Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

o gal galite geresniu putojanciu prausikliu pavyzdziu ideti arba pavadinimu? niekad nenaudojau putojancio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2010 02 17, 23:20)
o gal galite geresniu putojanciu prausikliu pavyzdziu ideti arba pavadinimu? niekad nenaudojau putojancio blush2.gif


Annos Lotan saltalankiu prausimosi putos, arba Barbados prausimosi gelis (taip pat Anna Lotan), Pevonios prausimosi gelis. Sios priemones yra visose Sugiharos padaliniuose 4u.gif
Atsakyti
ir jeigu Vln tai pilies vaistineje,o Kaune klinikose (akiu klinikose) galima vaistineje isigyti Ana Lotan produkcijos,tikrai nebrangu kremukai 25mg po 12-18lt,makijazo valikliai siek tiek brangiau gal,o kokybe nereali thumbup.gif
Atsakyti

 i 
Šioje temoje dedamos tik savo pačių priaugintos blakstienos.
Meistrių darbų nuotraukos laikomos kaip reklama.
Atsakyti
o kazi yra kokia meistre Alytuje,kuri kokybiskai priaugintu blakstieneles g.gif
Atsakyti
Laba diena,

Labai ieskau blakstienyciu priauginimo meistres Kaune. 4u.gif Gal galit kokia patarti, buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia321 @ 2010 02 20, 12:26)
Laba diena,

Labai ieskau blakstienyciu priauginimo meistres Kaune.  4u.gif  Gal galit kokia patarti, buciau labai dekinga smile.gif


Paslaugu skyrelyje reik ieskot tokios info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2010 02 17, 21:32)
o mane dar labai domina del blakstienu valymo ir aplink, tarkim kaip nusivalyti rysku akiu makiaza ir jei dazaisi taip daznai, tai kaip tada? norisi gyventi visaverti gyvenima, o ne drebeti del kiekvieno valymosi blush2.gif , mane tas pristabdo del prisiauginimo. gal meistres kazka konkretaus gali patarti? bigsmile.gif



Drasiai gali valyti su makiazo valikliais, taciau butinai paziurek, ar nera jo sudetyje riebalu ir alieju. geriausia imti gelio pagrindu makiazo valikli.

pati dirbu su blakstienomis, tad jei kils klausimu - kreipkis. as sitame puslapyje dar visai nauja, tad nzn kaip jis veikia, bijau, kad netycia atradusi sia tema, kita karta jos nebeatrasiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2010 02 13, 00:13)
Sveikos, pas mane ir priklijuotos blakstienos, dziaugiausi maziau nei savaite, jos pradejo kristi ir blogiausia, kad dauguma krenta su mano tikromis blakstienomis  doh.gif , suprantu kad kristu tos tiesiog priklijuotos, bet ne, krenta su maniskemis, tai kaip cia suprasti? korekcija jau bijau daryti , gal geriau jas nusiimti  g.gif  nes jei imti kaina, tai tada geriau apsimoka pirkti brangu blakstienu tusa  g.gif Kas cia ne taip? meistre ar mano blakstienos?


per diena naturaliai iskrenta apie 5-6 blakstienas nuo akies. mes to nepastebime, kai neturime ju priaugintu, taciau, kai jos iskrenta su priaugintom labai pasistebi. nereikia panikuoti - cia viskas normalu. beje, negalima naudoti vandeniui atsparaus tuso.
Atsakyti
Vel atejo kliente su siaubingom blakstienom.
Prisiauginejo pas meistre KARINA, kuri dirba kazkur link Traku vokes-Zaliasis dvaras.
Bukite atsargios.
Radau jos skelbima, kad priauginiomo kaina 50lt, nesusigundikite.



user posted imageuser posted imageuser posted image

2 blakstienos priaugintos prie 6 savu blakstienu. + kilogramas kliju. Ir aplamai ant tokiu plonu blakstienu deti storas-siaubas . schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 11 kovo 2010 - 01:23
OMG kaip baisu! mega_shok.gif labai reikia atsirinkti meistrus, o kaip paciai klientei jaustis po tokio priauginimo...
Atsakyti
Lisa, o įmanoma ką nors pataisyti po tokių ekspermentų? blink.gif sumoki 50Lt ir lieki be blakstienų doh.gif baisu blink.gif

user posted image
Atsakyti