Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

zinot, paskaiciius jusu pasakojimus, iseina, kad mano zuokis tikras angekelis. diena uzmiegame veziodami vezimelyje, bet tik minimaliai, max 5min. Nakciai padedu i lovyte, jis ten pasisneka ir uzmiega, jokiu supimu, nesiojimu ir t.t.
Atsakyti

maniski uzmiega mazasis 9 men pats ir tik savo lovytej, zinoma buna kad reikia paliuliuti ji , bet nuo gimimo dar neikarto nakti nebuvo atsikeles, klausiau daktaru ar tai gerai ar zadinti ji, bet musu daktare ake kad nereikia jai vaikas normaliai priauga svorio ir nera jokiu kitu nusiskundimu , tai nakti visada miegam ramiai visa nakti ismiega, keliasi tk 8-9 ryto , o uzmiega 10 vakaro, labai gerai diena miega gryname ore, pas mus aplink miskai , pusynas tai gryno oro yra, tai vaikas diena gerai pamiega bet poto ir gerai pavalgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dinokis @ 2009 07 11, 16:23)
zinot, paskaiciius jusu pasakojimus, iseina, kad mano zuokis tikras angekelis. diena uzmiegame veziodami vezimelyje, bet tik minimaliai, max 5min. Nakciai padedu i lovyte, jis ten pasisneka ir uzmiega, jokiu supimu, nesiojimu ir t.t.

Fantastika pas jus tikrai thumbup.gif kad man sitaip..... rolleyes.gif
Atsakyti
Mes tai nevilty verysad.gif Vaikeliui dar tik savaite, o jau jauciu, kad mane greit i durnyna isvez, nuo miego trukumo net alpstu...Diena musu angelelis istisai miega, pakeiciam pampersa, pavalgo kas kokias 2 valandas ir atsijungia, zodziu diena vaiko nera doh.gif bet tik arteja naktis ir mane nuo siaubo pradeda purtyt drebulys, nes zinau, kad arteja eiline bemiege naktis doh.gif Nuprausiam, perrengiam, paguldom i lovyte ir viskas, akys stacios, riksmas per visus namus doh.gif Lovytej jau 2 nakti nemiega, kaukia be proto, bandem ir nemieganti guldyt, ir iseit is kambario, ir is savo lovos jau uzmigusi idet, be sansu...tai miega su mumis, jei tai galima pavadint miegu, keliasi kas 1,5 val., tai kol pampersa pakeiti, kol pamaitini, kol uzmigdai, tai ziurek po kokiu 40 min vel kelies doh.gif doh.gif kosmaras kazkoks...gal kas gali pasidalint patirtim kaip ta diena su naktim jam "apkeist"?Nors visi ramina, kad susitvarkys savaime, atseit dar mazas labai...Na, bet jei tas "savaime" uz kokiu 3 menesiu ateis, tai as jau nedagyvensiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 07 12, 12:47)
Mes tai nevilty verysad.gif Vaikeliui dar tik savaite, o jau jauciu, kad mane greit i durnyna isvez, nuo miego trukumo net alpstu...Diena musu angelelis istisai miega, pakeiciam pampersa, pavalgo kas kokias 2 valandas ir atsijungia, zodziu diena vaiko nera doh.gif bet tik arteja naktis ir mane nuo siaubo pradeda purtyt drebulys, nes zinau, kad arteja eiline bemiege naktis doh.gif Nuprausiam, perrengiam, paguldom i lovyte ir viskas, akys stacios, riksmas per visus namus doh.gif Lovytej jau 2 nakti nemiega, kaukia be proto, bandem ir nemieganti guldyt, ir iseit is kambario, ir is savo lovos jau uzmigusi idet, be sansu...tai miega su mumis, jei tai galima pavadint miegu, keliasi kas 1,5 val., tai kol pampersa pakeiti, kol pamaitini, kol uzmigdai, tai ziurek po kokiu 40 min vel kelies doh.gif  doh.gif kosmaras kazkoks...gal kas gali pasidalint patirtim kaip ta diena su naktim jam "apkeist"?Nors visi ramina, kad susitvarkys savaime, atseit dar mazas labai...Na, bet jei tas "savaime" uz kokiu 3 menesiu ateis, tai as jau nedagyvensiu doh.gif

o tai kodel vaikas verkia? g.gif gal jam pilvuka skauda? g.gif diegliukai gal???pas mus buvo tas pats iki 2 menesiu doh.gif pradedavo mano kleckas klykti nuo kokiu 9 vakaro ir budavo net iki 5 ryto.... doh.gif po 2 men viskas susivarke, nes nebeskaudejo pilvo...tai jeigu su jumis mazylis miega tai ir guldykites salia, o kodel gi ne? g.gif bele kad miegotu tik mirksiukas.gif vat pas mus tai nebuvo sumaisymu dienos su naktim...ji pas mus naktim nemiegodavo, nes pilvuka labai skaudejo... doh.gif na o diena, tai irgi budavo pamaitini ir miega, juk naujagimiai pradzioje nieko ir nedaro apart to kad valgo ir miega wub.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 07 12, 12:47)
Mes tai nevilty verysad.gif Vaikeliui dar tik savaite, o jau jauciu, kad mane greit i durnyna isvez, nuo miego trukumo net alpstu...Diena musu angelelis istisai miega, pakeiciam pampersa, pavalgo kas kokias 2 valandas ir atsijungia, zodziu diena vaiko nera doh.gif bet tik arteja naktis ir mane nuo siaubo pradeda purtyt drebulys, nes zinau, kad arteja eiline bemiege naktis doh.gif Nuprausiam, perrengiam, paguldom i lovyte ir viskas, akys stacios, riksmas per visus namus doh.gif Lovytej jau 2 nakti nemiega, kaukia be proto, bandem ir nemieganti guldyt, ir iseit is kambario, ir is savo lovos jau uzmigusi idet, be sansu...tai miega su mumis, jei tai galima pavadint miegu, keliasi kas 1,5 val., tai kol pampersa pakeiti, kol pamaitini, kol uzmigdai, tai ziurek po kokiu 40 min vel kelies doh.gif  doh.gif kosmaras kazkoks...gal kas gali pasidalint patirtim kaip ta diena su naktim jam "apkeist"?Nors visi ramina, kad susitvarkys savaime, atseit dar mazas labai...Na, bet jei tas "savaime" uz kokiu 3 menesiu ateis, tai as jau nedagyvensiu doh.gif


Nurimk, jam gali pilvuką skaudet, ir gal truputi ir supainiojo diena su naktim, Musu Monika irgi ant mano pilvo kokias 2 savaites uzmigdavo tik, ir budavo po 5 kart bandziau i lovyte kelt ir vis prabusdavo, o dabar tik lovytei savo megsta miegot ir beveik visada jau visa nakti ismiega thumbup.gif As irgi galvojau isprotesiu jau depresijos pradzia buvo, bet mergyte aprimo ir dabar tikrai angelelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 07 12, 12:47)
Mes tai nevilty verysad.gif Vaikeliui dar tik savaite, o jau jauciu, kad mane greit i durnyna isvez, nuo miego trukumo net alpstu...Diena musu angelelis istisai miega, pakeiciam pampersa, pavalgo kas kokias 2 valandas ir atsijungia, zodziu diena vaiko nera doh.gif bet tik arteja naktis ir mane nuo siaubo pradeda purtyt drebulys, nes zinau, kad arteja eiline bemiege naktis doh.gif Nuprausiam, perrengiam, paguldom i lovyte ir viskas, akys stacios, riksmas per visus namus doh.gif Lovytej jau 2 nakti nemiega, kaukia be proto, bandem ir nemieganti guldyt, ir iseit is kambario, ir is savo lovos jau uzmigusi idet, be sansu...tai miega su mumis, jei tai galima pavadint miegu, keliasi kas 1,5 val., tai kol pampersa pakeiti, kol pamaitini, kol uzmigdai, tai ziurek po kokiu 40 min vel kelies doh.gif  doh.gif kosmaras kazkoks...gal kas gali pasidalint patirtim kaip ta diena su naktim jam "apkeist"?Nors visi ramina, kad susitvarkys savaime, atseit dar mazas labai...Na, bet jei tas "savaime" uz kokiu 3 menesiu ateis, tai as jau nedagyvensiu doh.gif


galiu trumpai papasakoti apie savo zuika: ji, lygiai taip pat kaip ir tavo kleckas, pirmas dvi savaites, na gal tris, tiksliai jau nepasakysiu, dienom miegodavo, o naktim sokdindavo visus. galvojau, kad ir is proto issikraustysiu, ir dar visokiu nesamoniu. pati turbut gerai zinai. musiske, liaudiskais terminais kalbant, buvo sumaisius diena su naktim. o be to ir pilvuka vaikui skaudedavo (cia jau mano prielaida) smile.gif ka darydavom? o budavo taip: apie kokia 22 ji uzsnusta, pamiega valandziuke, tada kokias 3 valandas as su ja soku, tada ji vel uzsnusta valandziukei, paskui vel 3 valandos sokiu ir t.t. galiu tik nuraminti, kad grubiai sakant, nuo kokio menesio viskas atsipainiojo jai i vietas. o nuo kokiu dvieju menesiu keleta naktu dave pamiegoti nuo 24 iki 6. net keliausi ziureti ar kvepuoja biggrin.gif mano Saulei ryt jau metai, bet iki siol naktim keliasi minimum 3 kartus. ruosiuos pabaigti duoti MP, tai tikiuosi, kad bus geriau.
o tau galiu pasakyti tiek: kai uzeis neviltis nakti - prisimink, su kokiu nekantrumu laukei savo mazo stebuklo, kaip tavo kleckas atrode, kai pirma karta pamatei. zinok laikas eina labai greitai ir tos baisios kosmariskos naktys man dabar atrodo jau nieko vertos, palyginus su tuo, kiek graziu akimirku suteikia augantis vaikas. apie antra menesi tavo zuikis padovanos tau pirma sypsena, pamatysi kaip atleisi uz visas kosmariskas nemigos pilnos naktis smile.gif
ir dar: nuo pilvuko Saulei espumisanas visai nepadedavo, tai nusipirkau sab simplex tokiu lasu. tie veikdavo super. ir dar kai jau uzsiverkdavo Saulutei padedavo nesiojimas staciomis, priglaudus prie krutines. daznai dar ir sokdavau su ja naktim, isijungus koki muzikini kanala tyliai, tada lengviau linguoti nakti biggrin.gif
zinau, kad labai pavargai ir nori miego. gerai tave suprantu, bet nenuleisk ranku, viskas dar tik pries akis.
galu gale, paprasyk mamos, anytos, kaimynes ar kokios kito zmogaus, kuriuo pasitiki, kad diena eitu su tavo vaikeliu i lauka, o tu tuo tarpu pamiegok.
nuosirdziai linkiu tau kantrybes. juk esi mama.... 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz padrasinima, dabar jo labai reikia unsure.gif Gerai, kad vyras salia ir labai palaiko, mano kantrybe dazniau baigias nei jo...buna vaikas sau verkia,o as sau i pagalve,o vyras tada ramina abu verysad.gif Na, gal kaip nors...labai tikiuos, kad greit situacija pageres unsure.gif Pabandysiu nusipirkt tu lasiuku nuo diegliuku ir dar su kokia melisu arbata voneles padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 07 13, 18:12)
Aciu visoms uz padrasinima, dabar jo labai reikia unsure.gif Gerai, kad vyras salia ir labai palaiko, mano kantrybe dazniau baigias nei jo...buna vaikas sau verkia,o as sau i pagalve,o vyras tada ramina abu verysad.gif Na, gal kaip nors...labai tikiuos, kad greit situacija pageres unsure.gif Pabandysiu nusipirkt tu lasiuku nuo diegliuku ir dar su kokia melisu arbata voneles padaryt g.gif


dar zinai ka prisiminiau - Saulei padedavo jei suvyniodavau i kokia plona medvilnini audekla, kad negaletu mojuoti rankytem, nes taip daznai issibudindavo nakti. tai dabar be savo "taskiuku" net miegot neina smile.gif
buk stipri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 07 13, 18:12)
buna vaikas sau verkia,o as sau i pagalve


gal vaikas diena su naktim sumaises dar? labai gerai tokiems diena migdyti vezime ar kitoj lovoj o nakti lovytej 4u.gif
stiprybes ir kantrybes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 07 13, 17:12)
Aciu visoms uz padrasinima, dabar jo labai reikia unsure.gif Gerai, kad vyras salia ir labai palaiko, mano kantrybe dazniau baigias nei jo...buna vaikas sau verkia,o as sau i pagalve,o vyras tada ramina abu verysad.gif Na, gal kaip nors...labai tikiuos, kad greit situacija pageres unsure.gif Pabandysiu nusipirkt tu lasiuku nuo diegliuku ir dar su kokia melisu arbata voneles padaryt g.gif


Oi prisimenu ir as tokias naktis, kai vyras mus abi su dukryte ramindavo. Dabar jau pamirsau ka tai reiskia ax.gif Laikykis Mamuk 4u.gif

QUOTE(Wriedna @ 2009 07 13, 17:35)
dar zinai ka prisiminiau - Saulei padedavo jei suvyniodavau i kokia plona medvilnini audekla, kad negaletu mojuoti rankytem, nes taip daznai issibudindavo nakti. tai dabar be savo "taskiuku" net miegot neina smile.gif
buk stipri  4u.gif


Pritariu drinks_cheers.gif Mes irgi isprendem problema vaikucio suvystimu - tada neisibudina makaluodamasi rankytem ir geriau miega, vystem iki 3 men, nes kitaip vargas budavo doh.gif

O dabar mano 6,5 men. panelyte ismiega iki 5 ryto dazniausiai be prabudimo, pabudusi pavalgo ir toliau miega - kartais vis dar su mumis vienoj lovoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 07 12, 12:47)
Mes tai nevilty verysad.gif


jei pati maitini negali būti, kad pienuko trūkta???? labai panaši situacija pas mane buvo, diena angelėlis parpia ir valgo, artėjant vakarui mane pradėdavo imti siaubas, nes klykimas non stop doh.gif kaltinom pilveli, bet pasirodo ne pilvelis, o pienelio trukūmas didelis buvo...trukdavo būtent vakarais, paskutini maitinimą maitindavau mišinuku, o poto vėl valgydavo mp smile.gif stiprybės tau ir neverk įsikniaubus į pagalvę, tavo kleckiukui tavęs reikia kai verkia 4u.gif
Atsakyti