Įkraunama...
Įkraunama...

Šonkauliukų receptai

QUOTE(winter @ 2005 11 16, 13:01)
aš ištrinu česnaku, druska ir pipirais, šašlyko prieskoniais. Palaikau valanda. Po to aptepu majonezu arba kecupu.. Geriausia kokiu nors tirstu. Palaikau per nakti. Ir kitą  diena kepu orkaiteje apie 40 min. Paprasta ir skanu!  mirksiukas.gif


Aš panašiai meginau padaryt tik Šašlyko padažo nedejau, tai man gavosi nubege tomatai su majonezu (like ant skardos) surus surus, o šonkauliai švelnus atrode visai be druskos (man tai nelabai, nors vyras skaniai suvalge) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2005 11 25, 15:53)
Aš panašiai meginau padaryt tik Šašlyko padažo nedejau, tai man gavosi nubege tomatai su majonezu (like ant skardos) surus surus, o šonkauliai švelnus atrode visai be druskos (man tai nelabai, nors vyras skaniai suvalge) ax.gif

o tu tepei ir tomatus ir majonezą kartu? aš tai arba TIK majonezu arba TIK tomatu ax.gif kad visiems patikdavo ir gaudavosi tokie macnoki bet tikrai ne švelnūs schmoll.gif
Atsakyti
O aš tai labai mėgstu šonkauliukus su raugintais kopūstais,tik prieš tai juos apkepinu ant keptuvės.gaunasi thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(-sandi- @ 2005 11 26, 21:45)
o  tu tepei ir tomatus ir majonezą kartu? aš tai arba TIK majonezu arba TIK tomatu  ax.gif  kad visiems patikdavo ir gaudavosi tokie macnoki bet tikrai ne švelnūs  schmoll.gif

as tai irgi arba kecupo arba majonezo dedu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 05 gruodžio 2005 - 13:23
QUOTE(dovy @ 2005 12 03, 00:39)
O aš tai labai mėgstu šonkauliukus su raugintais kopūstais,tik prieš tai juos apkepinu ant keptuvės.gaunasi thumbup.gif  essen.gif


Man irgi su kopustais thumbup.gif
Atsakyti
Mamkos, o kaip JŪS troškinate kopūstus? Aš tai į puodą, truputį vandens ir vsio, o mano mama tai juos dar pakepina su svogūniukais ir po to į puodą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 12 06, 16:36)
Mamkos, o kaip JŪS troškinate kopūstus? Aš tai į puodą, truputį vandens ir vsio, o mano mama tai juos dar pakepina su svogūniukais ir po to į puodą.  mirksiukas.gif

Aš ti ksu trupučiu vandens, o jau pabaigoje, kai išsitroškina, įdedu gritinės šiek tiek.
Atsakyti
Mirtis alyvose kaip jus cia skaniai rasot smile.gif seile tysta, vsio leksiu pirkt kauliuku smile.gif
Atsakyti
na mano vyras daro taip: istrina juos us cesnakine druska, svogunu milteliais(nors nevisada, nes as nekenciu svogunu), mesos prieskoniais, astriais mesos prieskoniais apipila su vorcesterio, sojos padazais ir truputis aliejaus. Tada viska marinuoja para o kartais ir ilgiau. Kai kepam viska iskratom i skarda ir kepam. I tarpus pridedam bulviu svieziu su lupeno, gauans labai skaniai. NA cia jo megstamiausias valgis beveik smile.gif(nors visada skainiai valgom)
Atsakyti
QUOTE(-sandi- @ 2005 11 26, 21:45)
o  tu tepei ir tomatus ir majonezą kartu? aš tai arba TIK majonezu arba TIK tomatu  ax.gif  kad visiems patikdavo ir gaudavosi tokie macnoki bet tikrai ne švelnūs  schmoll.gif


g.gif Aš kad perskaičiau šioj temoj kad vieno ir kito reik, gal ne taip supratau blush2.gif
Atsakyti
Gal žinote kiek maždaug laiko kepami pamarinuoti veršienos šonkauliai?
Ir ar kepadmos orkaitėje juos uždengiat folija ar ne (kad neišdžiūtų)?
Atsakyti
Beskaitydama taip seilę varvint pradėjau, kad... jau kepa ir pas mane kiaulienos šonkauliukai orkaitėj su šviežiom bulvytėm, niam niam biggrin.gif Žiūrėsim, kas gausis, nes vis dėlto "pirmas blynas" gali būti ir prisvilęs, bet tikiuosi, kad viskas bus thumbup.gif ax.gif
Atsakyti