Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienis: ką paruošti įdomaus?

Praejo ir pas mus Gimtadieniai. Nuotrauku neturiu, nes viskas buvo apvalgyta pirma laiko doh.gif Parduotuveje radau tokiu mediniu smeigtuku sumustiniams, kaip dantu krapstukai, tik jie buvo su visokiu spalvu veliavelem. Vaikams patiko ir paskui su jais zaide.
Atsakyti
Atsventem ir mes mazyles gimtadieni.Vaiku stalas buvo toks
user posted image
Atsakyti
ziuriu vaiku gimtadieniams nieko naujo cia nera, blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RDA @ 2007 10 14, 17:12)
Sweikos, tai va vakar atswentem 4 metukus.

Pagal tavo parasa,tai turejot tik 3-ia gimtadieni svest g.gif rolleyes.gif

Sekmadieni ir mano didzkio gimtadienis ax.gif Esme ta,kad sveciai bus dauguma leliukai ir suaugusieji rolleyes.gif Tai reikia kazkaip islaviruot,kad ir tiems ir tiems itikciau ax.gif Butinai reiks tuos eziu padaryt thumbup.gif
Atsakyti
Musu vyresneliui ryt 8-ni. Jis pirmokas, tai pirmiausia reiks torto i mokykla. Ten aisku nieko special nereikia. Svarbu didelis tortas (20 vaiku), limonado ir aisku vienkartiniai indai.
Sestadieni jaunuolis susikviete puse klasioku, tai man galvos skausmas ka cia su jais nuveikus ir kuom juos pavaisinus verysad.gif
Kadangi yra ir maziukas (5.5men), tai to laiko mazoka viskam paruosti, bet turiu keleta ideju. Labai paprastu, bet tikiuosi uzteks vaikams wink.gif
Pirmiausia, tai papuosimai ir stalo serviravimas. Maniskis tiesiog pamises del Zaibo McQeen'o is filmuko "Ratai". Tai maciau maximoj yra staltiese ir vienkartiniu su juo. Toliau ivairus siaudeliai, daug balionu...
Maistas - sumustinukai, sausainiukai, saldainiai, vaisiai. Kaip nors idomiai suverti ir sudeti. Uzsakiau pas Gulbiniene torta, aisku su Zaibu smile.gif
Toliau - zaidimai... Senas geras "Taip ir ne". Suruosiu klausimus ir prizelius. Aisku laimes visi. Visi prizeliai bus sudeti i viena deze uzdengta ir kysos tik kaspineliai isorej. Kiekvienas pasirink jam patinkanti sniureli, o kai jau visi bus pasirinke, atidengsim deze ir visi issitrauks savaji priza.
Na, dar ka nors sugalvosiu vietoj smile.gif Tikiuosi praeis viskas gerai ir uzteks laiko pasiruosti smile.gif
Sekmes visoms ruosiancioms savo dziaugsmams tortadienius wink.gif
Atsakyti
sveikos, pasidalinsiu ir as kaip mes sventeme..

siais antrais metais organizavome paroda, stai

tortas kuri nese i darzeli

user posted image

galerija atidaryta
user posted image

o cia vaisiu stalas, prasau pasivaisinti, labai dekinga savo mamai, jei ne ji, nebuciau igyvendinus visu savo ideju..

user posted image

vezliakarpis
user posted image

AU AU
user posted image



Papildyta:
krokodilas
user posted image


grybu karalyste
user posted image

juros kriaukle su perlu
user posted image

darzoviu ir vaisiu asorti
user posted image
user posted image

dar buvo padarytas saviraiskos kampelis, kur buvo papjaustytos dazroves ir vaisiai, ir patys sveciai per meno vakareli galejo patys susikurti kulinarinius sedevrus (ant pagaliuku susiverti kas kokiu vaisiu ar darzoviu norejo) ir jais megautis

dar kepiau is sluoksniuotos pirktines desros piragaicius, labai paparasta, idedi tik viduriukus vaisinius ir i orkaite 15 minuciu, arba krabu lazdeles, ar desreles paviniotos sluoksniots teslos juostelemis, irgi 15 min, ir niam niam..

sekmes, visoms ruosiancioms neiprastus baliukus vaikams, gi smagu!!!


tiesa, jaunasis dailininkas netgi du paveikslus savo pardave!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kusiuka @ 2008 03 26, 11:17)
sveikos, pasidalinsiu ir as kaip mes sventeme..


Nu ir pasidarbavot blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai faina wub.gif paimsiu keletą idėjų mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Kusiuka, man tai labai patiko vėžliakarpis.... bigsmile.gif kaip jį pagaminti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(neužmirštuolė @ 2008 03 28, 13:21)
Kusiuka, man tai labai patiko vėžliakarpis.... bigsmile.gif kaip jį pagaminti? g.gif


na is tikruju, karpi pjaustai gabaliukais, kiausinyje ir dziuveseliuose (arba miltuose) pavoliuoji, apkepi. galva irgi apkepi,

is riekeliu uodegos galvos sudedi kojas galva uodega, o skiauta ar kaip jis vadinasi..

tai morkos su svogunais apkepi ant skavaradoas, su trupuciu pomidoru pastos arba pomidoru padazu, prieskoniai, ir viska ant virsaus sudedi, paskui pagrazini zirneliais, ir agurku juostelemis 4u.gif
Atsakyti
jau vėl aktuali ši tema , nes kitą mėn. švęsim dukrytės 2metukus. Tai idėjas renkuosi iš anksto, o čia, jei kam įdomu, mūsų pernai švestas 1 metukas vaikų kambaryje. Svečių amžius nuo 1-9metų ir mamytės su tėveliais biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
kusiuka, wow kiek ideju! thumbup.gif
Atsakyti
Patarimas dėl gėrimų vaikų stalui

Pamenu, jog kažkas pasibaisėjęs minėjo, jog auklė vaikų gimtadieniui pasiūlė sausus gėrimus ar tai tuos sirupus naudoti- tai aš galiu pasakyti, jog tai ne taip ir baisu, jei gėrimas pateikiamas skaidriame stikliniame ąsotyje, ir į ąsotį pripjaustoma visokių natūralių vaisių- melionų, šaldytų aviečių, mėlynių ar braškių (braškės geriau tik vasarą- nes šaldytos nėra gražios kai skystyje pabūna)- apetitiškai atrodo ir skonį bei spalvą pagerina tas sirupas.

Iš natūralių sulčių ar uogų- spalva, man regis, nebus tokia graži, o jei norėsime išgauti ryškesnę spalvą, reiks imti labai stiprią koncentraciją tų natūralių uogų, ir skonis bus arba perrūgštus, arba persaldus- o to sirupo vos vos įpylus, spalva gaunasi graži, o skonis švelnus ir gaivus, nes nėra reikalo prikrauti galybę tų visokių vaisių. Pirktinės sultys, gėrimai ir limonadai- vaikams būna jau atsibodę, arba ryškiai persaldžios, ir po torto tokias gerti man asmeniškai nemalonu, norisi nuplauti saldumą- tai jas reikia skiesti (aš asmeniškai negaliu jų gerti neskiestų, vaikams manau irgi nelabai turėtų būti). Šiaip tas visas sultis, gėrimus ar limonadus juk dažniausiai galima nusipirkti ant kiekvieno kampo, visuose kioskuose, o vat tokį sirupą nevisi tėvai perka vaikams- na jis gal ir nėra taip sveika kaip sultys, bet per gimtadienį juk ir tortas su dažais, neitin sveikas patiekalas- o jei į sirupuotą vandenį įpjaustai vaisių- tai gaunasi toks originalesnis skonis, ir neįprasta spalva. Tai gaunasi toks kaip vaikiškas kriušonas- ir pigiau nei sultys ar kokie limonadai, ir įdomiau. Kai kas jį daro ir su konservuotais vaisiais naudodami vaikišką šampaną, galima, aišku naudoti ir skiestas sultis ar neįprastos spalvos limonadą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 22 spalio 2008 - 21:39