Įkraunama...
Įkraunama...

Šonkauliukų receptai

Išbandykit mano mėgstamiausią šonkaulių receptą. Labai skanūs ir įsimintino, netradicinio skonio šonkauliukai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2008 02 06, 14:25)
Išbandykit mano mėgstamiausią šonkaulių receptą. Labai skanūs ir įsimintino, netradicinio skonio šonkauliukai gaunasi  thumbup.gif

reikes kada pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
dauguma receptuku šonkauliuku , daroyt orkaitei ar ant laužo...nei to nei ano neturiu gal kas nors galetu pasiulyt skaniu receptu kad kept keptuvei o dar geriau kad torškinti ax.gif jau kokia dekinga bučiau 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 02 13, 14:40)
dauguma receptuku šonkauliuku , daroyt orkaitei ar ant laužo...nei to nei ano neturiu gal kas nors galetu pasiulyt skaniu receptu kad kept keptuvei o dar geriau kad torškinti ax.gif  jau kokia dekinga bučiau 4u.gif  wub.gif


Tai tiesiog troskink keptuveje paprieskonintus, gali dziuveseliuose apvoliot, arba su raugintais kopustais irgi gerai turi gautis 4u.gif
Atsakyti
mano tetis mokedavo tokiam spyziniam katiliuke istroskinti thumbup.gif net dabar prisiminus seile tysta.jis pamarinuodavo sonkauliukus ir po to troskindavo tam marinate.i marinata ipildavo alus butinai ir kmynu iberdavo.skonis, tai tikrai pasaka budavo
Atsakyti
Merginos,perziurejau visa temele - yra super receptuku,bet mane domina tas marinavimo budas su coca-cola smile.gif kazkur forume maciau,bet nerandu,o labai noriu isbandyti,nes B netiki,kad <tokspatiekalas egzistuoja rolleyes.gif

P.S. Lera,tu marinuok sonkauliukus ir kepk keptuveje,jei orkaites nera... tikrai gausis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintibutė: 18 vasario 2008 - 16:59
QUOTE(Mintibutė @ 2008 02 18, 15:57)
Merginos,perziurejau visa temele - yra super receptuku,bet mane domina tas marinavimo budas su coca-cola smile.gif kazkur forume maciau,bet nerandu,o labai noriu isbandyti,nes B netiki,kad <tokspatiekalas egzistuoja rolleyes.gif

P.S. Lera,tu marinuok sonkauliukus ir kepk keptuveje,jei orkaites nera... tikrai gausis 4u.gif


Su Coca-cola?kaip idomu g.gif nzn ar bandyciau toki marinata,bet labai idomu koks skonis..ar kas bandet?
Atsakyti
As tai sonkauliukus gaminu dviem budais
1.budas
Aptepu sonkauliukus garstyciom ir dedu siek tiek cesnako, bei kitu prieskoniu, palaukau per nakti ir kepu orkaiteje ar ant groteliu
2.Budas
Verdu sonkauliukus, sviezius, dedu prieskoniu ir supjaustyta morkyte, cesnako, duskytes, pavirus kai mesa jau beveik gatava sudedu gabalais supjaustytas bulves. Atskiram bliuduke ar puode mazam kiekyje vandens uzvirinu raugintus kopustus ir patroskinu. I kopustu ipilu nuo sonkauliuku siek tiek skyscio. Kai jau bulves baigia virti supilu raugintus kopustus i bendra puoda ir isjungiu virykle. Puoda uzdengiu ranksluosciu ir palieku praausti.
Kopustus patroskinu atskirai, nes supilus i puoda is karto su sonkauliukais mesa nebuna tokia minksa ir bulves buna kietos.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 02 18, 22:19)
Su Coca-cola?kaip idomu g.gif nzn ar bandyciau toki marinata,bet labai idomu koks skonis..ar kas bandet?

jo,su cola...man ir paciai idomu...nu tikrai ta recepta maciau kazkur SM rolleyes.gif
Atsakyti
radau Gatita pasiulyta recepta su cola


"Negro" šonkauliukai:

Supjaustyti po kelis kauliukus ir marinuoti kaip bet kokią mėsytę. Esmė yra kepime - kepti reikia šonkauliukus laistant tokiu padažu - 1:1 coca cola su sojos padažu (aš kažkur apie 200ml pasidarau). Žodžiu vartai ir laistai, vartai ir laistai, nuo to padažo šonkauliukai tokie juodi pasidaro - dėl to ir "negro" vadinasi.. biggrin.gif
Pabandykit, tikrai skanu!!! 4u.gif...
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 02 18, 21:43)
As tai sonkauliukus gaminu dviem budais
1.budas
Aptepu sonkauliukus garstyciom ir dedu siek tiek cesnako, bei kitu prieskoniu, palaukau per nakti ir kepu orkaiteje ar ant groteliu
2.Budas
Verdu sonkauliukus, sviezius, dedu prieskoniu ir supjaustyta morkyte, cesnako, duskytes, pavirus kai mesa jau beveik gatava sudedu gabalais supjaustytas bulves. Atskiram bliuduke ar puode mazam kiekyje vandens uzvirinu raugintus kopustus ir patroskinu. I kopustu ipilu nuo sonkauliuku siek tiek skyscio.  Kai jau bulves baigia virti supilu raugintus kopustus i bendra puoda ir isjungiu virykle. Puoda uzdengiu ranksluosciu ir palieku praausti.
Kopustus patroskinu atskirai, nes supilus i puoda is karto su sonkauliukais mesa nebuna tokia minksa ir bulves buna kietos.
Skanaus 4u.gif

Antra buda butinai isbandysiu,nes labai megsta musu seimyna raugintus kopustus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 02 19, 21:02)
Antra buda butinai isbandysiu,nes labai megsta musu seimyna raugintus kopustus thumbup.gif

4u.gif tikiuosi, kad patiks, taip gaminti ismokau is babytes, senas receptukas 4u.gif
Atsakyti