Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

QUOTE(viktorija1 @ 2009 10 26, 22:55)
sveikos mamos:) norejau paklausti ar dedat kokia pagalvele vaikuciui? mano 4men idomu kaip butu jau padeciau nedidele? blush2.gif

o kam??? g.gif manau tikrai nereikia.... schmoll.gif sveikiau vaikui yra be jokiu pagalviu...nebent labai vaikas atpylineja, tada galima (ir tai po ciuziniu) padeti nedidele pagallvele ar perlenkta ranksluosti....as teiravausi gydytojos, tai man sake kad vaikui tikrai nereikia jokiu pagalviu....dar pas juos nesusiformave nei stuburiukas normaliai nei ka, tai pagalve gali pakenkti siems procesams...
Atsakyti
QUOTE(lauriukas22 @ 2009 10 26, 16:48)

O pas mus dar viena beda.. mes visiskai ignoruojame ciulptukus.. net buteliuko neima  nei per kur... tai net nezinau kaip istemti nakti be maistelio nes i misinukus net neziuri... Mamytes sakykite, kaip 10 men klecka nakti pamaitinti nutraukus MP  blink.gif


o mes nors ciulptuka imam, buteliuko neemem, niekaip nepavyko ne karto nieko is jo sugirdyt. taigi pradzioj pradejom gerti is normalaus puodelio, kaip suaugusios, tik baisiai apsilaitydavom doh.gif o pamazu ipratinau gerti ir is snapelio, po truputi, po truputi, tai 20g, paskui 40g ir daugiau.. kantrybes tik reikejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1 @ 2009 10 26, 20:55)
sveikos mamos:) norejau paklausti ar dedat kokia pagalvele vaikuciui? mano 4men idomu kaip butu jau padeciau nedidele? blush2.gif

QUOTE(Raselelyte @ 2009 10 26, 21:36)
o kam??? g.gif  manau tikrai nereikia.... schmoll.gif sveikiau vaikui yra be jokiu pagalviu...nebent labai vaikas atpylineja, tada galima (ir tai po ciuziniu) padeti nedidele pagallvele ar perlenkta ranksluosti....as teiravausi gydytojos, tai man sake kad vaikui tikrai nereikia jokiu pagalviu....dar pas juos nesusiformave nei stuburiukas normaliai nei ka, tai pagalve gali pakenkti siems procesams...

as irgi sutinku, kad vaikui jokia pagalve nereikalinga. o ypac 4 men kudykiui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fatimaallaa: 26 spalio 2009 - 23:52
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 27, 00:45)
as irgi sutinku, kad vaikui jokia pagalve nereikalinga. o ypac 4 men kudykiui


tikrai, tikrai nereikia, jokios pagalves schmoll.gif
Atsakyti
Pagalve sveikam vaikui nereikalinga iki 2 metu blush2.gif
Atsakyti
Merginos, uzsakiau 19 tu Beddy bear zaisliuku lotuliukas.gif lotuliukas.gif Manau, kad turesiu kokiu 3 atliekamus, tai galesiu kazkam parduot g.gif Del kainos dar tiksliai nezinau, nes neaisku kiek uz siuntima bus, manau, kad iki 40 lt. kainuos tas zaislas g.gif Lietuvoje butu kazkur lapkricio gale, apie 20 diena...Pasakykit tiksliai kas noretu, pirmos 3 kurios parasys, tom ir atidesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 10 27, 12:53)
Merginos, uzsakiau 19 tu Beddy bear zaisliuku lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Manau, kad turesiu kokiu 3 atliekamus, tai galesiu kazkam parduot g.gif Del kainos dar tiksliai nezinau, nes neaisku kiek uz siuntima bus, manau, kad iki 40 lt. kainuos tas zaislas g.gif Lietuvoje butu kazkur lapkricio gale, apie 20 diena...Pasakykit tiksliai kas noretu, pirmos 3 kurios parasys, tom ir atidesiu smile.gif

Zaisliukai nauji? blush2.gif
Atsakyti
Be abejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 10 27, 12:53)
Merginos, uzsakiau 19 tu Beddy bear zaisliuku lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Manau, kad turesiu kokiu 3 atliekamus, tai galesiu kazkam parduot g.gif Del kainos dar tiksliai nezinau, nes neaisku kiek uz siuntima bus, manau, kad iki 40 lt. kainuos tas zaislas g.gif Lietuvoje butu kazkur lapkricio gale, apie 20 diena...Pasakykit tiksliai kas noretu, pirmos 3 kurios parasys, tom ir atidesiu smile.gif

tai mes lb noretumem to zaisliuko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgitaki @ 2009 10 27, 00:40)
o mes nors ciulptuka imam, buteliuko neemem, niekaip nepavyko ne karto nieko is jo sugirdyt. taigi pradzioj pradejom gerti is normalaus puodelio, kaip suaugusios, tik baisiai apsilaitydavom  doh.gif  o pamazu ipratinau gerti ir is snapelio, po truputi, po truputi, tai 20g, paskui 40g ir daugiau.. kantrybes tik reikejo smile.gif

mes taip pat isbandeme visokiu rusiu buteliukus ir niekaip nesusidraugavome su juo... schmoll.gif Kaip ir su snapeliu... Iskarto pradejo gerti is puodelio... ispradziu mazais gurksniukais, o paskui jau visai kaip suaugusi... tongue.gif Tik va galvoju kaip ja nakti maitinti, jei krutines nebeduosiu, nes misinuku niekaip nenori ragauti.... verysad.gif
Atsakyti
ir mes norim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 27, 09:52)
Pagalve sveikam vaikui nereikalinga iki 2 metu  blush2.gif

na siaip mano asmenine nuomone pagalve is viso nelabai reikalingas dalykas, ne tik vaikui bet ir suaugusiam. bet cia mano asmenine nuomone biggrin.gif as jos nenaudoju pvz
Atsakyti
aisku tada smile.gif)) as nesutriko ta diena vaiku miegelis kaip atsukom laikrodi:)? mano tai ta nakti gal cia sutapimas bet miegojo blogai vis prabusdinetavo idomu biskeli bet gal ne cia toks tik sutapimas:)))
Atsakyti