Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(/ Lisa / @ 2010 01 07, 23:44)
Istikruju priklauso nuo Jusu blakstienu. Vienu buna plonytes, retos , silpnutes, tai visada rekomenduoju ilgai nenesioti. Ziurim pagal situacija . Kitos turi tankias, storas ir nori ilgesniu. Yra klienciu kurios be pertraukos nesioja 1,5 metu. Nenori nusiimti, joms patogu. Ikalbineju, bet neklauso. Darome tada tarp korekciju keliskartus mini korekcijas (paliekame daugiau tusciu nuosavu blakstienu , kad atsigautu, pailsetu).


Toks idomus dalymas.. Turiu kliente, kuri nesioja blakstienas be pertraukos jau trecius metus, ji net negalvoja ju nusiimti, o kas idomiausia sako, kad jos blakstienos po priauginimo susitiprejo smile.gif Tas faktas parodo, kad tikrai visoms buna skirtingai ir vienu blakstienytes kartais visai netoleruoja priauginimo ir silpsta, o kitiems buna ir atvirksciai smile.gif
Atsakyti
Niu va as jau pasigrazinau tongue.gif blakstienas dariau 10mm,o i kampucius dejau 12mm zvilgsnis atrodo kaip drugelio... Blakstienas dariausi plonas, kad atrodytu naturaliai... As esu labai patenkinta... Gera atsikelti ryte ir atrodyti graziai tongue.gif
Proceduros metu, kaip kitos sako kad uzmiega as tai negalejau schmoll.gif , nes tas krapstymasis aplink blakstienas nelabai patiko, o kai reikejo atsimerkti, ir blakstienas po truputi atkibinejo nuo apatiniu, tai isvis bjaurus jausmus... Bet pamatytas rezultas atpirko visus nepatogumus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agape @ 2010 01 15, 17:17)
Niu va as jau pasigrazinau  tongue.gif  blakstienas dariau 10mm,o i kampucius dejau 12mm zvilgsnis atrodo kaip drugelio... Blakstienas dariausi plonas, kad atrodytu naturaliai... As esu labai patenkinta... Gera atsikelti ryte ir atrodyti graziai  tongue.gif
Proceduros metu, kaip kitos sako kad uzmiega as tai negalejau  schmoll.gif , nes tas krapstymasis aplink blakstienas nelabai patiko, o kai reikejo atsimerkti, ir blakstienas po truputi atkibinejo nuo apatiniu, tai isvis bjaurus jausmus... Bet pamatytas rezultas atpirko visus nepatogumus  thumbup.gif

Kiek sumokejote?
Atsakyti
o kaip su blakstienom jei turi lindzes? tribut nekaiip
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2010 01 16, 23:13)
o kaip su blakstienom jei turi lindzes? tribut nekaiip


Na jei akys nera labai jautrios tai ne beda irnesakyk.gif turiu net 3 klientes su linzemis, viskas ciki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2010 01 16, 23:13)
o kaip su blakstienom jei turi lindzes? tribut nekaiip

Jau nekarta raseme, linzes netrugdo. Nereikia nusiimti proceduros metu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2010 01 16, 00:09)
Kiek sumokejote?

Buvo akcija tai man kainavo 100lt mirksiukas.gif
Cia del foto kur prase, soriukas bet neidesiu, nesinori afisuotis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ultraviolet @ 2007 03 26, 11:36)
pati nebandziau, bet litexpo parodoj maciau - atrodo nerealiai thumbup.gif  wub.gif labai naturaliai, o grozis doh.gif net zvilgsnis kitoks!!!jei tikrai laikytusi kaip ir zada apie 1,5 men, tai manau tu 150 lt tokiam dalykui tikrai negaila mirksiukas.gif


nu as tai prisiauginau uz 100litu o papildymus darausi kas 3savaites
mano kosmetike nieko i vata neviniojo pasake kad tiek ir laikysis nes ir naturalios juk krenta vyksta kaita vienos krenta kitos atauga ir nieko sake cia nepakeisi sake kad kaskiek kenkia naturaliom bet man nieko aisku kaskiek gal silpnesnes as jau puse metu prisiaugineju nu bet ataugs ,o siaip tai labai gerai man laikosi ir labai labai grazu , pries tai ejau pas kita bet sita man atrodo priklijuoja daugiau thumbup.gif
as duosiu savo kosmetikes telefona jinai labai gerai priklijuoja as jau puse metu klijuoju860532182
Atsakyti
O mane domina, kaip su makiazu paskui, tarkim, as megstu su plunksnele vesti ir siaip kartais tenka ryskiai pasidazyti, tai paskui bus baisoka valytis, kad neissiplestu, turbut reikia labai labai atsargiai ir ne su bet kokiu valikliu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2010 01 24, 16:50)
O mane domina, kaip su makiazu paskui, tarkim, as megstu su plunksnele vesti ir siaip kartais tenka ryskiai pasidazyti, tai paskui bus baisoka valytis, kad neissiplestu, turbut reikia labai labai atsargiai ir ne su bet kokiu valikliu? blush2.gif


valyti makiaza reikia su priemonem i kuriu sudeti neieina aliejai ir glicerinas. Virsutini voka galima svelniai valyti vatos pagaliuku arba tamponeliu. Norint valyti visas akytes kartu su blakstienomis, geriausia naudoti putojanti prausikli, svelniai pirstukais pamasazuoti ir nuplauti, kad isvengtumete papildomos trinties smile.gif
Atsakyti
Vasarą buvau prisiauginus blaksrienas - gražu, bet ilgiau 3 dienų negalėjau iškęsti, nes aš jas visą laiką jaučiau, ir tas jausmas buvo nelabai malonus.
Atsakyti
QUOTE(Alara @ 2010 01 25, 10:35)
Vasarą buvau prisiauginus blaksrienas - gražu, bet ilgiau 3 dienų negalėjau iškęsti, nes aš jas visą laiką jaučiau, ir tas jausmas buvo nelabai malonus.


Kai blakstienos priaugintos kokybiskai, ju visiskai nesijaucia, nei mirksint nei miegant, tik lieciant. Jums tikriausiai buvo priauginta blogai.. g.gif
Atsakyti