Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

Neseniai išgirdau, kad egzistuoja toks dalykas, kaip blakstienų priauginimas bigsmile.gif Įdomu, kokie būtų atsiliepimai tų, kurios jau pabandė šitai?
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2007 03 25, 22:58)
Vistik tikiuosi, kad sulauksiu konkretesnių, patirtimi paremtų atsiliepimų... g.gif

man pries kelione priaugino, tai atkrito vienas rupestis is ryto smile.gif nereikejo dazytis. laikesi apie menesi. po to korekcija dariausi, dar dabar dziaugiuosi thumbup.gif

 i 
Reklama forume draudžiama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 26 kovo 2007 - 13:58
pati nebandziau, bet litexpo parodoj maciau - atrodo nerealiai thumbup.gif wub.gif labai naturaliai, o grozis doh.gif net zvilgsnis kitoks!!!jei tikrai laikytusi kaip ir zada apie 1,5 men, tai manau tu 150 lt tokiam dalykui tikrai negaila mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ultraviolet @ 2007 03 26, 11:36)
pati nebandziau, bet litexpo parodoj maciau - atrodo nerealiai thumbup.gif  wub.gif labai naturaliai, o grozis doh.gif net zvilgsnis kitoks!!!jei tikrai laikytusi kaip ir zada apie 1,5 men, tai manau tu 150 lt tokiam dalykui tikrai negaila mirksiukas.gif



siaip man paciai nereikia jokiu blakstienu prisiaugint ir net nedazau (cia kai dievulis blakstienas dalijo, tris kartus eilej atstovejau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ), bet yra drauge, kuri labai kompleksuoja, kad jos blakstienos trumpos ir sviesios... verysad.gif ir noriu paklaust, ar nekenkia? ir kokia prieziura ju po proceduros? noreciau padet zmogeliui... 4u.gif
Atsakyti
tai vat, cia ir esme, kad atrodo graziai,nebrangiai, atrodo kodel nepabandyt, bet sako, kad jos kai jau "nukrenta", tai puse savu su jais blink.gif doh.gif bet cia aisku pletku lygyje, sake tos, kur nebande, o kaip is tikruju g.gif tai net nezinau(grozio salonuose aisku sako kad nieko musu blakstienom nenutiks, bet as manau kad bus panasiai kaip su nagais ax.gif vienem super, kitiem - ne cool.gif
Atsakyti
mano drauge laaabai patenkinta ... bent jau kol kas smile.gif
Atsakyti
O as sian pas kosmetologe paklausiau nuomones apie blakstienu priauginima. Ir ji labai teigiamai vertina, sako,kad ju salonas dar to nedaro, bet istikruju yra labai grazu.. Laikosi apie du mėn. Ir savosios nenukrenta, o jei ten viena kita, tai kaip plaukas ir atauga:))
Tai as drasiau pasijutau ir gal pabandysiu pries vasara..

Beje sian buvau vakuuminiame masaze - 2 kart. Visai nieko:)
Atsakyti
Esu bandžiusi, daugiau nebebandysiu - laikėsi mėnesį, buvo labai gražu, bet vėliau jos iškritinėjo su savom blakstienom. Vaizdas kraupus po jų buvo, lyg kas mano pačios blakstienas būtų apkarpęs, atauginėjo ilgai. Jei vis tiek norit išbandyti, siūlyčiau dėti ne per visą akies ilgį, o tik kampučiuose. Mačiau irgi gražiai atrodo.
Atsakyti
Ir man laikesi viso labo menesi, nors as saziningai ju nedaziau (na gal pora karteliu atsargiai blush2.gif ), o po to krito kartu su savom - kadangi labai sunku priklijuoti viena prie vienos, tai matydavau, kaip viena iskritusi dirbtine "nusinesdavo" po 2-4 mano pacios blakstienas unsure.gif Pabaigoje teko paciai israuti, nes gi nevaiksciosi su trim ilgom blakstienom tongue.gif , dabar gal kiek trumpesnes, bet vakarais tepu ricinos aliejum, ir reikalai gereja... Manau, kad tai vistik geras dalykas, bet kad labai jau brangus (200lt vienam menesiui)... ax.gif
Atsakyti
as taip pat buvau prisiauginus.Bet daugiau to nekartociau rolleyes.gif priaugino man nuo puses akies,bet zinokit atrodziau mano nuomone,nelabai kaip g.gif gal ten man ju mazai priaugino ar ka.Bet isejus is salono ta pacia diena iskrito po blakstiena nuo vienos ir nuo kitos akies.
Zodziu daugiau nedaryciau taip,nes tikrai baisiai atrodo,kai jos pradeda kritineti ir kartu iskrenta mano nuosavos 3 blakstienos blink.gif
man jos laikesi pora menesiu,bet padeti turejau gelbeti prilijuojamais blaktienu kuoksteliais,nes kitaip buciau atrodzius tragiskai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oleja: 29 rugsėjo 2007 - 18:31
QUOTE(Niridė @ 2007 08 26, 19:12)
Ir man laikesi viso labo menesi, nors as saziningai ju nedaziau (na gal pora karteliu atsargiai blush2.gif ), o po to krito kartu su savom - kadangi labai sunku priklijuoti viena prie vienos, tai matydavau, kaip viena iskritusi dirbtine "nusinesdavo" po 2-4 mano pacios blakstienas unsure.gif Pabaigoje teko paciai israuti, nes gi nevaiksciosi su trim ilgom blakstienom tongue.gif , dabar gal kiek trumpesnes, bet vakarais tepu ricinos aliejum, ir reikalai gereja... Manau, kad tai vistik geras dalykas, bet kad labai jau brangus (200lt vienam menesiui)... ax.gif

man irgi,grazu pirma diena,paskui palaipsniui prasteja
kas savaite reikia apsilankyt,tai minus 1.5val ir -90lt
ir dar savos blakstienikes krenta doh.gif
zodziu buvo nieko,bet nepatogu,ant pagalves net sonu negali gulet,nes blakstienos riecias,paskui taip durna i uzsilenkia doh.gif
zodziu vargas ir neverta
Atsakyti
Tikria neverta.Ash jau beveik buvau pasiruoshusi prisiaugint,taciau pirma tai padare mano sesute.Tai va,rezultatas toks,kad po savaites puse tu blakstienu ishkrito,kartu su jos blakstienomis doh.gif Likusias pati ishsitrauke,sako man per brangu kas savaite eit korekcija darytis uz 50 lt.Taigi as atsizadejau tos minties visam laikui cool.gif
Atsakyti