Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Beata75 @ 2008 02 08, 16:01)
Gal tau labai ilgas blakstienas klijavo? Nes, kai pr. blakstienos labai ilgos tai nuosavos blakstienos neishlaiko to svorio ir pradeda kristi. Dar zinoma daug kas priklauso kaip priziurimos priaugintos blakstienos.Ju negalima dazyti, trinti, uzlenkti prausiantis, miegoti atsargiai, kad jos neuzsilenktu.


Man priaugino pačias trumpiausias, nes nenorėjau, kaip karvė iš animacinio filmuko lapsėti biggrin.gif. Norėjau, kad atrodytų natūraliai 4u.gif.
Nedažiau, netryniau, akių jau net neprausiau, tik atsargiai aplinkui apvalydavau su kokiu toniku (blakstienų net neliesdavau), miegodama saugojau, kaip geiša savo ševeliūrą biggrin.gif. Jos ne tiek man krito, kiek vėlėsi, išsiklaipydavo į visas puses - žodžiu, virsdavo netvarkingu bardakėliu doh.gif. Viską lyg ir dariau, kaip priklauso, ar dar ko nors nedariau g.gif? Užtai dabar kaifuoju, kad galiu pasitrint akis, miegoti įsikniaubus į pagalvę, plaukioti baseine, ir neatrodyt baisingai, kai koks blakstienų kuokštas iškrenta ir toj vietoj lieka tuščia vieta iki korekcijos dry.gif. Nžn, galvojau, kad tik man čia taip nepasisekė, bet ir SM radau tokių pačių atsiliepimų, taip pat išgirdau iš pažįstamų analogišką nuomonę, tai reiškias, aš ne viena biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona: 08 vasario 2008 - 18:59
QUOTE(Mona @ 2008 02 08, 19:58)
Man priaugino pačias trumpiausias, nes nenorėjau, kaip karvė iš animacinio filmuko lapsėti  biggrin.gif. Norėjau, kad atrodytų natūraliai  4u.gif.
Nedažiau, netryniau, akių jau net neprausiau, tik atsargiai aplinkui apvalydavau su kokiu toniku (blakstienų net neliesdavau), miegodama saugojau, kaip geiša savo ševeliūrą  biggrin.gif. Jos ne tiek man krito, kiek vėlėsi, išsiklaipydavo į visas puses - žodžiu, virsdavo netvarkingu bardakėliu  doh.gif. Viską lyg ir dariau, kaip priklauso, ar dar ko nors nedariau  g.gif? Užtai dabar kaifuoju, kad galiu pasitrint akis, miegoti įsikniaubus į pagalvę, plaukioti baseine, ir neatrodyt baisingai, kai koks blakstienų kuokštas iškrenta ir toj vietoj lieka tuščia vieta iki korekcijos  dry.gif. Nžn, galvojau, kad tik man čia taip nepasisekė, bet ir SM radau tokių pačių atsiliepimų, taip pat išgirdau iš pažįstamų analogišką nuomonę, tai reiškias, aš ne viena  biggrin.gif.

Gal zinai kokios firmos blakstienas tau klijavo.Ju yra skirtingu firmu ir kokybe ju labai skiriasi.Geriausios yrs silkines, amierikieciu gamybos, jos tikrai nesivelia.
Atsakyti
QUOTE(Beata75 @ 2008 02 08, 21:40)
Gal zinai kokios firmos blakstienas tau klijavo.Ju yra skirtingu firmu ir kokybe ju labai skiriasi.Geriausios yrs silkines, amierikieciu gamybos, jos tikrai nesivelia.


Tai va, kad nežinau g.gif. Paklausiu įdomumo dėlei, jei kada vėl pas tą kosmetologę užsuksiu mirksiukas.gif. Tikėkimės, kad išgirsim ir gerų nuomonių apie blakstienų priauginimą, nors kol kas daugiau pasisako tos, kurios tik matę, girdėję arba draugė turėjo biggrin.gif. O iš tų, kurios buvo prisiauginę, gerų nuomonių perskaičiau labai nedaug verysad.gif.
Atsakyti
Esu turejusi ir as dirbtinas blakstienas. Labai buvau patenkinta thumbup.gif jokiu nepatogumu neturejau, jauciausi puikiai, kaip su savomis. Nei praustis, nei dazytis netrugde rolleyes.gif Ateityje dar tikrai ne viena karta prisiklijuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 02 08, 22:38)
Esu turejusi ir as dirbtinas blakstienas. Labai buvau patenkinta  thumbup.gif  jokiu nepatogumu neturejau, jauciausi puikiai, kaip su savomis. Nei praustis, nei dazytis netrugde  rolleyes.gif Ateityje dar tikrai ne viena karta prisiklijuosiu  mirksiukas.gif


O kiek laiko jas turėjai mirksiukas.gif? Čia apie priklijuojamas kalbi, ar apie priauginamas g.gif? Nes priklijuotomis kelioms dienoms aš irgi buvau patenkinta, o priaugintas aš turėjau 3 mėnesius ir jomis nesidžiaugiau dry.gif.

Kažkaip pagal pasakymą, kad dar ne kartą prisiklijuosi, manau, kad ne apie priauginamas kalba ėjo biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona: 08 vasario 2008 - 22:49
QUOTE(Mona @ 2008 02 09, 00:48)
O kiek laiko jas turėjai  mirksiukas.gif? Čia apie priklijuojamas kalbi, ar apie priauginamas  g.gif? Nes priklijuotomis kelioms dienoms aš irgi buvau patenkinta, o priaugintas aš turėjau 3 mėnesius ir jomis nesidžiaugiau  dry.gif.

Kažkaip pagal pasakymą, kad dar ne kartą prisiklijuosi, manau, kad ne apie priauginamas kalba ėjo  biggrin.gif.


As kalbejau apie priklijuojamas mirksiukas.gif ir jos klijuojamos tokiais kuoksteliais, o ne po viena plaukeli. Jeigu ta diena ir nesidazau, atrodo, kad savos blakstienos, niekas net neitaria, kad klijuotos. As labai good.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 02 10, 12:07)
As kalbejau apie priklijuojamas  mirksiukas.gif ir jos klijuojamos tokiais kuoksteliais, o ne po viena plaukeli. Jeigu ta diena ir nesidazau, atrodo, kad savos blakstienos, niekas net neitaria, kad klijuotos. As labai  good.gif


O čia tema apie priauginamas, o ne priklijuojamas mirksiukas.gif. Su priklijuojamom viskas aišku - aš irgi už jas, kai reikia kur nors eiti ir norisi ilgom, vešliom blakstienom lapsėti thumbup.gif. Bet tai trumpalaikis reikalas verysad.gif. Čia mes diskutuojam apie priauginamas, kurios gali būti nešiojamos iki pusmečio (bent jau taip rekomenduojama), tik reikia kas kiek laiko daryti korekcijas. Tai va, man šitas reikalas, kaip kad jau rašiau, nepasiteisino. Ir priklijuoti kainuoja 2-3 Lt už kuokštelį, o priauginti apie 200-250 Lt - šioks toks nedidelis skirtumėlis biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona: 10 vasario 2008 - 14:02
QUOTE(Kristepala @ 2008 02 11, 23:54)
...Nieko nenoriu ir nesiruosiu atkalbineti, nes kol pats savo kailiu neisbandysi, tol nesuprasi 4u.gif
Todel ir sakau, kad visom keturiom uz, tik reiketu merginom, ikelti nuotraukas triju tipu: pirma iki priauginimo, antra: kaip atrodo priaugintos ir trecia:kai prareteja blakstienos biggrin.gif  Aisku jos paskui atauga, bet labai jau ilgai reikia laukti kol viskas gryzta i savo vietas, del menesio grozio bigsmile.gif


Tai va, kad aš savo kailiu jau išbandžius ir nuomonė tokia pati - gražu būna pimas 2 savaites, o po to schmoll.gif. Gaila, kad neturiu nuotraukos, kaip atrodžiau iškart po to, kai tas priaugintas blakstienas nuėmė - jei būčiau įkėlus, tai tikrai nė vienai nekiltų noras prisiauginti biggrin.gif.
Kita vertus, gal yra ir patenkintų g.gif?
Atsakyti
sveikutes,
Ir as buvau prisiauginusi. Kainavo man tas malonumas 250 lt. Jos tikrai atrodo ispudingai, tik kad tas grozis labai jau trumpai laikosi verysad.gif
laikesi mazdaug apie savaite o po to pradejo kristi,tai vienoj aky buvo daugiau like blakstienu kitoje maziau. dar po savaites jos tik kelios besilaike o mano naturaliu blakstienu neliko ne zymes.
niekado daugiau to nesidaryciau schmoll.gif
Atsakyti
negasdinkit mergaites smile.gif turiu blakstienas jau 3 dienas, iskrito tik viena lygtais, na tikiuos kad laikys, ir paskui nebusiu kaip apipesiota doh.gif

o siaip kol kas laiko puikiai, kruopsciai padaryta. butinai parasysiu, kaip seksis veliau man su jomis gyventi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliuxm @ 2008 11 20, 21:02)
sveikutes,
Ir as buvau prisiauginusi. Kainavo man tas malonumas 250 lt. Jos tikrai atrodo ispudingai, tik kad tas grozis labai jau trumpai laikosi verysad.gif 
laikesi mazdaug apie savaite o po to pradejo kristi,tai vienoj aky buvo daugiau like blakstienu kitoje maziau.  dar po savaites jos tik kelios besilaike o mano naturaliu blakstienu neliko ne zymes.
niekado daugiau to nesidaryciau schmoll.gif

Lygiai tokia pati buvo ir mano situacija,nors as ir siaip turiu gan ilgas ir tankias blakstiena,bet man rupejo isbandyti tai,kai nusiemiau-buvau soke,vyras vaziavo pirkti raminamuju,verkiau ir t.t. nors ir zinau kad yra toks dalykas kaip optine apgaule,bet maciau kad pas mane teliko tik jaunos ir trumpos blakstienos.Dabar maniskes ataugusios,ne viena klijente yra paklaususi ar as cia neprisiauginusi blakstienu smile.gif Zodziu esme yra tokia,kad kaip 1-2sav.sis malonumas yra per brangus,nes korekcija realiai reiketu darytis kas 2sav,tai per menesi gaunasi apie 200lt korekcijoms,bet net jei ir butu 20lt as manau kad daugiau nebesidarysiu,aisku jei blakstienu visai netureciau-po prisiauginimo negaleciau vaiksciociau tik su priaugintomis
Atsakyti
parasysiu ir as apie savo blakstieneles, jos nuostabios!!!! malonumas kainavo 170 Lt. pildau kas 4 -4.5 savaites ir tikrai gana...papildymas 50 Lt.iskrenta nedaug, taigi kaskart papildzius jos vis tankesnes ir grazesnes wub.gif ryte atsikeliu ir jau iskart grazi...na kartais dar su tusu padazau, tai visai liuks thumbup.gif thumbup.gif tik reikia atprast akis trint...mano vienintele blakstienu kritimo kaltininke buna dukryte, kartais sugriebia su savo mazais pirsciukais,bet ir tai retai kokia viena israuna mirksiukas.gif
Atsakyti