Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(sojertoma @ 2009 11 18, 00:04)
Norint atskirti tavegili nuo priesuzdegiminiu lasu, universitetinio medicinio issilavinimo tikrai nereikia. Plius tai buvo tik patarimas ir speliojimas kas galejo nutikti, o tai tikrai ne priezastis tam, kad nurodyneti kas ir ka turetu daryti  smile.gif


Nemate klientes tiksliai nezinome kas jai yra. Galima isbandyti ir priesalerginus vaistus ir priesuzdegiminius lasiukus.
Man buvo paburke vokai, nezejo nuo paakiu kremo kuri naudojau. Manau alergija nuo kazkurio ingrediento esamo kremo sudetyje. Isgeriau tavegylo praejo.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 11 17, 22:19)
Turbut  turiu  buti  gydytoja, kad galeciau priaugineti blakstienas  biggrin.gif

1.  KAS YRA TAVEGYL IR KAM JIS VARTOJAMAS

Tavegyl (klemastinas) neutralizuoja histamino, kuris yra medžiaga, atsipalaiduojanti organizme alerginės reakcijos metu, veikimą.
Tavegyl lengvina alerginę odos reakciją (paraudimą, spuogelius, niežėjimą, patinimą), mažina edemą bei lengvina alergijos simptomus, pvz., šienligės (ašarojimą, čiaudulį, nosies varvėjimą), vabzdžių įgėlimo ar įkandimo sukeltus negalavimus.

Tavegyl lengvina:
·  Alerginę odos reakciją (paraudimą, spuogelius, niežėjimą, patinimą).
·  Alerginę slogą (šienligę, ašarojimą, čiaudulį, nosies varvėjimą)
·  Vabzdžių įgėlimo ar įkandimo sukeltą reakciją.



QUOTE(/ Lisa / @ 2009 11 17, 23:43)
Nemate klientes tiksliai nezinome kas jai yra. Galima isbandyti ir priesalerginus vaistus ir priesuzdegiminius lasiukus.
Man buvo paburke vokai, nezejo nuo paakiu kremo kuri naudojau. Manau alergija nuo kazkurio ingrediento  esamo  kremo sudetyje. Isgeriau tavegylo praejo.

nurasete tik tiek, ka istengiate suprasti, o kur svarbiausia dalis,kontraindikacijos, saveika, nepageidaujami reiskiniai?? Ka as ir norejau pasakyti, vaistas receptinis, o jus- isgerkite gal praeis doh.gif gi nezinote tikslios diagnozes, tai ir "negydykite".
Jums padejo, kitam gali ir labai nepadeti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(solimar @ 2009 11 14, 18:23)
Sveikos , kreipiuosi patarimo ir sioje temoje blush2.gif , jau pries tris dienas prisiauginau blakstienytes ir vis dar persti akytes ir ypac vidinius kampucius, dar akyse  tokia liaudiskai snekant "plionke" , o rytais kai atsimerkiu atrodau kaip nakti nemiegojus -akys stiprokai paraudusios ir apvandenijusios g.gif . Vis delto tai praeis ar cia man tik netinka ar cia priauginimo problema? blink.gif


Man lygiai taip pat buvo. Tik tai prasidejo po pirmos korekcijos ax.gif . Buvau pas akiu gydytoja, tai israse lasinti lasiukus nuo uzdegimo 4u.gif . Pries tai isgeriau Tavegilo - nepadejo. Ir tik kazkur po menesio nusieme tas raudonumas mirksiukas.gif . Bet deje, nuo to laiko mano akys netoleruoja kai kuriu seseliu, tusu unsure.gif ir labai jautrios pasidare verysad.gif . Taip grazu buvo su priaugintom blakstienom ir taip pikta kad nebegaliu vel priauginti verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fantasyja: 18 lapkričio 2009 - 08:41
Sveikos merginos, galiu prasinesti kad jau vakar po nakties nabeniezejo ir nebeuzraudusios akytes rolleyes.gif ir nieko negeriau ir nieko nelasinau- pabandziau islaukti keleta dieneliu tai ir praejo, o buvau labai jau issigandusi kad reiks nusiauginti, tai jau tikriausiai jautriau sureagavo , o siaip labai graziai atrodo ir esu labai patenkinta , nes tik dabar pamaciau kaip atrodo kai akytes patapo sviesios ir atsigavusios mirksiukas.gif , dekoju jums uz patarimus 4u.gif (nors ir nepasinaudojau)
Atsakyti
matau cia susiskirste merginos i du frontus - vienom lb patinka, kitom ne.
svarstau ir as. vakar drauge priaugino, tirkai super atrode. aisku idomu paziuret kaip bus po savaites ar antros. sake laikys apie 3 sav. tai nezinau ar korekcija reikes daryt iki to.
ar domina toks klausimas - kosmetologe sake, kad nukris tik tada kai nukris pati jos blakstiena. ar tos dirbtinos blakstienos gal skatina savu blakstienu nukritima? ar luzima? nepablogina ju busenos?

ir dar - kaip miegate su jom? ar labai atsargiai? kaip prausiate veida?

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olialiaa: 20 lapkričio 2009 - 08:53
QUOTE(olialiaa @ 2009 11 20, 10:49)
matau cia susiskirste merginos i du frontus - vienom lb patinka, kitom ne.
svarstau ir as. vakar drauge priaugino, tirkai super atrode. aisku idomu paziuret kaip bus po savaites ar antros. sake laikys apie 3 sav. tai nezinau ar korekcija reikes daryt iki to.
ar domina toks klausimas - kosmetologe sake, kad nukris tik tada kai nukris pati jos blakstiena. ar tos dirbtinos blakstienos gal skatina savu blakstienu nukritima? ar luzima? nepablogina ju busenos?

ir dar - kaip miegate su jom? ar labai atsargiai? kaip prausiate veida?

4u.gif


nukritimo ar lūžinėjimo neskatina, iškrenta natūrali blkakstiena kartu su priklijuota dirbtine o jos vietoj atauga nauja nepažeista blakstiena. ta senoji, prie kurios buvo klijuota dirbtinė kažkiek pasižeidžia, nes visgi jos augimą varžo papildomas svoris- man pačiai po nuėmimo reikia palaukti porą savaičių kol tos naujos blakstienos pilnai atauga ir pakeičia senas rolleyes.gif jei saugai t.y. nemiegi įsikniaubus į pagalvę, prausiesi atsargiai, netrindama akių ir t.t. jos ilgiau išliks gražios mirksiukas.gif aš paprastai saugau vieną- dvi sav. po priklijavimo o po to užmirštu, kad saugot reik ir gyvenu kaip įprasta biggrin.gif o po kiek laiko reiks papildymo labai individualus reikalas, apsprestas genų daugiausia- viena pažįstama mergina išnešioja du mėnesius pilnai ir po jų dar akys gražiai atrodo rolleyes.gif bet čia daugiau išimtis, dažniausiai iki 3-4savačių laikosi smile.gif
Atsakyti
Sveikos!

Planuoju prisiauginti blakstienas. Perziurejau internete daug ivairiausiu puslapiu, gavau konsultaciju ivairiausiais rupimais klausimai apie visa tai. Taip pat, pasiskaiciau pora temu cia. Taciau kadangi cia reklama nelabai galima tai nelabai maciau konkreciu patarimu kur gerai daromos o kur ne (na vistiek geriau eiti pas ta kosmetologe kuri turi daug patenkintu klientu smile.gif ).
Taigi, gal kas i az patartumete kur eiti prisiauginti blakstienas Vilniuje? Kur tikrai gerai ir kokybiskai jas priaugina. Buciau laaaabai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Sakykit prasau, labai mane domina vienas dalykas, ar mokant priaugineti blakstienas kitoms-ar imanoma prisiauginti sau paciai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lialyna: 28 lapkričio 2009 - 19:42
QUOTE(Lialyna @ 2009 11 28, 20:42)
Sakykit prasau, labai mane domina vienas dalykas, ar mokant priaugineti blakstienas kitoms-ar imanoma prisiauginti sau paciai?


Kai kurios bando ta daryti, taciau kokybiskai , tankiai ir graziai prisiauginti sau paciai manau yra praktiskai neimanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sojertoma @ 2009 11 28, 20:45)
Kai kurios bando ta daryti, taciau kokybiskai , tankiai ir graziai prisiauginti sau paciai manau yra praktiskai neimanoma smile.gif

oj kaip gaila, o as galvojau kursus baigt ven tik delto, kad galeciau pati sau prisiaugineti,... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialyna @ 2009 11 28, 22:12)
oj kaip gaila, o as galvojau kursus baigt ven tik delto, kad galeciau pati sau prisiaugineti,...  blush2.gif


Yra meistru kurie kazkaip sugeba.. As neturiu noro net bandyti. Akys turi buti uzmerktos. Jeigu naudoti silpnesnius klijus su mazesniu akrilo kiekiu ( jautrioms akims), imanoma klijuoti atmerktomis, bet blakstienos trumpiau laikysis .


Ir sutinku, kokybe tikrai ne ta ir laiko uzimtu daugiau. Ir ka cia kalbeti, juk tai akys, o ne nagus prisiauginti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 29 lapkričio 2009 - 09:06
Sveikutės panelės blakstienos mirksiukas.gif


Taip mane praminė kolega darbe, kai pirmą dieną atejau į darbą su priaugintom blakstienom. Labai man gražiai skamba blush2.gif Radau čia temą tokią, sakau reikia užsukti ir pasisveikinti.
Ko tik tos moterys dėl grožio nepadaro... Man ir pirmom dienom būdavo raudonos akys ir niežiedavo. Net sloga po korekcijų išlenda... Nemalonu labai, bet neatsisakau. Vis ieškau varijantų, kaip čia nuo visų šitų šalutinių poveikių apsisaugoti. Ir galiu pasidžiaugti, kad sekasi ax.gif Labai jau nenoriu jų atsisakyti. Mūsų mieste dar nėra masiškai priauginamos, taip kad,jaučiuosi labai gerai.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lijastina: 04 gruodžio 2009 - 23:50