Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 01, 15:26)
savo maistingaja prasme, t.y. laikyti ji maistu. ir netgi jau nuo 6 men yra sakoma kad jo maistingoji verte mazeja, nes vaikiukui pradeda nebeuztekti jame esanciu vitaminu ir mineralu, del to ir buti pradeti ivedinet kieta maista. bet pienukas yra naudingas ne tik maistine prasme, bet jis padeda stiprinti vaiko imuniteta, antikuniu gamybai. siaip kiek as skaiciau visur rekomenduojama vaika maitinti MP iki 2 metu.

hmz o skaiciau, akd pieniukas itakos imunitetui isvis tik iki pumecio turi (kol pas leliuka yra taip vadinamasis dirbtinis imunitetas), o nuo puses metu aps leliuka atsiranda tikrasis imunitetas, kuri maziukas igyja persirges ligomis... blink.gif
ir zinok dabar kaip yra isties...
kiekviena literatura skirtinga info pateikia doh.gif
Atsakyti
MB atrado stebuklingą būdą vaikui užmigti savo lovytėje. Arba tinka tuo atveju, kai naktį n kartą gauna papą, nulūžta, o guldoma pradeda bliauti. Kai jau reikia guldyti į lovytę, tai ne visą iš karto paguldom, o po truputį smile.gif Paskutinė nepaguldyta lieka galva, savo ranką paliekam po galvyte ir niūniuojam ar šnabždam. Tada po truputį ranką traukiam iš po galvytės ir taip savo kukulį apgaunam ax.gif Nežinau,ar suprato kuri nors, bet veikia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 01, 14:40)
hmz o skaiciau, akd pieniukas itakos imunitetui isvis tik iki pumecio turi (kol pas leliuka yra taip vadinamasis dirbtinis imunitetas), o nuo puses metu aps leliuka atsiranda tikrasis imunitetas, kuri maziukas igyja persirges ligomis...  blink.gif
ir zinok dabar kaip yra isties...
kiekviena literatura skirtinga info pateikia  doh.gif


mano sesuo visus tris savo lialiukus ilgai maitino, bet kad butu bent kurio imunitetas geras tai schmoll.gif nezinau, nuo ko tai priklauso.. bet kai toki pavyzdi pries akis turiu tai nelabai tikiu stebuklinga pienulio galia (aisku, nesiginciju del maitinimo naudos bent pirmus lialiaus 6men.).. tiesiog maitinti gera, procesas turi raminamaji poveiki, tai patogu ir sis maistas visada sviezias tongue.gif
o is tiesu tai matyt reikia remtis savo intuicija, kaip ir visais vaiku auginimo klausimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 01, 11:23)
saunu, kad sitokia gera anyta turit, net pavydu, nes manoji net neuzeina pasiteirauti kaip vaikas laikosi, nors gyvename tame paciame name  schmoll.gif

na matai kaip buna. matai vaikuciai pasirenka patys kada jiems jau nebereikia mamytes pienuko. nors as siaip noreciau ismaitinti iki kokiu 1.5 metu ar 2.  blush2.gif



uzjauciu.. gerai, kad mamyte turi 4u.gif o man tikrai butu liudna, jei mano ir anytos santykiai butu kitokie, - neturetume nei vienos mociutes verysad.gif

o as visad buvau nusiteikusi iki mazdaug tokio amziaus, kaip esam dabar, ir maitinti ax.gif matyt, teisus tie, kurie sako, kad cia viskas nuo psichologinio nusiteikimo priklauso smile.gif tai jei maze ir toliau neims, taip ir pabaigsiu maitinti. butu labai lengva pabaiga thumbup.gif
taigi, maitinsi tiek, kiek pati noresi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaki @ 2009 11 02, 17:45)
mano sesuo visus tris savo lialiukus ilgai maitino, bet kad butu bent kurio imunitetas geras tai  schmoll.gif nezinau, nuo ko tai priklauso.. bet kai toki pavyzdi pries akis turiu tai nelabai tikiu stebuklinga pienulio galia (aisku, nesiginciju del maitinimo naudos bent pirmus lialiaus 6men.).. tiesiog maitinti gera, procesas turi raminamaji poveiki, tai patogu ir sis maistas visada sviezias tongue.gif
o is tiesu tai matyt reikia remtis savo intuicija, kaip ir visais vaiku auginimo klausimais smile.gif

na ilgas zindymas turiu pliusu ne tik kudikiui, bet ir zindanciai motinai. ar nepagalvojote apie tai? kad ilgas k-udikio zzindimas sumazina tikimybe perpus tureti kruties vezi
Atsakyti
QUOTE(jurgitaki @ 2009 11 02, 18:17)
o as visad buvau nusiteikusi iki mazdaug tokio amziaus, kaip esam dabar, ir maitinti  ax.gif matyt, teisus tie, kurie sako, kad cia viskas nuo psichologinio nusiteikimo priklauso  smile.gif tai jei maze ir toliau neims, taip ir pabaigsiu maitinti. butu labai lengva pabaiga  thumbup.gif
taigi, maitinsi tiek, kiek pati noresi  thumbup.gif

tikrai taip, nes juk per prievarta nekisi papulio. nors manoji toli grazu iki tokiu noru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 02, 21:39)
na ilgas zindymas turiu pliusu ne tik kudikiui, bet ir zindanciai motinai. ar nepagalvojote apie tai? kad ilgas k-udikio zzindimas sumazina tikimybe perpus tureti kruties vezi

drinks_cheers.gif
bet uztenka 3 menesius aktyviai maitinti ir sumazeja ta tikimybe...

na, kolkas man tieiog gera mazyle savo maitinti, o kai jau pradesiu jausti diskomforta, tikrai nesiaukosiu ir nutrauksiu.. bt kolkas dar tikrai noriu maitint wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 02, 21:48)
drinks_cheers.gif
bet uztenka 3 menesius aktyviai maitinti ir sumazeja ta tikimybe...

na, kolkas man tieiog gera mazyle savo maitinti, o kai jau pradesiu jausti diskomforta, tikrai nesiaukosiu ir nutrauksiu.. bt kolkas dar tikrai noriu maitint  wub.gif

zinok kad 3 men tikrai neuztenka. kiek pamenu reik minimum 6 men ismaitinti. cia vienoje temeleje buvo imestas straipsnis apie zindymo nauda kudikui ir motinai. jei rasiu butinai imesiu, ten gydytojo viskas labai graziai isdestyta ir isaiskinta
Atsakyti
Sveikos,
na mano nuomone tokia: maitinti pagal galimybes reikia iki metuku, nes po to vaikas tikrai pilnai gaus visu mineralu, maistingu medziagu ir vitaminu, jei tevai pasirupins tinkamu maistu bigsmile.gif . MP verte tikrai nuo pusmecio mazeja. Jeigu vaikas nera alergiskas karves pienui, tai nuo metuku (kazkas iki, kazkas po) galima pereiti prie kito pieno (karves, ozkos...).
Sunu maitinau iki metu, primaitinti pradejau nuo pusmecio. visas koses ir darzovines irgi dariau pati ir skesdavau MP. maximumas buna vienas sergimas per sezona ir tai ne kiekvienais metais mirksiukas.gif .
Dukra pradejau primaitinti nuo 5 men, nes jau tada skaiciuodavo kasnius: ka jus ten i burna dedat, kodel as to dar ne ragavau essen.gif . O dabar budama beveik 9men dienos metu gauna karves pieno ir jai labai patinka rolleyes.gif . MP palikom vakare ir ryte (kartais nakti, kai jau visai nemiegam ir arbatyte ar vandenukas nepraeina doh.gif ). del sergimu tfu-tfu-tfu thumbup.gif .
taigi, manau, kad reikia ziureti individualiai kiekviena vaikiuka (ka ir kada jis nori gauti) ir mamos norus (kiek laiko zada maitinti). bet maitinti iki 2 ar 3 metu tikrai nera prasmes, juk galima tokiu principu ir iki 5 ar iki 10 metu, kodel gi ne.
Viskam turi buti savas laikas bet tokia mano nuomone ax.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 02, 20:39)
na ilgas zindymas turiu pliusu ne tik kudikiui, bet ir zindanciai motinai. ar nepagalvojote apie tai? kad ilgas k-udikio zzindimas sumazina tikimybe perpus tureti kruties vezi


neneigiu naudos nei kudikiui, nei mamai, tiesiog sakau, kad negalima jokio poziurio teisingumo absoliutinti, kaip ir to, kad maitinimas ir kuo ilgesnis yra absoliutus geris smile.gif
is tiesu esu fataliste, manau, kad visvien bus taip, kaip turi buti ir nuo vezio, deja, nepabegsi, jei jau lemta verysad.gif
Papildyta:
labai sutinku su verutekl, juk visos esam protingos moterys ir pacios geriausios mamos savo vaikams, zinancios ar bent jauciancios, kas jiems geriausia ir pasiruosusios ta duoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 03, 02:01)
zinok kad 3 men tikrai neuztenka. kiek pamenu reik minimum 6 men ismaitinti. cia vienoje temeleje buvo imestas straipsnis  apie zindymo nauda kudikui ir  motinai. jei rasiu butinai imesiu, ten gydytojo viskas labai graziai isdestyta ir isaiskinta

na kiek saltiniu tiek skirtingai sako, nes as istie girdejau kad uztenka 3 menesiu ir susirgimo tikimybe sumazeja 25% blush2.gif

QUOTE(jurgitaki @ 2009 11 05, 16:45)

is tiesu esu fataliste, manau, kad visvien bus taip, kaip turi buti ir nuo vezio, deja, nepabegsi, jei jau lemta  verysad.gif


drinks_cheers.gif pilnai su tavim sutinku...
nuo likimo nepabegsi mirksiukas.gif
Atsakyti