Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Ramirami @ 2009 06 24, 00:14)
Tai as taip ir galvoju JAU... doh.gif As dar "klijuotojos" paklausiau, ar bus priauginama po viena - ji mane patikino, kad po viena... ir islaike mane 4 VALANDAS blink.gif priaugindama kuokstus.... durna mano galva...

4 val. manau augino po 1 balsktiena. Gal tiesiog kaip pradedanciai sunkiau sekesi ir suklijavo i kruva. g.gif

QUOTE(sojertoma @ 2009 06 25, 12:57)

Lisa, o kokios tos silkines 3D blakstienos as niekaip nesuprantu doh.gif 
As vis visiem bandau irodyt, kad silkiniu nebuna, bet kai tu jau senas profas sakai, kad ju yra, as pradedu abejoti lotuliukas.gif  4u.gif


Is ar buvau tokios pat nuomones. Kaip pvz. Perfekt -silk -Lcheses firmos nera silkines, o paprastos kaip ir visos is specialaus mikropolisterinio pluosto pagamintos... Nutariau pasidometi ir radau 3d tipo silkines, tik dar nebandziau, nezinau ar patiks man jos ir ar daug norinciu bus. Manau turetu buti nemazia savo balsktienu, kad efektivus priauginimas butu ir ispudingas vaizdas. Juk jos plonos Ziuresim. rolleyes.gif Bet grinai norkiniu, ar silkiniu vistiek nebuna, jos tik taip vadinamos, kadangi labai minkstos, kaip norkos plaukas. biggrin.gif
Va 3d Lashes silkines kaip atrodo

VIP Silk .15 Lashes 12mm.user posted image
These lashes are as soft as mink hair. Very light and soft. These lashes are made from the finest polyester and have more flexibility and softness
Papildyta:
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2009 06 25, 15:03)
Nu va db spic nuejau prie veidrodzio-galvojau pabandysiu paskaiciuot kiek pas mane like biggrin.gif  Nu tai ant vienos akies maziausiai 50 tai tikrai  smile.gif  O jau baigia praeit 6sav nuo paskutines korekcijos.. ax.gif
Nzn tiksliai kiek,bet daug uzdeda man ju.. wub.gif

Turetum daug tureti savu naturaliu balsktienu, jeigu dar po 50vnt praejus 6 sav. po korekcijos turi. smile.gif
Arba, g.gif priaugintos ant 1 balsktienos po keleta, arba buna prie kokiu 2-3 balsktienu ( manau, kad stipriau butu, nes 1 nelabai atlaikys smile.gif 5-6 priaugintos)...
Bet tau geriau matyti kaip is tikruju. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingkariuke @ 2009 06 25, 15:12)
Nemanau ,kad reik augint, jei grazias ir ilgas turi... schmoll.gif .Kirpykloj geriau chemiskai nudazyt, sumokesi apie 10 lt ir turesi grazias tamsias 2-3 sawaites 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 06 28, 01:05)
Turetum daug tureti savu naturaliu balsktienu, jeigu dar po 50vnt praejus  6 sav. po korekcijos turi. smile.gif
Arba,priaugintos ant 1 balsktienos po keleta, arba buna prie kokiu 2-3 balsktienu ( manau, kad stipriau butu, nes 1 nelabai atlaikys  smile.gif  5-6 priaugintos)...
Bet tau geriau matyti kaip is tikruju.  4u.gif

drinks_cheers.gif Taip,turiu nemazai savo naturaliu(kaip natur,tai gan ir netrumpu)blakstienu.. ax.gif
Nu per savo ~3men nesiojimo laika-nesu uzmacius,kad priauginta butu ant keletos blakstienu.. schmoll.gif Kiekviena atskirai ant naturalios "uzauginta".. mirksiukas.gif Iskrenta irgi su naturalia dazniausiai.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ingkariuke @ 2009 06 25, 15:12)
Nemanau ,kad reik augint, jei grazias ir ilgas turi... schmoll.gif .Kirpykloj geriau chemiskai nudazyt, sumokesi apie 10 lt ir turesi grazias tamsias 2-3 sawaites 4u.gif

O as namanau,neskaitau,kad tos blakstienos priaugintos- yra kaip protezas koks atstojantis pvz netekusios kojos.. hihihi.gif tongue.gif biggrin.gif Mano naturalios pakankamai ilgos,grazios kaip sakant.. ax.gif Bet nepalygint su tom priaugintom! bigsmile.gif Jos zymiai ilgesnes,nenublunka..Ir kas man svarbiausia,kad nereikia "spaklio" det schmoll.gif Jokiu gumuliuku,jokiu nutekejimu..Su vandenuku tik nuprausi i vsio biggrin.gif Makijazo det ant saves nesu megeja..O akis isryskintas visad megau.. Ta db ir turiu didis.gif
liezuvis.gif
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tarp Kitko": 28 birželio 2009 - 13:10
viskas eisiu nusiimti as tu muses kojeliu, nes jau baisiai atrodau ir jauciu darysiu pertaruka nes apie metus as jas kankinu doh.gif
ka manot jei is kart po nuemimo padazyti chemiskai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 06 28, 23:53)
ka manot jei is kart po nuemimo padazyti chemiskai? g.gif

Deciau geriau ricinos aliejuka,o ne chemijos.. rolleyes.gif
Atsakyti


QUOTE("Tarp Kitko" @ 2009 06 29, 00:12)
Deciau geriau ricinos aliejuka,o ne chemijos..  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Cheminis padazymas dar labiau nusilpnins blakstienas, nusausins.
Pajuodinti galima juk ir tusu mirksiukas.gif
Gerai priemone Mirra firmos aliejukas. Tikrai gerai padeda ir gana greitai atgaivina ir susiprina blakstienas. Man ricinos aliejus kazkaip ilgas zaidimas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 28 birželio 2009 - 22:26
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 06 28, 23:17)
drinks_cheers.gif Cheminis padazymas dar labiau nusilpnins blakstienas, nusausins.
Pajuodinti galima juk ir tusu  mirksiukas.gif
Gerai priemone Mirra firmos aliejukas. Tikrai gerai padeda ir gana greitai atgaivina ir susiprina blakstienas. Man ricinos aliejus kazkaip ilgas zaidimas..

aga ta aliejuka butinai isigysiu, o kaip ji naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 06 28, 23:53)
viskas eisiu nusiimti as tu muses kojeliu, nes jau baisiai atrodau ir jauciu darysiu pertaruka nes apie metus as jas kankinu doh.gif
ka manot jei is kart po nuemimo padazyti chemiskai? g.gif

As nuimu klientems palaipsniui, kad vizualinio soko nebutu ir paciai ir kitiems pripratusioms prie tokio grazaus vaizdo bigsmile.gif . Per viena korekcija priauginti siek tiek trumpesnes ir reciau ( laisvos nepriaugintos iki kitos korekcijos paaugs) , bet vienodais intervalais. Per sekancia galima dar kokiu 1 mm trumpesnes ir visas dazyti su tusu ir iki kito karto manau savos blakstienos jau beveik susivenodins ir galima daugiau neklijuoti nauju, arba tik kur atrodo, kad reikia. Daugiau korekcijos nebedarote ir likusios priaugintos iskris, arbas pati nusiimsit mirksiukas.gif . Taip turesite neskausminga ir visai grazu vaizda visa-pereimo prie savu perioda.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 06 28, 23:26)
As nuimu klientems palaipsniui, kad vizualinio soko nebutu ir paciai ir kitiems pripratusioms prie tokio grazaus vaizdo bigsmile.gif . Per viena korekcija priauginti siek tiek trumpesnes ir reciau ( laisvos nepriaugintos iki kitos korekcijos paaugs) , bet vienodais intervalais. Per sekancia galima dar kokiu 1 mm trumpesnes ir visas dazyti su tusu ir iki kito karto manau savos blakstienos jau beveik susivenodins ir galima daugiau neklijuoti nauju, arba tik kur atrodo, kad reikia. Daugiau korekcijos nebedarote ir likusios priaugintos iskris, arbas pati nusiimsit mirksiukas.gif . Taip turesite neskausminga ir visai grazu vaizda visa-pereimo prie savu perioda.. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

na taip, bet kazkaip jau pasiilgau naturaliu ir visai to proceso dazymo tusu ax.gif
bet jauciu sokas bus geras blink.gif
beja, ar galima nusiimti paciai?
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 06 29, 00:32)
na taip, bet kazkaip jau pasiilgau naturaliu ir visai to proceso dazymo tusu ax.gif
bet jauciu sokas bus geras blink.gif
beja, ar galima nusiimti paciai?

Taip. Su bet kokiu riebalu pvz. aliejumi-patrinti balsktinas tarp pirstu, tik atsargiai, kad nepatektu i akis. Lengvai nenukris, bet keleta kartu patrinus, arba palaikius -uzmerktomis akimis sutepus aliejumi klijai prades tirpti. Geriau tai daryti, kada jau ateina korekcijos laikas, kada priaugintos daugiau atauga nuo voko.
Papildyta:
QUOTE(sojertoma @ 2009 06 28, 16:04)
cia tos vadinamos "mink" lashes. jos ant rankos klijuojamos ir nuimamos po viena, atseit del patogumo, bet istikro man asmeniskai nuo kempineles patogiau. viskas aisku tadu, vadinas silkines yra tiesiog labai plonytes, bet is tos pacios medziagos smile.gif turbut ir pavienes 0,1mm skaitytusi ale silkines smile.gif
man kazkada kliente yra skambinusi ir klause ar pas mane "norka" ar "pisec" lotuliukas.gif  sakau tokiu nebuna, o ji man atreze ka jus ne profe ir nieko neismanot, bo as jau metus ta "pisec" nesioju  doh.gif
Papildyta:

tiesa, as tokias turiu tik ne 3D, jeigu nori galiu duot pamegint smile.gif

Tai, visur taip ir rasoma- minkstuos, juodos lik butu norkos plaukas, arba silkines. Is labai minksto sintetinio pluosto. Klientems taip ir sakoma, kad silkiniu balsktienu priauginimas, arba norkos blakstienu. Vienoms tokios patinka, kitoms nepatinka ir net netinka. Gerai, kada turi visokiu balsktienu ir galima pasirinkti.. smile.gif
Atsakyti
Merginos reika pagalbos ax.gif

noriu priauginti blakstenas , siulo dveju firmu blakstenas
viena is ju ,, Perfect Silk Lashes"
o kita ,,Beauty For Sale"

gal kas patarsite kurie gersni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2009 06 30, 11:27)
Merginos reika pagalbos  ax.gif

noriu priauginti blakstenas , siulo dveju firmu blakstenas
viena is ju ,, Perfect Silk Lashes"
o kita  ,,Beauty For Sale"

gal kas patarsite kurie gersni 4u.gif

O meistre pati ka sako, kurios geresnes? Kodel ji siulo dveju firmu. Kuom jos skiresi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 30 birželio 2009 - 22:35
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 07 01, 00:35)
O meistre pati ka sako, kurios geresnes? Kodel ji siulo dveju firmu.  Kuom jos skiresi?


Kad as zinociau , tiesiog skirtinguose vietose siulo skirtingas prie mones g.gif
Atsakyti