Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaiko gimtadienis: ką paruošti įdomaus?
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nerytė
wow kiek paskutinej zinutei ideju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aciu autorei uz pastangas 4u.gif
laimakp
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 11, 13:43)
wow kiek paskutinej zinutei ideju  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif aciu autorei uz pastangas 4u.gif
*

Nėr už ką mirksiukas.gif. Beje, viskas išbandyta praktiškai biggrin.gif
gesa
QUOTE(laimakp @ 2008 12 11, 13:52)
*

Sakykit, o iš ko antroj nuotraukoj viščiukų galvytės padarytos?
Nerytė
QUOTE(laimakp @ 2008 12 11, 13:52)
*

thumbup.gif tai dar smagiau, tik vat del tu baravyku, ten desrele ir baravyko kepure slyva, kazin kaip tas derinukas g.gif
laimakp
QUOTE(gesa @ 2008 12 11, 17:20)
Sakykit, o iš ko antroj nuotraukoj viščiukų galvytės padarytos?
*

Bulvių košė. Apvolioti kapotame virto kiaušinio trynyje mirksiukas.gif

QUOTE(Nerytė @ 2008 12 11, 17:22)
thumbup.gif tai dar smagiau, tik vat del tu baravyku, ten desrele ir baravyko kepure slyva, kazin kaip tas derinukas g.gif
*

Ten ne dešrelė biggrin.gif. Ten vištiena (tipo maltinukas).
Papildyta:
QUOTE(Berta @ 2006 11 17, 12:07)
user posted image
Pati bandžiau tokius daryti, tai vaikams labai patiko, o ir nesudėtinga padaryti.
*

Sakykit o kaip tuos mygtukus pritvirtinti? Juk neprismaigstysi i sumustini pagaliuku... g.gif Na, kukuruza tai gal dar ismeigti galima, o zirneli?
orchidejaa
kiek šaunių įdėjų radau thumbup.gif dėkui visoms 4u.gif nes ruošiuosi dukrytės gimtadieniui ir net neįsivaizdavau kaip turi atrodyti vaikiški sumuštinukai ir visa kita blush2.gif dabar jau žinosiu ax.gif
Snargla
Nezinau ar jau buvo, bet labai idomus vaikiski sumustinukai! Gal kam bus naudinga! 4u.gif
http://www.cha.lt/category/paveiksliukai/3...umustiniai.html
MAMICY
kiek teko dalyvauti vaikiskuose baliukuose, tai vaikams maistas paprastai neidomus buna... ar cia tik man taip pasirode... g.gif mazdaug - mamos privercia vaika suvalgyti ka nors, o poto jie prabegdami koki kukuruza arba geriausiu atveju kokia "tikra mesa" (a la panevezio file gabaliuka) nuciumpa, kokiu sulciu guksteli... todel manau vaikiskam baliui labai vargti su maistu kaip ir neapsimoka... na nebent del vaikucius atlydejusiu mamyciu... cia bent jau su mazaisiais...
einareja
4u.gif šauni temelė ir ypač reikalinga,nes šiandien sūnelio gimtadienis wub.gif Kaip tik misliju kokias čia vaišes suruošti šeštadieniui kai bus svečių.Dar reikia bandyti išspresti dilemą dėl suaugusiųjų.Man vaikų gimtadienis ir turi būti gimtadienis,o dabar sugalvojo vienu metu ir seneliai ir..na žodžiu..gal teks mandagiai pakviesti kitai dienai nes ir vietos vaikams juk žaidimams reikia,o ne žiūrėti kaip suaugę vaišinasi doh.gif
nakvisa
gal kas galit papasakoti,kaip pasidarytio saldainiu medi? blush2.gif
mergyte83
Limonado buteli apklijuoti lipnia juosta (kur limpa is abieju pusiu), o prie jos prilipinti saldainius smile.gif sekmes 4u.gif
Nerytė
Savo bloge esu idejus keleta ideju vaiku gimtadieniui, beja sios idejos is vieno rusu forumo thumbup.gif

http://www_neringa-blogas_com/kategorija/k...ku-gimtadieniui
Nerytė
Skani ir idomi ideja tiek vaiku salui, tiek svecius pralinksminti

user posted image

RECEPTAS CIA
angi
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 16, 16:20)
Savo bloge esu idejus keleta ideju vaiku gimtadieniui, beja sios idejos is vieno rusu forumo thumbup.gif

http://www_neringa-blogas_com/kategorija/k...ku-gimtadieniui
*

dukros gimtadieniui padariau zele apelsine, tai visi buvo suzaveti. aisku ne del skonio(nes zele tai is pakelio), bet del pateikimo lotuliukas.gif
Nerytė
QUOTE(angi @ 2009 03 22, 23:20)
dukros gimtadieniui padariau zele apelsine, tai visi buvo suzaveti. aisku ne del skonio(nes zele tai is pakelio), bet del pateikimo  lotuliukas.gif
*

dziaugiuosi, kad patiko mirksiukas.gif
mylima2007
vienas iš patieklų - pica.
vaikai gi valgo rankom, o pica būtų pats tas. Tik serveteliu po ranka turėkit..
nu ir zinoma, visokie meniniai dalykai.
gustaine
Artėja mano sūnelio 9-tas gimtadienis.
Kepsiu vaikams kibinus, tikiuosi patiks visiems, nes mano sūnus labai mėgsta.
Dar paruošiu šaltų sumuštinukų-vėrinukų, mamytėms krepšelius su pikantiškom salotom, gal dar kokią silkę g.gif Na ir aišku saldus stalas. Tortą pirksiu IKI, pati paruošiu želė ir vaisių vėrinukus su guminukais smile.gif aišku sultys, limonadas, ledai. Gal tiek, pažiūrėsiu, gal dar ką sumastysiu cool.gif
einareja
Vaikams kaip pagrindinį užkandį kepiau picą.Tikrai liko patenkinti thumbup.gif o ir šiltas maistas,sumuštinių beveik ir nevalgė,o saldumynų,žele,plikintų pyragėlių tai kalnas išgaravo biggrin.gif
jurida28
labas, zele apelsine super atrodo thumbup.gif
jurg@
QUOTE(nakvisa @ 2009 03 04, 15:47)
gal kas galit papasakoti,kaip pasidarytio saldainiu medi? blush2.gif
*

as va tokius ismokau daryti

user posted image

user posted image

Vikucce
QUOTE(jurg@ @ 2009 04 18, 18:45)
*

O gal gali išduoti paslaptį, kaip darai? 4u.gif
suntea7
[quote=jurg@,2009 04 18, 18:45]
nuostabu good.gif
beje, cia ne tik vaiku gimtadieniams tinka thumbup.gif
Lepregonija
Įdomu, tas saldainių medis tik dėl grožio, ar ir pasivaišinti galima thumbup.gif Kaip tie saldainiukai pritvirtinti, ar lengvai nusiima ?g.gif
Vikucce
QUOTE(Lepregonija @ 2009 04 21, 16:38)
Įdomu, tas saldainių medis tik dėl grožio, ar ir pasivaišinti galima  thumbup.gif Kaip tie saldainiukai pritvirtinti, ar lengvai nusiima ?g.gif
*

Šiuo atveju karštais klijais čia buvo klijuota, aš mąstau kada pabandyt su dvipuse tvirtesne lipnia juosta. Bet ir nuo klijų nusiimtų neblogai manau ax.gif Juk negalima leist saldainiams pasent lotuliukas.gif
vija23
Parodysiu, kas mazdaug valgoma per vaiku gimtadienius Italijoj ax.gif
Salatini smile.gif
user posted image
Mini picos smile.gif
user posted image
Dar visokie bulviu traskuciai, popcornai...
Saldu stalas susidaro is pyrageliu ir torto ax.gif
user posted image

Tuos salatini visi labai megsta ir lengvai padaromi namie. Tereikia bemieles trapios teslos ir kokio tik nori idaro (pagal pomegius). Nors paprastai dauguma juos perka jau paruostus, kartu su pyrageliais.
Visokiu sumustiniu, kad ir labai isvaizdingi jauciu ne neparagautu mano vaikai smile.gif

Vietoj pyrageliu si kart bandysiu prikepti maziuku cupkakes. Siaip jie daromi muffins dydzio, bet isbandziau ir puikiai gaunasi tuose mazuose krepsiukuose, tokie vieno kasnio pyragiukai. Bus pats tas vaikams thumbup.gif
user posted image
justina_r
Neryte ir vija23 mini picos labai sauni ideja vaikuciu baliukams thumbup.gif
azuolaite
o kaip jus tas mazas picas padarot? ax.gif
Nerytė
QUOTE(justina_r @ 2009 05 02, 21:31)
Neryte ir vija23 mini picos labai sauni ideja vaikuciu baliukams  thumbup.gif
*

thumbup.gif

QUOTE(azuolaite @ 2009 05 05, 12:22)
o kaip jus tas mazas picas padarot? ax.gif
*

isspaudziu su stikline apskritima, taip kaip koldunus gamintum mirksiukas.gif o jei nori ivairesniu formu galima is formeliu didesniems sausainiams ar meduoliams kepti mirksiukas.gif

vija23, o kas tie Salatini? ax.gif Sluoksniuots teslos pyrageliai kazkuo pertepti? mastau.gif
vija23
QUOTE(Nerytė @ 2009 05 05, 15:06)
vija23, o kas tie Salatini?  ax.gif Sluoksniuots teslos pyrageliai kazkuo pertepti? mastau.gif

Gali deti i vidu ta kas patinka, kumpi, surius, darzoves. Gali ant vieno laksto isdelioti idara, kitu uzdengti ir supjaustyti gabaliukais ir iskepti, gali viena laksta apdelioti, susukti kaip vyniotini ir iskepus supjaustyti...
Nerytė
QUOTE(vija23 @ 2009 05 05, 16:41)
Gali deti i vidu ta kas patinka, kumpi, surius, darzoves. Gali ant vieno laksto isdelioti idara, kitu uzdengti ir supjaustyti gabaliukais ir iskepti, gali viena laksta apdelioti, susukti kaip vyniotini ir iskepus supjaustyti...
*

o kokia tesla taip ir nepaminejai? sluoksniuota?
justina_r
QUOTE(Nerytė @ 2009 05 05, 21:16)
*

Man tai labai panasu i sluoksniuota rolleyes.gif
vija23
QUOTE(Nerytė @ 2009 05 05, 20:16)

Aha sluoksniuota, ta kur is sviesto ir miltu gaminasi 4u.gif
Nerytė
QUOTE(vija23 @ 2009 05 06, 10:15)
Aha sluoksniuota, ta kur is sviesto ir miltu gaminasi 4u.gif
*

4u.gif aciu
anze20
norejau pasiklaust del mini picu teslos kaip pasidaryti?
vija23
QUOTE(anze20 @ 2009 05 08, 16:51)
norejau pasiklaust del mini picu teslos kaip pasidaryti?

500g miltu
250ml vandens
25g mieliu
40g sviesto
1 saukstas cukraus
1 saukstas aliejaus
1 saukstelis druskos
Isminkyti tesla ir palikti valandai pakilti. Paskui iskocioti 3mm storio lakta, isspauti rutuliukus, aptepti pomidoru tyre (galima baziliko uzdeti) ir ideti i orkaite. Kepti 5 min 200° temperaturoje. Po 5 minuciu isimti, uzdeti mocarelos (ar kito) surio ir pakepti dar 5 minutes.
As visada palieku pakilti ir jau isspaustas picas, kepti is karto iskocioju nebandziau dar.
Rasiunia
mamos, o kaži ar vaikams 1.5-2 tuos ežiukus galima daryt...neišsibadys jie akių ar burnyčių su tais smeigtukais g.gif kuom juos pakeist g.gif
*Selma*
QUOTE(Rasiunia @ 2009 07 12, 22:04)
mamos, o kaži ar vaikams 1.5-2 tuos ežiukus galima daryt...neišsibadys jie akių ar burnyčių su tais smeigtukais g.gif kuom juos pakeist g.gif
*

Senai naudota tema, dalinkimės idėjomis toliau bigsmile.gif Greitai artėja mnao mažosios pirmasis gimtadienis, reikia daugiau minčių g.gif Gal kas pasidalins?Po gimtadienio būtinai imesiu savo foto, jei pavyks kažką pagaminti blush2.gif
ausrele
Sveikutės bigsmile.gif Ryt maniškiui vieneri...pasisėmiau įdėjų thumbup.gif Ačiūū 4u.gif Tik gaila, kad temutė apmirus unsure.gif

Erika!
Pasidalinsiu, ka gaminau pirmam gimtadieni. kadangi mazius dar valge koses tai specialaus kazko vaikams negaminau,jam buvo skirtas tortas, kuri leidau valgyt rankomis lotuliukas.gif o sveciams suejo lavasas su lasisa, su kumpiu, sumustinukai, surio asorti, vaisiai, keptos apvyniotos desreles sluoksniuota tesla, lazanija
lakmė
Papasakosiu, ką aš gaminau - labai skanu ir žaisminga.

Kepiau vištienos kepsnelius, bet kepsnelius suformavau, kad būtų forma kaip dešrelės. Tada į lėkštutes per vidurį įdėjau kalnelį bulvių košės, į patį vidurį įsmeigiau kepsniuką ir ant viršaus uždėjau pusė pomidoro, kad gautųsi panašu į grybą. Kad gautųsi kaip tikra musmirė - pomidoro viršų su šakute aptaškiau grietinės taškeliais. Aplinkui košę apdėliojau agurko griežinėliais. tongue.gif
Atrodė labai linksmai, o svarbiausia - vaikai valgė ir dar prašė. lotuliukas.gif

Dar dariau saldžius mini sumuštinukus:
Baltą duoną aptepiau šokoladiniu kremu ir ant viršaus uždėjau banano riekelę. Kadangi bananas greitai juoduoja, tai kad būtų gražiau užbarsčiau spalvotų žirniukų (tokių, kur tortams puošti). tongue.gif
Laaabai skanu thumbup.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
rooshka
Baltą duoną aptepiau šokoladiniu kremu ir ant viršaus uždėjau banano riekelę. Kadangi bananas greitai juoduoja, tai kad būtų gražiau užbarsčiau spalvotų žirniukų (tokių, kur tortams puošti). tongue.gif
Laaabai skanu thumbup.gif

reikia banana imerkt i parugstinta vandeni trumpam tuomet jis nejuoduos smile.gif
Saulytė
mes tai gaminom su dickiu pica is Malsenos miltu...
labai visiems patiko ir labai paprasta...
user posted image

o cia va kaip iskepusi:
user posted image
Agniska
Saulyte,kokia miela pica wub.gif thumbup.gif
Agoja
Sveikos mamos,

si savaitgali kaip tik atsventeme sunaus 2 gimtadieni. Nutariau pasidalinti savo idejomis ka as gaminau. Daug visur skaitinejau ir stai mano gamyba
barra
QUOTE(Agoja @ 2010 01 19, 13:10)
Sveikos mamos,

si savaitgali kaip tik atsventeme sunaus 2 gimtadieni. Nutariau pasidalinti savo idejomis ka as gaminau. Daug visur skaitinejau ir stai mano gamyba
*

O kur ta gamyba, kad man tai nesimato mastau.gif ...?
info.percea
Visada darau ežiukus. Tiesiog ant ilgų smeigtukų veriu. Ant vienų užkandžius- duoną, sūrį, dešrą, agurką ir pan. gabaliukais. Ant kitų vaisių asorti...
dafniele
Sveikutes va ir mano berniuzelio ateina 2gimtadienis.niekaip negaliu sugalvoti ka kaip padaryti,nes vaiku nebus vien suaugusieji verysad.gif o norisi vaikui gimtadieni padaryt i ne suaugusiems.padekit sugalvoti kazka kad vaikui nebutu liudna per jo gimtadieni g.gif
KibirVibir
QUOTE(dafniele @ 2010 01 29, 17:05)
Sveikutes va ir mano berniuzelio ateina 2gimtadienis.niekaip negaliu sugalvoti ka kaip padaryti,nes vaiku nebus vien suaugusieji verysad.gif o norisi vaikui gimtadieni padaryt i ne suaugusiems.padekit sugalvoti kazka kad vaikui nebutu liudna per jo gimtadieni g.gif
*

pakviesti vaiku i svente smile.gif
pašnekutė
Savo dukružės gimtadieniui esu darius taip: į bulvių košę prismaigsčiau dešrelių, o viršuje įsmeigiau gabalėlį morkos. Toks lyg tortas su žvakutėmis gavosi hihihi.gif

O desertas ir dovana tuo pačiu buvo lėlė Barbė, įstatyta į tortą - tokias kažkada esu mačius net pardavinėjant (ne su tikrom barbėm), bet jau seniai. Taigi, nurengiau aš tą Barbę, sukėliau plaukus, įsukau į maistinę plėvelę (higienos sumetimais) iki tos vietos, kur liesis su maistu. Tada iš biskvitinių pagrindų ir pertepimo suformavau tortą - sijoną. Įsmeigiau į vidurį barbę ir iš konditerinio švirkšto spaudžiau grietinėlę - formavau suknelę su visokiais "pakirbinimais". Dar visokių želinukų, pabarstukų, uogyčių... Gavosi skani, saldi "Barbė". Gal ir pasenus idėja, bet mūsų vaikams patiko.
Rapola
vaikams smagu mažiukai gražūs sumuštinukai
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.