Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: kudikelis pradejo zaliai viduriuoti!
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Aistutia21
sveikos mamytes. nezinau buvo tokia tema ar ne, tiesiog neturiu laiko ieskoti, as persigandau, mano mergytei 5 savaites, viduriuoja jau antra diena, bet ka tik pamaciau kad pradejo viduriuot zaliai, kas jai??? labai isigandau. pradejo viduriuot maniau kad labai daug giros prisigeriau, arba burokeliu sriubos suvalgiau, net nzn, bet viduriavimas nesustoja, o kai katik pamaciau zalsva spalva persigandau prasau padekit gal zinot kas mano lelytei??? verysad.gif
Cosette
kai mums taip buvo tai sake duot gert geruju bakteriju BIFOLAK. AS kai maitinu, tai maisiau su savo pienu pakiuka ir girdziau is puodelio (jam buvo gal 2 men).
Aistutia21
QUOTE(katyte_pi @ 2009 05 19, 16:08)
kai mums taip buvo tai sake duot gert geruju bakteriju BIFOLAK. AS kai maitinu, tai maisiau su savo pienu pakiuka ir girdziau is puodelio (jam buvo gal 2 men).
*

as turiu ju, o visa pakeli ir davei? nes man sake kad puse pakelio arba ketvirti sumaisyt su pienu.
Cosette
o man kai nieko nesake, tai ir daviau po visa smile.gif o gal ir liepe po visa. 2 kartus per diena.

o mano draugei gydytoja sake, kad cia nieko blogo. ir is tikruju nieko blogo, tik gal truksta zarnyne ar tai skrandyje tu geruju bakteriju ir viskas. bet as bifolak yra visiskai naturalus, nereik bijot, nors jei nori, gali duot po puse, ziuresi kaip bus.
Aistutia21
QUOTE(katyte_pi @ 2009 05 19, 16:45)
o man kai nieko nesake, tai ir daviau po visa smile.gif o gal ir liepe po visa. 2 kartus per diena.

o mano draugei gydytoja sake, kad cia nieko blogo. ir is tikruju nieko blogo, tik gal truksta zarnyne ar tai skrandyje tu geruju bakteriju ir viskas. bet as bifolak yra visiskai naturalus, nereik bijot, nors jei nori, gali duot po puse, ziuresi kaip bus.
*

aciu labai uz info:) katik nutraukiau pieneli ir sumaisysiu su jom smile.gif
kristuka
Na, ir mums taip buvo. Mums daktare sake, kad cia nieko baisaus. JI sake, kad zalia spalva atsiranda tada, kai vaikutis bevalgydamas daug oro prisirija. Pabandykit palaikyti vystykliuka su kakuciu visa diena ore ir kakutis pazaliuos po kurio laiko.
linulia40
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 05 19, 17:39)
sveikos mamytes. nezinau buvo tokia tema ar ne, tiesiog neturiu laiko ieskoti, as persigandau, mano mergytei 5 savaites, viduriuoja jau antra diena, bet ka tik pamaciau kad pradejo viduriuot zaliai, kas jai??? labai isigandau. pradejo viduriuot maniau kad labai daug giros prisigeriau, arba burokeliu sriubos suvalgiau, net nzn, bet viduriavimas nesustoja, o kai katik pamaciau zalsva spalva persigandau prasau padekit gal zinot kas mano lelytei??? verysad.gif
*

arba truksta geruju bakteriju,arba truksta jai pienelio,buna,kad vaikutis nedavalgo irgi zaliai daro 4u.gif tik bakteriju duok viena kart i dienele ir tik skirtus kudikiams ir sumaisyk su pieneliu ir duok tik kokia savaitele,nes as daviau 2 savaites tai uzkietinau viduriukus labai 4u.gif
*Madmozela*
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 05 19, 16:39)
*

Mano patarimas VISADA kai kyla kokie klausimai kreipkites i gydytoja mirksiukas.gif nes kiekvienai skirtingai mamai kas ir kaip buvo,tik gydytojas gali ivertinti kas yra 4u.gif
*Grazina*
Siaip ir mums taip buvo,bet mums nuo misinuko netiko.. Tai gerem gerasias bakterijas VEGA labai geros... Mums db beveik 10men ir kokie buna pakitimai su skranduku tik jas duodu,nes kitos yra labai daug chemijos... doh.gif
Cosette
QUOTE(DAIIVA @ 2009 05 19, 16:17)
Mano patarimas VISADA kai kyla kokie klausimai kreipkites i gydytoja  mirksiukas.gif  nes kiekvienai skirtingai mamai kas ir kaip buvo,tik gydytojas gali ivertinti kas yra  4u.gif
*

Siaip tai pritariu DAIIVAI, tik cia tai man rodos ne tokia didele beda, kad pasitiket tik gydytoju. Mano maziui kai pazaliavo, tai as telefonu paskambinau gydytojai ir paklausiau, tai jinai sako: aaa, tai nieko, duok to ir to.. ir viskas.

Jau kai rimtesne beda, tai tikrai reiktu tik gydytojo klaust...
vaidacka:)
Mano ir samanu spalva ir skystai, bet nevisai tryda kakoja ir daug bet 1 kart i para. Sake gydytoja delto kad keitem misinuka, bet taip ir nesusitvarko, uzvakar pradejau duot gerasias bakterijas BIFOLAK, bet gavau kapsulem tai isardau ir 1 kart i para sugirdau su misinuku, zesiu kaip bus...
Aistutia21
na nezinau, man dar nesusitvarke, as jau net dabar misinuka pradejau duoti, galvoju gal cia nuo mano pieno.. jai net skauda pilvuka, ir taip smirdanciai pakakoja, ir girdisi kaip vandeningai... tikiuosi greitai susinormalizuos sad.gif
Speige
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 05 20, 14:02)
na nezinau, man dar nesusitvarke, as jau net dabar misinuka pradejau duoti, galvoju gal cia nuo mano pieno.. jai net skauda pilvuka, ir taip smirdanciai pakakoja, ir girdisi kaip vandeningai... tikiuosi greitai susinormalizuos sad.gif
*

Aš tai nelaukčiau, kol susinormalizuos, o kreipčiausi pas gydytoją. Juk vaikiukas dar toks mažas, o jeigu su kakiu neteks daug skysčių, tai tik daugiau bėdos prisidarysit.
Aistutia21
QUOTE(Speige @ 2009 05 20, 13:11)
Aš tai nelaukčiau, kol susinormalizuos, o kreipčiausi pas gydytoją. Juk vaikiukas dar toks mažas, o jeigu su kakiu neteks daug skysčių, tai tik daugiau bėdos prisidarysit.
*

tai kad va anglijoj gyvenu, nzn pas kuri gydytoja reiktu kreiptis, ir kam skambint..
Cosette
o neturit savo gydytojo? mazylei?

kiek mane mokino apie mamos piena, tai jis negali netikti savo vaikui... jis yra geriausia, ka gali gauti vaikas. siaip taiciau siulyciau savo pieno nenutraukt... 4u.gif
Annet_
*

Pas mus taip buvo kai turėjom 3 mėn. Gydytoja sakė, kad taip nutinka kai žarnyne trūksta gerųjų bakterijų. Tai, patarė pagėrt BIFOLAC miltelius ir duoti daug skysčių kadangi viduriuojant organizmas jų netenka. Bifolaca gerėm 2 kartus dienoj po puse pakelio, maišiau su pieno mišiniu. Kažkur po mėnesio viskas susinormalizavo.
sata
Jei vandeningai ir kvapas nemalonus, tai manau, kad rizikuojat nesikreipdami pas gydytoją. Tokie mažiukai labai greitai skysčių netenka. Aš nieko nelaukčiau, bent paskambinčiau gydytojai.
Aistutia21
buvau pas gydytoja vakar nes skiepijom, tai klausiau jos ka daryt ar kreiptis kur, sako ramiu veidu kad cia buna taip vaikam, ir kad dar niekur nereik kreiptis, kad jei iki ryt viduriuos tada tik kita sav nueiti....ka zinau...sakau cia anglija..
vikusedo
*

nuo misinuko gali tik dar blogiau pasidaryt schmoll.gif mum tapati beda, bet nuo bifolac jau baigiasi tas zalumas. o ka tu vadini viduriavimu? mazyliai maitinami mamos pienu skystai kakoja visi, ir tas kliurksejimas girdisi. viduriavimas tai pastovus ir vandeningas tustinimasis. jei tikrai viduriuoja tai gali koks auksinis stafilokokas buti, tada kuo skubiau kreiptis i medikus kol vaikelio neistiko dehidratacija doh.gif
Disney
Vaiku viduriai buna zali nuo neprivalgymo. Arba bent jau tai knygose raso. Duok daugiau maisto.
Aistutia21
mes irgi geriam bifolac jau nebe zali irgi bet vis dar viduriuoja. o viduriavimas zinau tikrai kad yra, nes pirmai gi normalu buvo, o dabar dar tas kvapas lb nemalonus. ir kai keiciau vakar pampersa dejo ciurksle is sinkutes vandens...bet matot daktarai sake laukt nieko cia baisaus.
Papildyta:
QUOTE(Disney @ 2009 05 21, 16:12)
Vaiku viduriai buna zali nuo neprivalgymo. Arba bent jau tai knygose raso. Duok daugiau maisto.
*

o valgo ji tikrai daug ir daznaj tad neprivalgymas tikrai jei nera
Malvyna
O gleiviu nera arba tokiu raudonu siuleliu, jeigu baisi smarve tai gali buti salmonelioze. Cia ne diagnoze, tik vienas is galimu variantu. Tikrai kreipkites i gydytoja dar karta g.gif
AMON
Neaisku nuo ko tas zalias kakis, mes ir valgom gerai po 200 ml misinio kas 4-5 val., geriam bakterijas, tustinasi kas dien, ne viduriuoja, o kakis zalias pasidare pries dvi savaites..misinio nekeitem, niekuo nesirgo..gydytoja sako-praeis...bet mano galva, tai ne visai normalu....
slavlanta
Pakeliu tema, nes buvome ir mes susidure su zaliu viduriavimu.
Prasidejo pirma diena viduriavimas, po kazkiek dienu ismatos pakeite kvapa ir spalva, pasidare kaip nesvarus vanduo is ezero. Gerai kad is karto vezem i ligonine, nes butu vaikas numire, nuo skysciu netekimo, nes paskui ir vemti pradejo.
Visu pirma stebekite kokia spalva ir kvapas, jeigu keiciasi is karto i ligonine ir prasykite kad darytu bakteriologini tyrima. Ypac ziema ir pavasari gydytojai linke tikrinti tik Roto, Noro virusus, o apie bakterijas net negalvoja. Kai zalia ismatu spalva gali buti ir salmonelioze, kaip cia rase. Musu atveju buvo kampilobakterija, labai bjauri ir sunkiai paskui organizmas atsistato.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.