Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(astulka1 @ 2010 04 07, 21:50)
tai paaiskinkit kaip daryt su tom dirbtinem blakstienom, jei istiesu as pvz., naudoju dauk makiazo, tepu pudra, dedu ruza, dazau akiu vokus (gan dauk) ir beveik kasdiena;
tai kaip nusivalyti toki makiaza kai pridetos dirbtines blakstienos? g.gif
koki veido prausikli nadoti? koki akiu valiklinaudoti, kad nepakenkt balkstienom.


reiketu naudoti priemones i kuriu sudeti neieina aliejus ir glicerinas, patogiausia mano manymu yra naudoti putojanti prausikli (stengiantis, kad vandens nepatektu ant blakstienu), o akytes valyti tam skirtu valikliu vandens pagrindu, tiesiog su vatos tamponeliu ar pagaliuku, nelieciant paciu blakstienu braukti per voka. Arba jeigu nemegstate prausiklio, isigykite valikli vandens pagrindu 2 arba 3 viename, kuris tinka ir akims ir veido makiazui valyti ir vatos tamponeliu valykite visa veida ir zona aplink akis smile.gif Jei ir blakstienos dazytos tusu tada patogu viska nusiplauti putojanciu prausikliu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Krissstina @ 2010 04 07, 22:40)
Parašysiu ir aš savo atsiliepimą apie priaugintas blakstienas.
Nešioju jas jau kelis mėnesius, nei trupučio nesigailiu, nes:
nereikia dažyti blakstienų, todėl sutaupau brangaus laiko rytais (mėgdavau ryškias blakstienas, tad tepdavau tušu n kartų)
akys atrodo labai įspūdingai, nebereikia nei pravedimų, nei šešėlių.
nebereikia vakarais gramdyti tušo nuo blakstienų.
galima verkti nesibaiminant, kad tušas nubėgs.
taip pat maudytis baseine ir nestresuoti dėl nubėgusio tušo
ir n kitų pagyrimų.

Atrodo brangokas malonumas, tačiau dėl to grožio verta atsisakyti kokio rūbuko ar kt. išlaidų.

Buvau nudegus su pigiu priauginimu, tad siūlau nesižavėti nepatikimom ir nepatyrusiom priaugintojom.


thumbup.gif Na pagaliau atsirado daugiau geru atsiliepimu apie blakstienu priauginima 4u.gif
Atsakyti
visiskai, VISISKAI sutinku su Krissstina
ir taip pat galiu laidyti pagyrimus KOKYBISKAI priaugintoms blaksienoms. kiek laiko sita tema paskaitineju, tai dauguma atsiliepimu buna tokio vat pobudzio: drauge sake, drauge girdejo, kazkur skaiciau, kad kazkas pasake...". Nejau neprisimenat zaidimo sugedes telefonas? cia tas pats, kaip buvo paskelbtas gandas, kad priauginti nagai sukelia vezi tokiu paciu principu "is kazko girdejau".
is tiesu as tai kojom ir rankom tik "uz".
tai pat nemazai komentaru buvo, kad geriau gera tusa uz ta pacia kaina nusipirkt, nei prisiaugt. as priesingos nuomones, ypac vasara - geriau prisiaugint ir diena, vakara (kad ir po saules voniu islindus i meista atrodyt ryskiai, nei su tusu pastoviai vargt ir jaudintis del patepliojimu ir nuvarvejimu. Vasara butinai kartosiu ir darysiuos blakstienas.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2010 03 27, 00:22)



labai grazu, / Lisa / smile.gif thumbup.gif

o as norejau paklaust - jei esu pratus miegot ant pilvo ir puse veido dazniausiai remiuosi i pagalve tai man tikriausiai net nera prasmes galvoti prisiaugint ? blush2.gif nes "nestoves" graziai.... doh.gif miegoti ant nugaros vien del blakstienu negaleciau... sad.gif
Atsakyti
g.gif as pvz irgi daug miegu ant pilvo, tai ta puse kur dazniau dedu galva tai toj aki labiau praretejo blakstienos nei toj pusej kur retai dedavai galva g.gif kazi aiskiai parasiau blush2.gif
Atsakyti
galiu ir as pasidalinti nuomone apie savo blakstienas, prisiauginau su 3D (Kosmedijoj)viskas buvo neblogai, pakrito kazkiek, praejo 3 savaites susiradau meistre kuri dirba namuose baltupiuose, mokejau uz korekcija 90 lt bet dare su xtreem lashes, vaizdelis buvo grazesnis, taciau gana greitai pradejo kristi, praejus 2 sav man liko koks 20 % priklijuotu blakstienu nors viska dariau ta pati kaip ir anksciau su tusu nedazau is vis, zodziu likau nepatenkinta, susiradau kita meistre kuri padare korekcija su 3D ir viskas vel gerai, kritimas tikrai ne toks gausus, tai ir nesuprantu kame cia reikalas buvo, nors mokejau ir daugiau nei dabar moku ar man kita firma netiko g.gif Zodziu galiu rekokmenduoti vilnietems saviske, nebrangininke (priauginimas berods 70 Lt, nors uz korekcija ir moku 70 Lt) laikosi tikrai gerai ir atrodo labai graziai, nebent man blush2.gif
Atsakyti
as ir vel pasikartosiu, kada naudoju makiaza, tai neuztenka jo kas vakara nuvalyti tik makiazo valikliu, as visada pirmiausia gerai nuprausiu savo veida, tai kaip cia dabar iseina, kad blakstienu slapinti negalima, ar kaip? g.gif
o kaip kitaip viska nusipraust, juk makiazo valikliai visu nesvarumu nenuima?

ir as labai megstu miegoti ant pilvo, ir kai atsikeliu, tai vienos akie sblakstienos kartai sbuna tokiso uzmygtos.... g.gif
kaip bus su tom dirbtinem?
Papildyta:
QUOTE(bmaja @ 2010 04 08, 14:19)
galiu ir as pasidalinti nuomone apie savo blakstienas, prisiauginau su 3D (Kosmedijoj)viskas buvo neblogai, pakrito kazkiek, praejo 3 savaites susiradau meistre kuri dirba namuose baltupiuose, mokejau uz korekcija 90 lt bet dare su xtreem lashes, vaizdelis buvo grazesnis, taciau gana greitai pradejo kristi, praejus 2 sav man liko koks 20 % priklijuotu blakstienu nors viska dariau ta pati kaip ir anksciau su tusu nedazau is vis, zodziu likau nepatenkinta, susiradau kita meistre kuri padare korekcija su 3D ir viskas vel gerai, kritimas tikrai ne toks gausus, tai ir nesuprantu kame cia reikalas buvo, nors mokejau ir daugiau nei dabar moku ar man kita firma netiko  g.gif  Zodziu galiu rekokmenduoti vilnietems saviske, nebrangininke (priauginimas berods 70 Lt, nors uz korekcija ir moku 70 Lt) laikosi tikrai gerai ir atrodo labai graziai, nebent man  blush2.gif



ka reiskia 3D? 4u.gif
Atsakyti
3D Lashes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bmaja @ 2010 04 08, 15:02)
3D Lashes  rolleyes.gif



nu.. "labai aiskiai" 4u.gif

turejau omenyje kuom tas 3D skiriasi nuo priauginimo be 3 D? cool.gif
Atsakyti
3D Lashes yra produkcijos pavadinimas, kaip Xtreme Lashes ar Perfect Silk Lashes smile.gif
Prausiantis veiduka su prausikliu, ypatingai jeigu daug dazotes ir ta darote daznai, reikia stengtis kuo maziau slapinti pacias blakstienas, kuo daugiau jos gauna dregmes tuo didesne tikimybe, kad jos atsikabins, o ne iskris su naturalia kaip, kad turetu buti smile.gif
Del miegojimo, daug yra tokiu kurios miega ant pilvo, tokiu atveju jos kazkiek greiciau krenta kadangi nuolat yra trinamos smile.gif neisbandziusi pati nezinosit kaip bus butent jums smile.gif

Dar prisiminiau del prausimosi, pvz mano mama pradejus nesioti blakstienas pradejo praustis su kempinele, kad kuo maziau vandenuko patektu ant blakstienu, dabar taip priprato prie jos, kad kitaip neisivaizduoja savo prausimosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sojertoma: 08 balandžio 2010 - 16:36
nu jo, as kazkaip sunkiai ta isivaizduoju prausimasi su kempinele, bet tikriausiai teks priprasti.... cool.gif
Atsakyti
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2010 04 08, 02:08)
labai grazu, / Lisa /  smile.gif  thumbup.gif

o as norejau paklaust - jei esu pratus miegot ant pilvo ir puse veido dazniausiai remiuosi i pagalve tai man tikriausiai net nera prasmes galvoti prisiaugint ?  blush2.gif  nes "nestoves" graziai....  doh.gif  miegoti ant nugaros vien del blakstienu negaleciau... sad.gif


Aciu 4u.gif
Istikrju beveik kas antra taip miega smile.gif . Visada tik ispeju, kad stengtusi nemiegoti veidu i pagalve, bet pati suprantu, kad miego metu negali saves kontroliuoti. biggrin.gif
Kartais ateina i korekcija ir viena akyte daugiau pabirejus, iskarto aisku, kad dazniau miega ant tos puses. Per korekcija pataisome ir tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 08 balandžio 2010 - 22:51