Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

Šakės koksgrožisaš vis noriu ir noriu pasidaryti...jaučiu teks 4u.gif Man labai gražūs Sojertomos darbai wub.gif
tik vat aš klp net nežinau kam savo akeles patikėti..gal žinot kaip daro priauginimą studlende salone Audronė? ten priauginimas 180 g.gif
Atsakyti
Labuka,
Del lelytes gimimo praziopsojau viena papildyma,tai teko nusiiminet blakstienytes.. ax.gif Na nieko,reikia joms poilsio rolleyes.gif Bet jau issiilgstu ju.. user posted image
P.S.Nuosavos netaip jau baisiai ir atrodo,nu kazkiek tik zinoma nusilpo..Ir vaizdas veidrodyje nebe toks israiskingas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ritulkav @ 2009 09 16, 12:07)
Gal cia truputi ne i tema bet gal zinot kur vyksta blakstienu priauginimo seminarai Klaipedoje? Arba gal yra Klaipedoje bent 2 merginos norincios to ismokti? Nes kiek klausiau daugiausia tokie seminarai Vilniuje bet vienur pasake kad jei susirinks 3 zmoniu grupe tada atvaziuos i Klaipeda

tai kad nera ten labai jau sudetinga, as pati ismokau, pasiziurejau internete kaip tai daroma,ir nereikejo jokiu seminaru ir dabar darau savo sesej, labai greitai priklijoju, labai graziai iseina, ir laikosi labai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
nepamirskit ricinos aliejuku palepint wink.gif
Atsakyti
As buvau prisiauginusi,bet jau pries daug metu. Noreciau vel. Gal kas zinot kas Kaune tai daro kokybiskai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bridget @ 2009 10 08, 15:58)
As buvau prisiauginusi,bet jau pries daug metu. Noreciau vel. Gal kas zinot kas Kaune tai daro kokybiskai? smile.gif

uzsukit skelbimu lentoje i paslaugu skyreli mirksiukas.gif ten sia paslauga galite rasti ir darbuku nuotraukas pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
O ar kenkia savoms blakstienoms sis priauginimas? po priauginimo savos blakstienos lieka tokios pacios? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringute miaukalys @ 2009 10 03, 21:48)
Gal zinot, kas marijampolej priaugina blakstienas? smile.gif



as marijampoleje prisiauginau blakstienas pas pazystama,ji priaugina namie o kaina tik 45lt lotuliukas.gif papildymas 25lt thumbup.gif labai maloni panele, esu patenkinta jos darbu drinks_cheers.gif jei reikia jos nr parasyk i az
Atsakyti
Merginos, kas is forumieciu Kaune priaugineja su 3d Lashes? Arba siaip gal zinot kokia meistre ne is SM ? Skubiai, aciu. 4u.gif
Atsakyti
Pritariu,zaviai atrodo tos blakstienos wub.gif Pati turejau pusmeti.Kai po pusmecio nutariau jau i korekcijas neit,pabaikt su tuo,as pakraupau blink.gif Mano blakstienu buvo like tik jaunutes,mazytes,trumputes... verysad.gif verysad.gif Ir tai nebuvo pripratimas prie ilgu,nes priasiaugindavau tik kampuose,tai galiu palyginti ,kas yra ten,kur nebuvo klijuojamos,ir tai kas liko is blakstienu po priauginimo verysad.gif verysad.gif Menesiui dabar ryzciausi del kokios progos,bet ilgesniam laikui schmoll.gif -jokiu budu.Dabar kampuose net nera ka dazyt verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kieli @ 2009 10 13, 11:01)
Pritariu,zaviai atrodo tos blakstienos wub.gif Pati turejau pusmeti.Kai po pusmecio nutariau jau i korekcijas neit,pabaikt su tuo,as pakraupau blink.gif Mano blakstienu buvo like tik jaunutes,mazytes,trumputes... verysad.gif  verysad.gif Ir tai nebuvo pripratimas prie ilgu,nes priasiaugindavau tik kampuose,tai galiu palyginti ,kas yra ten,kur nebuvo klijuojamos,ir tai kas liko is blakstienu po priauginimo verysad.gif  verysad.gif Menesiui dabar ryzciausi del kokios progos,bet ilgesniam laikui schmoll.gif -jokiu budu.Dabar kampuose net nera ka dazyt verysad.gif  verysad.gif

va va del to ir baisu, aisku kazkam tai verslas, o kazkas nori bet kokia kaina buti grazi, apie pasekmes susimastom tik po laiko. rolleyes.gif
Tikrai nesiryzciau vardan grozio sitaip kamuoti save su tom blakstienom rolleyes.gif
Zinoma, atrodo jos ispudingai ir jau pastebiu nemazai paneliu su tokiom kerinciom blakstienom (ypac uzsienyje), bet save per daug myliu ir tausoju, tad pasakiau joms NE, kaip ir soliariumui. tongue.gif
Atsakyti
Taip,negano to,kad blakstienos savos tikrai pasizeidzia,su priaugintomis turi daug kur ribot save,pvz.miegot neisikniaubus i pagalve,kad nesusigarbanotu,netrint akiu,nors kartais ikrenta kas i aki....Abejoju,ar jau kada besirysiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kieli: 13 spalio 2009 - 11:01