08 07, 11:33)
AR įmanoma pamatyti kokį pavyzduką gyvai??? Būtų labai įdomu  ax.gif
*
Ar Tu dar neprisireginus mūsų bendram gmail-e ir foto albume? blink.gif Lyg tai siunčiau duomenis... g.gif
Ten yra nemažai pavyzdukų mirksiukas.gif .
Mil@na
KLAUSIMAS; kokius dokumentus ir kiek laiko saugojate??
Aš tai kalbos korteles 5 metus ir žurnalus 10 metų O jūs?? gal dar ką reikia palikti?? Kokias ataskaitas ar dar ką??????????
prisijungimą turiu, bet dar nebuvau blush2.gif Tiksliai-prisijungsiu ir pažiūrėsiu. Klopedija 4u.gif
klopedija
QUOTE(klopedija @ 2009 08 07, 11:51)
Ar Tu dar neprisireginus mūsų bendram gmail-e ir foto albume?  blink.gif  Lyg tai siunčiau duomenis...  g.gif
Ten yra nemažai pavyzdukų  mirksiukas.gif .
*
Ups... Pasižiūrėjau, kad kaip ir nėra unsure.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Mil@na @ 2009 08 07, 11:58)
KLAUSIMAS; kokius dokumentus ir kiek laiko saugojate??
Aš tai kalbos korteles 5 metus ir žurnalus 10 metų O jūs?? gal dar ką reikia palikti??
*
Šituo klausimu ir aš domėjausi, bet nėra jokių konkrečių reikalavimų įstaigos SUK. Dažniausiai kalbama apie PPT dokumentacijos archyvavimą.
Taigi, kalbos korteles ir žurnalus laikau, tiek, kiek pati parašei, SUK segtuvų su planais, protokolais ir pan. dar nenaikinau, ketinu taip pat laikyt 10 m.

Mūsų archyvarė neima mano dokumentų į archyvą, sako, "nieko nežinau, bijau" ir t.t. lotuliukas.gif . Vos "pristūmiau" senus logopedo dienynus. doh.gif
Vėta
Aš gaminuosi spalvų, klasifikacijų, garsų loto, garsų domino. Vaikai labai mėgsta jais žaisti. Taip pat su kolege pasigaminom priemones garsų įtvirtinimui.
Iš mūsų archyvan imami tik dienynai ir kalbos kortelės. Net IP neimamos. Saugau, kol yra vietos. Kai vaikas išeina iš darželio, naikinu ir jo dokumentus.
Aš tai labai norėčiau, kad, dirbančios su sutrikusios raidos vaikais, pasidalintumėt individualių programų pavyzdžiais blush2.gif . Galėsiu ir aš savas įkelti.
klopedija
Nusiunčiau į gmail-ą vieną tokią pusiau priemonę. blush2.gif
Nelabai ką namuose turiu - nesinešu namų į darbą ir darbo į namus biggrin.gif .

Žiūriu, ten nuoroda į naują temą bigsmile.gif . Kai šitą baigsim šoksim į aną. mirksiukas.gif
ruzava
QUOTE(sanmara @ 2009 08 06, 19:30)
*

ėjo kalba apie temų aplankus ax.gif
pasidarė įdomu, kaip jūs juos darot: skirstot pagal garsus (pvz., garso r mokymas, garsų š-ž diferencijavimas ir pan. ) ar pagal temukes (gyvūnai, namai, paukščiai, draugai, pavasaris ir pan.) blush2.gif
galvoju, reiktų ir man susiimti, kad ir nedaug teturiu, ale vis viena kad ir tą mizerį susitvarkyt blush2.gif ir specukų visi daiktavardžiai ir daugybos mėtosi, ir logopedinių užduotėlės doh.gif
sanmara
QUOTE(kristute123 @ 2009 08 06, 22:49)
4u.gif na tu ir šaunuolė 4u.gif aš tik kasdien pagalvoju, kad reiktų juos persižiūrėti, bet slenka dienos pamažu, o aplankai net nepaliesti rolleyes.gif
*

Aš čia savo malonumui, atėjo įkvėpimas ir prisėdau ax.gif

QUOTE(GabriDoro @ 2009 08 07, 00:42)

*

Sveika prisijungusi 4u.gif

QUOTE(ruzava @ 2009 08 07, 14:32)
ėjo kalba apie temų aplankus ax.gif
pasidarė įdomu, kaip jūs juos darot: skirstot pagal garsus (pvz., garso r mokymas, garsų š-ž diferencijavimas ir pan. ) ar pagal temukes (gyvūnai, namai, paukščiai, draugai, pavasaris ir pan.)  blush2.gif
galvoju, reiktų ir man susiimti, kad ir nedaug teturiu, ale vis viena kad ir tą mizerį susitvarkyt  blush2.gif  ir specukų visi daiktavardžiai ir daugybos mėtosi, ir logopedinių užduotėlės  doh.gif
*

Aš turiu kiekvienai savaitei po aplanką su temomis, pvz. "Žemė gyvybės nešėja", "Mano gimtinė - Lietuva", čia pagal darželio programą ax.gif

Žinokit kokį patyrimą šiandien turėjau lotuliukas.gif nuėjau į Norfą, žiūriu yra "Tark žodelį, tark dar vieną..." 2 dalis, su vyru kalbamės ir tariam ar čia dabar pirkti, ar vėliau, vyras sako pasiimk ir vėliau nebereikės, na ką, pasiėmiau. Sumuoja pinigėlius į kasą už viską, ėmėme ir maisto, žiūriu kažko labai mažai, na nieko. Mašinoje atsisėdame, pasiimu čekį, o gi mano knygutė neįmušta lotuliukas.gif taigi už ačiū ją nusipirkau thumbup.gif blush2.gif
klopedija
QUOTE(sanmara @ 2009 08 07, 14:56)
taigi už ačiū ją nusipirkau thumbup.gif  blush2.gif
*
thumbup.gif
Man kartą taip buvo maximoj su fasuota vištiena: į maišelį įsidėjau dvi pakuotes, nuskanavo tik vieną biggrin.gif .

Dar norėjau į gmail-ą nusiųsti kelis PPT, bet ko tai "nevelka" šiandien mano @ g.gif . Gal pabandysiu po vieną doc. priseginėt... g.gif
ruzava
QUOTE(sanmara @ 2009 08 07, 14:56)
Aš čia savo malonumui, atėjo įkvėpimas ir prisėdau ax.gif
Sveika prisijungusi 4u.gif
Aš turiu kiekvienai savaitei po aplanką su temomis, pvz. "Žemė gyvybės nešėja", "Mano gimtinė - Lietuva", čia pagal darželio programą ax.gif

Žinokit kokį patyrimą šiandien turėjau lotuliukas.gif nuėjau į Norfą, žiūriu yra "Tark žodelį, tark dar vieną..." 2 dalis, su vyru kalbamės ir tariam ar čia dabar pirkti, ar vėliau, vyras sako pasiimk ir vėliau nebereikės, na ką, pasiėmiau. Sumuoja pinigėlius į kasą už viską, ėmėme ir maisto, žiūriu kažko labai mažai, na nieko. Mašinoje atsisėdame, pasiimu čekį, o gi mano knygutė neįmušta lotuliukas.gif taigi už ačiū ją nusipirkau thumbup.gif  blush2.gif
*

o tas temas galvoji pagal Ivoškuvienės "Ikimokyklinio amžiaus neišsivysčiusios kalbos ugdymą" ar pagal kokią darželio programą? g.gif

pasisekė čia tau su knygute thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.